Jump to content

ateistik

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  193
 • Katılım

 • Son ziyaret

ateistik kullanıcısının paylaşımları

 1. ateistik

  Sevgiliye/eşe güvenmek

  Peki bu doğayı tam olarak nasıl anlıyacağız biraz biyoloji falan kasarak mı? İngilizce veya türkçe kitap yazdın mı sen hiç ? merak ettim doğrusu
 2. ateistik

  "Ne yani, Biz Boşluğa mı Dua Ediyoruz?"

  Evet unlucky :/
 3. ateistik

  "Ne yani, Biz Boşluğa mı Dua Ediyoruz?"

  Burada kasteddiğinizi anlamadım Kocası genç yaşta ölmüş, 3 çocuk ve kendisi bir yanda işsiz vs. Bu sıkıntılarla dinin alakası nedir ki ?
 4. ateistik

  "Ne yani, Biz Boşluğa mı Dua Ediyoruz?"

  Zamanında ben liseye giderken babamla din tartışmasına girdiğimizde bana annesinden bahsetmişti. Onun eşi vefat etmiş, 3 çocuğu varmış, işi falanda yok onları allaha tutunarak, azmederek yetiştirdi demişti din kavramı olmasa belki bu halde olmazdık demişti Belki bir ihtimal tanrı kavramının iyi tarafı zor zamanda tutunulcak birşey olabilir mi ? Sizce burada tanrı kavramı o kadının içgüdüsünü yaşaması için ürettiği bir bahnemidir yoksa?
 5. ateistik

  Allahın ben yaptıklarımdan sorumlu değilim demesi

  Önceden beri müslo olduğun için kıvırıyorsun, kabullenemiyorsun Apaçık görmüyor musun "ben zeynebi sikmek istiyorum huaa" demekten çekindiğini ?
 6. ateistik

  Allahın ben yaptıklarımdan sorumlu değilim demesi

  Ya yuh sende amk 3 ıqmusun ? Eşinle evlilik bağını koru allahtan kork "demiştin" Demiştin yazan yeri görmüyor musun Bence sen bir göz doktoruna görün
 7. ateistik

  Ülkemizde yerli olan her şeyi aşağılama ihtiyacı

  Ön yargı yapmışsın burada, hımym komedi olarak gayet nitelikli bir diziydi bence Kaliteli olması için ne bekliyorsun ki ? Komedi lan bu.
 8. ateistik

  Allahın ben yaptıklarımdan sorumlu değilim demesi

  Salak mısın nesin aq ayet burada Bir zaman, Allah’ın kendisine lutufta bulunduğu, senin de lutufkâr davrandığın kişiye, "Eşinle evlilik bağını koru, Allah’tan kork" demiştin. Bunu derken Allah’ın ileride açıklayacağı bir şeyi içinde saklıyordun, kendisinden çekinme hususunda Allah’ın önceliği bulunduğu halde sen halktan çekiniyordun. Zeyd onunla beraber olduktan sonra müminlere, evlâtlıklarının -kendileriyle beraber olup ayrıldıkları- eşleriyle evlenmeleri hususunda bir sıkıntı gelmesin diye seni o kadınla evlendirdik. Allah’ın emri elbet yerine getirilecektir. Muhammed güya öyle söylemiş,eşini boşama falan yazdığı yok. Adam dopdoğru söylemiş işte,kafan basmadı mı hala?
 9. ateistik

  asosyallik

  Söylenti mi ? Hiç böyle kılıbık olupta ilişkisinde başarılı birini görmedim ben Öyleysede kadının fantezileri falan vardır Senden küçüğüm evet. Çok fazla değil ama
 10. ateistik

