Jump to content

adalet123

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.070
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

adalet123 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Herkese merhaba,gluten gerçekten zararlı mı? Glutensiz ununda zararlı olduğu söyleniyor. Bu konuda neler biliyorsunuz?
 2. adalet123

  Forumdakı herkese, özel bir başlık.

  Sen biliyor musun kim olduğunu?
 3. adalet123

  Türkiyede internet üzeri böbrek pazari

  Yolladıkları maili açtığın için bilgisayarına virüs yüklemiş olabilirler.Yanlış yaptın.
 4. adalet123

  Amerika hakkında neler biliyorsunuz?

  İlginiz için teşekkür ederim.Sizin amerika hakkında bilginiz var mı? Benim bir mesleğim yok.Aile olarak otelimiz var ve azda olsa tecrübeli sayılırım.New york veya New jersey de iş imkanlarının daha fazla olduğu söyleniyor.Sen ne düşünüyorsun bu konuda?
 5. adalet123

  Türkiyede internet üzeri böbrek pazari

  Siktir git lan burdan adi mafya seni. İnsanların organlarını alıp sonra öldüren mafyalardansın muhtemelen. Aklın sıra burdan insanları etkileyip para kazanacak,alçak herif
 6. adalet123

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Rus istihbaratı, zehirleyerek öldürüyor galiba.
 7. adalet123

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  En iyisini yapıyorsun.Ama her zaman ruh hastası insanları,kendimizden uzak tutmak kolay olmuyor.Hele ki onlar ailemizden birileriyse.Ama internette daha kolay gibi.Benim burda blok koyduğum üyeler var mesela.
 8. adalet123

  Bu kadın gibi cesur olabilir misiniz?

  Merhaba,çocuğunuza nasıl bir eğitim veriyorsunuz? Sorduğu dini ve inanç ile ilgili sorulara verdiğiniz cevaplar neler?
 9. adalet123

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Istihbaratlar birini öldürmek istiyorsa nasıl yaparlar? Şüpheli trafik kazaları,gerçekten şüpheli midir?
 10. adalet123

  Ten ten duruyor mu?

  Gerçekten bilge bir kimsesiniz hocam. İyi ki varsınız.
 11. adalet123

  Fetoculukla algı operasyonu

  Lütfen kelimelerinize dikkat edin.Biz saflık yapmıyoruz ancak siz kör ve sağırca davranıyorsunuz.Kılıçdaroğlunun olduğu mitinge gitmek,onun politikalarını desteklemek anlamına gelir.Mitinglerde on binlerce insan olduğuna göre o insanlarda onun gibi "haindir".Ben size hakarer etmiyorsan sizde bana karşı üslubunuza dikkat edin.Geçmiş geçmiştir.Şu an kim nerde ona bakalım.
 12. adalet123

  Çöküş

  Merhaba herkese,sizce türkiye ne durumda şu an? Ülkemizdeki yolsuzluklar,hırsızlıklarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Hakimin birisi mahkemede pedofili birisine,seni azad ediyorum demiş mesela. Ben bu ülkenin artık tükendiğini düşünüyorum.Kendimizi gelişen dünyaya uyduramıyoruz bence.Bilimde ve teknolojide çok geride kaldık.Gençlerimiz bütün gün boş zaman geçirip,internet üzerinden birbirlerine ve kadınlara her türlü küfürler ediyor.İnsanların özel hayatının gizliliğini ihlal etmek,dedikodu yapmak,mevkisini makamını,servetini kıskandığı herkesi kötüleyip,onların mutluluğunu,mutsuzluk olarak görüyor. Ülkemizdeki politik kitlelere bakalım mesela,atatürkçüler kesinlikle liderlik vasfı olmayan,oy çalınmasına "uygun bulmuyorum "diyerek cevap veren,kumpas davasının kalemşörlerinden olan Nazlı Ilicak gibilerini alkışlatan,her zor durumda hükümetin imdadına yetişen,Tayyibi cumhurbaşkanı yapan birisini destekleyebiliyor. Muhafazakar insanlar ise,her daim;dinden imandan,hak yememekten bahsederken,rüşveti,hırsızlığı,hainliği,cinayetleri ve her türlü baskıyı şiddeti kendinden olmayanlara reva girebiliyorlar.Tarihin gördüğü en büyük talanın baş rolünde yer alabiliyorlar. Neler düşünüyorsunuz?
 13. adalet123

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  @fumes Hocam Tayland ta araba fiyatları ne durumda? Evlilik durumunda nasıl bir süreç işliyor? Kaç yıl evli kalmamız gerekiyor? İş imkanları nasıl?
 14. adalet123

  Amerika hakkında neler biliyorsunuz?

  Iyide ben ne olursa olsun ülkeden gitmek istemiyorum ki.Benim ne işim var Türki ülkelerde. Yakında Kuzey Irak a gidiyorum zaten,en iyisi orda yaşamak. Türkiye de üst sınıf bir hayatım var.Bunu düşük profil bir hayat tarzı ile değiştiremem.
 15. adalet123

  Amerika hakkında neler biliyorsunuz?

  Anibal japonya hakkında neler biliyorsun? Japoncam yok ve orda yapabileceğim işler nelerdir?
×
×
 • Yeni Oluştur...