Jump to content

Kuran'da 4 eş alabilme hakkı ile alakalı sorular

Recommended Posts

Millet, Türk kızı-Türk erkeği muhabbetini Allah Yok Din Yalan başlatmıştır Türk kızını kendi çapında küçümseyerek. Ben sadece bu delinin hezeyanına ortak oluyorum. Lütfen kimse üzerine alınmasın. Zaten sabah bunların hepsini sildirteceğim :).

keşke hiç cevap verip bu seviyesiz kişinin seviyesizliğine inmeseydiniz

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

keşke hiç cevap verip bu seviyesiz kişinin seviyesizliğine inmeseydiniz

Canım sıkılıyordu benim de, vakit geçiriyorum :D. Bu kadar subjektif adam görmedim ya hu :D. Avrupa'da bulunmasak inandıracak bizi köftehor :D. Yok Türk kızıyla işleri olmazmış, yok bilmem ne. Laf! :D. Bakımlı ve kafa dengi Türk kızlarını gayet de hoş buluyorlar. Bir sürü Avrupalı manitası olan kız dolu yurtdışında. Ha bakımlı ve kafa dengi Türk erkeğini de severler, yalan değil. Ama bakımsız, cahil bir Türkle genel olarak pek işleri olmaz ve aşağılarlar. Bu düdük Allah Yok Din Yalan da biliyor bunu ama işte nasıl saldıracak? Kaynağı malum bölgesi olan argümanlarla :D.

Sitelerde Paylaş

Kadınlardan nefret ettiği ne kadar belli, bide bize feminstiz diye erkek düşmanı muamelesi yaptı. Çıldırmış. nerde kadın başlığı açılmış orda Allah yok din yalan

Ben bu foruma üye olmadan 2-3 gün önce keşfettim bu siteyi. Allah Yok Din Yalan, AbdullahAbdal, IFeelGood, bu kişilerin yorumlarını okuyordum, vay anası ya dedim, muhteşem ortam. Sonunda öküz olmayan insanların bir arada olduğu bir mecra dedim, hemen kayıt oldum. Bu Allah Yok Din Yalan'ın kadın düşmanı olduğunu sanmıyorum. Türk kızıyla zoru olan tipik apaçi havası seziyorum :D. Türk kızı çirkinmiş, sanırsın Türk erkeği çok yakışıklı. Türk kızı cahilmiş, sanırsın dünya Türk erkeğinin genel kültürüne hayran. Türk kızı ayakkabı hastasıymış, sanırsın Türk erkeği 18. yy tabloları biriktiriyor :D. Eğer ortada bir noksanlık varsa her iki cinsete de var zira o Türk kızları Türk erkeğinin mahsulü, doğru düzgün yetiştirselermiş o zaman kızlarını. Boş boş çemkiriyorlar ya hu, ne komik :D.

tarihinde BlueStreak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hadi bnim canım sıkılıyor, bluenin de canı sıkılıyor aşık atışması yapıyoruz ama bu Z__'nin olayı nedir onu çözemedim :D Oturmuş pc başına "haklısın blue, doğr udedin blue, süper söyledin blue, ver elini öpeyim blue" modunda. Kız iyi geceler dedi ama gitmedi saatlerdir hala burada. Bekliyor ki ben "öldüm arkadaşlar" diyeyim :D

Hadi herkese iyi sabahlar, seviyorum sizleri :D

Sitelerde Paylaş

Hadi bnim canım sıkılıyor, bluenin de canı sıkılıyor aşık atışması yapıyoruz ama bu Z__'nin olayı nedir onu çözemedim :D Oturmuş pc başına "haklısın blue, doğr udedin blue, süper söyledin blue, ver elini öpeyim blue" modunda. Kız iyi geceler dedi ama gitmedi saatlerdir hala burada. Bekliyor ki ben "öldüm arkadaşlar" diyeyim :D

Sen de çoktan gidiyordun hala gitmedin :D. Aferin sev tabii. Sev ki sevilesin, Allah Yok Din Yalan :D. Biz de seni seviyoruz, iyi uykular.

Sitelerde Paylaş

Senin gibi canım sıkılınca sataşmıyorum ben kimseye kavga etmeyi hiç sevmem. Haklı buldum blue yu tam benim kafamda seni de süper g... etti :D HADİ İYİ SABAHLAR

Sitelerde Paylaş

Bir anda sevgi keLebeği oluverdi :D

Proje yapıyorum şuanda o yüzden gidemedim bir türlü (CAD ortamında çizim).

Ben Blueyi sevdim gerçekten. Kavga ederek sevgi kelebeği olurum ben insanlarla :D

Seninle değil tabi, kendini o kategoriye dahil etme bir zahmet, senin kültür seviyen ve muhabbetlere olan katılımın facebook beğenicliğinden ibaret çünkü :D:D:D

Sitelerde Paylaş

Deşarj olmak istiyordu, oldu. Şimdi sakin ve huzurludur eminim :D. Bir de Türk kızına derler durduk yere tatsızlık çıkartıyor diye. Bundan sonra bunu diyene bu yazıları kopyalayacağım :D.

andropoz olmuş kesin her halinden belli

Sitelerde Paylaş

sen şimdi dişi kedilere islam şeriatını uygulamaya çalışırsan komik duruma düşersin. Öyle örneğe, böyle örnek.

İşte böyle noktayı koyan, karşı tarafı dut yemiş bülbüle çeviren ve tartışmayı sona erdiren vuruculukta iletiler gerek. Eksik olma BlueStreak, bize söyleyecek söz bırakmamışsın. Tam yanıt yazacaktım, bunu görünce yanıtın bittiğini gördüm. Buna karşı değil söz söylemek, nefes alamamaları lazım ama, dogma işte, yine minareye bir kılıf uydururlar dinciler...

Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...