Jump to content

adalet123

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  640
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

adalet123 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. adalet123

  Kılıçdaroğlu ve Laikler

  Kılıçdaroğlu oğlu kesinlikle orda bulunmaması gereken biri. Erdoğan garantici birisi bu görülüyor.Devlet Bahçeli yi nasıl kullanarak Mhp yi kontrol ediyor ise aynı şekilde Kılıçdaroğlu ile de Chp yi kontrol ediyor. Aksi takdirde neden yönetimde kalmak için bu kadar çabalasın? Neden oylarda hile yapıldığı anlaşıldığında bile Kılıçdaroğlu insanları sokağa dökmedi. 3-4 milyon sokağa çıksak,emin olun yönetim değişir hatta Tayyip kaçar bu ülkeden.
 2. adalet123

  Kılıçdaroğlu ve Laikler

  Efendim,ben tüm bu olan biten hukuksuzluklara karşın,insanların eşitlik ve adalet için daha dikkatli olmalarını beklerken tam zıttı bir davranış icinde olmalarına tahammül edemiyorum. Bu ülke,ahlaksız,çıkarcı,kanun tanımayan,hırsız politikacılar tarafından hem sömürülüyor.Ve aptal seyrek akıllı ve ahlaksız bir millet olduğumuz içinde buna göz yumuyor ve bizde günlük çıkarlarımız peşinde koşturuyoruz. Bence sorun,bizim karakterimizde anlayış ve düşünme şeklimizde.Nasıl ki,deniz kumundan yapılan binalar güvensiz,tehlike saçıyor ise kişiliklerimizde zayıf,eksik olduğu,doğru bir şekilde gelişmediği için zararlı,sağlıksız bireyleriz.Hem kendimize hemde çevremize zararlıyız.
 3. adalet123

  Kılıçdaroğlu ve Laikler

  Yok ben genel olarak,laiklerinde aynı halt olduklarına dikkat çekmek istedim. Siz bunu bu seçime indirgeyerek kesinlikle yüzeysel bakıyorsunuz belkide niteliğiniz o kadardır.
 4. adalet123

  Kılıçdaroğlu ve Laikler

  Belediye başkan adaylarının ahbab ilişkisiyle seçildiğini söyleyen onlarca kişi var.Kurultay isteyen kişilerin bilinçli olarak aday gösterilmediğinin söyleyenlerde çoğunlukta.Parti yönetiminin ülke yönetimine aday olmadığı sadec kendi kıçlarını düşündükleri görülüyor. Laikler bu duruma neden tepki göstermiyor? Tayyibin alternatifi başka bir diktatör bozuntusu mu olmalı? İslamcilar mı daha ahlaksız yoksa laikler mi? Bu millet neden diktatörleri seviyor? Neden açlığı,adaletsizliği,eşitsizliği seviyoruz?
 5. adalet123

  Tüp kuyruğu vs Hıyar kuyruğu

  Zaten bu nedenle savaştan sonra inanılmaz bir büyüme gösterdi ekonomimiz.
 6. adalet123

  Neden buluşları olan insanlarla alay ediliyor

  Hazarfen gerçek miydi? Yani kanat takıp uçtu mu?
 7. adalet123

  Tüp kuyruğu vs Hıyar kuyruğu

  Bu miette zerre namus,şeref haysiyet yok.Biraz kişiliği olan bile nefret eder karşı çıkar bu düzene ama yok. İnanılmaz bir milletiz.Yönetime her kim geldiyse,eline ıslak odun alıp,döve döve adam etmeli bu milleti.
 8. adalet123

  Türkiyede internet üzeri böbrek pazari

  İnsanlar farkinda olmadan mı organları alınıyor?
 9. adalet123

  Sağlıklı Gıdaya nasıl ulaşabilirim

  Anibal,bir arkadaşına vasiyet nasıl yazılır diye sormuş arkadaşı bana aramızda kalsın diye yemin ettrip öyle söyledi.Bence kanser arasıra başı da dönüyor. Teşekkür ederim yardımın için.
 10. adalet123

  Sağlıklı Gıdaya nasıl ulaşabilirim

  Anibal,benim babamın kafa ve karın bölgesinde şişlikler var.Nadir görülen bir kan türüymüş bu.Babam bize cilt hastası olduğumu söyledi doktor diyor ama ben kanser olduğunu ve bizden gizlemeye çalıştığını düşünüyorum.Bu konuda bilgin var mı?
 11. adalet123

  Sağlıklı Gıdaya nasıl ulaşabilirim

  O zaman neden kanser oranı yüksek?
 12. adalet123

  Sağlıklı Gıdaya nasıl ulaşabilirim

  Tavuk,kırmızı et,yoğurt ve peynir gibi temel gıda maddelerinin en sağlıklı olanına nasıl ulaşabilirim? Maliyeti ne kadar olur?
 13. adalet123

  Tüp kuyruğu vs Hıyar kuyruğu

  Ne demek en iyisi bu,neden biz avrupa ülkeleri gibi olmayalım neden açlık sınırının altında bir maaş alıyor asgari ücretli?,neden bu kadar işsiz var? Neden bikim teknoloji gelişmiyor? Neden bu kadar yüksek suç oranı var bu ulkede? İki kuruşluk bilgin ve seyrek aklınla bize gelip akıl verme.
 14. adalet123

  Ah, şu yerçekimi olmasa

  Şiiri olan arkadaşlar buraya yazarsa güzel olur aslında. John ahmet şiir için teşekkürler.
 15. adalet123

  Ah, şu yerçekimi olmasa

×