  asosyallik

  Yahu şov olsun diye bir şey yapmadım ki amk, o konuda sıkıntım olduğunu sanıp parmaklarınızı yormayın diye öyle yazdım. Evet kendini erkeklerin yeganesi olarak görmenden, konuşurken onlara baskın taraf olmandan hoşlanıyor kızlar ne yapayım yani benim mi suçum Egoistliğin sonu şu revolver filmindeki gibi olur onda sıkıntı yok ama köklerimizi inkar etmenin manası ne ? Erkek kadından dominant olacak bu kötü bir şey mi ? ama işte sen kendini entelektüel falan sanan kılıbık bir göt kafalısın herhalde ki beni egoist sandın
 11. ateistik

  asosyallik

  Sen okuduğunu anlamamışsın kızları yolunacak ihtiyaç giderilecek birşey olarak gördüğümü ki söyledi? İhtiyaç falan derdimi kalmış 21. yy'da zaten neyse birini sevdiğin zaman her şeyinden hoşlanırsın tat alırsın,bende bunu kullanabildiğin kadar kullanmaktan bahsettim sen ise fesat aklınla bunu seks ihtiyacını gidermek den ibaret zannediyorsun kızlar ayrıldığı zaman üzülmüyormuş pişman olmuyormuş biz neden pişman olalım dimi? takmaya değmez mecnun olmanın manası ne ki ? Ha böyle yapınca da narşist-psikopat falan olunmuyor ama sen lafı götünden anladığın için göt kafalı oluyorsun
 12. ateistik

  EVREN CANLI MIDIR?

  Bilince "seçim yapma süreci" dersek az biraz doğru olur mu?
 13. ateistik

  asosyallik

  Etinden sütünden faydalanmak derken anlamadın sen galiba, erkek sevdiği ve arzuladığı zaman kızı düşünür sürekli kızın her hareketinden, kendinden zevk alır, onla olmak ister seks de dahil ama burada her şeyi cinselliğe bağlamak ve buna kaba demek yanlış. Sende cinselliği ayıp olarak görenlerdensin galiba Olayın cinsel tarafından bakarsak zaten herhangi bir sıkıntım yok gayet çok şükür Bu mesele seks den ibaret değil bu ayrı bir sevgi gibi erkeğin "arzu" su Kadında insan evet ama erkeğe göre çok daha fazla içgüdüsüyle hareket eden bir insan Forumdaki adam dediğinde bu içgüdüleri çözmüş formülüze etmiş bir taksonomi profesörü olayın garantili yolu varken neden risk alayım ki Evet kendime güvenim gayet yerinde kendine güvenmeyen adam etkilendiği kıza yaklaşamaz bile ateistfikir diye bir çocuk vardı hatırlatırım onu Cinlerigörenadam nickli biri vardı oda sürekli sora sora götürdü kızı duruyor hesabı forumda
 14. ateistik

