Jump to content

Ben Masumum

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  535
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

Ben Masumum Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

439 profil görüntüleme
 1. Ben Masumum

  Müslümanlara tahammül edemiyorum.

  her haltı yemesi falan ayrı mesele de, müslüman bir yakın çevrenizin olmasının asıl derdi arkadaşın da söylediği gibi size karışmaları. oruç tut der, namaz kıl der, .. ben de çocuk değilim. aileme bi bağlılığım yok. ayrı yaşamaktayım. ama üzülmesinler diye ateist olduğumu söylemiyorum. ve onların yanına gittiğimde, ya da diğer akrabalarıma ziyarete gittiğimde falan, o kısa sürede bile tahammül edemediğim birçok şey oluyor. bizim enişte mesela, 1000 kere istemiyorum dediğim halde ucuza umre ayarlıyorum diye hâlâ bana umre ayarlamak istiyo. zorluyo sürekli. adamı vazgeçiremiyorum bi türlü. tahammül edilemez bir "birbirine karışma" mantığı yerleşmiş adamlarda. tam bir ordu mantığıyla herkes hep aynı şeyi yapmak zorunda. zaten muhammet kendi ordusunu kurmuş islam diye, bunlar da dinlerini böyle yaşıyolar işte. ordu gibi birbirlerine aynı şeyi yapmayı ihtar ede ede tanrılarını ayakta tutuyolar nesillerce.
 2. Ben Masumum

  Aramizda pkk hayrani var mi?

  pkk sempatizanları iyi çalışıyorlar, ateist, kadın hakkı savunucusu, lgbt sayfaları açıp duruyolar. millet de bilmediği için gidip üye oluyo. ben sırf bu yüzden daha önce takip ettiğim birkaç ateist facebook sayfasını takibi bıraktım. pkk yanlısı paylaşım yaptığını gördüğüm an affetmiyorum. şu anda da takip ettiğim ateist sayfa yok sanırım. varsa bi efe aydal falan var.
 3. Ben Masumum

  Açık Kaynak Kod Dini

  herkes oraya bi kod yazıyo, gelen ordan işine yarayanı alıyo kullanıyo. abur cubur böyle dolduruyosun herkes alıyo ama hiç de karışmıyo.
 4. Tanrı, Din vs vs diyince bir pokemonın olmadigini soylemis olmuyorsunuz ki... Bu forumda antipokemonizmin pokemonun olmadigini mantiksal bir sekilde gosterebildigi tek bir baslik yoktur... Yapabildiginiz tek sey Dawkins in aklina siginmak... Ama eger varsa bir bildiginiz bu evren neden bir Pokemon tarafindan yaratilmasini mantiksal ifade edin... Varligimizi temellendirin...
 5. Pokemonizm, rasyonel, bilimsel bir alt yapiya sahiptir... Ama antipokemonizm'in argumanlari ve savunmalarini goz onune alinca psikolojik bir saplantidan baska birsey olmadiklarini rahatlikla soyleyebilirim...
 6. seni saygısız! tanrı nedir!!! sen aklında yüce pikaçu ile alay etmek için masal karakterlerini pikaçuya benzetiyorsun! aklınca yüce pikaçu'nun da senin bahsettiğin masal karakterleri gibi uydurma olduğunu (haşa ve de kella!) ima ediyosun değil mi!!! inanmıyorsan bile saygı göster seni antipokemonist seni!!!
 7. antipokemonizm'in isbatı yoktur. antipokemonistler her şey tesadüfen oldu diyolar. bir kalem bile ustasız olamıyorken koca kainat nasıl bir pokemon'suz olsun? bunu akıl edemiyor musunuz? bilim yaratmaz, bilim sadece pokemon'un yarattığını inceler. tüm doğa, tüm kainat her şeyiyler pokemon'un tesbih etmektedir. tek gerçek pokemon pikaçu'dur. diğer pokemonlar yalandır. yüce pikaçu kendisine inanmayanlara işkence yapacak. antipokemonizm bir hastalıktır. normal şartlarda kimse bu kainatın bir pokemon olmadan var olabileceğine ihtimal vermez, veremez. gençlerimizin antipokemonizm hastalığına yakalanma nedenleri: 1- batı özentiliği, pokemonist olduklarını söylediklerinde kendilerini marjinal gibi hissetmeleri. 2- bizim pokemonizm'i onlara yeteri kadar iyi anlatamamamız. 3- sonsuz ego. bilim ile her şeyi çözdüklerini sanmaları ve bundan böyle artık bir pokemon'a ihtiyaç olmadığını düşünmeleri. pikaçu hepinizi doğru yola sevk etsin, aklınızı kullanan. LOGIC!
 8. Ben Masumum

