Jump to content

malta erigi

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  5.586
 • Katılım

 • Son ziyaret

malta erigi kullanıcısının paylaşımları

 1. Muho'nun sahne isimlerinden biri Kibariyeymiş ?
 2. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Bu arada hiç bir geçerli sebebin olmadan böyle bir tehditte bulunduğun için kendinden utanmalı ve benden özür dilemelisin. Yetişkin bir insanın farklı düşüncelere karşı bu kadar tahammülsüz olması bir tür sosyopat olduğuna işaret olabilir. Sen meslek icabı benden daha iyi bilirsin.
 3. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Haaa, işte bak zaten beklediğim buydu. Çünkü senin yapabileceğin anca budur. Kapasiten benimle tartışmaya yetmez. Sıkışır forumdan atarsın. Tek kural çiğnemedim, herkes okuyor. İsrarla hakaret ettin, cevap alamayınca yüzsüz falan diye tahrik ettin ama olmuyor, olmuyor... Basitliğine karşılık basitlik göremiyorsun... Çünkü ben seni kalitemle döverim Türk Ateist. Irkçı ve faşist olduğunu söylememi "dost acı söyler" mottosu ile algılamanı tavsiye ederim. Binlerce mesajım var. Kürtçü, AKP yalakası, Pkklı vs olduğumu ispata davet ediyorum seni. İyi geceler.
 4. malta erigi

  Akıl ve mantık dini

  Kireç'e fazla bel bağlama. Senelerdir onun neci olduğunu hala anlayamadık. Kendisinin de bildiğinden şüpheliyim.
 5. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  @bilgivehis şunu da ekleyeyim ki, türk ateist ablamızı tetikleyen ırkçı duyguları. Benim türklerin yarısına giydirirken türk-kürt diye ayırmak aklımın ucundan dahi geçmedi ama o bu şekilde anladı ve üzerine kurtlerin %99'una giydirdi karşılık olarak. Ayrıca onun iddiasını destekleyecek tek mesajım olmadığı halde ısrarla bana kürtçü yaftası yakıştırıyor. Ben medeniyetciyim, türk-kürt umrumda değil. Hatta iş seçmeye gelse, ege ve trakya hatrına türkçü olurdum. Takip eden biliyordur zaten ama işte napayım bazen hezeyanlara dahi cevap vermek durumunda kalıyoruz adamına göre.
 6. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Abi burada kendinizi kandırıyorsunuz. Maddi çıkar karşılığı dincilere oy veren %10 bile değil bu ülkede. Iddia zaten biraz düşününce dahi mantıksız çünkü böyle bir kaynak yok. 80 milyonluk ülkede yaşıyoruz. Lütfen istiklal mahkemeleri zamanını hatırlayın. Sonra "ehven-i şer" diyerek oy verdikleri Menderesi. Milliyetçi cepheyi. 90'larda şu işareti hatırlarsınız: ?. Tayyit istanbul belediye başkanı olduğunda etekli, başı açık kadınlara saldırıları hatırlayın. Şimdiki durum da belli 17 senedir. Özal hıyarı bile islam pisliğinin hatrına aldı onca oyu. Bu milletin yuları ne zaman gevşetilse is
 7. malta erigi

  Herkesin Bir Kur-an'ı Var.

  Allah'ın g.tün teki olduğunu itiraf edebilseniz, böyle bir g.tün tanrı olamayacağını ve dolayısı ile ortada bir tanrı olmadığını idrak edebileceksiniz.
 8. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Öyle zaten. Senin gerçeklikle bağın kopuk.
 9. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  ???
 10. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  O yüzsüzlük değil, sallamamak. Çok komik bir dinozorsun. ? Radikalleşmiş 1 avuç insanken mekanın sahibi gibi davranmanız, gülmeyle acıma arası bir his uyandırıyor bende. Bülent benim neden kankam olacakmış? Ben sadece söyleyen yerine söylenene bakıyorum. Fanatikler anlamaz. Sen liberale değil, özgürlüğe düşmansın. Komünistler ve naziler gibi çağdışı kaldınız.
 11. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Bana Bülent'e inanan keriz diyorsun ama sen de Diyarbakır hdp binası tiyatrosuna balıklama atlamışsın. Nagehan da oradaymış şimdi. Sen de katıl bence. Ps: pislik yazmamın tek sebebi, lafını iade. Yoksa senin gibi bayağı, lümpen ve şovenist değilim Allaha şükür
 12. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Sevgili pislik, Bülent Arınç hıyarının bile bu mahkumiyet ile ilgili yorumlarını izlesen, acaba faşoluğundan utanır mısın? Sanmam ama ara bul izle. Bülo kadar olamıyorsun. Öldün hasedinden Atatürk taciri.
 13. malta erigi

  Allah olsaydınız ne yapardınız?

