Jump to content

kuralsız

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  241
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

kuralsız Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. kuralsız

  Korku

  Adamın biri yunus balığının karnından çıkmış, öteki ben denizin üstünde yürüdüm demiş, başkası ben denizi ikiye böldüm demiş öteki oda birşey mi ben ayı ikiye böldüm demiş. Bu şekilde masallar uzar gider, insanlar yaklaşık MÖ 5000 - MS 2000 e 7000 yıldan daha uzun süreden fazla bu masallara inandılar. Sadece ölümden korktukları, yağmurun ne zaman yağıpta ekinlerini biçme zamanının gelip gelmediğini ( aç kalma durumu) din adamlarına sorup öğrendiler. Din adamları, 7000 yıldan fazla'' bizim söylediklerimize inanmazsanız sonsuza kadar yanar ızdırap çekersiniz'' diyerek toplumu yeri geldiğince k
 2. e hadi hayırlısı o zaman ne diyelim
 3. sen daha önce odaya girmedinmi ? hem bu yahu borsa gibi bir inip bir çıkıyor daha önce 300 dü?
 4. kuralsız

  musluman forumları

  Evet doğru. Korkutulmuş, pısırık, biat eden koyun sürüsü yapmışlar halkı. Videonun başındaki zombi mezarından hırr diye çıktı ya artık pedofili mi, toplu katliam falan mı yaptı bilmiyorum önce o uyandı Sonra ortalık karıştı .... walking dead dizisinin islami versiyonu olmuş.
 5. kuralsız

  musluman forumları

  Doğru hiçbirinde eleştiri diye birşey yok forumları ateist forumlardan farklı. Ölüm ve ötesi diye sabit başlık açmışlar . Hollywood korku filmleri görüntüleri eşliğinde kuran okunuyor ( konu kabir azabı, mahşer günü...vs). Forumlarının renkleri fena değil genelde yeşil ağırlıklı, ama sadece bir tek islam var karşı bir düşünce başlığı yok, eleştiri hiç yok.
 6. Cebraille olabilirmi? tamam kötü bir fikirdi En mantıklısı ışık hızı fakat o teknoloji yok.
 7. kuralsız

  musluman forumları

  Eleştireni atıyorlarmı? Yahu burda adamlara çay kahve söylemediğimiz kaldı. Adamlara sayfalar dolusu cevap yazıyor herkes.
 8. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  whynot zina cezasını kabul ediyorsun ama töre cinayetleriyle islamın alakası yok diyorsun. Bence tutarsız bir düşünce. Birsürü gereksiz şey yazıp yorma kendini boşver anladım ben seni.
 9. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  yahu sordum işte varmı diye. Laf kalabalığı etmede evet veya hayır diye bir cevap ver bari
 10. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  5-6 ayrı olay? sorduğum soruların hepsi aynı konu ile ilgili. İslam kapıya gelen adamı vur demez ama zina yapan kadını öldür der. Bende sana namus ve töre cinayetlerinde islamdaki zinaya verilen cezanın önemini sordum. Çünkü bu cinayetleri işleyenler muhafazakar-dindar kesim.
 11. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  Haberi saptırmışsın sadece o yazmıyordu. Sence bu namus ve töre cinayetlerinin önemli sebeplerinden bir taneside zinaya verilen suç olabilirmi?
 12. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  Cinayetin islamla alakası yokmu ? islam , aldatan eş kadınsa bırakınız yapsın mı demiştir?
 13. kuralsız

  Birazda hukuk çalışalım..

  O insanı köleleştiren zihniyet, insanlar suçludur. Kölelik neymiş la? yıkarız o sahayı.
 14. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  Anlamamışsın gene. Kadınlar mücevherdir kapatalım evde saklayalım diyorsun ya..... bu dinci-muhafazakar kesim onları namus ve töre cinayetleriyle öldürüyor gene mi anlamadın? Ateistler herhangi bir din adına cinayet işlemez dinsiz ülkelerde namus ve töre cinayetleri yoktur. Haberde namus cinayeti (katilin) itibarını artırıyor yazıyor. Namusunu temizlemiş ya ondan.....
 15. kuralsız

  Müslümanlar Artık İslamdan Utanıyor

  Whynot çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun. Senin mücevher gibi evde saklayalım dediğin kadınları evlerinde öldürüyorlar hem de binlercesini. Bu vahşi insanlık dışı cinayetler neredeyse hergün işleniyor. Muhafazakar-dindar yapının zihniyetinin örneğidir kadını öldürmek. http://www.milliyet....default.htm iyice okursan cinayet işleyenlerin %71 i namaz kılıp oruç tutuyor diye yazmış. burada birşeyleri savunacağım diye dışardaki gerçek hayatı unutuyorsun veya ne olup bittiği konusunda haberin bile yok.
×
×
 • Yeni Oluştur...