Jump to content

Ceryan

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  1
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Ceryan Hakkında

 • Derece
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. öyle güzelsinnn, öyle şirinsinn, neden beni üzersinnn (Ferdi Tayfur)

 2. Ceryan

  Müzikle Açalım

 3. Dur ey zaman, gitme; ne güzelsin! ( Johann Wolfgang von Goethe )

  :)

  Neler de bilirmisim ben ya..

 4. meraba Kübra.. nassin ne var ne yok.. :)

 5. bu duygu ve düsüncelerle, basta gasi hafis kardesimis olmak üsere, liberalism yolunda kimvurduya giden dier tüm kahraman gazilerimizi de rahmet, minnet ve sükranla yad ediyor; ruhları sad, kabirleri nur, mekanları cennet olsun diyorus.. Ramen.

 6. o, cefakar libos milletinin yüreindeki bölücü atesi harekete gecirerek ateistforum üserinde hain emeller güden kemalistlere karsi büyük bir zafer kasanmis; bu zaferi daima esprili tavir ve efendi hareketleri ile taclandirmasini bilmistir.

 7. liberal ateist müslüman kimliiyle öne firlayan deerli firlama kardeslerimisden hafis kardesimis varligini ateistforuma adayan kudretli bir kalem, etkili bi siyaset ve fikir adamidir.

 8. ateistforum sitesinin yeri doldurulamas üyelerinden olan hafis kardesimizi hakka yürüyüsünün yedinci gününde rahmet, minnet ve saygiyla aniyorus.

 9. gideim biras jadi aplama takilayim bare.. kac gündür urayamadim zaten yanina.. sen istediin kadar kiskan... jadi aplam benim muhabbetimden cok hoslania.. cünküm ben esprili karismatik yakisikli bir insanim.. kiskanma nolur calis seninde olur... :)

 10. ya bak galigula abii.. yani sey... tamam ösür dilerim de yane.. ya bak gösüm ciksin öle bisey demedim ben abii ya.. valla pilla.. kulaklarinda sorun varsa bu benim sucummu.. tamam tamam ben kacar abey.. behlül kacar yane.. zaten sohbetinede doyum olmuor bugün yane..

 11. yok abi valla yannis anladin beni.. öle dedimi de nereden cikardin sinci ya.. valla pilla veledi zinalar demedim ben ya.. senin veletler nassil iyiler mi dedim ben abii.. velet.. velet demek.. yane senin cocuklar nassil diye seyttimdi..

 12. abiiii.. gailgula abii.. hoop dedik yanii.. niye öle sert sert bakion ki bana abii ya.. korkutuorsun beni sinci.. bir dakka abii ya.. neyin var senin yaa.. niye üserime üserime geliyon ki yane.. ya bi dakka dur ya.. noluyo sana yaa.. alla alla fesüphanallaa..

 13. yengem nasil abim.. peki ya coluk cocuk.. veletler yani.. senin veletler.. yaramaslik yapmiorlar keratalar dime.. yapmaslar yapmaslaar.. bilirim keratalariii.. bir keresinde piknikteyken yaptiklari cisi görmüstümde iste adam olasak cocuk böle mokundan belli olur demistim..

×
×
 • Yeni Oluştur...