Jump to content

VahsiZenci

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  277
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

VahsiZenci Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Zenci Birliği
 • Interests
  Zenciler
 1. Zenciliği önemli değil de, acaba gerçekten vahşi miydi, asıl mesele bu... Öbür vahşi profillerine bi bakmalı :)

 2. VahsiZenci

  avrupa birligi

  ''Türk elini nereye atsa .ok bulaştırır'' gibi aşağılıkça yazıp birde saçmalamasan. Vatan sevgisiymiş,Avrupa'lılarda sanki hiç ot çeken yok,cahilliğinde bir modernliği var size göre,biz cahiliz ot çeken avrupalılar modern.
 3. VahsiZenci

  cüneyt gökçer öldü

  çok büyük adamdı,Avrupa'daki başarıları için övünebiliyoruz.Huzur içinde yatsın.
 4. VahsiZenci

  avrupa birligi

  Eğer Türkiye azimli olursa AB'yi yönetebilen ve yasalarına etki eden ülkelerden biri olabilir.Bunun için girmemesine gerek yok. Zaten Atatürk'ü ve ilkelerini anlayan bir tek sen varsın. Ben sanki mandası olalım dedim. Kriterleri kabul etmek mandacılık değildir,Toptan kabul edelimde demedim,Ama kriterlerin çoğunda sorun yok ve hepsi bizim sahip olamadığımız şeyler.
 5. VahsiZenci

  BİR KIZIN HAYATINI KURTARMAK

  ABD düşünceleri değiştiremez ki,en fazla rejimi yıkabilir,kökünü kazımak lazım,yanlış anlaşılmasın fiziki olarak değil,düşünceleri yıkmak lazım yani.
 6. VahsiZenci

  BİR KIZIN HAYATINI KURTARMAK

  Babamların dükkanına iranlı karı-koca gelmişti (karısının başı açık hatta miami'den tatile gelmişler gibilerdi) Ahmedinejad'tan bahsedince ahmedinejad'dan nefret ettiklerini söylediler. ama bu istisna,İran öyle değil. İran bunu kendi seçti. Yazık etti tarihine. Bu sözümü not alın arkadaşlar; Milletleri tarihleri kurtaramaz,o tarihleri yaşatanlar kurtarabilir.O tarihlerden eser yoksa eğer kurtuluş yoktur.(incil gibi oldu kurtuluş yoktur derken ama neyse)
 7. VahsiZenci

  avrupa birligi

  kürtlerin hepsini katmıyorum ama avrupa birliğini kabul etmeleri yeterli değil.Geleneklerinden kurtulmalılar. Nasıl bizim için yeterli değilse onlar içinde yeterli değil. Suç kürtlerin mi ? hayır,onlar bu geleneklere hala bağlı olduğu için suçlu,bizde orayı zenginleştirmediğimiz,yatırım yapmadığımız için suçluyuz.
 8. VahsiZenci

  BİR KIZIN HAYATINI KURTARMAK

  bunlar hayatında cunta diye birşey görmemiş ülke cuntayla yönetiliyor sanıyorlar. ABD'nin Genelkurmay'ının Siyasette etkisine bir bakmaları kafidir. Ordunun amacı dış huzuru sağladığı gibi iç huzuruda sağlamaktır. Siyasetede karışmaya hakkı vardır.Anayasa yüce bir güç tarafından korunmuyor ki kim koruyacak ? Ordu. Cunta olsa şuan partiler olmazdı başbakan olmazdı cumhurbaşkanı olmazdı vs. hayatımızda cunta görmesek kanıcaz bunlara.
 9. VahsiZenci

  avrupa birligi

  Doğru aslında,adamlara istediği devleti verelim diyorum bazen. Bir çok ilkel namus belaları,beşik kertmeleri gibi yaratıkça gelenekler bela oluyor başımıza,Avrupa bizden biliyor.
 10. VahsiZenci

  avrupa birligi

  Senin fahişe olmama hakkını bazı Çağdaş ülkelerden önce Atatürk koydu.Söyleyeyim dedim. Atatürk zamanı Türkiye Cumhuriyeti dünyanın yeni otorite ve saygın devletlerinden biriydi,Atatürk sayesinde bir çok islam ülkesi Cumhuriyet'i ve Demokrasi'yi tanıdı krallığı,şahlığı bırakarak. Milletler Cemiyeti'ne girende Atatürk Türkiye'sidir.
 11. VahsiZenci

  avrupa birligi

  Böyle Atatürkçülük olmaz. Türkiye Cumhuriyeti'ni gothic kızlar gibi yalnız bırakmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.İçimize kapanık duruyoruz hiç bir ülkeyle ilişkilerimiz iyi düzeyde gitmiyor. Ne zaman bir ülkeyle iyi ilişki kuralım aman mandaya giricez aman bağımsızlık gidiyor ülke gidiyor bize istediklerini yaptırıcaklar. Avrupa Birliği kriter koyunca hemen diyorsunuz ki mandasına giricez bağımsızlığımızı alıcaklar.Oldu AB zaten kriter koymasın direk alsın bizi hiç incelemeden sorgulamadan. la en ufak kriterde olay çıkartıyorsunuz. Atatürk Batı ile yakınlaşmayı öngörmekteydi,Ülkeler
 12. VahsiZenci

  avrupa birligi

  arap birliğinin gözlemci üyesiyiz zaten,hiç ilgimiz yok değil yani.
 13. VahsiZenci

  BİR KIZIN HAYATINI KURTARMAK

  bu ülkeye hidrojen bombası atmamak için hiçbir insani sebep engel olamaz bence. bu iki ülke (mısır ve iran) nasıl bu hale geldi,tarihlerine yazık.
 14. VahsiZenci

  avrupa birligi

  Bunlar halkın dışında gerçekleşiyor hacı.Halk durumun farkında. Bardağın dolu tarafına hiç bakmıyorsun.Zerre bakmıyorsun. Dincilere öfke,nefret hangi şehir olursa olsun kendini gösteriyor. Bizimde değerlerimiz var. Dincilere,Şeriatçılara giydiren bir sürü yazarlarımız,edebiyatçılarımız var başta en büyük değerimiz Atatürk olmak üzere. Aslında Dinci-Laik diye ayırmamak lazım. Bir Radikal kısım var,Artık işi terörizme dönüştürmüş,Şeriat için savaşmaya hazır Radikal kesim.Bunlar %1'i bile bulmaz. Evet dinci ve Atatürk'ü sevmeyen kesim fazla,Ama bunlarda hızla Batı'ya ayak uyduruyor. Dinda
×
×
 • Yeni Oluştur...