Jump to content

ateistik

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  169
 • Katılım

 • Son ziyaret

ateistik kullanıcısının paylaşımları

 1. ateistik

  Yanlış sonuçlar

  @anibal
 2. ateistik

  Yanlış sonuçlar

  Futbol,müzik,roman,şiir, bilim yapmak, ideoloji savaşları vs. bunlar aynı cennet kuşunun dans etmesi gibi bizim bir takım üreme dürtülerimizin sonuçları değil mi? fakat dişi sapiensler kendini anlayan erkeklerini arıyor ise üsteki şeyler güdülerimizin bize baskıladığı yanlış ve işe yaramaz eserlermidir?
 3. Emek yerine ne verenler kazanıcak bilgi mi? Kaç yıl sonra yıl sonra böyle bir sistem gelir? Gelirsede bizim ülkemize hem geç gelir, aynısı uygulanır mı?
 4. ateistik

  BİYOLOJİ SORU-CEVAP

  Dünyada insanların ortalama boyu 170-175 cm civarı bunun nasıl bir avantajı olmuş olabilir ki ?
 5. ateistik

  Evrenin başlangıcı akıl dışı mı?

  Yok.1. ihtimali merak ediyorsan "quantum fluctuation" ne demek bir araştır derim. Gerçi bana göre big bang de şüpheli zaten o ayrı mesele.
 6. ateistik

  Evrenin başlangıcı akıl dışı mı?

  Sonsuz ihtimal var her şey olabilir ama ben kendi çapımda cevaplarsam ihtimal 1: Sınırsız sayıda multiverse olması ve evrenlerin bazılarının negatif enerji taşıyan evren olması, o zaman bizim evrenimizde pozitif enerjili evren oluyor. ihtimal 2: Big Bang zaten olmadı.
 7. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Yaşım 30 dan küçük evet. Ondan 1 yaş küçük olmam dediğin kadar etki eder mi acaba O kin tutsa ne olacak ki beni dövdürecek mi yoksa
 8. ateistik

  Evrenin başlangıcı akıl dışı mı?

  Olması mantıklıdır derken saf enerjiden big bang çıkmasından falan bahsediyorsan O zaman nerede o kadar negatif enerji şuan hocam ?
 9. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Karıştırmışım biraz önce sordum tanıdıklara 1 yaş varmış arada ginede yürümeyeyim mi sence?
 10. ateistik

  İslamilik İndeksi

  Baştaki kaçacak deniliyor.ironi değil ciddi anlamda eğer o kaçarsa kim getirecek islam hukukunu cartı curtu falan?
 11. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  En iyisi ben birazcık yakınlaşıyım ona kız soğuk görünmüyor gibi Selam, naber,uzun zamandır konuşamıyoruz tarzı,öyle yapıp kriterleri bir daha değerlendiririm. Onun dışında ayrı bir sorum olacak hocam Kız benden 2 yaş büyük diyelim mesela pek olacağını sanmıyorum ama, onunla karşılıklı konuşurken o abla ben çocuk konumuna düşmemek için ne yapmak gerekli kısacası ona baskın çıkmak için ?
 12. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Ayrıca bu kız erkeğe ihtiyacı yokmuş gibi gözüken kızlardan, bu gerçekçi olmasına işaret etmez mi?
 13. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Benim senin seçici diye hitap ettiğin tandıklarım genelde konuşurken yüzüme bile bakmaz gözleri fıldır fıldır olur ama bu kız böyle değil yolda yürürken düz önüne bakan, konuşurken gözünün içine bakan bir tip Evet Evet erkeklerle samimi derken böyle samimi, grup olarak. ama genelde hatta bildiğin baya kızlarla takılan bir tip Bazen çok sık olmasa da nadiren erkek birisiyle mesela starbucks yaptığı oluyor o bundan kaynaklanabilir veya eski bir arkadaşıyla denk gelmişte olabilir bilemem
 14. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Fakat günlük hayatta pek denk gelmedim küfür ettiğine ama en iyi arkadaşlarından birinin onla takılırken bağırarak küfür ettiğini duymuştum.Bunun dışında kız tamamen konuşurken gözünün içine bakan bir kız erkeklerlede gayet samimi ama arkadaşları kızlar genellikle bu ise yatırımcı olduğuna işaret eder deil mi?
 15. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal Bir kızın sosyal medyada (twitter) hafiften küfür kullanması, instagramda bir festivalde içinde sex kelimesi geçen bir şarkıyı hikayesine atması kızın seksi meşru gördüğüne işaret eder mi ?
 16. ateistik

  Kendi şarabını yapan var mı?

