Jump to content

İslami Müzik (müslümanlar ne dinler)

Recommended Posts

bu tür müziğin tam zıttı benim verdiğim elektronik (trance, house, techno, dance) müziklerdir. eskiden rock ve metal müzik ateizmin ilahisi kabul edilirdi, yakında trance ve house bunların yerini alma yoluna girecek.

çünkü binary digitlerle yapılan bir müzik türü, her türlü islam ilkelliğinin ruhsal panzehiridir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 96
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu tür müziğin tam zıttı benim verdiğim elektronik (trance, house, techno, dance) müziklerdir. eskiden rock ve metal müzik ateizmin ilahisi kabul edilirdi, yakında trance ve house bunların yerini alma yoluna girecek.

çünkü binary digitlerle yapılan bir müzik türü, her türlü islam ilkelliğinin ruhsal panzehiridir.

Bazen fazla sallıyorsun. Heavy metal hala ateizmin ilahisi. 40 yıldır bu böyle. Onların bir üst leveli death, thrash metal. Onun da bir üst leveli black metal ve türleri. Black metalde öyle şarkılar var ki dudağın uçuklar. Avrupada bu müziklerle Hristiyanlığın içine s.çıyorlar. Burda da yeni yeni anti islam black metal şarkıları çıkmaya başladı. Bir tane de Arabistan'da var bildiğim. Daha var mı bilmiyorum. Bir kaç tane de Ad Hominem'den anti islam şarkı var. Zamanla artacak bunlar.

tarihinde kafir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bazen fazla sallıyorsun. Heavy metal hala ateizmin ilahisi. 40 yıldır bu böyle. Onların bir üst leveli death, thrash metal. Onun da bir üst leveli black metal ve türleri. Black metalde öyle şarkılar var ki dudağın uçuklar. Avrupada bu müziklerle Hristiyanlığın içine s.çıyorlar. Burda da yeni yeni anti islam black metal şarkıları çıkmaya başladı. Bir tane de Arabistan'da var bildiğim. Daha var mı bilmiyorum. Bir kaç tane de Ad Hominem'den anti islam şarkı var. Zamanla artacak bunlar.

orada kendi fikrim olduğuna değindim, dolayısıyla ortada bir sallama yok.

Sitelerde Paylaş

linke bakmadım ama ilahi dinlemeyen müslüman olmuyor mu

ama doğru arap gibi olmayan kimse müslüman olmuyor

peycamber efendümüzün zamanında müzik mi vardı

zaten müslümangenç dinden çıktı müzik yasaktır islamda

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...