Jump to content

Düşünen Hayvan

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.551
 • Katılım

 • Son ziyaret

Düşünen Hayvan kullanıcısının paylaşımları

 1. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Tanrılar size tecavüz ediyor da ondan olmuyor. Cevap bu.. beğenmediysen sen söyle doğrusunu.
 2. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Ulan salak peki maymundan nasıl evrilmişiz de kuyruğumuz körelmiş. Kuyruksuz maymunlar da var. Onlar kullanmadıkları için kuyruksuz mu kalmışlar. Kürksüz iken kürksüz kalmamızın sebebi nedir. Kozmetik mi.. kutuplarda nesillerdir yasayanlar hala daha kürklenmediler. Bu saçma Sovyet deneylerine çok inanmışsın anlaşılan. Azıcık desteksiz sallıyorsun. Ama sen sıçmak konusunda atalarından daha iyisin.
 3. Düşünen Hayvan

  cin çağırmak

  Sen de iyi trolsün şimdilik.
 4. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Bunu böyle düşünmen yanlış olur. Kronik rahatsızlıklar var. Sinüsler kronik iltihaplanırsa orası da tam bir sümük havuzuna dönüyor. Ama vücut bunu yaşatmaya devam ediyor ve üretiyor kendi parçası gibi görüyor. Mantarlar var, kanser var... Var da var.. Asalak yaşam formları var. Bağırsaktaki bakterilerin varlığı buna açık örnek. Apandis de bu bakterilere ev sahipliği yapıyor diyenler de var. Doktorlara sırmak lazım. Tedavi edildiği zaman bakteriler başka bir bölgede yaşamaya devam ediyor. Veya diğer asalak yaşayan canlılar var. Yani insan gibi değil ki bunlar. Hergün dolmuşa binerken artık araba aldım hadi sen başkasını bul diyemiyorlar.
 5. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Onların işe yaradığını söyleyen doktorlar da var. Ama insan bazı organları eksildiğinde o görevi başka organa aktarıp devam edebiliyor. Bu teori kellikle çözülebilir. Saç dokusunu çok kullanırsan kel kalırsın ama teoriye göre daha çok çıkması gerekir değilmi. Saçı dökülenler saçlarını kullanırken dökülüyor değil mi? İhtiyarladıkça her yerinden kıl fışkırıyor. Ulan ihtiyarlar bazı yerlerini hiç kullanmaz ama hep traş etmek zorunda kalır. Sağır olmak örneğin. Kulak kullanım sırasında vücut tarafından devre dışı bırakılıyor.
 6. Düşünen Hayvan

  Büyü nedir , gerçek midir?

  Allah kimlere izin veriyor peki bilen var mı. Ayrıca büyü hipnoz gibi şeyler birbirine yakındır. Karşı tarafın inanmasıyla alakalı. Ayrıca bunların çoğu sahtekardır. Sende büyü var diyerek hasta ederler sonra mangırı sökülünce okunmuş suya ilaç katıp iyi ederler. Her seansa 200 tl ödersin. Yasanmış örnekleri var. Bir hastalığı yüzünden büyücüye gidiyor bir kadın. Büyücü de hastanede çalışan bir hemşire. Kadının hastalığını anlıyor ve bu işten çok para kazanmayı hedefliyor. Sende büyü var diyerek kadına biraz daha mikrop bulaştırıp sonra antibiyotikli okunmuş suyla iyi ediyor. Tabiki sonunda enseleniyorlar.
 7. Düşünen Hayvan

