Jump to content

The American Dream

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  145
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

The American Dream Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 11-08-1973

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Hedonizm, agnostik dusunce, zihin felsefesi, etik felsefesi, estetik felsefesi, psikoloji, nöroloji, kick box, brazilian jiu jitsu, judo, muay thai, box, wing chun, mma, krav maga, sörf, golf, polo, binicilik, yamaç parasutu, siir ve oyku yazmak.

Güncel Profil Ziyaretleri

340 profil görüntüleme
 1. Eğer tasarım bulmakta zorluk çekiyorsanız distribütörlük bence size daha uygun. Hem daha büyük bir markanın altına girmiş olursunuz, hem de işleriniz gelişir. Benim tavsiyem belli bir bütçeyi topladıktan sonra tekstil işinden çıkmanız. Çok daha karlı sektörler var tekstile nazaran. Mesela inşaat sektörü veya alüminyum sektörü Türkiye pazarı için adeta bir altın madeni. Tekstil sektöründe de lüks tesettür markaları çok iyi kazanıyorlar duyduğum kadarıyla. Ama eğer sermayeniz varsa durmayın hemen enerji sektörüne girin. FED'den daha hızlı para basarsınız.
 2. Aryan Kardeşliği beyaz üstün yanlısı Amerikan hapishanelerinde çıkmış, çoğu hapishanede ve sokaklarda çok büyük gücü olan ve metamfetamin üreticisi ve dağıtıcısı bir çete. Klan bir çok Anglo-Sakson işadamının bulunduğu bir örgüt. Ulusal İttifak da silahlı ve her işi yapmaya hazır adamarla dolu bir grup. Ben de ticaretle uğraşan bir adamım.Ben başından beri bu adamlardan nefret ettim ama iş dolayısıyla görüşmem gerekti ve hala da Aryan Kardeşliği'yle iş yapıyorum. Klan'da sürüyle işadamı,İç İşleri Bakanlığı'nda, federal ve eyalet emniyetlerinde çalışan adam var. Bunlar sayesinde Aryanların hapishanelerine Ulusal İttifak'tan gelme çalışanlarımın gardiyan olarak atanmasını sağladım. Yani bu adamlarla ticaret dışında başka bir derdim yok. Başından beri nefret ettim bu heriflerden. Aynı şekilde bir çok başka örgüte ve tarikata girmem gerekti ticaret yüzünden. Irkçı falan değilim ama sizin yaptığınız ırkçılık. Hem de bu bahsettiğim adamlardan daha tehlikeli bir ırkçılık sizinki. Türk Yahudilerinde ve masonlarına sıçrayacak bir nefret dalgası yaratıyorsunuz. Masonluk hakkında bilginiz youtube'da izlediğin komplo teorilerini geçmez. Hala Illumunati'yi falan masonların yönettiğini düşünüyorsun ama yanıldınız. Illumunati gibi örgütler hükümetleri, örgütleri veya tarikatları yönetmiyor. Küresel sermaye yani ceo'lar, yönetim kurulu başkanları ve işadamları yönetiyor. Illumunati ve masonlarsa sadece senin gibilerin hedef olarak seçmesi için suçlanmış örgütler. Kimisi tarihe karışmış, kimiyse hümanist insanların oluşturduğu dernekler haline gelmiş. Siz bu adamları suçlarken Cumhurbaşkanımız gibi çok güzel bir taşeron, piyasayı bu işadamlarına veriyor. Öyle sandığınız gibi herkes Erdoğan'dan nefret etmiyor. Mesela benim tanıdığım, Türkiye'de ihaleye giren, kamulaştırılmış şirketleri satın alan arkadaşlarım çok seviyorlar Erdogan'ı. Özellikle Asyalılar Erdoğan'a bayılıyorlar. Nerdeyse bütün büyük inşaat ihaleleri Asyalılara gidiyor. Sallayacaksan da biraz bilinçli salla. Günah keçileriniz bitmiş örgütler olsun; bari kimse zarar görmesin.
 3. Sübhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım.
 4. The American Dream

  Kapitalizmi yok sayarsak...?