  asosyallik

  Asosyallikten kurtul. Bu yaşta asosyal olup da böyle olmayı giyinirsen kız tavlayamazsın işte, gelip anibal akıl ver diye yazıp durursun. Dışarı çıkın, kızlarla arkadaş olun önce, sevgili olmadan evvel arkadaş olabildiğinizi görüp bundan emin olun. Asosyal olursan kızları nasıl tanıyacak, hoşlandığın kızla nasıl rahat diyalog kurup kızı tavlayacaksın? Sosyal ol. Genç dediğin gece gündüz gezer, kırk tane arkadaşı olur, eve girmez... Biraz ileride hem vaktin olmayacak hem de zaten canın istemeyecek. O zaman bile asosyal olmamak lazım ama olsan da anlaşılabilir. Tercih de edilebilir ama gençlikte tercih edilmez. Asosyal isen sorun var demektir. Genç olmaya aykırı. >>>Ben bu konuyu 3 ay önce açmıştım şimdi öyle bir sorunum yok,baya geçti sosyalleştim diyebilirim. Kızlarla arkadaş olamadığım falan yok dolu var onlardan, mesele o değil Özgüvende yüksek utangaçlık falan yok pek Baskın, dominant da bi kişiliğim spor, kitap, enstrüman falanda var hepsi Kızlara bakan abaza biri falan hiç değilim aksine zor beğenirim Kızlarla yatmayı falanda kendi lütufum gibi bile görürüm. Ee o zaman sorun ne diyeceksin Sorun ayda yılda bir içgüdüsel olarak çarpıldığım (arzuladığım) kızın etinden sütünden mümkün olduğunca yararlanabilmek Anibaldan falan akıl istememin olayı da bu kızı anlamak çünkü anlarsam o da benden hoşlanıcakmış. Peki en son noldu yazlıkçı bir kızdan hoşlandım kızın son 3-4 günümü ne kalmış kızı anlayamadım arkadaş olarak kaldık. (kız tanıma işini biraz basite aldığım için pek çözemedim kızı sadece anibalın tabiriyle seksi reddeden olduğunu doğru bilmişimdir sanırım) Anlayabilsem nolurdu hem ben hem o mutlu olurdu hemde bir dahaki hoşlanacağım ve uzun ilişki yaşayacağım kızada çok çok hazırlıklı olurdum Bu kadar, ginede beni düşündüğün için teşekkürler Türk Ateist.
 15. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Yok yok, alakası yok trollerle falan O an derin düşünüyordum dalgınlığıma gelmiş yazıvermişim işte.
 16. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  YA ŞU KIZI ANLAYAMADIM YA SİNİRDEN DELİRCEM ÇILDIRCAM RESMEN GÖZLERİNDEM YAŞ GELDİ O KADAR
 17. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Anibal karşılıklı diyologda arada bir gözüne bakıyorsa bu yatırımcı mıdır ? yani test ederek seçen olması için gözünün içine genel olarak hiç bir türlü bakmaması mı gerek ?
 18. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  İnstagram hikayesinde şiir tarzı şeyler var çözebildiğimden değil tuttuğundanda olabilir? Yada cidden çözmüşümdür bilmem ki Cidden doğru söylüyorsun.Tanıma işini halletmem lazım benim şu sıralar, hemde çok.
 19. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Bugün 1 kaç saat önce Kızlar neye bakar muhabbeti tarzı birşey açılmıştı Ben pek tipe bakmadıklarını dile getirmiştim O ise bana kızların çoğunun piçlerden hoşlandığından bahsetmişti afedersiniz falan tarzında çok ilginç. O sıra anlamalıydım lanet olsun Ondan çok hoşlanmıştım onunla zaman geçirdiğim vakit, çok güzel hissediyordum cidden Yapabileceğim illa çok azıcık bir şeyler varmıdır anibal? (neredeyse her an ulaşabileceğim bir kız bu)
 20. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Wtf bunu ben yazmadım?
 21. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Ve tam anlamıyla çözmüş bulunmaktayım yatırımcı seksi reddeden hayalperest hele şükür Bilenler tavsiyede bulunsun @anibal @CinleriGorenAdam 2 ağustos dan sonra zamanım bitcek o yüzden kaybedeceğim hiç birşey yok müsait olan tavsiyede bulunabilir mi?
 22. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Lan kız seçiçiymiş aq
 23. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal taktik verebilirmisin (Yatırımcı seksi reddeden) Büyük ihtimal bu gece tekrar toplanıcaz hayata bakışınıda o an çözmeye çalışıcam
 24. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal Dün arkadaş ortamı erkek kız karışık toplandık oturduk Yazlıkçı bir kızla tanıştım çarpıldım ona biraz :) dünü iyi samimi güzel bir şekilde atlattım Kızın yatırımcı seksi reddeden olduğunu tespit ettim 2 günüm var tam olarak yapabildiğimi yapmak istiyorum ona karşı nasıl davranmalı ve en hızlı şekilde onu nasıl düşürebilirim (hemen hemen gün boyu aynı tatil kampındayız)
 25. ateistik

  Yanlış sonuçlar

  @anibal
×
×
 • Yeni Oluştur...