Jump to content

enjeksiyon

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  534
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

enjeksiyon Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.468 profil görüntüleme
 1. enjeksiyon

  VİCDAN nedir?

  Cinsel ilişki esnasında sebebini bilmediğim bir sebepten dolayı aksiyon esnasında aniden yitiriverdiğim duygu türüdür.
 2. enjeksiyon

  Maya takvimi bahane

  Pirelli takvimi şahane
 3. enjeksiyon

  İlahiler - şirk dolu sözler

  Huriler nerde?
 4. enjeksiyon

  Mars'ta ilkel yaşam izine rastlandı

  Diyemeyiz. Test sonuçlarını bekleyip organik temellerin dünyadakinden daha eski olduğunun kesinleşmesi lazım. Aslında bu habere çokta şaşırmadım ... Peki, seni bu kadar sevindiren nedir?
 5. enjeksiyon

  Müslüman'ın Kafiri "Katli Vacip" Yapması Ne Demek?

  Peki. Allah kabul etsin diyelim o zaman
 6. enjeksiyon

  Allahı aramak...

  Bu ne? İnsan okuyacak bunu.
 7. enjeksiyon

  online canlı sohbet odası

  Pilav yoksa ne gelecem?
 8. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  Üzerime beton dökün :D:D
 9. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  Evet, cidden de ne haddine. Bu konuda beni sorgulamaya kalkacaksan, Reklam metni yazarından fazlası olman lazım. Gördüklerimizi bu forumda binlerce kez yazdık çizdik. Ne benim ne de diğerlerinin tekrar edecek halimiz kalmadı. Otur sabaha kadar forumu baştan sona incele ve neyi gördüğümüzü gör. Ben uyumaya gidiyorum enteller herkese iyi geceler; Kronos'a emanet olun.
 10. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  O zamanın şartları ile açıkça, bizim bugün gördüğümüz bazı şeyleri görememiş ve Allah'a inanmaya devam etmişlerdir. Bunun neresi şaşırtıcı? "Newton, Newton olmasına rağmen Allah'a inanıyordu, sen kimsin de inanmıyorsun" mu demeye çalışıyorsun?
 11. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  Öyle bir ifadem olmadı, lafı kıçından anlamışsın. Adam konuya formül yazıyor sonra da yok mu bilim adamı diyor? Oku bi önce cin oğlan
 12. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  Nasıl bir bilim adamına ihtiyacın var? "Bilim adamına ihtiyacım var" özgün bir ifade değildir. İsteğini ifade bile edemiyorsun ama herkese cevap yetiştirebiliyorsun. Ne tip bir bilim adamı? hangi konuda yardım veya bilgi lazım?
 13. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  Ya, she-ra sen tam bir şovmensin. Hafif bi analize başlayalım: Sanıyorum ki 2 gün önce üye oldun bu foruma. Bu 2 gün içinde, şu an itibari ile 73 mesajın var. Seni özellikle takip etmeyen biri olarak bile ben, senin mesleğini, ne tür müziklerden hoşlandığını, hangi sektörde çalıştığını, bir feminist olmadığını hatta erkeğin her türlü üstünlüğünü kabul etmiş olduğunu, hoşuna giden hatta çok kez vurguladığın AŞK seviyesinde sevdiğin bilim adamlarını, hiçbir şey anlamamana rağmen buraya gelip teknik tabir kullanıp insanları etkilemeye çalıştığını, güzel börek yaptığını ve sarı saçların olduğunu
 14. enjeksiyon

  4 BÜYÜKLER (?)

  Entel müslümanı da görmüş olduk Yahu bu site hakkaten ufkumu genişletiyor. Bu konu ve bu başlık ile neyi tartışmaya ve/veya anlatmaya çalıştığını bile anlamadım. Fazla zamanım yoktu, hızlıca okuyup geçtim ama formül falan yazmışsın, hayırdır, bilim adamı mı lazım oldu?
×
×
 • Yeni Oluştur...