Jump to content

akılsızşuursuzatom

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  3.460
 • Katılım

 • Son ziyaret

akılsızşuursuzatom kullanıcısının paylaşımları

 1. akılsızşuursuzatom

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Orada nickin neydi hocam.
 2. Ne numarası kafan mı güzel. Her gün sosyal medyada bu gibi herifler çıkıyor karşıma fitil oldum bende he yavrum he dedim o kadar.
 3. Ne sorusu? Ignostik kahin denen hıyarın kendi dilinde konuştum sadece yoksa bu tipler yapışır bırakmaz diye. Her boku kendileri bilir. Onun o tavrından dolayi öyle konuştum. Yavşak yavşak zekiyim edalarına girdiği için.
 4. Neden böyle oldu sizce bill gates bilmem proje bunları çıkaranlar kimler?
 5. Virüs yok mikrop var. Sars virüsü fotoğrafları bile aynı covid 19 dan. Sizleri kandırıyorlar. Kaynak: Allah.
 6. Öyle şey olur mu adam yetenekli ayıp ama.
 7. Kibar olmak senin gibi yandan yemişlere fazla geliyor en iyisi kaba konuşmak onu anlamış oldum teşekkür ederim.
 8. Hayır seninle konuşan da benim forumda kimle konuştunda forumdan kendini böyle dev aynasında görmeye başladın? Senin dediğin şeyleri her gün söylüyorlar zaten. Sokaktaki çocuk bile söylüyor sende o çocuklardan öğrenip öğrenip burda yeni bir bokmuş gibi söylüyorsun. Amacın trollükse forumda çok kimse aktif değil gördüğün gibi git başka yerde kendini avut.
 9. Millet keyfinden mi oluyor veya buradaki herkesin aşı olduğuna dair anket mi yaptınız. Millet zorunluluktan oluyor bende olmamak için uzak duruyorum elimden geldiğince kahin iti!
 10. Yok öyle yağma gelecekten haber veriyordun hatta özellikle kısa gelecekten yazmıştın dünkü başlıkta soyle bakalim yarın başıma neler gelecek!! Sonra mesleğinin dübürünü siktirmek olduğu ortaya çıksın.
 11. akılsızşuursuzatom

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  ıgostik kahine sorun adam her şeyi biliyor. Siz kimsiniz daha covid 19 diye virüs var mı onu kanıtlamadınız ki adama burada aşı seçiyorsunuz cahiller sizi!
 12. Fakat samimi olarak sormak istiyorum. Cidden tıp alanında veya biyoloji alanında falan doktora falan mı yapıyorsunuz veya genetikçi falan mısınız?
 13. Yüklü soru safsatası yapıyorsunuz sanki buradaki herkes virüs doğal ve 2019 da çıktı dedi de siz de zıttını söylemişsiniz. Mal mal başlıklar açmaktan sıkılmadınız mı?
 14. Bu arada diğer başlıkta da benim bugün neler başıma gelecekti onları diyecektiniz ama ziyanı yok yarın neler başıma gelecek neler yapacağım söyleyiverin lütfen.
 15. Buradaki kimse virüsün yeni çıktığına ve proje olmadığına inanmıyor ki herkes meseleyi biliyor siz nerde yaşıyorsunuz?
 16. Bill gates oyundu insanlık nüfusunu azaltacaklar hepsi tanrının oyunu. Ignostik kahin ve benim gibiler aydınlandık siz uyuyun. Ne projeler dönüyor bir bilseniz.
 17. Geleceği biliyor öyle demeyin çarpılırsınız.
 18. Bu raddeden sonra yeni bir dine iradeleriyle inanacak birisi varsa robottur zaten. Ancak insanları robot haline getirip yeni bir dini inanışa inandırabilirsin bu saatten sonra. Keh keh keh.
 19. 2038 de de sizi düzecekler herhalde? 2037 den sonrası olmadığına göre tedavülden kaldırılıyor olmalısınız? Daha net bir soru sorayım yarın benim başıma neler gelecek veya neler olacak anlatın meraklandım şimdi? Boş verin uzun geleceği kısa geleceği yani yarını anlatın bana?
 20. Bu vakitten önce ölürsem size veya sizinle alakalı bir kişiyle iletişime geçip validenizi anacak kişiler bırakmalıyım buraya. Yok bundan sonra ölürsem ve de siz yaşıyor olursanız bizzat ben validenizi anarım. Ne güzel işte yaşlı dedeler olarak küfür yarışına gireriz ne dersiniz eğlenceli olur hem.
 21. Biraz ahmaklık var herhalde sizde? Belki de düşündüğünüz kadar zeki değilsinizdir ne dersiniz? Siz diyorsunuz ki reaksiyon ölçmek içindi bak bizler nelere kadiriz sizleri elimizde her türlü oynatırız imajı vermeleri ve korku pompalıyorlar fikri sadece sizin gibi üst düzey ahmakların aklına geldi değil mi ? Bende buna karşı olduğumu aşının da projenin bir ürünü olduğunu sohbetin başından beri söylüyorum zaten. Mal bulmuş mağribi gibi davranıp kendinizi mühim bir kişi gibi göstermekten vazgeçin isterseniz. Yok gelin gerçek felsefe yapalım yok bill gates proje. Bunları siz mi biliyorsunuz sadece
 22. Peki ben ne zaman öleceğim? Tarih olarak saat vs.
 23. Bir de alanınız ney merak ettim tıpçı mısınız yoksa komplo teorisyeni mi?
 24. Video yayınlanmayıp korku pompalansaydı belki de bill gates in adı bile anılmayacak herkes bill gates çip takacak, aşılarla bizi telef edecekler demeyecekti yine korkacaktı ve kuzu kuzu aşısını olmaya gidecekti. Fakat burada herkese açık bir video sizde de bende de şüpheye mahal vermiş. Sizin düşündüğünüzü ben ve benim gibilerde düşünüyor. Bazen insanların gözüne daha çok sokarsın (amaç demek ki suçlu bu değil insanların dikkatini bir yere çekmeye çalışırsın) bu ters psikoloji gibi elbette olabilir. Fakat burada hala diyorum. Ben ülkede aşı karşıtlığı olduğunu bu pandemi de öğrendim. Sebepleri
×
×
 • Yeni Oluştur...