Jump to content

Düşünen Hayvan

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.283
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Düşünen Hayvan Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

946 profil görüntüleme
 1. Düşünen Hayvan

  Güneşin Batıdan Doğması Mümkündür

  Jeolojik bulgularda manyetik kutupların belli dönemlerde yer değiştirdiği sonucuna varilmis. Bence kaos olmadan da bir değişim olabilir.
 2. Düşünen Hayvan

  Güneşin Batıdan Doğması Mümkündür

  Büyük kuvvet uzayda var. Sadece güneşin hareketleri dünyayı ters döndürmeye yeter ama buna da gerek yok. Yıllık 1saliselik kayma bile olsa birkaç yüzbin yıl sonra dünya ters dönmeye başlar bile. Ve üzerindeki hiçbir canli bundan etkilenmeden sadece mevsimsel değişimleri hissederek bu gerçekleşebilir.
 3. Düşünen Hayvan

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Gizli diyen ben değilim sizsiniz. Bu kayıt yayınlandı ve kısa süre sonra kaldırıldı. Sana gizliyken bana değil.
 4. Buraya açtığın tüm konularda dincilerin söylemleri seni tatmin etmiyor ve burada cevap arıyorsun belli ki.
 5. Devlet yaratmaz ancak var olanı kullanır hem de kötü niyetlidir. Şu Allah denen varlık insanların hayalinde yaşayan bir hayal arkadaşidir.cocukken zihnimize yerlestirilir. İlk olarak kim tasarladiysa zekice davranmış ama sonrakiler virüs gibi nesilden nesile habersiz olarak taşımışlar. hoca kılıklı din adamları da bu hayalet adına konuşarak sizin zihninizi kontrol ediyorlar. Olay bu , çok da abartmamak lazım. Tamamen insanları kontrol etmek için psikolojik bir argumandir tanrı..
 6. Bu konuyu açan kişi belli ki kendi de inanmıyor ama içinde yaşadığı topluma karşı kendini buralarda takılarak tatmin etme yolunda. Ne zaman ikna olacak gibi hissetse hemen soruyu bu forumda paylaşıp cevabını alıyor.
 7. Düşünen Hayvan

  En fazla kuran tahrif olmuştur.

  Müslümanlar ehli kitap lafından hiç üzerlerine alınmazlar. Nerede böyle bir laf geçse araya parantez açıp Yahudi ve hiristiyan ibaresi koyarlar. Ama Müslümanlar da ehli kitap sayılır. Dolayısı ile ağızlarını eğip buken ehli kitap deyimi kendilerini de kapsıyor. Zaten bu kadar ahlaksız şirret ikiyüzlü bir kitlenin kitabı değiştirmeyeceğine inanmak aptalliktir.
 8. Düşünen Hayvan

  Güneşin Batıdan Doğması Mümkündür

  Eksendeki ufak degisimlerle dünya ters dönmeye başlayabilir. Belki 500000 yıl sonra olabilir ama bu mümkün bence. Çünkü dünya topaç gibi sabit bir zeminde dönmüyor ki. Uzayda serbest olarak dönüyor. Okuldaki dünya küresi gibi iki kutbu bir yere sabit değil. Üç boyutlu devinim yapabilir. Ayrıca güneş etrafında da her yıl aynı noktadan geçmiyor. Belki aynı elips yörüngeyi yakip ediyor ama elipsin açısı her yıl değişiyor.
 9. Dünya hem kendi hem de güneş etrafında bir tepsi düzleminde değil küresel olarak dönüyor. Yani güneşin etrafinda da küresel bir yorunge ciziyor. Buna göre Doğu batı yönünün yer değiştirmesi mümkün olabilir mi.?
 10. Düşünen Hayvan

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Evet CIA ajaniyim.🤔
 11. Tüm muhalefeti satın alarak tabiki. Satın alamadıklarını da öldürüp yada hapse atarak... Hitler'e yol veren Alman Cumhurbaşkanıdir. Muhalefetin beceriksizliği nedeniyle Hitler'e hükümet kurma görevi vermek zorunda kalmıştır.
 12. Düşünen Hayvan

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Afişe etmediler zaten. Başkasını kullandı. Yani mit i kullandı. Ayrıca Almanya bile T.C. başbakanı Tayyip Erdoğan i dinlediğini tüm dünyaya duyurdu. Sen neyin peşindesin? Benzer olay İsmet İnönü zamanında yaşandı. Sscb bir ajanı Türkiye'deki konsoloslukta öldürmek isteyince Türkiye sscb ye nota verdi.ve yargı olarak bu olayın peşini bırakmayız dedi. Ve sscb yi vazgeçirdi.. Demek ki bunun ekonomik ve politik sonuçları oluyor.
 13. Karadenizlilere öfkem yok yanlış anlaşılmasın ama referans aldığım şey kutsal kitap kurandır. Hani diyor ya günahkarları yakalar onları boğarız bela veririz , mahvolurlar falan filan.. Geçen gün karadenizde yaşanan sel ve heyelan facialarından sonra aklıma bir soru geldi. Acaba allah onların günahları yüzünden belasını mı vermiş oluyor. Örneğin aynı olay ABD yada müslümanların sevmediği bir ülkede yaşandığında müslümanlar böyle tepkiler veriyorlar ya. Bu yüzden sordum.
 14. Düşünen Hayvan

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Dünyadan haberin var mı? artık böcek denen aletler özel üretilmiyor. Üzerindeki herhangi bir objeden dinleme yapılabiliyor. Yeterki odada iletken birşeyler olsun. Aliexpresstekiler 20 yıl önceki teknolojidir. Fetönün de böyle dinlemeler yaptığından şüpheleniyorum. Geçen gün fetö aleyhine twit atan bir kaymakamlık çalışanını halk otobüsünde twiti yazarken kabak gibi çekip internette yayınladılar. İşte o tiwiti bu şerefsiz attı , adı memeleketi yaşı ve işi budur not edin diye reklam yaptılar. Daha önceden de mahkumlara küfür eden bir gardiyanı benzer yöntemle susturmuşlardı.
 15. Düşünen Hayvan

  Sizce nasıl özgür olunur?

  Öncelikle insan ve devlet birbirine muhtaçtır .Devlet yada kapitalizm yada mafya adına ne dersen de hepsi insanlı sistemlerdir. Bu yüzden insan ne kadar yanilirsa bu sistemlerde o kadar yanılır ve krizlere girer hatta ölebilir de. Onlar sana muhtaç ama ikisinin de olmadığı bir yaşam mümkün değil. Sen devlete hizmet etmek yerine devletin sana hizmet etmesi için uğraş. Zaten devletin kuruluş amacı da bu iken zamanla insanların umarsizligi nedeniyle insan kendi kurduğu sisteme köle olmuş. Para kaçırmanin bin türlü yolu var. Ama Sakin yapma devletine sadık ol. Ben senin suç işlemesi istemem. İyi vatandaş ol😎
×
×
 • Yeni Oluştur...