  Onlara şarap bile denmez, köpeköldüreni şaraptan sayma Bilen bilir aslen şarapta pahalı bir şeydir ve aslen şarap sarhoş olmak için filan içilmez
 17. ateistik

  asosyallik

  Asosyal olunca zaman geçmiyor :/ Kendisi de böyle olan arkadaşlar veya hocalarım ne önerirdiniz?
 18. ateistik

  Dil

  Ama bak kendin örnek veriyorsun Adam parasını ödememeye meyilli fakat market sahibi bunun hakkında ne düşünürdü? Bu toplumda bir anlaşmazlığa sebep olmaz mı burada olaya felsefe ve akılın girmesi gerekmez mi? "Evladım bak herkes parasını ödemeden yiyecek alsaydı markette yiyecek kalmazdı ve aç kalırdık Bu nedenle parasını ödemelisin" gibi
 19. ateistik

  Dil

  Örnek verebilir misin?
 20. ateistik

  Dil

  Genlerimize kazılan kendi içgüdüsel ahlakımıza nasıl ulaşabiliriz? Şuan kötü,iyi filan olarak gördüğümüz şeyler çoğunlukla sonradan bize adapte edilmiş şeyler Aslında tek ahlak olarak ta değil Mesela harbiden neyden hoşlandığımızı falan nasıl öğrenebiliriz? Yani kısaca kendi saf içgüdülerimize ulaşmamızın bir yolu var mı?
 21. ateistik

  Tayyip'in Sonu

  Ama ona rağmen bir güvencesi var ki destekliyor nedir o güvencesi?
 22. ateistik

  Tayyip'in Sonu

  Şuan kendilerini petrolle doyuruyorlar fakat arapların petrollerinin yavaş yavaş bittiğine dair ciddi bir söylenti var etrafta IŞID mesela veya ihvancılar katar bunlardan nasıl kar sağlayabilir? IŞID kölelerini katara verir miydi? Katarın buna karşı güvencesi nedir? Biri farklı arap biri farklı arap bağlantıları yok islamcılar her an katara kazık sokabilir neden sokmasın
 23. ateistik

  Tayyip'in Sonu

  Anibal katar neden malum islamcıları desteklemesi için türkiye ye destek çıkıyor? Katarın bunda ne gibi bir karı söz konusu olabilir ki?
 24. ateistik

  Evrim var. Kur'an apaçık bunu açıklıyor.

  Anlamadıysan daha açık bir şekilde senin ıq seviyene düşerek yazayım O devirde insanlar cinsel ilişki olduktan sonra spermin kadının rahminde havada kaldığını o sperminde zamanla kendiliğinden çocuğa dönüştüğünü sanırlarmış Ama çocuk bazen düşedebilir (düşük yapmak) düştüğünde de çocuk kan pıhtısı gibi gözüktüğü için o zamanın insanları bunu kan pıhtısı (alak) olarak yorumlarmış İşte kuranı uyduran namı değer bedevi muhammedde o zaman ki bilinen şeyi kitabına yazmış O, insanı pıhtılaşmış kandan (alak'tan) yarattı. ALAK SURESİ 2.AYET Fakat asıl olan şey ise pat pat birleşme oluyor sperm yumurtaya gidiyor yumurtayla birleşiyor sonra zigot oluyor oda büyüyerek çocuk oluyor Allah mallah birşey yaratmıyor yani Bir ilkokul fen bilgisi dersi vermediğimiz kaldı arkadaşa Tamam şimdi benim sana sorum kuranı tanrı yolladıysa neden tanrı kitabına yanlış bir şey yazsın salak mı tanrı? @akılsızşuursuzatom
 25. ateistik

  Tayyip'in Sonu

  En fazla talep eder oda zor etsede pek bir etkisi olmaz bu talebin
×
×
 • Yeni Oluştur...