Jump to content

Neither

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  64
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

Neither Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Evrim aldatmacasını yerle bir eden bir bilimsel makale, sakın okumadan geçmeyin. http://www.evrimaldatmacasi.com/evrimhayalimek.php
 2. Neither

  Fetih 1453

  Ulusalcılarda ve nasyonel sosyalistlerde tarafsızlık ne gezer? Kaynakları da kabul etmiyor bunlar. Boşver, uğraşmana deymez.
 3. Neither

  Sallalahu Aleyhi Vesselem'e Avukat aranmaktadir

  Ne varmış bu olayda? Hangi nedenle rahatsız olmamız gerekiyormuş merak ediyorum doğrusu.
 4. Neither

  Türkiye'de Takip Ettiğiniz Medya?

  Yeni Akit, Habervaktim, Milli gazete, Haber 7, Kanal 7, Zaman, Stv.
 5. Neither

  Kafirlerin ölümüne dair

  İslam dinini duymamış kişilere fetret ehli denir. Bunlar imansızlıklarından dolayı cehenneme gitmezler. İçlerinden tek tanrıyı kavrayabilenler varsa cennete girebilir, diğerleri yok edilir.
 6. Kuran'ın kusursuz ve mükemmel bir kitab olduğu gerçeği.
 7. Neither

  Kafirlerin ölümüne dair

  Bu sitedeki ateistler mürted kategorisindedir. Hak dinden dönen bu kişiler cehennemde ebedi kalırlar.
 8. Neither

  Kafirlerin ölümüne dair

  İslam dini hakkındaki hakikatleri anlatmak ve hak dini yaymak için her şekilde mücadele etmek her mü'minin vazifesidir. Bu hususta harcanan çabalar karşılıksız kalmayacak, Allah'ın rahmeti bu kimselerin üzerine olacaktır. Bu mücadele yönetimi bireyden bireye değişir. İnsanların her biri özel yaratılmıştır. Düşünsene 6 milyar insanın her biri kendine has niteliklere sahip. Herkesin kendine has incelikleri var. Bu mükemmel eserleri veren sanatkarı inkar etmek büyük bir yanlıştır. Ben ateistlerin bu haline de üzülüyorum. Sadece cehenneme gidecekleri için değil, Allah'ı sevmenin, kalblerinde imanın o sıcak hissiyatını yaşamanın tadına varamadıkları için üzülüyorum. Allah Kuran'da peygamberimize elem verici azabını müjdelemesini defalarca buyurmuştur. Demek ki Allah'ın(c.c.) azabını müjdelemek ve kafirleri uyarmak aynı zamanda sünnettir de. Herkesin yöntemi farklı. İNŞİKAK 24: ''Öyle ise sen onlara elem dolu bir azabı müjdele!''
 9. Neither

  Kafirlerin ölümüne dair

  Gaybı yalnız Allah bilir. Kimin cennetlik kimin cehennemlik olduğunu bilemeyiz. Ama iman etmezlerse sonlarının böyle olacağını inkar etmek de dinen uygun değil. Bazıları iman edebilirler elbette.
 10. Neither

  Kafirlerin ölümüne dair

  Bu sorun çok mantıksız ve sakat bir soru. Ya varsa diye iman edenin imanı zaten zayıftır. Ben bu müthiş düzenin kör bir tesadüfün eseri olamayacağını bildiğim, Allah'ı(c.c.) sevdiğim için iman ediyorum.
 11. Neither

  Kafirlerin ölümüne dair

  Bazen ateistler için çok üzülüyorum, onların her şeyin farkına vardığı an gözlerimin önüne geliyor. Siz de iman edeceksiniz ateistler, ama iman ettiğinizde artık çok geç olacak. Azab çok büyük...
 12. Neither

  Atatürk'ü Kötülemek İstiyorum.

  Bugün forumda şahid olduğum olaylardan beni en çok memnun edeni, bütün ateistlerin vicdansız, faşist, baskıcı ve kemalist olmadığını görmem oldu. Ateistler bile gerçekleri görüyor artık.
 13. Neither

  Kuranı baştan bi inceliyim dedim.

  Çok güzel özetlemişsiniz içimizdeki aşkı sayın Özgür bey. Ateistlerin içlerindeki korkunç boşluğa nasıl dayandığını merak ediyorum. Onlara çok acıyorum, zavallı ateistler...
 14. Neither

  Atatürk'ü Kötülemek İstiyorum.

  Vicdanlı ve sağ duyulu ateistlere de rastlanıyor işte. Gerçek ateist böyle özgürlükçü olmalı. Kemalizm zehrini almış olanlara kulak asma sen.
×
×
 • Yeni Oluştur...