Jump to content

Filozofça

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  130
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Filozofça Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Filozofça

  Ölüm Yok Oluştur

  Ölüm yok oluştur, o halde yok olurken yok etmeliyiz. Ölümü bir intikama çevirmeliyiz, savaşarak ölmeliyiz. Bir köşede çaresizce ölmeyi beklememeliyiz.
 2. Filozofça

  Ölüm Yok Oluştur

  Burada hiç diye bir yazı var o halde kesin ahiret var, hahaha. Kafalar pırıl pırıl, din şarlatanları sizi. Ölümün yok oluş olduğu gerçeğiyle yüzleşmemek için iyice cahilleşiyorsunuz, saçmalıyorsunuz, korkudan din iman masalları uydurup ardına sığınıyorsunuz. Bilinç olduğunu, burada yazdığım yazılardan ve düşünmekten anlıyorum. Çocuk zekası yemin ediyorum bu dincilerin zekası, çocuğa anlatır gibi gibi anlatacağız tek tek şizofrenik din masallarının gerçek olmadığını.
 3. Filozofça

  Ölüm Yok Oluştur

  Şizofrenik din masallarına devam. Bilincin kaynağı beyin değilmiş soyut, hayali, sözde bir ruhmuş. Şu zeka seviyesine hayran olmamak elde değil. Yok olma korkusuyla din, ahiret, tanrı masalları sıkmayı bırakın da ölümün bir yok oluş olduğu gerçeğiyle yüzleşin.
 4. Filozofça

  Ölüm Yok Oluştur

  Sencesi bencesi yok işte. Ölüm herkes ve her şey için yok oluştur.
 5. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

 6. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

 7. Filozofça

  Tanrı İddialarının Geçersizliği

  Ben evrenin bilimsel gerçeklerini söylüyorum, cahil. Senin gibi tanrı yarattı masalları sıkmıyorum. Evren enerjinin maddeye dönüşümüyle meydana gelmiştir, enerji yoktan var olmaz, varken yok olmaz. Enerji yaratılamaz. Büyük patlamadan önce de hiçlik yoktu, enerji hep vardı yani yoktan var olan, yaratılan bir şey de olmadı. Sonuç olarak bir yaratıcı da yok. Bunlar evrenin bilimsel gerçekleridir. Ölüm de yok oluştur. Boşuna din iman, ebedi hayat masalları sıkıp durmayın.
 8. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

 9. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

 10. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

  Her şey hiçtir.
 11. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

 12. Filozofça

  Allah olsaydınız ne yapardınız?

  1078. Her şeye gücü yeten bir tanrı olsaydı, sonsuz bir cennet yaratır ve ölümsüz canlılarla doldururdu. Dinlerin iddia ettiği gibi sınav mınav saçmalığına girmez, hiçbir adaletsiz ve kötü şeyi yaratmazdı o yüce varlık. Ancak varlıkta bir adalet yoktur, adaletsiz ve mantıksızlıklarla doludur dolayısıyla tanrı diye bir şey yoktur.
 13. Filozofça

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

 14. Filozofça

  Tanrı İddialarının Geçersizliği

  Allah yarattı, inanmazsan yanacaksın diye bir şey yoktur. Allah yarattı diye bir açıklama yoktur, bunun bir kanıtı ve gerçekliği yoktur. Hiçbir şey yoktan varolmamış, yaratılmamıştır. Bir yaratıcısı da yoktur. Bir şeye inanmazsan sonsuza dek yanacaksın diye bir şey de yoktur. Ölüm yok oluştur.
×
×
 • Yeni Oluştur...