  İslam Saçmalığı

  mesajı yazdığım günden beri ilk kez foruma girdim. yahu kardeşim sen ne diyosun ya, gene mazlum hikayeleri anlaymışsın konu dışı kuranda adam: "ben savaçmak istemiyorum bu muhammed beni zorla kendi askeri yapıyo" diyo, sen gelmiş masal anlatıyon yok çarmıha gerilmişler bilmemne. neyin kafasını yaşıyosunuz anlamadım ki. sen 1400 yıl önce yaşamış adamların neler yaşadıklarını onlarda daha mı iyi biliyosun? adam: "ben savaçmak istemiyom bu muhammed beni tehdit edip zorla askeri yapıyo" diyo, sen gelmiş yok çarmıha gerildi yok bilmemne diye konu dışı masal anlatıyon. hala anlamadıysan büyük harflerle yazayım SENİN SAHABE DEDİĞİN KİŞİLER MUHAMMEDE İNANMIYOLAR, SAVAŞMAK İÇİN HİÇBİR NEDEN OLMADIĞINI VE MUHAMMEDİN KENDİLERİNİ TEHDİT İLE ZORLA ASKER YAPTIĞINI SÖYLÜYOLAR sen önce git kendi sahabelerine nalat masallarını, önce onları ikna et. bide benim hakkımda niye atıp tuttun onu anlamadım. beni hiç tanımıyosun gelmiş faşist diyosun. aslında anlıyorum, her ideolojik konuşan insan gibi senin de beynin ideolojinin etkisi altında ve her ne olursa olsun kendi ideolojini savunan laflar söyleyip kendi ideolojini savunmayan kişilere saldırmaya programlanmışsın belli ki. sana tavsiyem her önüne gelene böyle sayıp sövme, biri mahkemeye verir sürünürsün başın ağrır sonra. hadi kal sağlıcakla..
 9. Ben Masumum

  Dolar 3 Lira

  günahkarız çünkü hergün porno izliyoz millet olarak da ondan bir teist için yanıtlanması en kolay soru budur çünkü iyi şeylerin tanrıdan kötü şeylerin ise kendi hatalarından geldiğine inanırlar. daha doğrusu böyle inandırılmışlardır şüphe duymasınlar diye.
 10. Ben Masumum

  İslam Saçmalığı

  muhammed kuran'da bize saldırana karşılık verin demez. muhammed kuran'da kendi emrettiği herkesi öldürün der. siz bu dünyaya benim askerim olarak geldiniz der. bu abzürd isteğini garipseyip bu adam bizi kandırıyo heraldi diye arkasından şüphelenmeye başlayanları duyup onları bile yazmıştır ve onları da tehdit etmiştir. kendisine: "biz savaşmak istemiyoruz, bizi neden savaşmaya zorluyosun sen?" diye sitem edenleri de benden değil açıp kuran'dan okuyun. bu kişileri muhammedin nasıl tehdit edip zorla kendisine asker yaptığını da açın kuran dan okuyun. ispanyalara kadar saldıran islam ülkeleri bunu kendilerine salldırıldığı için yapmadılar, muhammed emrettiği için yaptılar. olağan üstü rahat bir şekilde yalan söyleyebilen kişilerin en büyük yalanlarından biri: "kuran savaşın demez size saldırana karşılık verin der" tabi diğer müslümanlar da açıp okumadıkları için ömür boyu bu yalanı yiyecekler.
 11. Ben Masumum

  Kemal Aras-İslamda namaz yoktur

  bende uyduracam benim neyim eksik? niyet ettim dinin saçmalıklarını gördüğü halde döt korkusundan dinden kopamayanların rızası için modern islam uydurmaya. sayın din kardeşlerim. namaz falan bunlar sapık arapların uydurmasıdır. peygamberimiz zamanında arabistan'a giden mossad, fbi, cia, fifa, mason lobisi ve diğer satanist faşist ve de feminist örgütler islam'ın içine putperestliği monte etmişlerdir. bu pesiparolist örgütler hafızlarımızın beynine teleenjoktomati sistemi ile dalıp sahte ayet enjekte etmişlerdir. neyseki sizin gibi modern müslümanlar bu oyunlara gelmiyorsunuz çünkü hepiniz modern ve zeki insanlarsınız. bu haftalık bu kadar modernleştirme yeter. önümüzdeki haftaki dersimizde evrimin kuranda nasıl yazdığını işleyeceğiz. sağlıcakla kalın, gerçek islam ile kalın. unutmayın! sizler, gerçek islam'ın son temsilcilerisiniz. sayımız az olabilir! ama, gerçek islam'ı birlikte üretip, sonraki nesillere aktaracağız. durmak yok, modernleştirmeye devam.
 12. Ben Masumum

  Mısır'lı kadın sunucunun ateist adamı kovması

  sen aşağı mahallede köşe başında kendi başına takılmakta olan mahalle kezbanı değilsin, ve hitab ettiğin kitle de sokak arkadaşların değil. orası bir TV, yayındasın, sunucusun, sorumluluğun var. sana gelen eleştiri hoşuna gitmese de, sinirlensen de, düzgün cevap vermelisin çünkü sana o eleştiriyi yapan kişi düzgün bir şekilde yapmış eleştirisini.
 13. Ben Masumum

  Allah niye sözünü tutmuyor?

  açlıktan ölme diye bir şey yoktur diye sözde bilimsel belgeseller çekerek işi kotarmaya çalışıyo müslümanlar. masallarını aklamak için yapabilecekleri son çarelerden biri.
 14. kuran'ın en temel özelliklerinden bazıları, karman çorman anlatımıyla neden bahsettiğinin belli olmayışı ve ekseriyetle kendisiyle çelişmesi olduğu için, sünnet'in kuran'daki insan modeliyle çelişmesinin benim açımdan çok bi önemi yok şahsen.
 15. Ben Masumum

  İstanbulda Ev Fiyatları Daha Ne Kadar Yükselebilir ?

  ev fiyatlarına paralel kiralar da çıldırıyor. saçma salak paralar talep ediyolar. komik bi ülkeyiz.
×
×
 • Yeni Oluştur...