Jump to content

kavak

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  5.303
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

3.350 profil görüntüleme
 1. kavak

  MUCİZELERİN DEVAMI...(2. BÖLÜM)

  Atma Recep Senin Arap ithali tanrın kiiiim, bonkör kiiiim?! Neyi varsa yoksa hep malum sözde elçiyi kolllamış ve ona kanat germiş. Sen bonkörlük görmemişsin anlaşılan.
 2. Uçmuşsun yine...saçmalamak senin kanında var anlaşılan. Senin taptığın Arap ithali tanrın kimin ne yapacağını/yapmacayağını önceden proğramlamış mı? Programlamış ve muhtemelen doğru çalışıp çalışmadığını da simüle etmiştir. Tüm canlıların ortama uyum sağlamak uğruna, diğerlerini katletmek/öldürmek mecburiyetinde olan bir doğa peydahlamaya niyeti var. İşte tam bu nokta, insanlar daha yeryüzüne ışınlanmadan evvel, senin tanrının ne tür bir karakteri olduğunu bana söylesene hele! Yani mevzu, senin atıp tuttuğun gibi, bir şeyi hak edip etmemek değil. Daha o aşamaya gelinmedi bile. Ve bunun böyle olduğunu kabul etmekten başka seçeneğin yok! Bana şimdi aman da bize seçenek verdi falan filan diye geveleme, çünkü bunlar olsa olsa yine senin hüsnü kuruntuların olur.
 3. kavak

  İmtihan Meselesi

  Dakka bir, gol 1. Hem de keni kalene. Bu ălem zımbırtısını hangi canlı türü yumurtlamış acaba? Bu işler belkilerle melkilerle olmaz, hele ki işkembeden atma ile de hiç olmaz. Sizler, taptığınız Arap ithali bir tanrının rızasını kazanmak için, hayvanları katletmekten gocunmayanlardansınız. Önce siz bu kara lekeyi temizleyin ve ondan sonra hayvanlar hakkında ileri geri konuşma seanslarına geçersiniz. Ve bunlar da elbette sizlerin hüsnü kuruntuları sadece. O şöyledir, böyledir...falan filan..salla gitsin! Halbuki bu işin çok kolay bir yolu var. Madem ki bu kadar emin konuşuyorsun, hadi onu buraya çağırsana. Bu dediklerini bizzat kendisinden duymak istiyoruz, çünkü sizin gibilerin boş beleş gevezeliğinden bıktık denilebilir.
 4. kavak

  Narsistik Enerji Vampirleri Hakkındaki Tweetlerim

  Ălemi nasıl bilirsin? Kendin gibi!
 5. kavak

  Fizik Kanunları Nedir?

  Fizik kanunları nedir? Burada bir kanundan/kanunlardan bahsediyorlarsa, bu aynı zamanda doğadaki düzenliliğe vurgu yapmıyor mu?
 6. kavak

  365 Gün Uydurma Mucizesi

  Gereken lüzum üzerine yeniden...
 7. kavak

  AKP ve MHP'den Meral Akşener'e çağrı

  Bu tür davranışlar, siyaset dünyasında çok doğaldır. Türkiye gibi çağdaşlaşmayı bir türlü yakalayamamış ülkelerde daha da doğaldır, çünkü seçmenler siyasetçilerin bu tür davranışların hesabını ciddi bir şekilde sormuyorlar veya umursamıyorlar. Siyasetçiler de bunun farkındalar. Yani "dün dündür, bugün bugün" zihniyeti hălă geçerlidir. Batı ülkelerinde bu şekilde siyaset yapmak olanaksız, çünkü oradaki seçmenler bu tür ucuz siyaseti kolay kolay affetmez.
 8. kavak

  TÜM BEYAZ BATI HALKLARI TÜRKTÜR

  Sence konu sahibinin bu iki anlamlı soruyu yanıtlama olasılığı ne kadardır?
 9. kavak

  Muhalif bütün forumlar terk edildi

  Hah hah ha... Güzel bir soru, alfabenin sonuna geldiğimize göre a kuşağı yanlış olmaz herhalde. Ayrıca a harfi y/z den önce geldiği için, yaşa da vurgu yapmaktadır. Evet; bence a kuşağı demek yakışır.
 10. Dosya yükleme kapasitem dolmuş vaziyette. Mümkünse arttırılmasını rica ediyorum, şayet mümkün değilse, yer açmak için en eski dosya eklerimi nasıl silerim?
 11. kavak

  TÜM BEYAZ BATI HALKLARI TÜRKTÜR

 12. kavak

  Muhalif bütün forumlar terk edildi

  Yoo yanılıyorsunuz, çünkü günümüzün gençlerinde gözlemlenen bu durum, sadece Türkiye´nin gençlerine özgü bir mevzu değil. Neredeyse dünyanın her tarafı bu hăle geldi. Gençler şurdan şuraya akıllı telefonsuz gidemez hale geldiler.
 13. kavak

  Bu nasıl bir hastalıktır?

  Bunlar kuru iftira olmakla beraber, hadi göstersene ne kadar şerefli birisi olduğunu: Şöyle sesli bir şekilde "Ben İslam misyoneri ve tebliğcisiyim", desene hele bir! Ha sahi....şeref senin gibilerde ne gezer, değil mi?! Hayatınız resmen kokuşmuş ve yalanlardan ibaret. Yazmıştık daha evvel...
 14. kavak

  Narsistik Enerji Vampirleri Hakkındaki Tweetlerim

  Kısa ve öz: Buradaki her iletin baştan sona zırva ve 2 yaşındaki çocuğun bile yapmayacağı türden.
 15. kavak

  Bu nasıl bir hastalıktır?

  Bunlar kuru iftira olmakla beraber, hadi göstersene ne kadar şerefli birisi olduğunu: Şöyle sesli bir şekilde "Ben İslam misyoneri ve tebliğcisiyim", desene hele bir! Ha sahi....şeref senin gibilerde ne gezer, değil mi?! Hayatınız resmen kokuşmuş ve yalanlardan ibaret. Yazmıştık daha evvel...
×
×
 • Yeni Oluştur...