  Kendimi öldürürdüm
 14. 90'larda Bardakçı hürriyet gazetesinde Osmanlı dönemi eşcinsel şiirlerden örnekler yazmıştı. Birisi berberin pembe topuklarından bahsediyordu şiirinde. Demek ki escinsellerde de var bu fetiş.
 15. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Artık iyice komik oldun. Kendisi gibi düşünmeyen herkesi hain ilan eden tiplerden hiç bir farkın yok. Ben insan olarak kürtlere tahammül bile edemiyorum, sen bana Kürtçü diyorsun. Benim tek yaptığım, bu insanlara tahammül edemesem dahi evrensel insan haklarının ihlal edildiğini gördüğümde lehlerine yazıp konuşmak. Yoksa o cahil berdelci lavuklarla hiç işim olmaz. Gerçek ırkçı sensin. Kürtlere olan nefretin yüzünden standart bir reisçi gibi yazıyorsun. Tayyitin mahkemeleri adaleti katlediyor, sen canan'a duyduğun haset sebebiyle bayram yapıyorsun. Onlar gibi "domuz yiyormuş" diyemiyorsun, duvar
 16. Kuranı bilmem de, bana göre dünyanın en çirkin seslerinden biri. Eşek gibi anırıyorlar. Sesi düzgün insanlara okutma nezaketi bile göstermiyorlar. Hoparlörler ile bangır bangır kafa zikiyorlar. Turkiye ile ilgili özlemediğim şeylerin başında gelir.
 17. malta erigi

  Herkesin Bir Kur-an'ı Var.

  Müslüman değil, reformcusun Nuri. Sana bizim gösterdiğimiz hoşgörüyü din kardeşlerin göstermez. Kendine dikkat et, koyun gibi boğazlar seni müsloşlar. Islam gerçekten allah'ın dini olsa, bir tane islam olurdu. Iktidarsız allahınız kendi dinini korumaktan aciz görünüyor.
 18. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Buyur yazdıklarımdan alıntı yap türk ateist, rica ediyorum yap bunu. Benden kürtçü çıkartamazsın. Istediğin kadar uğraş olmaz. Ne kadar terorist pkklı varsa g.tümü yesin. Demirtaş ile ilgili 1-2 destekleyici şey yazmışımdır, o kadar. Tabi bu kadari bile neo-nazi kafalarınızı rahatsız ediyor. O adam hapisten yerli mandela seklinde çıktığında, isminin başına TC koyduğun facebook hesabından 1-2 paylaşım yapar rahatlarsın. Hoşuna gitsin gitmesin benim yıllardır yazdığım çizgi belli türk ateist. Yazdıklarımdan da terörist malta eriği yaftası bana yapışmaz. Teflon gibiyim, kayar üstümden. Anca
 19. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Ben Türk milleti derken ülkede yaşayan herkesi kastettim. Kürt mürt sizin işiniz. Hak da veriyorum o kısma, sahil kentlerinden uzaklaştıkça kaypaklık ve rezillik artıyor. Canan hanım hakkında da seninle aynı tartışmayı 20. defa yapmayacağım. Kıskanç mısın nesin...
 20. malta erigi

  Devri daim makineleri çağına doğru

  Böyle kafana göre olmaz bu işler. Bu kuşun senin yazlığının damına taktiğin güneş enerjisi panelinden farkı yok. Devri daim falan değil.
 21. Abi yüzlerce hatta binlerce nesil dişlerinde olan enfeksiyon sebebiyle, yirmili yaşların ilerisini görememiş. Ahmak muho bunları bilmeden sıktı palavralarını ama ya bu 21.yy nadanlarına ne diyelim.
 22. Muho hıyarı bunu da çalmış elbet. Olayın aslı "verbum dei caro factum est". Tanrının sözü ete büründü. Bu öylesine uçuk bir iddia ki, bu dolmayı milyarlarca insanın yutmasını aklım almıyor. Dindarların gerçekten istanbula yeni gelip, boğaz köprüsünü bir tarla parasına aldığını zannederek dolandırılan kerizlerden farkı yok. Işin ilginç yani, aynı tipler "nerede ara form?" diye dolanan ahmaklar. Üzgünüm ama her hakareti hak ediyorsunuz. Kaybedeceksiniz, başka yolu yok.
 23. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Içtihat olsa ne olur? Istismarcı hıyarlar dışında islam'a rönesans yaşatabilir diyeceğin herhangi bir müçtehid tanıyor musun? Belediyedeki israf gayet islamidir ve sünnete uygundur. Muho ne demişse onu takip ediyorlar. Önce kendinden olanı beslersin. Dar ul harb ülkesinde çalar çırparsın günah olmaz. Islamın galebesi için yalan söylersin, no fucking problem.
 24. malta erigi

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Yozlaşmanın da İslam ile, daha doğrusu din ile büyük bağlantısı var. Bu ülkenin kültürü maalesef İslam-Arap kültürüdür. Bunu kabul etmeliyiz. Türk kültürü diye birşey ya kalmadı, ya da numunelik ufak tefek şeyler var. Burada sinirini bozan herşeyin aynısını Irak, Tunus, vs ülkelerde görebilirsin. Bir tık daha iyiysek, bu tamamen Atatürk'ün başarısıdır.
×
×
 • Yeni Oluştur...