Jump to content

gercekisim

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  858
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

gercekisim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 10-11-1976

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • Yahoo
  opsiyonlu-1@yahoo.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dünya
 • Interests
  Merak ettiğim herşey.
 1. gercekisim

  ATATÜRKÇÜLÜK NE DEMEKTİR?

  Senin gibi birgün ateist gibi,öbür gün satanist gibi,başka bir gün möüslüman gibi konuşan ne idüğü belirsiz birinin birşey anlamasını baklemiyorum zaten! mümkünse buraya saçmalıklarını yazma! sana fikrini soran olmadı,beğenmeni isteyen de,soru soran da! kapa çeneni git! saçma konularında konuş..Dikkat edersen senin saçmalıklarına cevap yazmaya bile gerek görmüyorum artık,sen önce kişiliğini bul sonra gel!
 2. Atatürkçülük Ne Demektir? UĞUR MUMCU 6 Ocak 1981 (Uyan Gazi Kemal!) Atatürkçülük, kısaca ulusal bağımsızlık ve ulusal onur demektir. Atatürkçülük, özetle antiemperyalist bir kurtuluş savaşını başlatan ve sürdüren bir eylem ve öğretidir. Amacımız, ulusal sınırlarımız içinde toprak bütünlüğümüzü ve ulusal tam bağımsızlığımızı sağlamaktır. Buna engel olmak üzere karşımıza çıkacak kuvvet, kim ve ne olursa olsun hiç duraksamadan çarpışırız ve başarı kazanırız. Bu konuda karar ve inancımız kesindir. Atatürkçülüğü, tam bağımsızlık inancından ayırmanın ve çok yönlü uluslararası ipotekleri At
 3. gercekisim

  0 Suc 0 Delille 7 Aydir Icerdeyim.Avrupa Neden Susuyor

  tolonbeg'in söylediklerine çoğunlukla katılıyorum.
 4. gercekisim

  amerika türkiyede siyasi islama izin werir mi

  Amerika için Türkiye'de siyasal islam olmuş,şeriat gelmiş veya başka bir yönetim gelmiş önemli değildir,tabi bir şartla...kim gelirse gelsin ABD çıkarlarına uygun hareket etmelidir.Uygun hareket etmeyen kim olursa olsun devrilmesi için bir bahane bulunur. Bkz. Erbakan(şeriatçı diye devrildi) bkz. Ecevit (ekonomik kriz bahanesiyle devrildi) Ortak noktaları emperyalizme müsaade etmek istememeleriydi yani,ABD nin istemediği en önemli şey.
 5. gercekisim

  MARKSİSTLER; Ateizmi dayatmaktan vazgeçin

  Evet gerçekten böyle birşey olabilseydi tuhaf olurdu bu yüzden sen markist olamazsın çünkü sen müslümansın,köleliği,cariyeliği kabul eden,4 karı alma hakkı veren,kendisi gibi olmayanları öldürmeyi emreden bir dinin inanırı zaten marksist falan olamaz.
 6. gercekisim

  Pkk İsrail topraklarında olsaydı neler olurdu..?

  İsrailde böyle bir şerefsiz örgüt kurulamazdı zaten....hadi diyelim kurulmuş olsun,israil kesinlikle bu örgütün zerresini bile bırakmazdı hepsini atomlarına ayırırdı.
 7. gercekisim

  Ergenekonda son dalga

  Tolonbey nurcu embesillerin,zaten suçlu olduğu bilinen kişilerle beraber alakasız kişileri birarada gibi göstererek karalama kampanyasından ve yalanlarından etkilenmişe benziyorsun.i.şahin denen kişi zaten mahkum olmuş bir isim(Sabih Kanadoğlu bu kişinin ceza alması için elinden geleni yapan kişidir) Nasıl oluyor da S.Kanadoğlu gibi birisiyle i.Şahin gibi bir suçluyu birarada göstermeye çalışan nurcu pisliklerine inanabiliyorsun? buna şaşırdım.
 8. gercekisim

  Hz.Yunus(as) Balığın karnına girmedi..

