Jump to content

kavak

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  4.798
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

2.691 profil görüntüleme
 1. kavak

  KURAN VE MUHAMMED İLİŞKİSİ

  Hepiniz psikopatsınız; tıpkı uğruna hergün kellenizi yere kıçınızı havaya kaldırdığınız Arap tanrısı gibi. Şu taptığın Arap tanrısını üç paralık yaptığınızı göremeyecek kadar acizsiniz! Ayrıca benim o konudaki misyonerliğim seninkini açık ara döver! Mesela oradaki "Savaşma, seviş!" söylemi, piyadadaki tüm dinlere ve kutsal kitaplarına bin basar.
 2. kavak

  Sevdiğim Laflar...

  Tek hörgüçlü develer olduğu gibi çift hörgüçlü develer de vardır. Ama en büyüklerinin ise hörgücü hiç yoktur. - Kim demişse, iyi demiş -
 3. kavak

  KURAN VE MUHAMMED İLİŞKİSİ

  Kısa ve öz: Baştan sona zırva! Hep diyorum: Sizlerin burada yazdığı her bir kelime, İslam misyonerliğine girer. Ancak eğer adamsanız, şu menem Arap dininin reklamını burada yapmayı bırakırsınız. Reklamcılığı o kadar seviyorsan, git Afrikalı Maassai kabilesinin kapı gibi dininin reklamını yap. Ayrıca ben tam da sizlere uyan bir konu açmıştım: "Ne zaman adam oluruz..." Git bir zahmet onu bul ve içeriğini oku! edit: Aramana gerek kalmadı:
 4. kavak

  KURAN VE MUHAMMED İLİŞKİSİ

  Harbiden 3 değil 2 yaşındaki çoccuklar gibi konuşuyorsun... Yahu istersen milyon kere yemin et farketmez; sen burada dibine kadar İslam misyonerliği yapıyorsun. Ayrıca şu taptığın Arap tanrısı adına zırvalamayı da kessen iyi olur; sen kimsin ki de kimlerin nereye gidip gitmeyeceği hakkında ahkăm kesiyorsun? Sen şimdi burada Arap tanrısının, elçisinin ve kitabının güzellemesini yapmadığını inkăr mı ediyorsun? İnkăr edemezsin, çünkü günlerden beri yazdığın tüm zırvalamaların ortada. Sana buradan ekmek çıkmaz; boşu boşuna yırtınma ve harap etme kendini buralarda! Ne demiştik daha evvel? Önce kendi aranızda hele bir anlaşın; sonra bakarız. @sağduyu seni sulu götürüp susuz getirir ki zaten öyle olmuş.
 5. kavak

  cennet özgür irade

  Hmmm...haddi aşma ha?! Bu da ne şimdi? Biliyor musun, özünde hepiniz aynısınız. Bir kaç ay evvel dindar bir kardeşiniz burada bizleri ölümle tehdit etmişti. Geçen gün yine bir safkan müslüman kardeşiniz "Dinden çıkanlar eleştirilmeli" minvalinde birşeyler gevelemişti. Aklınca bize dolaylı olarak abanın altındaki sopayı gösteriyordu. Ve sizin bu kadar kibar halinizle onlardan pek geri kalır bir tarafınız yok, desem yeridir bence. Haddi aşma...vay be...yemişim sizlerin şu sevgi(!) pıtırcığı dininizi. Farketmez... Sohbeti kesip kesmediğini birazdan yine görürüz... Hele hep son sözü söyleme derdinde isen, ki öyle gözüküyor, bu burada hiç sökmez. Bu söylem ise tam evlere şenlik olmuş. Ve sen bunu dinsiz imansız birine söylüyorsun...gel de gülme! Daha da önemlisi, "benim dinim bana" diyorsan, o zaman adama sorarlar "Senin ne işin var burada?" diye!
 6. kavak

  cennet özgür irade

  Yok yahu?! Ben de senin Arap tanrına meydan okuyorum! Alayınız sittin sene dua etseniz dahi bu menem Arap tanrısının gıkı çıkmayacaktır ve şurdan şuraya adımını atmayacaktır. Ve senin aklına gelen ve gelmeyen bütün küfürleri kendisine iletiyorum ki azıcık kıpırdasın. Bekliyorum kendisini... Şimdi bana tahtalı köyden falan dem vurmaya çalışma ki yoksa 3 değil 2 yaşında olduğuna emin olacağım.
 7. kavak