  cin çağırmak

  Sanırım @karamsarhuman da böyle bir başlık açmıştı. Aynısı da olabilir
 8. Lcd olmayan hologram ekranlar yaparak üstünlük taslayacagız o zaman ve bir işe yarayacak en azından
 9. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Ben seni göt etmek niyetiyle yazmamıştım ama sen zaten öyle hissedip öyle cevap verip savunma yapmışsın. Evet bazı hastalıklar tıp bilimi nedeniyle taşınır. Hayvanlar hasta yavrularını doğaya terkeder ama insanlar hasta bile olsa onu yaşatıp çoğaltmaya uğraşır. Bu yüzden de genetik hastalıklar nesilden nesile geçerler. Böbrek yetmezliği doğal ortamında seni evllik çağına ulaştırmaz. İlaçlar ve birikim ile sen bunu öteleyip çocuk sahibi olabilirsin. Sonunda çocuğun da bu geni taşır. ve bunu tedavi edecem derken başka bir yerin bozulur. Kullanılmayan organ diye birşey yok. Elin var ama kullanmıyorsun... Varsa kullanırsın yoksa kullanmazsın. Var olanı kullanmazsan da başa işlevi üstlenir. Boş konuşan sensin. Sanki milyon yıllık süreci görmüşte burada sallıyorsun. Madem iddialısın bu konuda şuna cevap ver. Hayvanlar insanlardan daha kötü yaşamı daha uzun yıllardan beri yaşıyorlar. Ama hiçbiri medeniyrt kurmak için tarıma geçiş yapmıyor. Yılanlar kurbağa ve fare çiftliği kurmuyor, inekler de tarla ekmiyorlar.. Neden? Şunu da ekliyorum. Öküzler birlik olsa bütün insanları yok edebilir güce sahip. Ama hiç niyetleri yok. Bu yüzden öküzlük yapmak diye bir tabir var.
 10. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Olmuş olaylar üzerinden bu çıkarıma varmak zor değil. Ama bir de olmakta olanlara bak. Örneğin tıb bilimi hastalıkları tedavi amacıyla ortaya cıkmış ancak beraberinde de binlerce hastalığı getirmiş. Doğal seçilim ile hiçbir zaman böbrek , kanser, verem yada bir çok genetik ortopedik bozukluklar asla gün yüzüne çıkmayacaktı. Çünkü varlığını devam ettirmesine izin vermezken insan müdahalesi ile o hastalıklı genetik taşınmaya başlıyor. Akıllı salak ilişkisi de böyle. Akıllılar doğada çözüm ararken salakları da yanında getiriyor. Bugün ABD dünyanın en zekileri ile çalışırken salaklara hizmet ediyor. Bu da bir süre sonra herkesin tekrar salaklaşmasına sebep oluyor. İşte doğa bunu ayıklamıyor. @karamsarhuman bunu sorgulamakta. İnsanın yaşadığı Aynı ve hatta daha kötü hayatı hayvanlar da geçirmiş ama insan olamamış. Bu genetik birşey ve asla ayıklanmıyor.
 11. Düşünen Hayvan

  İBLİS NEDEN İSYAN ETTİ?

  Kötülük insan egosunun bir ürünü. Bir insan spastik bile olsa deli bile olsa çıkarını düşünerek hareket eder. Ancak ortaya duygusal öğeler koyarsan ve bilinmez kavramlara ikna edersen işte o zaman aptallaşır, çıkarını bile düşünemez hale gelir. Bu noktada dinler kötüye kullanılmış oluyor. Bugün için marsa yerleşke kurulmak isteniyor. Bugün için mutluluk verici birşey. Ama başarılı olursa oradakiler bizden bir çağ kadar ileri olacaklar ve belki daha da ileriye gittiklerinde dünyaya saldırmayacaklarının garantisini kimse veremez. Beyine takılan elektronik cihazlarla insan kontrol edilebildiğinde bunun iyiden kötüye dönüşen bir silah olduğunu söyleyeceğiz. İşte insan da böyle gelişmiş bir tekniğin ürünü olabilir. Elektronik çip yerine genetik olarak oynanmış olabilir. Bu yüzden yaratıcının kendi de şaşkın olabilir. İnsan® olmuş olabilir. Bu yüzden de bütün kutsal kitaplar gelişime karşıdır ve hep çelişkilerle doludur. Telif hakkını kaptırmamak için...
 12. Düşünen Hayvan

  Tanrıyı İkna Zor İş

  Bunların hepsi insanlarda var. Ama parça parça, kimisi düşünür, kimisi yapar. İnsan genlerindeki o kritik yapı sayesinde doğadski bütün hayvanlardan bir karakter alabiliyor. Ama hepsi olamıyor. Bazıları düşünemez, taklit eder, bazıları düşünür ama uygulayamaz, pratikte zeki ama beceri de kördür.
 13. Dünyanın hiçbir yerinde toplanan yardımlar yerine gitmez. Hele ki 1000 km ötedeki kardeşlerimiz için isteniyorsa o paralar tamamen cukka.. Deprem yardımları bile Türkiye'de iç edildi. Afrikaya, asyaya mı yardım gidecek... Göstermelik bir video çekip yayınlarlar. Hatta eski videoları bile yayınlarlar. Akp bile bu tür paralarla kurulmuş bir örgüt. Bunun dışında diğer tüm terör örgütleri bu paralarla destekleniyor. Hatta istihbarat servisleri devletler için bile bu tür yardım hesapları açarlar.
 14. Düşünen Hayvan

  Ruhçuluğun Hıristiyanlıktaki Tezahürleri

  Örneğin tuz ruhu var. Ne demek bu? Tuza dönüşür demektir. İçinde tuz olabilmeyi barındırıyor demektir. Peki nası? Karşılığını bulursa tuz olacak... Şimdi tanrının ruhu ne demek? İnsan karşılığını bulursa tanrılaşacak demektir. Tanrılaşmayı içinde barındırıyor demektir.
 15. Düşünen Hayvan

  Ödül...

