Jump to content

27 Mayıs Öncesini Tekrar Yaşıyoruz..

Recommended Posts

• İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

RTE,beşir atalay,hakan fidan,yalçın akdoğan ve daha bir çok akp'linin sesli görüntülü iran kızları ile aşna fişnesi ve yiğit bulutun ise sevgilisine kürtaj yaptırdığı ses kayıtları da yakında..

Sitelerde Paylaş

Bu Yiğit Bulut da tam ipne la!

Daha 2 sene önce AKP'yi topa tutan yavaşk bugün RTE'ye danışman oldu.

Ne kadar hain bir milletiz hesabını siz yapın gali!

Yo ben öyle düşünmüyorum , AKP'yi topa tutmasının sebebi AKP'nin uyguladığı neo_liberal ekonomi polikalarıydı fakat düşman şuan kendi silahıyla vuruldu.

Tabi buna vurma diyorum çünkü avrupa 1600 yıllara dayanan sanayileşme ve kolonyal düzenden sağladıkları haraç onları sermaye sahibi yaptı biz sıfır sermaye birikimi ile sadece onların paralarıyla bir takım seyler yapmak zorundayız ve suan 27 Mayısta olduğu gibi getirdikleri parayı geri götürmek istiyorlar ve RTE buna izin vermiyor, bir nevi kendi silahlarıyla kendilerini vuruyor, eğer ki RTE düşüp CHP'nin Keynesyen bürokrat tayfası şuan yönetme gelirse faiz-kur ikleminde yabancı takasları 65'lerden dibe kadar iner ki buda ülkenin sermayesiz kalması anlamına gelir.

tarihinde Tiahuanacu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yo ben öyle düşünmüyorum , AKP'yi topa tutmasının sebebi AKP'nin uyguladığı neo_liberal ekonomi polikalarıydı fakat düşman şuan kendi silahıyla vuruldu.

Tabi buna vurma diyorum çünkü avrupa 1600 yıllara dayanan sanayileşme ve kolonyal düzenden sağladıkları haraç onları sermaye sahibi yaptı biz sıfır sermaye birikimi ile sadece onların paralarıyla bir takım seyler yapmak zorundayız ve suan 27 Mayısta olduğu gibi getirdikleri parayı geri götürmek istiyorlar ve RTE buna izin vermiyor, bir nevi kendi silahlarıyla kendilerini vuruyor, eğer ki RTE düşüp CHP'nin Keynesyen bürokrat tayfası şuan yönetme gelirse faiz-kur ikleminde yabancı takasları 65'lerden dibe kadar iner ki buda ülkenin sermayesiz kalması anlamına gelir.

Komplo teorileri bir adamın beynini nasıl iğdiş eder görmek isteyen varsa en açık örneği yukarda.

Adamın kafa bitik baba...

Sitelerde Paylaş

Komplo teorileri bir adamın beynini nasıl iğdiş eder görmek isteyen varsa en açık örneği yukarda.

Adamın kafa bitik baba...

Ne yani şimdi bana Türkiye iktisat tarihinde meydanmı okuyorsun :)

bak sana su kadarını söyleyim şuan RTE'nin yaptığının aynısını Menderes yaptı ve asıldı :)

bunları öğrenmen için kaset seyredeceğine biraz ülkenin gerçekleriyle uğraşacaksın, bak sanada kaynakça vereyim Nihal Tuncer : Tasarruf Sorunu ,bunları iyice oku öğren sonra İlhan tekelinin savaş sonrası kalkınma plan ve programlarına bir bak.

Demirelin dediği gibi bizim plana ihtiyacımız yok pilava ihtiyacımız var, seninse kaset izlemekten çok okumaya. :)

Sitelerde Paylaş

Ne yani şimdi bana Türkiye iktisat tarihinde meydanmı okuyorsun :)

bak sana su kadarını söyleyim şuan RTE'nin yaptığının aynısını Menderes yaptı ve asıldı :)

bunları öğrenmen için kaset seyredeceğine biraz ülkenin gerçekleriyle uğraşacaksın, bak sanada kaynakça vereyim Nihal Tuncer : Tasarruf Sorunu ,bunları iyice oku öğren sonra İlhan tekelinin savaş sonrası kalkınma plan ve programlarına bir bak.

Demirelin dediği gibi bizim plana ihtiyacımız yok pilava ihtiyacımız var, seninse kaset izlemekten çok okumaya. :)

İşte bir HBB sendormuyla daha karşı karşıyayız.

HBB'lerle tartışılamaz.

Her Boku Bilen bir adamla nasıl tartışılır güzel canlar :)

Sitelerde Paylaş

İşte bir HBB sendormuyla daha karşı karşıyayız.

HBB'lerle tartışılamaz.

Her Boku Bilen bir adamla nasıl tartışılır güzel canlar :)

Al bak sana iddialı bir cümle daha söyleyim "" Türkiye Cumhuriyetindeki her darbenin sebebi ekonomiktir """"

Aksini savunabilirmisin

Google sana serbest :)

Ama kahve kültürü seklinde değil raporla .

Sitelerde Paylaş

bir açıklama yapayım..haramzadeler ve başçalan adlı operasyon hesaplarında tuhaf ve algı-olgu oluşturucu linkler var..

mesela;

#KatilleriSalmakYolsuzluğuÖrtmez #FettuşiHakaretiSahibineİade #AnladığımKadarıyla

#İLKERBaşbuğ_SessizÇIĞLIĞIN_SESİOldu

#NefretDiliyleBarışaDarbe #AkpFACEBOOKuYASAKLARSA #canborcu

#CemaatHakkındaİftirayıBırak Ve İlker Başbuğ

#FenerbahçeAYAKTA #HayatiminFilmi AKP

#700BinBEDELLİbekliyorFarkındamısınız #çokzor

#İLKERBaşbuğ_SessizÇIĞLIĞIN_SESİOldu

#AKpkkyaOyVerirsen gibi gibi ince nüanslarla süper bir operasyon yapıyor bu AKIL...içinde hem ilkber başbuğ savunuculuğu hem fenerbahçe savunuculuğu hem de MHP savunuculuğu yapan capsler paylaşıyorlar...

tarihinde atael tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben bu adamların konuşmalarından bir bok anlamıyorum. Yazılarından da. Ya ben bu kadar man kafalıyım, yada onlar.

Bu adamlar karşımda bu şekilde konuşsalar, yine anlamam ne dediklerini. O ne bu ne diye sorar dururum.

Var mı benim durumumda olan başkası?

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya bu arada bu Zirve yayınevinde katliam yapan haydutları niye salıverdiler?

Bunlara iş mi gördürecekler yoksa?

Ne dersin Atael?

çakma süikast yaptıracaklar bu salıverilenlerden bazılarına ve şuan tahliye edilenleri tekrar içeri atmaya kalkacaklar.ama o anda işte hem cemaat fareleri hem akp ileri gelenleri için herşey çok güzel olacak...toplu tutuklama... :D

Sitelerde Paylaş

Ben bu adamların konuşmalarından bir bok anlamıyorum. Yazılarından da. Ya ben bu kadar man kafalıyım, yada onlar.

Bu adamlar karşımda bu şekilde konuşsalar, yine anlamam ne dediklerini. O ne bu ne diye sorar dururum.

Var mı benim durumumda olan başkası?

La olm git ceviz ye.

B-12 taksiyesi falan al.

Madara olma buralarda :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...