  Zeynep ve Muhammed Peygamber Konusu

  Yetmesine yeter de... Ancak bazı uyanıklar ex-gelinine... Neyse; bugün harbiden kibarlığım üstümde ancak yarın ne olağını bilemem. Eğer bu konu yarına da sarkarsa, hiçbir şeyin garantisini veremem!
 8. kavak

  cennet özgür irade

  Bu mudur yani? İnsan bir utanır, bre! Senin şu yaptğını, 3 yaşındaki çocuk yapmaz! Hadi bil bakalım, neden?
 9. kavak

  cennet özgür irade

  Sen bilirsin ancak bence ilgini çekmeli! Ona bakarsan senin o beğenmediğin ve ilgini çekmeyen(!) dinlerin peşinden gidenler de kendilerinden gayet eminler.
 10. kavak

  Zeynep ve Muhammed Peygamber Konusu

  Evet; bence önce kendi aranızdaki ayrılıkları ortadan kaldıracaksınız! Çünkü seninle hemfikir olmayan müslüman kardeşlerin de buraya damlayıp en doğrusunu kendilerinin yaptığından dem vurmaktadırlar. Aynen şu an senin yaptığın gibi; zannetmeki sen onlardan farklı davranıyorsun. Durum bundan ibaret ve ne demiştik daha evvel? Bizler sadece durum tespiti yapıyoruz. Ve evet; sizin zihniyettekilerle anlaşmak maalesef mümkün değil, çünkü şu taptığınız Arap tanrısını azıcık da olsa eleştirmek, aklınızın ucundan geçmiyor. Halbuki piyasada her zevke göre zibil gibi tanrı dururken, bunların tümünün insanların sayesinde varlıklarını sürdürdüklerini bir türlü kavrayamıyorsunuz.
 11. kavak

  Zeynep ve Muhammed Peygamber Konusu

  Muhterem Eğer iletine yanıt veriliyor ise onun okunduğunu da bil! Ben de bu foruma üye oldum olalı kaçıncı kez yazdığımı unuttum artık; sizler kendi aranızda anlaşamadığınız müddetçe burada havanda su dövmekten öteye gidemezsiniz. Kaç kere daha yazacağız; hadisi sünneti yok sayan ve sayıları bir hayli kabarık dindar kardeşleriniz var! O nedenle bana herhangi bir sıralama falan yazmanız nafile bir çabadan öteye gidemez. Artı; elbette düşman falan değiliz, ama sizler İslam güzellemesi ve misyonerliği yapıyorsunuz! Hep aynı teraneleri okumaktan gına geldi...
 12. kavak

  cennet özgür irade

  Neden ona şükranlarını sunuyorsun? Anlamıyorum; Afrikalı kabile bireylerinin senden ne eksiği var ki?
 13. kavak

  Zeynep ve Muhammed Peygamber Konusu

  Bunda anlamayacak ne var? Ex-gelinine sulanmayan insanları daha değerli ve daha insancıl buluyorsun!
 14. kavak

  Zeynep ve Muhammed Peygamber Konusu

  Muhtemelen bizleri yanlış tanıyorsun, çünkü bizler durum ne ise onu dile getiririz. Ne fazla ne eksik... Ancak sizin mecrada her kafadan bir ses çıkıyor ki bunu sizler de kabul ediyorsunuz. Ve İslam realitesi böyle olduğunu müddetçe, bizim tutumunuz belli. Önce kendi aranızda anlaşın, sonra kendinizden olmayanlara ahkăm kesmeyi denersiniz. Hayret; bugün harbiden kibarlığım üstümde...
×
×
 • Yeni Oluştur...