Jump to content

Buzul

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  981
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

Buzul Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. Neden ateist oldunuz?

  İslamın neleri fitne gördüğüne bir bakalım. sana haram ayda/savaşın yasak olduğu ayda savaşmayı soruyorlar. de ki: “o ayda savaşmak büyük bir günahtır. insanları allah'ın yolundan çevirmek, allah'ı inkâr etmek, mescid-i harâm'ın ziyaretine engel olmak ve halkını oradan çıkarmak ise allah katında daha büyük bir suçtur. fitne de, adam öldürmekten daha büyük bir günahtır.” eğer onların güçleri yeterse, sizi dininizden döndürünceye kadar size karşı savaşa devam ederler. sizden de kim dininden döner ve kâfir olarak ölürse, onların yaptıkları işler dünyada da ahirette de boşa gider. onlar cehennemliktir ve orada süreli kalırlar. bakara 217 İnkar edenlere söyle: 'Eğer vazgeçerlerse geçmişte yaptıkları bağışlanır. Eğer yine dönerlerse artık öncekiler hakkında uygulanan ilahi kanun onlara da uygulanır.Enfal 38 Fitne kalmayıp, yalnız Allah'ın dini kalana kadar onlarla savaşın. Eğer vazgeçerlerse bilsinler ki Allah onların işlediklerini şüphesiz görür.Enfal 39 Fitne kalmayıncaya ve din Allah'ın oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer onlar vazgeçerlerse, zalimlerden başkalarına düşmanlık edilmez.Bakara 193 Kendilerini kandıran müslümlerin islam fiziksel savaş açılmadan,savaş açılmasına izin vermez yalanı da güme gitti.
 2. Neden ateist oldunuz?

  Dinde kalabilmek için sürekli mucizeler arar durursun,yalanlar uydurursun işte böyle.
 3. Neden ateist oldunuz?

  İşte din bağımlılığı,dinden çıkma korkusu kişiye neler yaptırıyor,neleri kabul ettiriyor.Örnek de olduğu gibi.Biz burada işte bunun gibi tiplerle uğraşıyoruz.
 4. Neden ateist oldunuz?

  Geçen gün dünyayı 6 günde yaratan Allahın,yoktan,birdenbire yeni bir ağaç türü yarattığını gördüm.Meyveli yeni bir ağaç türü yerden bitiverdi.
 5. Neden ateist oldunuz?

  Allah arapların Tanrısıdır.Arap kültürünün içinden çıkmıştır ve yoktur.Arabın mekkesine kentlerin anası diyen,mekkenin içinde yer alan kabeye kutsal,Allahın evi diyen,safa ve merve tepelerini kutsallaştıran,günde 5 kez kabeye yönelerek tapınacaksınız,geleceksiniz kentlerin anasına kabenin çevresinde döneceksiniz diyen,ele geçirdiği beyinlere arapların değerlerini,kültür ögelerini,kutsallarını,tapınmalarını benimseten,arap yayılmacılığına ve sömürgeciliğine hizmet eden bir arap dinidir İslam,kuşkusuz.
 6. Neden ateist oldunuz?

  Benim var olmam,Kuranın içeriğindeki saçmalıkları doğru ve gerçek,Arap Tanrısı Allahı da var yapmıyor.
 7. Neden ateist oldunuz?

  Allah yok.İslam uydurma,saçmalıklarla ve bilime aykırı anlatımlarla dolu.Biz bu paylaşımları bunu göstermek adına yapıyoruz.
 8. Neden ateist oldunuz?

  Andolsun ki, biz en yakın göğü kandillerle süsledik. Onları şeytanlara atılan taşlar yaptık ve onlara alevli ateş azabını hazırladık.Mülk 5 Yıldızlarla şeytan taşlandığını söylüyor.Kuran gerçekten tükenmeyen bir mucize denizi gibi.
 9. Neden ateist oldunuz?

  İslamdan çıkıp,boşluğa düşme korkusu yüzünden sürekli yalanlar uydurup,islamı benimseyebilecekleri bir biçime getiriyorlar.Bu korkuları ve duygusal yaklaşımları da,bunların aşırı düzeyde yalancı, pişkin,utanmaz olmalarına neden oluyor.
 10. Neden ateist oldunuz?

 11. Neden ateist oldunuz?

  Sen pişkinlik yapıp boş boş konuşmaya,insanları sinir etmeye gelmişsin buraya.Birde ırkçılık diyor utanmadan daha.Sen arabın ayrımcı,kıyımcı,arap yayılmacılığına ve sömürgeciliğine hizmet eden dinine saygı isteyen birisin.Saygı istediğin din o saydığın özelliklerin hepsini barındırıyor.Öyleyse senin bu sözlerinin en ufak bir önemi,değeri olabilir mi,tutarsız.
 12. Neden ateist oldunuz?

  Gerçekten beyin yoksunluğunu çekiyorsun.Beyinsiz,utanmaz,pişkin ve yalancı yazmışım.Ne var bunda.Beyinsiz,akılsız demek,utanmaz utanmayana denir,yalancı yalan atana denir,utanmazca yalan atıp,yalanlarını savunduğu için de pişkin dedim.Sen buraya boş boş konuşup,bizi sinir etmek için mi geldin?
 13. Neden ateist oldunuz?

  Pişkin arsız yavşakların götlerine tekme vurularak şutlanması gerekir ilk başta.Yönetici olsam senin gibilerini bir saniye tutmam burada .
 14. Neden ateist oldunuz?

  Pişkin beyinsiz yavşak ya buradan sen banlanarak gidersin,ya da ben.Hadi bakalım.
 15. Neden ateist oldunuz?

  Sana ne oluyor lan beyinsiz sokuk.
×