Jump to content

kavak

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  5.245
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

3.220 profil görüntüleme
 1. Bir şeylerden şüpheleniyordum ancak bu kadarı da beklemiyordum doğrusu. Ne diyeceğimi bilmiyorum... Vermiş olduğun 3. bağlantıdaki fiyat listesinde şu da yazıyor: İntihal Raporu : ücretsiz! Okudukça gözlerim fal taşı gibi açıldı, çünkü başlı başına büyük paralar dönen ekonomik bir sektör haline gelmiş, iyi mi?
 2. kavak

  Nuh Tufanı Bölgesel ve tek topluma yönelikti

  Sayfasına girip yazdıklarına şöyle bir baktım. Adamın Dr. ünvanı var ancak bu ünvanı hak edecek bir şeyler göremedim. Tam bir hayal kırıklığı yaşadım, çünkü ben bile mevcut bilgi seviyemle bu zattan daha bilimsel makaleler yazarım. İşin komik yanı ne, biliyor musunuz? Bu zatlar zırvalamakta sınır tanımazken, aklı başında müslüman camiasından tık yok. Kendi cenahından birisi cıkıp da, yahu sen ne saçmalıyorsun diye hesap sormuyor. Ve bunlar okullarda, üniversitelerde boy göstermeye devam ediyorlar. Geleceğin aydın, çağdaş ve özgürlükçü gençleri bu gericilere emanet. Gel de ağlama!
 3. Bu tip bilim(!) adamları, isimlerinin önlerine ekledikleri unvanları tomboladan falan mı kazanıyorlar? İnanılır gibi değil. Bunlar doktora tezlerini nasıl yazmışlar, kimler tarafından onaylanmış? Harbiden bilmek isterim. Adım gibi eminim, bunların intihal yapmadan, uluslararası camiada kabul gören iki satır bilimsel çalışmalar yapacak kapasiteleri yoktur.
 4. kavak

  Nuh Tufanı Bölgesel ve tek topluma yönelikti

  Azıcık çükün varsa, böyle kaçak güreşeceğine, sana yukarıda sorulan soruları yanıtlarsın. Bu arada benimkilerini de unutma sakın! Gözüm üzerinde, ona göre. Ve azıcık adamsan, cevap verdiğin kişinin son iletisini de alıntılarsın. Yapman gereken şu: Sen şimdi yanıt vermiş mi olmuşsun?! Ah sahi, nasıl da unutmuşum... ...senin derdin habire İslam misyonerliği yapmaktı.
 5. kavak

  Nuh Tufanı Bölgesel ve tek topluma yönelikti

  Bu forumun hălen aktif olan iki delisi olduğunu sen de biliyorsun. Bunlardan birisi sensin, yine hatırlatayım dedim. Bak, hălen yukarıdaki sorulan sorular yanıt bekliyor! Hadi detaylı bir şekilde söylesene, şu yana yakıla habire reklamını yaptığın Arap tanrısı şu ahalileri(!) nasıl helak etmiş?
 6. kavak

  İnsan mükemmel bir varlık mıdır

  Kendi kendine gelin güveyi olmuşsun yine. Sizlerin kutsalı olan ancak dibine kadar atalarının(!) mıncıkladığı yazılı eserlerin tümünü başka bir ifade ile yok hükmünde sayarız. Ve buna rağmen, insanların ne menem yamuklar yaptıklarını ve yapacaklarını da biliriz. Evet; insan olmak ve onları tanımak için zerre kadar hiçbir kutsalınıza ihtiyacımız yoktur. Bu yalın olguyu her gün deneyimliyorum, yani burada boş beleş gazel okuma bizlere!
 7. kavak

  Nuh Tufanı Bölgesel ve tek topluma yönelikti

  Ne ispatı, bre?! Aramızda kalsın, ama piyasadaki tüm kitapları insanlar mıncıklamıştır, hepisini parmaklamışlardır. Haliyle hepisinin içindekiler şaibelidir! Hadi, yalan de! Ayrcıya anlatsana hele bir, bu halkı nasıl etkilemiş...miş...miş? Çocuklar, yaşlılar, sakatlar, kadınlar ve kendi halinde olanları n´apmış? Yoksa tüm(!) ahaliyi, gemiye doldurabilmiş mi? Görelim bakalım, senin taptığın tanrının nasıl kişiliği varmış...görelim hep beraber!
 8. kavak

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  Uçmuşsun ve kendi kendine gelin güveyi olmuşsun yine! Bu şahıs başkasına tecavüz ederken veyahut başkasının hayatını sonlandırırken, senin her gün yana yakıla taptığın tanrı ne yapıyordu acep? Muhtemelen hem keyifle popcorn yiyordu hem de bu olan bitenleri dikizliyordu. Öyle ya...bu tanrının gücü her şeye yetiyor, her şeyi biliyor! Hadi yalan de, benim tanrım böyle değil de! Hal böyle iken asıl sorulması gereken soru şu: Ortada böyle bir vahşet varken ve taptığın tanrı kayıtsız bir şekilde olanları dikizliyorsa... ...sizler onu kınamalısınız! Tanrını kınamaya cesaretin var mı? Önce sen bundan haber ver! Ayrıca mal sahibi, malının kalitesinden birinci derece kendisi sorumludur. Mal çürükse, suçu mala atmak...tabiri yerinde ise enayiliktir! Şimdilik sıvıştım!
 9. kavak

  Doğar doğmaz çeşme gibi akan süt

  Senin bugün canın sıkılıyor galiba! Şu PM zımbırtısı iyi hoş da; yani boş vakit geçirmek bakımından. Neyse sen yine uğraş ancak somut bir şeyler elde ettiğin, yaptığın, ürettiğın zaman kulaklarımızı çınlatıver. Bak...somut diyorum, ona göre. Hani onu iyi tanıyordun?! Ateizm misyonerliğini boşver, o bizi Hrıstiyan misynonerliği yapmakla suçluyor habire!
 10. kavak

  Doğar doğmaz çeşme gibi akan süt

  Keçi inadında ısrar eden deliler de var, bunu da göz ardı etmemek lazım. Onun şu gizli dahiliği(!) şöyle dursun, yana yakıla İslam misyonerliğine soyunduğu muhakkak.
 11. kavak

  Doğar doğmaz çeşme gibi akan süt

  Karıştırmam için çok sarhoş olmam lazım, ancak o bile mümkün değil, çünkü istesem de sarhoş bile olamıyorum. İlki, nam-ı diğer EK. Yoksa üstüne mi alındın?! Edit: Gizlimiz yok; @EK Kulakların çınladı mı?!
 12. kavak

  Doğar doğmaz çeşme gibi akan süt

  Geçenlerde "her forumun bir delisi" olur demiştim, yanılmışım. Bence iki delisi olur; diğeri de bu şahıs!
 13. kavak

  NEDEN HIRİSTİYAN KADINLAR HIZLA MÜSLÜMAN OLUYORLAR?

  Başka bir forumda, safkan dindarın birisi aşağı yukarı şöyle bir şeyler gevelemişti: "Efendim, yörenin en gözde ve en güzel kadınları kendilerini peygamberimize hibe(!) etmelerine rağmen, peygamberimiz onlara hiç tenezzül etmemiştir." Biliyor musun...bunlara bu devirde inananlar var. Gel de gülme!
×
×
 • Yeni Oluştur...