Jump to content

kavak

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  3.044
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

4 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

1.433 profil görüntüleme
 1. kavak

  Cübbeli Ahmet Hoca şair, şiir ve şarkıcıları hedef aldı

  Piyasaya ilk olarak sürüldükleri iddia edilen bölümler, hem kısadır hem de şiirsel özellikleri ve kafiyeli yapısı vardır. Bunu hiçbir müslüman inkar edemez. Buna rağmen, ne Muhammed ne de Tanrı´sı şairlerı hazzetmezler. Vesselam, İslam böyle garip bir dindir.
 2. kavak

  Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

  Fazla bir zaman kalmadı, o nedenle güncelleyelim. Gerçi o gündür bu gündür konu sahibi toz oldu, yine de hatırlatalım dedik.
 3. kavak

  erke dönergeci

  İnsanoğlu nelere patent almış, şaşarsınız. Tahmin edin bakalım, bu patentli buluş nedir ?
 4. kavak

  erke dönergeci

  Aradan 10 sene geçmiş, hălă mı ciddi ciddi çalışıyorlarmış mış mıışşşş ?!
 5. Bu tepsi dünyacıların en değerli mıntıkalarına(!) raket bağlayıp, tümünü, hoop Ay´a göndermek gerek. Oradan dünyanın şekli şemalini gördüklerinde, bu sefer de "Bu bir yanılsama." demeyecekleri ne mălum ? Bir de utanmadan, sıkılmadan bilimden falan bahsedeler. @gariban_derviş toz oldu galiba. Umarım Güney Afrika´ya, Ay dedemizin oradan görünen çehresini görmeye gitmiştir.
 6. kavak

  Biraz gülümseyelim lütfen ...

  Bazılarında düz dünya fikri bir takıntı haline gelmiş. Bu fıkra onlara gelsin, belki faydası olur. Psikoloğ bir kağıda düz bir çizği çizmiş: "Neyi düşünüyorsunuz ?" Adam:"Çıplak kadınları." Psikoloğ bir daire çizmiş: "Ya şimdi neyi düşünüyorsunuz ?" Adam:"Yine çıplak kadınları." Psikoloğ bir yıldız çizmiş: "Peki, şimdi neyi düşünüyorsunuz ?" Adam:"Tabii ki çıplak kadınları." Psikoloğ kalemi bir kenara bırakır ve der ki:"Zannedersem çıplak kadınlar sizde takıntı haline gelmiş." Adam: "Niyeymiş ?. O müstehcen resimleri ben mi çizdim ?!"
 7. Göktürk: http://www.teknokulis.com/galeri/teknoloji/gokturk2den-ilk-goruntuler-geldi Bütün görüntüler(hepsi kare şeklinde) düz dünyaya işaret ediyor. Pis gavurlar; hepimizi kandırmışlar.
 8. 40 farklı ülkeden 500´ün üzerindeki uzay göçmenlerin(astronotlar, kosmonotlar, taikonotlar, vs.) tümü mutlaka yalan(!) söylüyorlar. Maalesef içlerinde 1 tane bile türkonot yok. Keşke olsaydı da, bize gezegenimizin dümdüz olduğunu yemin billah ederek söyleseydi. Kanıtı falan sittir edin, bize şöyle okkalı yemin eden lazım. Mesela mălum kitabın sahibi gibi. Hah hah hah haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 9. Tanrı erkekleri yaratırken, onlara söz vermiş: "İyi ve uygun kadınları dünyanın her köşesinde bulacaksınız." Ve sonra dünyayı yuvarlak hale getirmiş.
 10. kavak

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Yani herşeye gücü yetmesine rağmen, sizlerin yardımına ihtiyacı var. Kendi kendine berecemiyor mu, bu köleleştirme operasyonunu ?
 11. kavak

  İsa Mesih Kimdir

  Kim demiş, Tanrı adaletli olacak diye ? Kim demiş, Tanrı yalan söylemez diye ? Tanrı bu, boru değil herhalde. Tuzak kurmaktan bile çekinmeyen Tanrı´dan herşey beklenir, aman diiim.
 12. kavak

  Hamas' ın Son Olaylar Açıklaması

  Filistinliler provoke etmişlerdir, lăkin İsrail orantısız güç kullanmıştır. Bu kör horoz dövüşü, daha epeyi sürecek gibi. Maalesef olan yine sivillere olmuştur ve dünya umursamaz bir şekilde sadece seyrediyor. Halbuki güvenlik konseyinin 5 daimi üyesi istese, anında biter bu dram.
 13. kavak

  Laiklik Ve İslam

  Sizin bugün kafanız iyi mi ?. Ne içtiniz böyle sabah sabah ? Cezaların mahiyeti ne olursa olsun, yapmak isteyeni yapmasından alıkoymak zordur. Birçok ülkede idam cezası uygulanmasına rağmen, ağır suçlarda herhangi bir azalma yoktur. Mesele eğer cinayeti, tecavüzü vs önlemek ise, bunu cezaları ağırlaştırarak çözemezsiniz.
 14. Böyle bir konu olur da, @gariban_derviş boş durur mu ?! Numunelik, vesselam. Ne oldu bre, şu Güney Afrika seyahati ? Kanıt mı istiyorsunuz, kanıt orada. Orada kutup yıldızının ve sevimli Ay dedemizin güzel resimlerini çekip geliyorsunuz ve burada gözümüzün içine sokuyorsunuz. Biz de dut yemiş bülbüllere dönüyoruz.
×