  Sosyal devlet belki ancak sosyalizm asla!
 5. Ben şahsen ikna oldum. Şu an mahkeme yolundayım eşimden boşanmaya gidiyorum.
 6. Genel olarak çakma hümanist işadamlarından ve filistin tarafını tutan demokratlar tarafından dışlandılar. En nefret ettiğim grup bu iki gruptur. Cumhuriyetçileri ve Anglo-Sakson sermayeyi bunlara tercih ederim. En azından iki yüzlü değiller.
 7. Aslında Amerika'daki Yahudi gücü tamamen bizim yararımıza bir durumdur. Eğer Yahudi lobisi var olmasaydı şu an Ermeni Soykırımı'nı kabul etmiş olacaktı Amerika. Yahudiler her ne kadar bu anti-semitistler tarafından kışkırtılsa da Türklerin değerini bilecek bilinçtedir. Türklerin zamanında yaptığı yardımların değerini biliyorlar. Ama maalesef Tayyip tayfası onları kışkırtıyor. Amerika'da Türk lobisi diye bir şey olana kadar Yahudi lobisini desteklemek zorundayız. Maalesef o kadar da güçlü değil bu lobi. Filistin konusunda da küresel camiada olmasa da en azından Amerika'da Filistin destekçisi olmayan Yahudi işadamları iş dünyasında büyük büyük eziyetler gördü. Kaç tane ben biliyorum ihale alamayıp iflasın eşiğine gelen işadamı. Bir şeyin direk olarak söylenmiyor olması o şeyin varlığını değiştirmez.
 8. The American Dream

  Ateistforumu kitaplaştıralım

  Belki Ateizm Derneği'nden maddi kaynak sağlanabilir. Ya da sitede gönüllü üyelerden, oluşturulacak bir fona para yatırması istenebilir. Arz-talep meselesine gelirsek de şöyle bir durum var ki Adnan Oktar'ın kitapları basılıyor bu ülkede. En azından bu kitaba gelecek olan arz ondan fazla olacaktır. Yine aynı şekilde teistler de karşı çıkmak için alabilir.
 9. Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Yolunuz New York'a düşerse beklerim
 10. Hesabıma göre bu kız şu an 25 yaşlarında bir kadın. Bizim gibi insanlardan nefret ediyor ve ölmemizi istiyor. Ulan bu kızı da kendinize çevirdiniz ya lanet olsun size.
 11. The American Dream

  Ateistlerin öldürdüğü milyonlar

  Ya da kapitalist?
 12. Eğer bu soruyu sormadan önce o dönemin tarihini inceleseydiniz bunun nedenini anlardınız. Mesela Marx, Engels ve Freud Alman Yahudisidir. O birahandeki arkadaş gelmeden önce Almanya'nın tamamında okumuş, eğitimli bir Yahudi topluluğu vardı. O dönemde bilimin ilerlemesiyle gelişmiş ülkelerden olan Almanya'nın da böyle bilim adamları çıkartmaması gibi bir olasılık var mıdır sizce? Topluluğun zengin kısımında olan Yahudiler okuyabiliyor ve ancak onlar bilim adamı olabiliyordu. Aynı nedenden dolayı İngiltere'de de Darwin adlı yahudi bir bilim adamı ortaya çıkmıştır. Yahudilikle, komünizmin tek alakası o dönemler Çarlık Rusya'nın halkı anti-semitist düşüncelerle doldurup Yahudilere karşı bir nefret akımı başlatmasıdır. Pek imkan vermesem de eğer Lenin böyle bir şey demişse Yahudilerin Çarlık Rusya nefretinden dolayı böyle bir şey demiştir. Bu söyledikleriniz tamamen ırkçı sözlerdir. Acilen bu düşünceyi bırakmanızı ve at gözlüğünü çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Bir gün olur da benim yaşadığım yere gelirseniz eski bir Ulusal İttifak, Aryan Kardeşliği ve Klan üyesi olarak sizi de üye yapabilirim. Fikirlerinizin çok benzediği insanlar var, yalnızlık çekmezsiniz.
 13. Aynı sözler bir zamanlar Alman birahanelerinde başka bir arkadaşın ağzından çıkıyordu.
 14. The American Dream

  Fotoğraf Eklemek

  Teşekür ederim. Bir de böyle soru sormam gerektiğinde hangi bölümü kullanacağım?
 15. Fotoğraf ekleyemiyorum. Acaba bu benim bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor, yoksa sistemde mi bir sorun var. Sorunun yeri burası değilse özür dilerim.
×
×
 • Yeni Oluştur...