Jump to content

Tutankhamun

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  648
 • Katılım

 • Son ziyaret

Tutankhamun kullanıcısının paylaşımları

 1. Benim atılmamın tek sebebi forum üyelerinin entellektüel seviyelerinin yerlerde sürünmesinden kaynaklıdır. Yazdığım kelimelerin derinliğini bilmeyecek kadar cahildir hepsi. Dört kez haksız olarak atıldığımıda moderatör itiraf etmiştir zaten.
 2. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  önümüzdeki dönem doları görürsen eğer.Güç paradır, bu dolar olucak diye bir kavram yok. Yeni birim tek dünya merkez bankası ile tek dünya devleti kurulmuş olur. Yahudiler basar biz faiz öderiz, ödeyemedikçe borçlanır vergi ile eziliriz.
 3. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Yeni dünya düzeninin doğal kaynaklarla doğrudan bir ,ilgisi yok. Adamlar para musluğunun başında zaten, istedikleri malın değeri yükseltir istediklerini düşürebilirler, neyse bu farklı bir mevzu. Polis devleti ve askerin sınırlara cekileceği konusunu bir süre önce yazdım zaten , Marksistler başlığı sabote ettikleri ,için Romadan alıp getirdiğim konum tavanarasını boyladı ve şimdide kayıp. Yeni dünya düzeninde israile yer yok, yahudiler yine yönetici. israilede bir koruyucu lazım ki buda aç ve sefil bırakılan Türk milleti olacak. Bedava asker, öldür öldür kimsenin sesi çıkmaz. Burda temel no
 4. Tutankhamun

  Hıristiyanlık

  Ne oldu ateistmi oldun yine.
 5. Tutankhamun

  FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

  Anibal koparttı yine.
 6. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Gezegen konusuna gelince tevrattaki kayıp 150 yıl. Bu konu Tc sınırını aşar. Kahinmisin. ? Bu ,insan davranışlarını 2-3 yıl önceden nasıl görüyorsun.
 7. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Tarih Kaosun ürünüdür diyorsun yani. Şebek Komployu sen yazıyorsun, Dünya Ortaçağa dönecek şeklinde komedyenliklerinle.
 8. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Dediğim gibi bilgin varsa yaz, kişisel yazılarına cevap verme gibi bir zorunluluğum yok. Foruma hakaretlerini değil bilgini göster. Henüz göremedik. Maşallah şebekliktede üstüne yok. Kaynakça istemem ne korkuttu seni değilmi.
 9. Tolon abi az yazıyoruz anlaşılmıyor, çok yazıyoruz okunmuyor.
 10. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Ifeel hatta cevap vermiyorum, klavye delikanlıları bu ülkenin olmazsa olmazsıdır. Bu soytarılarında bir yazıları olmayıp sıkıştıkları zaman klasik numaraları karşı nike hakarettir.
 11. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Dediğim gibi küfür etmeye bile değmeyecek beş para etmez insanlık müsvettesisin. Sıkışacağını anladığında klasik hakaret pozisyonunu alıp ortadan kaybolan hayvanın teksin. Angut senin verdiğin linkleri yediririm sana. Keyfimizden istemedik soytarılığını tescillemek için istedik. Bilmediğin sıfat ve kelimeleri forum ortamına yazıp sıkıştığı zaman hakarete baş vurup kaçan bir çok şebek vardı zaten, birde seni ekleyelim. fazla şebek göz çıkarmaz.
 12. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  küfür etsem değmezsin. ? habire üç satır bilgi copy pastesinden başka bir bokada yaramazsın. geçen link ver dedim , olmayan bir kişinin adını yazdın, sonra kaçtın gittin. Marduk/Niburu Konularınıda biliyorsan açarız karşılıklı başlık ? Bak ne kadar rahat yazıyorum değilmi, çünkü senin bir bok bilmediğini biliyorum. Bak orda masonluk falan yazmışsın onada gireriz. Sen yeter ki kaçma. Angut dünya zerindeki toplumsal geri gidişlerin tek sebebi küresel çaplı jeoljik olaylardır.
 13. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Üye kalitesine göre yazıyorum sürekli sallama bir yerlerden kotarılmış yazılar olunca bu Türkçe bile çok fazla. Sürekli her başlıkta papağan gibi aynı şeyleri temelsiz ve alt yapısız olarak tekrar etmekten vazgeç Marksist hezeyanlara girdin bir dolu copy/paste yaptın ama başlıkla alakalı tek satır bilgi yine yok. Bilmediğin okuyamadın dünyayı önüne koyulan yazıyı Ateforum sayfalarına yazarak bir bok elde edemezsin.
 14. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Üç satır yazı okuyup hikaye yazabileceğin nikemi yazıyorsun sence. ?
 15. Tutankhamun

  Hıristiyanlık

  Doğu batı savaşında hristiyan batınınmı yoksa müslüman Türkiyenin yanındamı olacaksın. ? Türk olduğunu nerden bilicez ?
 16. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  İsayıda musayıda muhammedide siyona gömücez bir gün.
 17. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Oarası çok yüksek mason
 18. Tutankhamun

  OROSPULUK VE İSLAM

  İsa iktidarsızsa bu muhammedin suçumu. ?
 19. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Ben çok açık yazarımi şöyle ki bu forumda karnından konuşmayan ender kişilerdenim , Tekrarlayım ; Hristiyanlık diye bir din yoktur. Hristiyanlık denilen olgunun gerçeği Yahudi İsanın Helenleşen Yahudilere baş kaldırısıdır. Süreç içerisinde Augustos döneminde başlayan karışıklıklar böyle bir din yaratılmasına sebebiyet vermiştir. ne isa amca sizden ne siz isa amcadan. aslında hriisto Ludwig ve jadı iyi bilir bu işleri.
 20. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Batılı toplum temelleri 1900 lü yıllarda atıldı ve suan önündeki en büyük engel radikal islam. Bu dünya bir avuç yahudi baronun tek dünya devleti ile yönetilemeyecek.
 21. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Daha ne kadar hristoya ihtiyaç olacak ; Sen ve Ludwig yetmezmi foruma. Diğer dinler konusunda senin bildiğin yerden başlayalım. yeter ki karşımda Ahit uzmanı olsun. Seninkisi din değil , Roma yazması.
 22. Tutankhamun

  Ahirette bahanemiz var mı?

  aha....
 23. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Ateistler çözülüyor. Bre cahil kadın düşmanlığının arkasındaki yegane din hristoluktur.
 24. Tutankhamun

  Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

  Tam üstüne bastınız, bununda olmazsa olmazı İsa amca ve havarileri olup Emperyalizme post modern baş kaldırının tek bayrağı İslamdır.
 25. Tutankhamun

  Marksist ve Faşist Hezeyanlar

  Anlıyorum fakat konuyla ilgili yazarsanız herkes açısından daha faydalı olcaktır. Pante sormuş bu işler kime yaradı. ? Cevap ?
×
×
 • Yeni Oluştur...