Jump to content

kavak

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  5.063
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

3.042 profil görüntüleme
 1. kavak

  Ateist Çocukları!

  İftiracı pislik ve kaz kafalı! Soruyu yanıtla: Sen, ex gelinini ... misin?
 2. kavak

  Ateist Çocukları!

  İşte böyle sap gibi kalırsın ortada. Bana kelime oyunları ile gelme; uyanığa bak, öndeki ex ekini yok etmiş! Konu ex gelin evlenmek... Taptığın kutsal kitabından bihabersin, çünkü bizzat senin peygamberin ex gelini ile evlenen! Bana şimdi yine o başka falan filan minvalinde gazel okuma, öküzün önde gideni! Evet, basit bir soru: Sen, ex gelinini ... misin?
 3. kavak

  Ateist Çocukları!

  Soru basit, maçan kaldırıyorsa yanıtlarsın. O zaman göreceğiz bakalım, mal kimmiş! Sana basit bir soru: Sen, ex gelinini ... misin?
 4. kavak

  Ateist Çocukları!

  Bre geri zekalı, gri hücrelerin harbiden bayağı sulanmış. Sen ve senin zihniyettekiler, Ateist bireyin b´sini bilmeyenlerdensiniz. Bir de buraya gelmiş, zırvalıyor! Sana basit bir soru: Sen, ex gelinini ... misin?
 5. kavak

  Mekanin Sahibi Coronavirus

  Hah hah ha... Hah hah ha... Bence dudakları ve dilleri kuruyuncaya kadar öpsünler ve yalasınlar! Kim demişse iyi demiş: Cahillik, dipsiz bir kuyuya benzer. İçinden çıkmak zordur!
 6. kavak

  Dünyanın dört bir yanından yaratılıș mitleri

  Bu güncelleme, foruma damlayan yeni yetme safkan müslümanlara gelsin...
 7. Benim bir türlü kavrayamadığım noktalardan biri de, bazı safkan müslümanlarda gözlenen bu gözü dönmüşlük ve tahammülsüzlük. Birileri farzı misal bunların dinini tiye aldığında, bunlar göbek atıp halay çekmeleri gerekir. Nasılsa bu dinsiz imansızlar tahtalı köyde kebap olacaklar. Hal böyle iken bu öfke, kin, nefret eylemleri ve söylemleri neden?
 8. Bu da zırva! Gereken lüzüm üzerine yeniden... Sap gibi ortada kaldın, dii mi? N´oldu, kankanın yazdığı zırvayı göremedin galiba! Hani bir daha yazmayacaktın?
 9. Sap gibi ortada kaldın, dii mi? N´oldu, kankanın yazdığı zırvayı göremedin galiba! Hani bir daha yazmayacaktın?
 10. Baştan sona kadar zırva. Artı; yukarıda müslüman kankanın ne tür bir zırva yazdığını da anlamayacak kadar kof birisin. Dediğim gibi, numuneliksin. Dipnot: Hani bir daha yazmayacaktın?!
 11. Kankan gibi sen de zırvalamışsın. Hele sen tam bir numuneliksin.
 12. Hangi devirde güneşin sabit olduğu zannedilirmiş...miş...miş? Güneşin hareket ettiği M.Ö´de biliniyordu.
 13. Nefretiniz sadece batıya değilmiş. Sizin resmen içiniz kurumuş!
 14. kavak

  Mekanin Sahibi Coronavirus

  Zırvalamışsın yine ve o devirdeki insanlara 100 sene gibi utopik bir yaşam ömrü uydurmuşun. Resmen evlere şenlik. Muhammedin ilk biyoğrafi kim tarafından ne zaman yazıya dökülmüştür? Hadis yazıtları kimler tarafından ilk ne zaman yazıya dökülmüştür? İmam falan diye zırvalıyorsun ya, o bakımdan şu soru hayati öneme sahiptir: Kabaca söylemek gerekirse, hadis yazıtları neden gerçek ve sahte diye en azından ikiye ayırılmak zorunda kalmıştır? Nihayet Muhammed ne zaman ölmüştür? Şimdi sıkı dur: Arada kaç senelik bir fark vardır? Bana sözlü mözlü zımbırtılarla gelme, çünkü insanlar yalancıdır, sahtekărdır, hep kendinden bir şeyler katar vs. Bu verilerin ışığında, İslam´ın ilk zamanlarının zifiri karanlıkta olduğu aşikar!
×
×
 • Yeni Oluştur...