Jump to content

BersHan

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.287
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

BersHan Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  Kişiye terbiye aileden gelir, malum her yazın küfürlerle dolu, terbiyesizlik senin karekterin olmuş. Sen burada böyle yqzılar yazarak beni korkuttuğunu mu sanıyorsun, bu yazıların beni düşüncelerimden vazgeçirip, eyw abi mi dedirtecek. Kötüyle kötü pislikle pislik olmamayı dinim gereği uyguluyorum. Sen istediğini söyleyebilirsin, dedim ya terbiye meselesi...
 2. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  Ateistleri savunurken, ayaklarının altına aldıklarını iyi düşün, geri dönüşü olmayan sözler sarfettin. İftira, ayeti nefse göre değerlendirme, hadisleri red etmek için ayet öne sürme, Kuranı ispat için olmayan iddialarla, ispat sunma gibi metotlar senin için doğru yol, bunları yani senin söylemlerini kabul etmeyenler, ateistlerden bile zalimler ise, ben senden olmamayı tercih ediyorum.
 3. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  Tehdit mi ediyorsun? Bu forumda ateistler kuralsızları oynamakta baya serbestler, kurallar sadece müslümanlar için geçerli, senin gibi ataları hayvan olanlar için kural felan yok. Buda güzel, devam et sen, sonra demokrasi ve evrensel insanhakları adı altında maval okursunuz, birkaç çakma mesajla kendini kandırmaya devam edersin. Yazıkki sen ve senin gibiler admaım diye ortalıkta dolanıyorlar, iki yüzlü mahluklar.
 4. BersHan

  Neandertaller ölülerini gömüyordu

  Bunları sen yazamassın ki, bunları yazman için bu konularda uzman olman, senelerce çalışma yapman, lisans yapman gereir. Bilimsel çalışmaların da olmalı ki, dikkate alınasın ve soru sorabilesin...
 5. BersHan

  Atatürk put değildir ama allah pekalada puttur

  User, yazacak tek mantıklı cümlen yok, o kadar zavallısın ki, seni hiç umursamıyorum. Çöplüğünde öt, ötebildiğin kadar. Gerçekleri duyunca savunacak satırları yazacak dirayetin yoksa, susacak şerefin olsun.
 6. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  Ettiğin kötü sözleri önce seni terbiyeden yoksun yetiştiren ebeveynlerine ve sana iade ediyorum. Bu cümleleri bu mekanda kurman, nasıl bir bataklıkta olduğunu gösteriyor. İşte sen ve senin gibiler busunuz. Düşüncelere bile cevap verecek donanımınız yok, savunulacak hiçbir yanınız yok, sadece küfür eder durursunuz. Sen istediğin kadar kötü söz söyleyebilirsin, bunlar sadece senin ve ailenin basiretsizliğini gösterir, başka birşeyi değil.
 7. BersHan

  Neandertaller ölülerini gömüyordu

  Diploma fotokopini ve eğitimlerini msn den bana yolla, aslıdır diye noter onayını da ekle, sonra teşekkür iletimi yayınlayayım.
 8. BersHan

  Neandertaller ölülerini gömüyordu

  Bilim insanlarının kanıtlanması, bilimin kötü ellerde neler yapabileceği gerçeğini saklamıyor. Ortada bir yanlış var bunu söylediğimiz zaman ''siz soru sormayın'' ''bilginiz nedir, diplomanız nedir, ihtisasınız nedir'' gibi cümleleri kurdurtmayan insanlardan dolayı, zihniyeti kötü insanlara, çok güzel zemin hazırlanır. Soru sormayı bile kaldıramıyorsunuz, bu nasıl bir sapkınlıktır anlamış değilim.
 9. BersHan

  Neandertaller ölülerini gömüyordu

  Arkadaş, evrim hakkında ahkammı kesiyoruz, soru soruyoruz. Neden hamamböcekleri 250 milyon yıldır değişlmemiştir, demek için yüksek lisansmı yapmak gerekiyor? Ne kadar anti fikirli ve kötü düşüncelisin. Yani her konuda birşeylerle insanları yaftalamak için elinden geleni yapıyorsun. Pes doğrusu.
 10. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  Senin pencerenden bakılınca kemalistlerden daha beterim. Doğrudur, tarafında olmadığım için. Nedenlerine gelelim. Ben kimseye müslüman değil diye küfür etmedim, hakaret etmedim. Peygamberi küfürlerle savunmadım. İcraatlarla savundum. Peygamberin güzelliklerini sunarken, arkama kanunları alıp konuşmadım. Ayrıca onlar işe Allahı karıştırmıyor dedin, bu cümleyi onlara şirin görünmek ve atatürkcü kimliğini parentez içerisinde deklare etmek için bir yandan da bende hem sizler gibi kemalist hemde berşan gibi müslümanlardan değilim, imajı verdiğini, eminim herkes anlamıştır. Son savunmana gelecek o
 11. BersHan

  Allahın gücü buraya kadar mı?

  Sorduğun bütün soruların cevabı ''sen'' evet sen ben o... Bizleriz suçlular. Allah x mekanda bir olayı yaratııyorsa, z mekandakiler banane dememelidir. Bu döngü düm dünya için geçerlidir. Emin ol tüm dünya Allahın hükmüyle yaşasa, bu saydığın örneklerin hiçbiri şuan olmazdı.
 12. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  Sorun eleştiriye bile kapalı olmasındadır. Tek bir satır yazdığımız an, küfürlerle karşılık veriyorlar. Eleştirilemez, konuşulamaz, tartışılamaz. Bu katı uygulama nedir, bu anlayış neyin göstergesidir. Neden bir insanı bu kadar dokunulmaz yapıyoruz. Her düşünce eleştirilir, her insan eleştirilir, her devir eleştirilir fakat konu atatürk olunca, kimse tek satır yazamaz. Buradaki insanlar tek düze bakıyorlar, atatürkçü kimliğiyle millete küfür edenler, bir başkasının başka bir kimlikle küfürlerini suçlamasınlar. Her insan kendi düşünceleri ve ideolojilerini haklı bulup karşıdakine söz hakkı da
 13. BersHan

  Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

  O yorumu okuyup, bunu yazdığına göre sana cümle bile kurmaya değmez. Aziz Nesin takdir ettiğim bir yazar, sende biraz irdelersen, belki birkaç şey öğrenebilirsin.
 14. BersHan

  Atatürk put değildir ama allah pekalada puttur

  Eyw, sana da bu yakışırdı, trol olan kim bu başlıkta belli oluyor. Fakat trolün ideolojisi ateist felsefesi ise, bunun yazıları bilim müslümanın ki cehalet oluyor. Kelimelerle düşüncelerime cevap veremeyince, hakaretlerle yanıt vermek, herşeyi açıklıyor.
 15. BersHan

  Atatürk put değildir ama allah pekalada puttur

  Özgün platforma ne oldu, nerede sizin özgünlüğünüz? İdeolojinizin tersi düşünceleri neden hazmedemiyorsunuz. Herkes sizden olmalı herkes sizin düşündüklerinizi ifade etmeli, herkes sizin duymak istediklerinizi yazmalı değil mi?
×
×
 • Yeni Oluştur...