Jump to content

Serenity

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  13
 • Katılım

 • Son ziyaret

Serenity kullanıcısının paylaşımları

 1. Serenity

  Başbakan'a yayın yasağı yetkisi

  Ben de ilk başta başbakana yasak getirildi anlamıştım ve şaşırmıştım Bu gidişle başımızda bir diktatörümüz olacak
 2. Serenity

  Neden islam?

  Bu da iyiymiş Hayır o kadar da değil domatesin Hristiyan olduğunu buldular ya
 3. Serenity

  ALLAH'IN VARLIĞI

  tdk sözlük teşvik etmek: isteklendirmek, özendirmek. bir kimseyi kötü bir işyapmasıiçin kandırmak, kışkırtmak. Her neyse sonsuza kadar cehennem azabıyla korkutmak nasıl teşvik oluyor resmen tehdit ediyor.Cıss...
 4. Serenity

  ALLAH'IN VARLIĞI

  Ne kadar pis olursa olsun adi olursa olsun benim gibi katı yürekli biri bile hiçbir insanın veya varlığın sonsuza dek yanmasını kabul edemezken merhametliler merhametlisi bunu nasıl kabul ediyor? Ve Hz.Salatalık gibi iyi birisi olup fakat inanamadığı için sonsuza dek yanacak insanlar var. Sırf Allah'a inanan ve yaptadığı iş kalmamış insanların pembeleşinceye dek kavrulmaları ne kadar adil ve ne kadar mantıklı?
 5. Serenity

  Neden islam?

  Eğer erkeksen çok güzel nedenleri var: Allah'ın yeryüzündeki halifelerisiniz. *4 eşle resmi evlilik ve sınırsız cariye *Mirastan daha fazla pay alma *Cennette küçük göğüslü hurilerle sonsuza kadar takılma *Eşini boş ol deyince başından savıp yenisini alma *Karın sözünü dinlemese dövüp,yatağın kovma gibi hakların var daha ne olsun. Bayansan seni aklın erkekler kadar iyi çalışmaz.Doğruyu sen bilmezsin baban bilir,sen bilemezsin beyin bilir.Daha ne diye konuşuyon.Git kocanın rızasını kazan
 6. Serenity

  ALLAH'IN VARLIĞI

  Siz kimin tarafındasınız ya Buna ben nasıl cevap verebilim ki şimdi
 7. Serenity

  ALLAH'IN VARLIĞI

  Yalnız Allah değil Kur'an'ı okuyan elemanlar da bilir niçin yarattığını: Ne kadar merhammetli değil mi? Ne kadar mütavazı değil mi?
 8. Serenity

  ALLAH'IN VARLIĞI

  Benim vurgulamak istediğim isim değildi.Kanıt olarak düşündüğün şeyler bize müslamanların inandığı tanrırıyı kanıtlamaz.Yani yaratacı belki deistlerin inandığı tanrı gibi,belki kutsal ruh,belki Yahudileri inandığı onları üstün ırk ilan eden tanrı,belki tanrı evrenin kendisidir, belki Zeus,Athena,Serenity'dir.Nerden biliyorsun ki Muhammed'in tanrısının gerçek tanrı olduğunu?
 9. Serenity

  ALLAH'IN VARLIĞI

  *Ben hiç mükkemmellik göremiyorum varlığımızın devamı için başka varlıklara zarar veriyoruz. *Eğer sıcak bir gezegende olsaydık o gezegenin şartlarına göre evrimleşirdik. *Hayvanlara gelince doğanın şartları yüzünden onlar bizden farklı evrimleşti. *Hayvanların doğuştan onları koruyacak çeşitli organları vardı.Pençe,yırtıcı diş,kanat ama;homo sapienslere üstünlük verecek bir organı olmadığı için homo sapiensler zekalarını kullanmak zorunda kaldı.Mesala insansılar familyası içinde kuyruk ne kar kısaysa zeka o kadar gelişmiştir. *Tesadüfe gelince tanrı var ise onun varlığı da tesadüf değil
 10. Serenity

  Müslüman iken ateist olanlar

  Aynı ben. Tamamen İslamiyet'ten kopmam ise ''Tanrı ve Şeytan'ın Günceleri'' adlı komik ve oldukça düşüncündürücü bir yazı sayesinde oldu B)
 11. Serenity

  Aziz Babadan İbretlik Tesbit

  Zaten kendimi katarak söylemiştim Ama %10-%20'lik kesimin günahını almayalım Bence zeki ve zekalarını çok iyi bir şekilde kullanmasını bilen vatandaşlarımız da var.Örn.Celal Şengör,Fazıl Say...Ben de yıllarca uyuşturulan beynimi düzeltmeye çalışan biriyim,işte.
 12. Serenity

  Aziz Babadan İbretlik Tesbit

  Aslında Aziz Nesin'in büyük bir hatası vardı bence,'Tütk Milletinin %60'ı aptaldır,' demiş.Bence bu oran %80-%90 civarında olmalıydı.
 13. Serenity

  Duydugumuz islami sacmaliklar

  Akrabamız olan hacca giden bir amca vardı.''Allah kendine yarattığı eşini henüz görmemiş.Kıyametten sonra görecekmiş ,''demişti.Bu da değişik bir bakış açısı sonuçta
×
×
 • Yeni Oluştur...