Jump to content

kavak

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  5.372
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

3.622 profil görüntüleme
 1. kavak

  Yeni Yıl Kutlaması

  Bu foruma katkı sağlayan tüm forumdaşların yeni yılı kutlu ve mutlu olsun.
 2. Sana vuran falan yok, bunlar senin hüsnü kuruntun. Muhtemelen yazdığım cümle bir yerine oturdu herhalde. Yazmıştık... İslamda önce erkek gelir! Bu tespit tartışmaya bile açık değildir, o nedenle sindirmesini öğren.
 3. Boş beleş uçmuşsun yine...
 4. Bu tür masallarla sadece kendinizi avutur ve kandırırsınız. Sizin gibilere yakışır. Şunu da sakın unutma: İslamda önce erkek gelir!
 5. Kendin gibi bir yüzsüzü bulunca, nasıl da sırıtıyorsun.
 6. Yazmıştık... Bak ne diyeceğim... İslamda önce erkek, gerisi ise teferruat. Çaktın mı köfteyi?
 7. N´oldu? Dilini mi yuttun?
 8. Sen olsa olsa kötü bir İslam tebliğcisi olursun. Muhtemelen yazdıklarını kendin bile anlamıyorsun. Bak ne diyeceğim... İslamda önce erkek, gerisi ise teferruat. Çaktın mı köfteyi?
 9. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
 10. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
 11. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
 12. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
 13. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
 14. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
 15. Boş boş konuşuyorsun hălă... Sen busun işte, yıllarca aklınca sağ gösterip sol vurmaya yeltendin. Karşındakiler senin cenahtakiler gibi keriz değil, merak etme.
×
×
 • Yeni Oluştur...