Jump to content

Vale

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  52
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Vale Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Vale

  SOL GÖRÜŞLÜ ARKADAŞLAR CEVAP BEKLİYORUM ?

  Biz komünistlerin tek amacı karılarımızı paylaşmak. Bize engel olan bu köhne düzen yıkılacak. Karılar engelsiz paylaşılacak!
 2. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  Pante bence sen kendine sosyalist falan deyip, sosyalistlerin adını kirletme. Sosyalistler cuntadan falan medet ummaz.
 3. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Pante sanki çok bilinmeyen bir şeymiş gibi anlatıp durma şunu. Bunun Pkk-Tikko işi olduğu alenen belli. Hatta ilk duyduğumda tek başına Tikko'nun yaptığını düşünmüştüm, ama sonradan eylemin ortaklaşa düzenlendiği ortaya çıktı.
 4. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Neyse sen kendi salaklığının içinde boğul dur. Başka biri istese getirirdim senin gibi bir böcek için kendimi neden yorayım. Bir kere baştan reddetmişsin gerizekalı andaval. Türk görünüp, kökeni Türk olmayanlar sınıfına yerleştirdin adamları. Adama bak, baştan inkar edecek ben de boşuna kanıt getireceğim. Nerde bir öküz var gelir bize denk gelir. Bu arada Hulegu bu sitenin en iyi salaklarındansın. Bunu belirtmeden geçemeyeceğim.
 5. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  Evet kötü, mesela 2 kelimenden birinin yahudi olması ne kötü değil mi? 11,5 milyon kez 1945 cia raporu demek ne kötü değil mi? Sürekli adam yerine konmamak ne kötü değil mi? Ona buna ne biliyorsun, hodriye gel deyip de karşılık alamamak ne kötü değil mi? Salya akıtan bir köpek olup da asla kemik bulamamak ne kötü değil mi? Faşist devlet kurma söylemene rağmen, sizin bir çadır bile kuramayacağınızı bilmek ne kötü değil mi? Bunlar çok kötü şeyler Akhenaton, çok.
 6. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Hala aynı çarpıtma devam ediyor. Ben Tokatlı Ordulu pkklılar gördüm yav. Adamlar has Türk, Laz. Barışarak bence böyle teorilere pek inanma. Tehcirden kurtulmak için böyle yapan adamlar zaten zaman içinde aasimile olur ve öz benliklerini kaybeder. Neyse, sol jargonda Pkklıların ismini merak eden var mı?
 7. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  Hahahahahah. Bak sen şu işe. Sen onu bırak da sadede gel. Kök Tengri size ne zaman yeryüzünde gönlünüzce bir devlet bahşediyor Akha-enaton ya marjinal görünmeye çalışan birisin, ya salaksın. Şizofren de olman büyük ihtimallerden biri tabi. Kafanı bu kadar Yahudilerle bozduğuna göre Yahudilerle bir deneyimin olmalı. Umarım çok acımamıştır
 8. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Kafataslarını mı ölçmüşler?
 9. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Aptal herif, niye aptal olmakta diretiyorsun? İşim gücüm yok senin gibi dangalaklarla mı uğraşacağım. Çok merak ediyorsun açarsın internetini, kuruluşuna bakarsın, kaçı Türkmüş, kaçı Kürtmüş görürsün. Ortadaki onca kanıtı, belgeyi bir kenara atalım senin gibi züppelere mi inanalım? Konuşmayı bile beceremiyorsun, sonra hakaret ediyorsun. Aynı şekilde hakaret yiyince ağlama ama.
 10. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  Puhahaha Gene mi Amerika tutuyormuş iplerimizi, 100 yıldır bir kere olsun elinden düşüremedi mi şu ipleri? Bu işler böyle ilerler, Araplar sizi arkanızdan vurur biz de Arapları. İntikamınızı aldık işte daha ne istiyorsunuz Araplar bizi arkamızdan vurdu diye 100 yıldır senin gibi soytarılar zırlamıyor mu?
 11. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Sizi bir türlü eğitemiyoruz; çünkü cahilsiniz. Pkk'nın kuruluş kadrosunda bile Türkler vardır. Şu anki üst düzey yönetiminde de Türkler aktif rol alıyor. Ayrıca Pkk sempatizanlarının içinde de Türkler yok mudur? Yok diyene kanıtlayabiliriz.
 12. Vale

  7 sehit, 3 yarali..

  Bence ciddi şekilde yanılıyorsun. Bu konuda bizzat MİT'in raporları var bir göz at istersen. Yeterli miktarda pkklı Türk de var.
 13. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  Kıvırma Mohammed, adam ol da cevap ver. Nedense işine gelmiyor yaptıklarınla yüzleşmek. Ne yaptığının fazlasıyla farkındasın, üzüntünün taraflı olduğunu, aslında kininin bir dışavurumu olduğunu biliyorsun. Bir de renginizi belli edin demiş?! Ne demekse! Bizim rengimiz belli kerkenez. Sen belli et aslında rengini. Çünkü şu halinle gayet çelişkili duruyorsun.
 14. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  Bırak sen şimdi bunları, ne zaman ulu türkçülük akımınız harekete geçiyor. 9058?
 15. Vale

  Molotof seven Liboşlar

  http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=28430&hl=Ceylan%20Önkol&st=40 Buyurun link burada, bence buraya kimin yazıp, oraya yazmadığına da bir göz atmak lazım.
×
×
 • Yeni Oluştur...