Jump to content

Filozofça

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  235
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Filozofça Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Filozofça

  Ölüm Yok Oluştur

  Şizofrenik masallar, ruh ebedi hayat ahiret masallarının gerçek olmadığı, ölünce yok olacağın gerçeğini değiştirmez. Allah din kitap masallarına kendini fazla kaptırmışsın ancak bu gerçeği değiştirmeyecek. İçine düştüğün din psikozu, seni yok oluştan kurtaramayacak. Sonsuza dek yoksun bir daha. Dirilme falan da olmayacak.
 2. Filozofça

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Cin diye bir şey yoktur. Ruhtu, ebedi hayattı, ahiretti, cinlerim var masallarıydı ve diğer pek çok spiritüal saçmalıklar şizofrenik hezeyanlardan başka bir şey değillerdir.
 3. Filozofça

  Ölüm Yok Oluştur

 4. Filozofça

  Tanrı iyi insanları sever, kötü insanları sevmez.

  Masallar, masallar. Tanrı diye bir şey yok. İyi insan diye bir şey de yoktur. En iyi insan, ölü insandır. Hatta hiç olmayan insandır. Tanrı masallarını da al defol git buradan. Bütün tanrıcı sahtekarlar gibi umut tacirliği, din tüccarlığı yapıyorsunuz. Ancak biliyoruz ki, gökyüzünden bahsetmelerinin amacı yeryüzünü sömürmektir. Ve bir yerde sık sık tanrıdan bahsediliyorsa ya canınıza ya malınıza kasıt var demektir.
 5. Filozofça

  İLAHİYAT OKUYORUM İNANCIM KALMADI

  Allah yarattı inanmazsan yanarsın masallarının gerçek olmadığını hala anlayamadın mı? Kimse size ebedi hayat falan vermeyecek, inanmayan da bir yerde sonzua kadar yanmayacak. Herkes yok olacak. Şu çocuk masallarını kusup durmayın şuraya. Burası cami değil, burada herkes şizofrenik din masallarının hiçbir gerçekliğinin olmadığının farkında.
 6. Filozofça

  Atayızlar Bunu Açıklasın da Görek!

  Bu cehaleti ve saçmalığı açıklayacak bir tanım yok. Ancak temel nedeni din ile beyinlerini yakmış olmaları ve zombiler gibi dinci faşist zorba alçak aşağılık iktidara köle olmalarıdır.
 7. Filozofça

  İncirlik ve Kürecik kapatılmalı mı?

  Padişahınız önce kendi götünü kurtarsın. Ekonomik kriz, milyonlarca işsiz, eyt derken cayır cayır oy kaybediyorlar. Gidişat dinci faşist diktatörlüğün aleyhine işliyor. Kendini hala darı ambarında zannediyorsun, CHP'yi kapatacaklarmış, yavaş kapatın da saçınız başınız dağılmasın haha. 2023'e kadar dayanabilecek mi bakalım dinci faşist iktidarınız.
 8. Senin gibi götverenlerin hakettiği karşılık budur. Senin gibi aşağılık virüslerin de yeryüzünden silinmesi gerekir ki silineceksiniz de zaten. Ben sana düzgün konuş bir şeyi dedim orospuluğa devam ettin. Kahpe çocuğu olduğunu gösterdin bana da bunu söylemek düştü işte. Forum orospusu. Kahpe çocuğu.
 9. Senin götün de maddi evrene tabiidir. Senin götüne boşaldığım an da büyük patlamadır. Anlamayacak bir şey yok bunda, kahpe çocuğu.
 10. Mesela benim senin götünü sonsuzdan beri genişletmem mümkün müdür? Seni sonsuz kere sonsuz bir şekilde, başlangıcı olmayan bir şekilde düzmem mümkün müdür? İlla ki senin götüne soktuğum ve genişletmeye başlattığım bir an vardır ve seni sonsuzdan beri ve sonsuza dek düzemem değil mi? İşte büyük patlama gerçeği de senin götüne koca bir evrenin girdiği ve genişletmeye başladığı ilk andır. Yine anladığın dilde izah edeyim, başka türlü anlaman mümkün değil çünkü, kahpe çocuğu.
 11. He forum orospusu he, sen bok saçan cahil ve hastalıklı kafanla, big bang yoktur diye cahilce zırvalamaya devam et. Sonu olan her şeyin bir başlangıcı vardır. Evrenin ölümü varsa doğumu da vardır, bu da büyük patlamadır. Evrenin sonsuzdan beri genişlemesi mümkün değildir, bunun bir başlangıcı olmak zorundadır ve bu da büyük patlamadır. Madde bir oluşumdur ve sonsuzdan beri var olması yine mümkün değildir, maddenin oluşmaya başladığı bir an vardır, olmak zorundadır ve büyük patlama da bunun bilimsel izahını yapmaktadır. Yine aynı şekilde 14 milyar yaşında dediğin evrenin zamanının da bir başlan
 12. Soruyu cevaplasaydım zaten bilimsel makale yazarak bunu kanıtlardım, burada senin gibi bir kahpe çocuğuyla muhattap olmazdım. Big bang yoktur diye sayıklayan bir forum orospusuyla konuşulacak bir bilimsel gerçek yoktur. Evrenin sonuna dair 3 farklı teori vardır; büyük çökme, büyük donma ve büyük yırtılma. Evrenin sonu bu şekilde mümkünse, evrenin de büyük patlama ile bir başlangıcı olması gerekir, değil mi? Bu yazıdan da big bang yoktur diye bir yargıya varılmıyor zaten. Gerizekalı kahpe çocuğu.
×
×
 • Yeni Oluştur...