Jump to content

Nuri Kara

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  453
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Nuri Kara Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Ensesti bir çıkışı olmasada onaylamıyor. Ensesti açalım istersen: evlatlığının karısı ile, boşandıktan sonra evlenmekten fazlasıdır. İlla genelleme yapılacaksa evlatlıklarının boşanmış karılarıyla evlenen müslümanlar diye genelleme yap. Doğrusu bu. Bakalım 2 mr müslüman, 100 milyonunun evlatlığı olsa, 1 milyonunki boşansa, 10 bini evlense, rakam bu bile değil. Evet, müslümanlar ensestmiş(!). Ek olarak, insanlar bir elim yağda bir elim balda olsun istiyor. Hem müslümanım deyim, hemde yapmayım. Böyle insanlar müslümanlıklarını sorgulamazlar.
 2. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Kan bağından doğan bir akrabalık olmasada, hak veriyorum. Hadi diyelim, Kuranda öz kızıyla evlendiğini yazıyor. Bunu müslümanların birçoğu yapmazdı, reddedemezlerdi ama kem küm ederlerdi, savunmazlardı. O bu yüzden evlendi filan derlerdi. Yani böyle birşey olsa bile bütün müslümanlar çocuklarıyla evlenen insanlar ilan edilemezdi. Biri müslümanım veya ateistim dediğinde onu tanıyamazsın. Belki kafanda az bişey oluşur ama o az şeyde bile tanıdıkça yanıldığını farkedebilirsin. Bu genelleme niye o zaman?
 3. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  İlk olarak zorla evlendirilen bir kadın yok, ikinci olarak bu bir emir değil, üçüncü olarak o kızı değil, dördüncü olarak çok var...
 4. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  ...git oku asıl başlığı, sesim çıkmışmı? İkinci olarak ben deistim. Dördüncü olarak gocundum, genelleme yapan zihniyet yara açtı bende.
 5. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Hangi Kuran, hangi Kuranda erkek çocuklara veya başka çocuklara taciz var.
 6. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Al seni vur müslümangence veya yıldızlara. Ne farkın var? Müslüman olsun ateist olsun hep var aranızda. Toptancılık yapmaya bayılıyorsunuz. Sapık bir topluluk olmanız size artık yetmiyor sanırım. Cümleye bak. Kafanı kıçından çıkarda bi bak. Herkes öylemi?
 7. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Merak etme bu ülkede fikir suçu sadece müslümanlığa laf edenler işleyebilir. İdam edilenlerde ancak ateistler ve diğer azınlıklar olur. Senin kelle sağlam.
 8. https://www.yeniakit.com.tr/yorum/haber/1162182/kuran-ayetleriyle-alay-eden-hakan-aygun-hakkinda-karar-verildi Asalaklar, dinleri sizi yakacağını söyleyecek sonra aman dinimle alay etme diyecekler. Hiç kafaları çalışmıyo. Aa bakara makara dedi. Ayrıca kendileri ateistlere it, kafir vb. bilumum hakareti yaparlar. Beyinsiz asalaklar. Benide fişleseler ya.
 9. Birkaç yorum: İnternette ben bunlar gibilerle tartışmaktan usandım. Memleket maalesef böyle gavurlarla dolu. Allah bunlara Celali ile muamele etsin. Cehenneme odun olurlar ancak.(17 beğeni) Sonra çıkıp hakaret etme derler. Bunların yaptığı kendilerine müslümanlık.
 10. Genelleme böyle yapılır. Ateist canavarlar azdı! https://www.yeniakit.com.tr/haber/ateist-canavarlar-azdi-islama-ve-peygamberimize-saldirmak-icin-firsat-kolluyorlar-1158606.html Algı ortada. Din savaşları ne zaman başlıyor?
 11. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Bir bebeği açlıktan öldürmesi diğer bebeği doyurduğu gerçeğini yokmu ediyor? Mutlu insanlar tanrının karakterini apaçık gösteriyor. Neyseya hatırladımki sağduyuyla konuşmak çok zor. Bir yere varılmıyor. her zamanki gibi bir dahaki konuşmamıza kadar, cevap bekleme.
 12. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Şunu demek istiyorum. Hayır o değil dediğin zaman karşılığında sebep sunarsın, yoksa kahvehane ağzı olur. Karakteri yok deyip sebep sunmamışsın. Alınmadımda, alıntı yaptığın için yazdım. O yazıya böyle konuşulur.
 13. Nuri Kara

  Muhammed'in Okuyamadığı Tevrat

  Derin anlamlar içermeze içerledim. Bazı sözler yüzeyseldir evet, ama derin anlamı olan sözler çok. Muhammed bir filozoftu, peygamberliğinden bahsetmiyorum. Bir örnek vereyim: İnkar edip ayetlerimizi yalan sayanlar ise cehennemliktir. Sana basit gelmiş olabilir, zaten basit bir cümleyi seçtim. Evrenesoğlu ve benzerleriyle karşılaştırabilirsin. Komplike bir cümle. Bir koşul var, inkar Edip yok sayanlar, yok sayanlar değil yani. Birşeye tanık olmadan inkar edemezsin. Tabi siz okuyup geçtiğiniz için, derin anlam nerde.
 14. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Karakterinin olmadığınıda filmi izlerken öğrendin herhalde. Tartışma forumu bura, kahve ağzıyla örneğin: Hasiktirla o yalan, sikerler onu, yok la olmaz öyle şey, hadi oyununu oyna fazla konuşma gibi şeyler yazacaksan, yaz banane.
 15. Nuri Kara

  Ateist Çocukları!

  Bir bebeğin gülerek, şen kakrak bir şekilde büyümesine izin veren aynı değilmi arkadaşım? Bunu seyretmesindeki amaç aynımı? Bir yaratıcı varsa bir karakteri vardır. Umut diyorum, nerden biliyorsun diyorsun. Doğru soru neden böyle bir umudun var.
×
×
 • Yeni Oluştur...