Jump to content

Kromozom

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  68
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kromozom Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

483 profil görüntüleme
 1. İyide onunla evrimin ne alakası var? Evrim biyoloji teorisi hologram evren dediğinse fizik biliminin içinde bir hipotez. Hologram evren mavi-kırmızı hap olayından tamamen farklı bir kavram. Karadeliğe düşen parçacıkların bilgisinin Karadeliğin olay ufkuna yazılacağını ifade ediyor. Evreni bir mühendisin tasarlayıp seni sanal gerçeklikte yaşattığını ifade eden bir kavram değil hologram evren.
 2. Matrix felsefesi dediğin şey 10 yıl önce çekilmiş bir filmden alıntı. Bilimsel bir temeli yok. Doğal seçilim temelli evrim 150 yıldır çürütülemeyen bir teori. Karşılaştırdığın şeyler elmayla armut da değil astronotla yoğurt gibi.
 3. Kromozom

  Tayyip'in sonunu Kadir Mısıroğlu getirebilir

  Aptallığın bu kadarına da pes yani.
 4. Aynısını yazdım zaten. İslamla türklüğün alakası yok; ama türklük kimono giyip göğe yönelmek demek değildir
 5. Adam sürekli konuşuyor ama hiçbir şey anlatmıyor.
 6. Sen değişmiyorsun. Sen sürekli kendinle çelişiyorsun, bende sana bunu gösteriyorum. Türkler gök kültünü kabul eder dedin. Bu yanlış. Türk olmak için gök kültünü filan kabul etmeye gerek yok, onun miadı doldu. İngiliz olmak için hristiyan olmak mı gerekiyor? Yoksa anglo saksonların pagan kültünü kabul etmek mi gerekiyor? Böyle bir saçmalık yok. İslamın türklükle alakası olmadığı kısmı doğru; hatta müslümanlık türklükle çelişiyor o kısmıda doğru; ama senin kafan geçmişe sabit bakıyor, mesela türkler 2000 yıl önce gök kültüne sahipmiş demek ki bugünkü türklerde gök kültüne sahip olmalı diyorsun. İnançlar değişir. Türk olan birisi illa püsküllü şapka takıcak diye birşey de yok, sürekli bedevi gibi giyinip buna özeniyorsa ve türküm diyorsa kendisiyle çelişir ama püsküllü şapka takmayıp ben türküm diyen birisi kendisiyle çelişmez. Yıl oldu 2016 küreselleşme gerçeği var ve şehir yaşamında püsküllü şapkayla gezmek artık marjinal bir durum haline geldi. Sen kültürleri sabit ve değişmez zannediyorsun. Bu komik.
 7. Kromozom

  Yeni Teorim: Dindarlıkla cinselliğin ilişkisi

  Sen bi ara idealizm seksi sömürdü demiyor muydun? Üreme hariç seks yapmak idealist martavaldı sana göre
 8. Kromozom

  15 Temmuz'da hangi demokrasi kurtarıldı?

  Tayyip şeriat istiyorum derse kendi ayağına sıkmış olur. Ülkede şeriatçılar küçük bir azınlık; ama şeriat kelimesinden dahi tiksinen %50 var. Bu %50 lik kitle meydanda şeriat diye bağırdığı anda onu yaşatmaz. Bu sefer çakma darbecilerden koruyan, ateş etmeyen hareket etmeyen tankların önüne atlayan tayfa bile onu kurtaramaz
 9. Kromozom

  15 Temmuz 2016 Darbesi Çelişkileri!

  Tayyip bu olaylardan 3-4 gün önce Marmaris'e çekildi ve kendisi hiç televizyona çıkmadı. Bazı gazeteler Marmaris'te kaldığı yeri yazdılar ama darbeci subaylar ellerindeki o kadar istihbarat elemanına ve cihaza rağmen cumhurbaşkanının yerini halka sordu Hepsi kıl payı kurtuldu, tek bir akp kurmayının burnu bile kanamadı. Adam gökyüzü f16 doluyken sivil ucakla İstanbul'a geçti, basın açıklamasını yanında sırıtan damadıyla birlikte yaptı Bu işten tayyip kesin haberdardı.
 10. Kromozom

  15 Temmuz'da hangi demokrasi kurtarıldı?

  Tatlı su müslümanları dediğimiz kitle Türkiye'de çoğunluk. Özellikle sahil kesimlerinin %90 ı en ılımlı tatlı su müslümanlarından oluşmaktadır. Ben bu kişilerin ateistlere hakaret ettiğine hiç rastlamadım, şeriatçı ve akit tayfayaysa hergün sövüyorlar Ülkenin büyük kısmı bizden taraf aslında, akpyi iktidara taşıyanların da %80i ya bilinçsiz yada yandaş kitle. Yani ülkede içsavaş çıkmaz, hala şeriatçılar küçük bir azınlık.
 11. Kromozom

  15 Temmuz'da hangi demokrasi kurtarıldı?

  Kemalizm diye bir ideoloji yok diyorum. Atatürkçülük var diyebiliriz; ama bu da bir ideoloji değildir. Kemal Atatürk, bir gün fikirlerimle bilim çelişirse bilimi seçin demiştir İdeolojilerse dogmatiktir, bilime uymaz bilimi kendi kılıflarına uydurmaya çalışırlar. Mesela şeriatçılık böyle diyebiliriz adamların bilimle alakası yok ama indirgenemez karmaşıklık gibi bir ton zırvayla ideolojilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar
 12. Kromozom

  15 Temmuz'da hangi demokrasi kurtarıldı?

  Hay şu kemalist lafını eden ağzınıza edeyim Kemalist dincilerin Atatürkçüleri aşağılama kelimesidir. Türkiye'de ciyak ciyak gezen komünist kızlarla akpye şans veren liberallerde çok sever bu tabiri
 13. Ateist olan Türk değil mi yani?
 14. Kromozom

  Dünya Erkekleri, Uyanın!

  Önce bu sistemi yaratan biri olduğu kanıtlanmalı ki kanıtlanmadı; sonra da o sistemi kuranın senin düşündüğün şeyi emretmiş olması kanıtlanmalı ki oda kanıtlanmadı. Sen sekskolik olmak istemiyorsan kendine göre takıl, kendine göre birini bul. Diğer insanlara müdehale etmek gereksiz.
 15. Kromozom

  Etki -Tepki

  Bahsettiğin arkadaşlar yalnızca sanalda değil gerçekte de çok aktifler Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaşlarda oldukları için kendilerini kanıtlamaya pek hevesliler. Bence sebebi açıkça aşağılık kompleksi.
×
×
 • Yeni Oluştur...