Jump to content

Tengrizm18

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  115
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Tengrizm18

  Muhammed gerçekten son peygamber mi?

  Muhammed bence kendisini kullandırmadı. Muhammed eğer yaşadıysa islamı uydurarak ganimetlere,kadınlar,evladının eşine,cariyelere ve kölelerine ulaştı. Ve Muhammed kısaca kendisi çıkarlarına islam sayesinde ulaştı. Ben böyle düşünüyorum.
 2. http://dusunenateist.weebly.com/beni-kureyza-katliam305.html Muhammed çok ahlaksızdı,evladının karısına gözünü dikmesi,yahudi Safiyye'nin kocası,ve babasını öldürtüp,onunla ilişkiye girmesi gibi tüm ahlaksızlar Muhammed denilen kendisini peygamber olduğu iddia edilen kişide.
 3. Tengrizm18

  iSLAM BiR PUTPEREST iBADETiDiiR

  Kesinlikle islam bir putperest dindir. Kabenin etrafında 6 kere dönmeleri,hacer-ül esved taşını öpmeleri ve namaz da putperestlik ibadettir. Kısaca islam tamamen putperest bir dindir
 4. Muhammed denilen sapık arap denilen kişiye inanmadığımız için allah bizi cehennemde yakacakmış.Şahsen sapık,pedofilli,ganimetçi,kadın düşkünü Muhammed'e inanmaktansa,cehennemde yanmayı yeğlerim.Gerçi cehennem cennet diye bir şey de yok,allah da yok.Bunların hepsi arapların uydurmasıdır.
 5. Arapların uydurduğu allah aslında çok merhametsiz.Sırf inanmadığı için cehennemle tehdit ediyor.Allah aslında insan egosundan çıkan sahte bir tanrıdır.
 6. Tengrizm18

  Scarlett Johansson allah olabilir

  Bence Amber Head,Margot robbie Scarlet johansson'dan daha güzeller,ve Scarlet'ta güzel ama Amber,Margot çok daha güzeller.
 7. Tengrizm18

  Ateistlerin cevap veremediği basit soru

  Şunu izlede belki bir şeyler öğrenirsin. Ve ayrıca Adem ve Havva masalı da çok saçmadır.
 8. Tengrizm18

  Din güzel Ahlakdır

  İslam dini ahlaksızdır. Çünkü Kuran da çok eşlilik,cariyelik,kadın dövmek gibi ilkel ve ahlaksızlık ayetlerle doludur.
 9. Tengrizm18

  Tanrı Varmı Yokmu Artık İspat Edilebilir

  Bu allah Muhammedin zevkini düşünüyor. Kuran insanlar tarafında uydurulmuştur. Bu allah cariye gibi ilkel şeyleri emrediyor. Bu arabın tanrısı allah çok eşliliği emrediyor. Kuran'ın Türkçe mealini okuyan insan bu Kuran'a inanmaz. Bu arada ahzab 50 ayeti bile Kuran'ın uydurma olduğu belli oluyor. Ve özellikle semavi dinler yaratıcıya hakarettir.
 10. Tengrizm18

  Tanrı Varmı Yokmu Artık İspat Edilebilir

  Mesela Kuranda dinozorlardan bahsetmiyor. Bu bile Kuranın uydurma olduğunu kanıtlar. Ve ayrıca kuranda bilimsel hatalar vardır.
 11. Tengrizm18

  Tanrı Varmı Yokmu Artık İspat Edilebilir

  Ateist oranı yüksek ülkeler müslüman ülkelerden daha ahlaklı.Bu arada ateist değilim.
 12. Tengrizm18

  Tanrı Varmı Yokmu Artık İspat Edilebilir

  Muhammed yahudi Safiyye kocasını ve babasını öldürüp,onunla cinsel ilişkiye girmiştir. Ve nisa 24 ve müminun 6 ayetlerine göre savaşta ele geçirilen kadınlar yani cariyeler evli bile olsa ilişki serbestmiş. Bu arapların ahlaksız dini olan islamı sanki iyi bir dinmiş gibi göstermeyin. http://dusunenateist.weebly.com/beni-kureyza-katliam305.html
 13. Tengrizm18

  Tanrı Varmı Yokmu Artık İspat Edilebilir

  Çok eşlilik,cariyelik gibi günümüze uygun olmayan şeyler islamda var. Dolayısıyla günümüze uygun olmayan dinleri uygulayan insanlar aslında ahlaksızdır. Yani mesela örnek vermek gerekirse islam şeriatı uygulayan ülkelerde ahlaksız vardır.
×
×
 • Yeni Oluştur...