Jump to content

Siempre

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  229
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Siempre Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  allahınmı söyledi hakaret ediceklerini? buna çok hazırlarmış. arsız, pislik, şımarık kapitalistler kadar pislik olmadığımız kesin. siz sosyalistlere rahatça hakaret ederseniz ben'de edenlere ederim bu kadar basit.
 2. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  diyene bak, ilk iletin'de ve devamın'da sosyalistlere hakaret eden sen ve diğerleri değilmiydi? örnekler: daha ilk 2 ileti Sosyalizm puşt gibi ibne gibi bir ideolojidir. İnsanların hayatını bir hiç için sömürür. Aynı benden yıllarımı çaldığı gibi. Allah varsa belasını versin. Sosyalizm pezevenge daha çok benzer.. Hep kendine yontar. Bide utanmadan ağzın bozuk diyo yüzsüz herif. Haci olan sensin ben senin gibi hiç oruç tutup, allaha domalmadım.
 3. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  hadi lan oradan, iyice havalanmış bu kalitesiz ve çapsız herif. özgürlük yalanların suya düştü tabi, yediremedin kendine. bas git şimdi, bidaha'da gelme.
 4. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  o zaman gelip bura'da bize özgürlük propagandası yapmıycaksın yüzsüzce, her şey sermayenin çıkarına göre'dir ister beğenin ister beğenmeyin diyeceksin. afganistan konusun'da bir halt bilmiyorsun, ora'da sosyalistlere saldıranlar çapulcu talibanlar'dı. abd'nin gazına gelip islamcı olmayan her türlü gruba saldırmaya başladılar. afgan sosyalistleri'de çaresiz kalınca sovyetlerden yardım istedi bu kadar basit. umarım taliban ve el kaide batı dünyasına mümkün olduğunca büyük zararlar verir. çünkü bunu hakettiniz, onlar gökdelenleri bombalasın, siz'de onları yiyin birbirinizi, beter olun.
 5. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  En büyük despotlar kapitalistler'dir, bura'da aptal bir özgürlük ütopyasıyla takılanların ağababaları asker, polis, kontra gerilla, provokatörler, gizli servis ajanları finanse ederek. vb. güçler de halka korku salarak, karşıt görüşte olanları öldürerek veya işkence yaparak halkın sindirilmesini sağlıyorlar. Sonra'da bazı yüzsüzler geilp bize özgürlük propagandası yapıyor. midesiz herifler.
 6. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  komik seni medenilere bak, anca hakaret edip durmuşsunuz. bu kadar hakareti başka bir düşünceye yapsak çoktan üyeliğin siliniyor yazmıştın.
 7. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  ne halt yiyosanız yiyin'de bari şu özgürlük yalanını bi kenara bırakın. seçimlerle başa gelen hükümetleri faşist darbelerle indiren, bir ülke'de gelişmekte olan solun karşısına burda olduğu gibi mhp gibi partiler çıkarıp para, silah, eğitim vermek. taliban ve el kaide gibi örgütleri sırf piyon olarak kullanmak amaçıyla silah ve para yağdırmak daha onlarca pislik... ütopik bir liberalizm arkasına saklanıp özgürlük yalanları söylemeyin bari, bu kadar'da yüzsüz, haysiyetsiz, bi halt olmadığı halde bu kadar burnu hava'da gezmez insan.
 8. Siempre

  Sosyalizmle problemim

  hadi lan oradan pislik herifler, sabahtan beri hakaret edip duruyosunuz, sosyalistlere küfür etmek serbest herhalde? buraya kendini özgür sanan köleler yazısını yazmıştım, 2 kelime ile herşeyi senmi çözdün diye cevap veremeden kestirip attınız. dünya sosyalizme ister seve seve ister, s... s... yönelmek zorundadır. şunun surasın'da 50 60 yıl daha pisliğinizi yayabilirsiniz. petrolün ve diğer doğal kaynakların bitmesiyle göt gibi ortada kalıcaksınız. bakalım medeniyetiniz çökünce milyarları özgürlük ilemi kontrol altında tutucaksınız? kapitalizm her zaman dinlerle, faşistlerle ve her türlü ge
 9. Siempre

  İzmir

  net'de yada normal hayatta sıklıkla karşılaşıyoruz, izmirliler'de izmir'de yaşıyanlar da büyük bir kürt antipatisi var bunun sebebi nedir acaba? kürtlerin yoğun olarak izmir'e göçmesi ve iş alanlarında çete tarzı örgütlenmesi gibi bir durummu var acaba? Birkaç sene sonra ailece ankaradan izmir'e taşınmayı düşünüyoruz ama bu durum kafamı kurcalıyor, çünkü gördüğüm kadarıyla çok büyük bir kutuplaşma var ve her an birbirlerine girme durumu var. şahsen ben kendimi ne türk ne kürt olarak görmüyorum sadece anadolu'lu olarak görüyorum ama yine'de rahatsız edici düzey^'de bir düşmanlık var.
 10. Siempre

  Kendisini G-3 ile sırtından vurmuş

  bilmediğimiz şey değil, 92 yılın'da 42 sivil gündüz gözüyle kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü, arka plan'da daha neler oluyodur kimbilir.
 11. Siempre

  Kendisini G-3 ile sırtından vurmuş

  senin gibi heyecanlı gençleride alanlar'da karşımız da görmek isteriz. asker, polisin arkasından erkeklikmi yapıyorsun?
 12. Siempre

  Yaşasın 12 Mart 1995 Gazi Ayaklanması !

  daha 1993 senesinde onlarca insan ülkenin göbeğinde yakılmadımı? bunu bildiğin halde çok daha eski tarihler'de devlet tarafından alevilere neler yapıldığını inkarmı ediyosun? bu insanlar neden isyan etmiş acaba koçgiri'de dersim'de diye düşünemiyormusun? devlet tarafından bölgeye gönderilen faşist çetelerin yaptığı katliamlarıdamı inkar ediyosun, hani şu meymenetsiz bi topal laz ve çetesi vardı. Aleviler anadolunun yerli halkıdır, bu kadar basit. alevilik felsefesini benimseyen türk, kürt gibi gruplar olabilir ama en temel özü budur.
 13. Siempre

  Kendisini G-3 ile sırtından vurmuş

  Bide aklıma şunlar geldi: sivas'ta insanlar otel'de sıkıştırılmış, müdahale olmasını beklerken otel'den içeri bir subay giriyor devamı şöyle: Yangının başlamasına bir saat falan var. Birden rütbeli bir subay, yanında iki çevik kuvvetle otele girdi. Elektrikler kesik. Subay elindeki çakmağı çaka çaka lobide yürüyor. 'Komiser Mehmet kim?' dedi. Komiser kendini tanıttı. Subay, komisere 'çıkalım' dedi. Bizim komiser, 'Ben çıkabiliyorsam buradaki herkes çıkabilir. Tek başıma çıkmayı reddediyorum.' dedi. Sonra bizim Ertan vardı, 'Peki nasıl çıkacağız' diye sordu. Subay döndü, sizden özür diliyorum a
 14. Siempre

  Kendisini G-3 ile sırtından vurmuş

  duygulandım şimdi
 15. Siempre

  Kendisini G-3 ile sırtından vurmuş

  Paşa 'konuşmam' diyor, OYAK paraları topluyor: http://www.savaskarsitlari.org/arsiv.asp?ArsivTipID=5&ArsivAnaID=37837
×
×
 • Yeni Oluştur...