  Yunus balığın karnına girmediyse o zaman nasıl sahile atılıyor? o konudaki çelişkili saçmalıkları yazmıyorum bile.Bir insanın yunus balığının karnına girmesi mümkün değil orası da ayrı konu..
 9. gercekisim

  Dersim İsyanı ve Nur Talebeleri

  Herşeyin altından da bu pislik çıkıyor! bir şeye de nane olma be sa-it kürdi!
 10. Acele Edin ve Defolup Gidin... ... 'Oturumunuzu sonlandırmaya geldim, Meclisi yaptığınız her icraat ile kirletmenize ve şerefsizleştirmenize artık kalıcı bir son vermeye geldim, Siz ki fitneci, fesatçı, meclis üyeleri, siz ki iyi bir hükümet olmak dışındaki her şey!! Kiralık sefil yaratıklar, zavallılar, ülkenizi en küçük şahsi çıkar adına satılığa çıkaranlar, birkaç kuruş için Tanrı'ya ihanet edenler, içinizde bir parça da olsun erdem kalmadı mı? Bir parça vicdan da mı yok? Atım kadar bile dindar değilsiniz! Altın sizin yeni Tanrınız olmuş! Satılığa
 11. gercekisim

  Ergenekonda son dalga

  1Zaten onlara kimse tenezzül etmiyorki arkadasim.Benim verdigim linkler hepsi ispatlanmistir" Bu bir iddiadan üstelik te mesnetsiz bir iddiadan başka birşey değildir.Kaynakların sahtekar en başta. Sen ispat olarak kabul ediyorsan kendin bilirsin,banane.
 12. gercekisim

  Vur vur Hamas vur İsraile Vur

  O zaman israilin elinin armut toplamasını beklemezsiniz umarım! Sonra ağlamak yok ama....Demek ki sizin tarafınız israil kadar güçlü olsa,sorgusuz sulasiz tüm israili katleder zihniyetiniz bu..İsrail bile sizden daha insan o halde..
 13. gercekisim

  Ne peygamberin, Allah'tan bir mesaj almadığını,

  Korktuğumdan değil,düşündüğümden,açıklamam bir önceki mesajımda.Sadece olabileceğine ihtimal verdiğim bir Tanrı'dan niçin korkayım ki? Benimle konuşan ve tehdit eden bir Tanrı olmadı bugüne kadar,olursa da öyle bir Tanrı'yı ben kabul etmem...inceldiği yerden kopsun!
 14. gercekisim

  Ergenekonda son dalga

  Adamın birine verdiği kanıtların hepsinin aynı dezenformasyoncu yalancı,sahtekar ve daha bilimum pis özellik sahibi kişilere ait olduğunu aynı türden bir yalan haberin yer aldığı bir iki linkle kanıtladık ama hala söylediklerinin ispatlanmış olduğunu iddia ediyor.Avrupa insan hakları mahkemesi kim arkadaşım! Türkiye aleyhine karar vermekten başka işi olmayan bir mahkeme..Türkiye'yi bölmek isteyen Avrupanın kendisine güvenmiyorum,mahkemesine neden güveneyim! sen kime güvenirsen güven ne söylediğini bilmiyorsun sen.Senle insan hakları mahkemesinin Türkiye hakkındaki görüşleriniz ortak zaten,insa
 15. gercekisim

  Ergenekonda son dalga

  Hepsi birbirinden komik,kimi fetullahın yayın organı kimi yobazın sözleri kimi de onların derlemesi...bana resmen kabul edilebilecek bir kanıt göster lütfen.Böyle internetteki dezenformasyon amaçlı yazılmış kirli kalemlerin saçmalıklarını değil.Eğer bunlar kanıt olsaydı ben de aşağıdaki yalanları delil görüp var derdim ama oku bakalım öyle mi? http://www.samanyoluhaber.com/haber-131988.html http://www.samanyoluhaber.com/haber-132668.html Şimdi bunları okumadan altına yorum yazan embesillere de bak ve söyle bunlar yalan değil de nedir,verdiğin kaynaklar da bu fetoşçularla aynı kaynaklar.
×
×
 • Yeni Oluştur...