  Cenneti isteyen kişi dünya nimetlerini çok seviyor demektir. Düşünsene bi, kadın , para, şarap, ziynet vaad ediyorsun. Tabiki bunu sevenler sana uyarlar. Seni sevdikleri için değil, sen bunları vaad ettiğin için dindar oluyorlar.
 16. Düşünen Hayvan

  15 Temmuz Darbesini Kim Yaptı?

  Faizler düşmesede yükselecek. Çünkü yüksek faizin karşılığını katma değer olarak veremiyoruz. Ama şuan dolar sabit kur gibi yerinde duruyor. Kaçak para ve kişiye özel faiz oranı ile idare ediliyor. Faiz artarsa dolar düşer. Tayyip bunu istemiyor. Bu yüzden faiz artırmak isteyeni görevden almıştır. Akp geçmişte yaptığı gibi bir yerlerden para bulup stokladıktan sonra doları fırlatır. Adamlar geçen sene maduronun altınlarına çökmüşlerdi , daha önce de zarrabın serveti vardı, hepsi bitti yeni kaynak bulamazsa çakılırlar. Tayyipi çiğ çiğ yerler etrafındakiler.
 17. Düşünen Hayvan

  Özentilik ve İşgaldeki Rolü

  Koreliler üstün yaratıklar. Olağan üstü güçlere sahip. Haklısın.
 18. Düşünen Hayvan

  Özentilik ve İşgaldeki Rolü

  Markalar sadece ürün bazında değil hizmet bazında da yabancılaşmaya gidiyor. Giyim alnında da üretilenler hep yabancı marka yada yabancı isme benzetililerek piyasaya sürülüyor. Kaliteli olması talebe bağlı. Piyasa sanki emeğinin karşılığını veriyor da..
 19. Düşünen Hayvan

  15 Temmuz Darbesini Kim Yaptı?

  Rapor gizli çünkü 15 temmuz davaları Türkiye de gizli yapılıyor. Ama raporun arka kapağı sızdırılmış. https://m.youtube.com/watch?v=ki1-P-Gf9tw
 20. Düşünen Hayvan

  Özentilik ve İşgaldeki Rolü

  Ama sorun şu ki Türkiye katkı sağlamıyor. Sadece tüketiyor. Kendi markalarına bile yabancı isim koyarak sayıyorlar. Kürtler, ermeniler araplar bile bu ortak kültüre girdiler. Biz herşeyi ideolojieştiriyoruz bu yüzden insanlar kabul etmek istemiyor.
 21. Düşünen Hayvan

  15 Temmuz Darbesini Kim Yaptı?

  Tayyipin ne olduğu belli değil. İkili oynuyor. Rıza Zarrab bunun açık örneği. Abd nin kullandığı biri de olabilir rusya iran çin bağlantılarını çözmek için ikili oynuyor olabilir. Abd de rüşvet davası dosyasında akp li bakanlardan bazılarının isiimleri de varmiş. Ekim alptekin diye birisinin rüşvete aracılık yaptığı ve mike flyne 15 temmuz probagandası yapması için rüşvet verildiği davası görülüyor. Akp zaten doların yükselmesini istiyor. Bu yüzden faiz indirmeyi kutsalmış gibi gösterip mb ye baskı yapıyorlar
 22. Düşünen Hayvan

  15 Temmuz Darbesini Kim Yaptı?

  Focus dergisinde yayınlanmış yanlış hatırlamışım. Youtube da paylaşılan videolarda var. Bende görmüştüm başka bir sitede ama sşte kapatılmış.
 23. Düşünen Hayvan

  Hem Ateistlere Hem Dincilere Sorum Var

  Ne yani sen demedin mi yeryüzü israf olacaktı denge olmayacaktı diye. Demrk ki allahın da bir şeye ihtiyacı var ki islamı ve dini göndermiş okuyor sana göre
 24. Düşünen Hayvan

  Hem Ateistlere Hem Dincilere Sorum Var

  Dinci derken hepsini kastediyorum. Yahudi budist hepsi.. Allah insana mı muhtac olmuş.. yav bi git bana kurandan savuntu yapma birader.
 25. Düşünen Hayvan

  15 Temmuz Darbesini Kim Yaptı?

  Yooo belge var. Bilirkişi raporu var Türkiye medyası gizliyor. Yurtta sulh konseyi başkanı altında hulusi akar imzası var. ABD de dava dosyasında delil olarak kondu. Guardian gazetesinin 16 yada 17 temmuz 2016 tarihli haberinde ingiliz istihbaratının darbe gecesi tsk ve erdoğanın telefon konuşmalarından bir kısmını yayınladı.
×
×
 • Yeni Oluştur...