Jump to content

kavak

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  5.385
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

kavak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

3.788 profil görüntüleme
 1. kavak

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Sevgili Türk Ateist, bu yorumun bana harbiden bir hayli ilginç geldi, çünkü mevzunun bu yönünü hiç düşünmemiştim. Nihayetinde bu aşıları beleşe vermiyorlar, yani bir şekilde parayı bastıran aşıyı alabilir. Bu açıdan bakınca muhtemelen fiyatlarda indirime gitmişlerdir. Yani Avrupa ülkelerinin ödediği ücretin belki de yarısına anlaşılmıştır.
 2. kavak

  Biraz gülümseyelim lütfen ...

  Zina yaptığı idda edilen bir kadının taşlama merasimini gören İsa, der ki: "Günahsız olan ilk taşı atsın!" Arka taraflardan kocaman bir taş uçarak gelir. Bunu gören İsa küplere biner: "Saçmalama anne!"
 3. kavak

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Ne kurtulması? Yazmıştık: %100 korunma yoktur.
 4. kavak

  Tanrı'nın Varlığı

  Dostum, bunlar körü körüne tapmayı sevenlerden. Ödleri kopuyor, taptıkları tanrıyı eleştirmeye çünkü tahtalı köyde kebap olma tehlikesi var. Yahu hergün sayısız çocuğa tecavüz ediliyor ve bunların tanrısı sadece dikizlemekle yetiniyor ve müslümanlar buna rağmen tanrılarına toz kondurmuyorlar.
 5. kavak

  Tanrı'nın Varlığı

  Taptığın ve ha bire güzellemesini yaptığın tanrı kesin varsa, pılını pırtını toplayıp gelsin buraya. Gelemeyen şey olsun mu? Hălă şunun farkına varamadınız; taptığınız şu Arap(!) ithali sözde tanrı sizin gibi hayal peşinde koşanlara muhtaç. Senden fazla o sana muhtaç, çünkü sizler olmasanız onun esamesi okunmaz. Şurdan şuraya gidemez. O tam bir kukla. Onun uğruna zibil gibi masallar yazılmış, sayısız insan katledilmiş, yurdundan sürülmüş. Onun rızasını kazanmak için hălen her sene sayısız havyan yok yere boğazlanıyor/öldürülüyor. Onun rızasını kazanmak için hergün kelle yere konuyo
 6. kavak

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  O yaşlılıktandır veya sizin memleketin havasındandır. Hani derler ya; bilhassa bebekler ve yaşlılar uzun uyurlar. Bugün ikinci aşı seansı da bitti. Şimdiye kadar herhangi bir kaydadeğer sıkıntı olmadı.
 7. kavak

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  100% koruma diye bir şey yok; olamaz da. O haber muhtemelen Türkiye kaynaklıdır.
 8. kavak

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  BionTech iyidir ve tasalanman içın bir neden yok. Ben 1 ay evvel aşı oldum ve iki gün sonra ikincisini olacağım.
 9. kavak

  Forum Çok Durgun

  Seni destekliyorum.
 10. kavak

  Forum Çok Durgun

  Tamamen haklısınız; forum yönetmek ve denetlemek isteyen kişinin/kişilerin derisi bir hayli kalın olmalı, çünkü herkesi aynı seviyede hoşnut tutmak imkansız bir uğraş. Bazı forumdaşlar o kadar bencil ki ha bire başkalarının yorumlarını raporlarken, kendi yedikleri naneleri nedense hep görmezden geliyorlar. Hatta bazıları "Aman da ben hep haklıyım." modundan bir türlü çıkamıyorlar. Bir denetmen olarak bunları sürekli gördüğünüzde ve yaşadığınızda, haliyle zamanla yardım etme hevesiniz pek kalmıyor. Son 6 aydır başka bir forumda denetmenlik yaptım ve neredeyse yaptığıma yapacağıma pi
 11. Maalesef benim erişimim de yok oraya.
 12. Haklısınız. Forum tamamen kendi halinde terkedilmiş.
 13. kavak

  Yeni Yıl Kutlaması

  Bu foruma katkı sağlayan tüm forumdaşların yeni yılı kutlu ve mutlu olsun.
 14. Sana vuran falan yok, bunlar senin hüsnü kuruntun. Muhtemelen yazdığım cümle bir yerine oturdu herhalde. Yazmıştık... İslamda önce erkek gelir! Bu tespit tartışmaya bile açık değildir, o nedenle sindirmesini öğren.
×
×
 • Yeni Oluştur...