Jump to content

poseiodon

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  119
 • Katılım

 • Son ziyaret

poseiodon kullanıcısının paylaşımları

 1. poseiodon

  Maçoglu - Dersim

  50 senedir fetöşü görmeyenler bir koministi de görmeyiversin biz zahmet yani.. Ne zararı var adamın size? Halk istemişse kayıtsız kalamaz orada yaşayanlara orada yaşamayanların kurallarını dayatabilmeniz için bedava hizmet vermelisiniz ki sözünüz geçsin!. Hem vergi toplayıp, hem efendin benimi, anca diğer koyunlar yiyor demek ki, komistler yemiyor bu ucuz numaraları demek ki.. Sorun değil oda takiiyye yapsın. Dersimi tekara rtunceli yapsın takılan şeye bak.. Fetöş denen bir adamı ülkenin içinde güç sahibi chp nin görememesi, müdahale edememesi diye bir şey söz konusu olab
 2. poseiodon

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  ulan mulan kılan dılan falan filan... Neci olduğunuzu bahşedermisiniz?
 3. poseiodon

  Ötanazi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Be …. bunu nerenden uydurdun? Utanmıyormusun hasta beyninle yöneticilik yapıp bunu kişisel kendinden kaynaklı yarattığın kusurunu insanların konuşma- ifade hürriyeti ile tehtid etmeye.. Valla ceza da yatsam söz yerini söyle gelecem senin ötenazi isteğine kayıtsız kalamayacağım seni bir güzel temizleyeceğim.. Asıl ben sinirlendim. Ve bu kararım kesin delikanlıysan söyle yerini yurdunu.. Sen cahil değil zararlı haşeresin ötenazi hakkın yani.. Gelip sana seve seve yardımcı olurum. Senin için ceza yatarım..
 4. poseiodon

  Ötanazi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Hastasınız siz, Tedavi olmalısınız, diyeceğim lakin, bu hastalığınızın tedavisi yok! Senaryo yazmayın.. Mevcut -Olgu üzerinde yorum yapın ve ayrıca insanların kendi bedeni hakkında karar verme özgürlüğüne müdahale etmenin düşünülmesinin bile düşünülmesinin hastalık olduğunu kafanıza kazıyın. Kız anlamış ki senin gibi pisliklerin yaşadığı bir dünyada nefes almak bile istemiyor demek ki? Bende senin gibi bir pislikle aynı havayı solumamak için onun gibi öteneazi yaptırmaz, tersini yapar ceza yemeyeceğimden emin olsam ve de gücüm yetse sizi haşere misali ezerdim. V
 5. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Dünya kaynaklarının % 50 sine % 1 nin sahip olmasına razı bir tanrının bu %50 ye sahiblerini savunma savaşı olarak niye gerbertmiyorlar da bu forumda halen sürtüyorlar? Baksan ilkadam oğlu sırf eş taksimi/taktiri hoşuna gitmedi diye kardeşini öldürmüş. Bir Müslüman bu 3dünya yetecek kaynaklarının, adaletsizce çoğunluk bireylere açlık sınırı altındaki taksimine nasıl razı olur? Gavurlara nasıl kaptırır o kadar kariyi- cariyeyi- malı mülkü... Tanrı hani kurbanına göre taksim etmişti. Hadi o ilk oğul kötü kurban layık gördü tanrısına.. Allah da ona yarattığı çirkin karıyı taksim etti. Diğer
 6. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  hale konuşuyorsunuz ne arsız yüzsüz insanlarsınız.. Haydin cihada farz ahmak farz anlamıyormusun. Nerde o yürek.. Buralarda forumlarda sürtmek varken.. Yeniılımlı bir dincilik uydurup kendini kandırmak varken değil mi? Sizde zerre ahlak olsa bir virgül daha paylaşmaz. Müslüman olsanız gider cihad farzınıza odaklanır ölürdünüz. Nerde o günler çakma müslimler sizi gidi sizi..Ribalıaptestlikapitalistevangelistmüşriklersiniz.
 7. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Köpek necistir. dinci havuzuna köpek mi sokar. amerikanyaevangelistDinci senin gibi savaş farzını inkar eder ve forumlarda sürter trollük yapar. Gözünle gördün mü, elinte tv belgeseli mi var o döneme ait aq im? Harem de o kadar karı olacak ve sen niyetini bozmayacaksın. Hadi ya.. Yusuf kıssası seni yalanlıyor. Peygamber bile nefsine yenilir mesajı veriyor iken, orjdinde yeri olmayan yarı Hristiyandinci-yarı İslamcı(hyprid) bir imparatorluk-krallık müessesi nasıl putlaştırılabilir ki? Sahi islam dini ve krallık nasıl zıtlık arz etmiyor? peygmaber- ilk halifeler kral mıy
 8. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  Asıl pislik dincilerdir. Hepimiz tinerciyiz var mı ulan? Bu çocukların ne günahı var pis dinciler.. Hakikatten de 10 küsür sene önce bir sabah denk geldim bir tanesine. Gördüğüm en gururlu çocuktu. Çocuğa bir poğaça bile alamadım. Yazıklar olsun böyle kendi ülkesindeki sorunlar durur vatandaşlarının sorunlarını çözmez iken. Böyle elalemin ülkelerine bol keseden sallayan zihniyettekilere..
 9. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  İnsanlığın bittiği yer elin memleketi demek!. Siz düşündü diye insan yakan, kriptofetöcü dincilerden ala pislik mi olur.. Sıkıntın varsa kendi ülkendeki manukyanının kerhanesine ses çıkarsaydın. Asıl orada zorla kadınlar çalıştırılıyormuş. Seneler sonra öğrendik.. İStismarın kralı sizdeymiş yani..Aynaya bakmaktan acizler. Kalkmışlar burada taylanda yerleşmiş birine çemkiriyor. eleştiriyorlar. Size ne ? Siz kendi kapınızın önünü süpürün siz ahlak zapıtasımısınız? 3 krş luk cücük soğan beyninizle bize ayar vermeye yelteniyorsunuz.. Sıkıntın varsa dediğim gibi gidin , insanlıktan nasibini almamış
 10. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Arapça bilene anlat ne anlatıyorsan. Ben ilgilenmiyorum. Senin çevirine de ihtiyacımız olsun hiç sanmıyorum. Elmalılı, Nasuhi Bilmen, BAEKrallığın Türkçe çevirisinden, diyanet çevirisinden çek ederim. Siz çevrilerinizide alın dinci forumlarda kek arayın- savunma dinini yayın..
 11. poseiodon

  FETÖ’nün ABD’deki doktoruna gözaltı

  Edepsizliğe devam ediyorsun bak.. demin para aldığımı iddia ediyordun.. Şimdi halen lafları eğip büküp aynı kelimeyi çaktırmadan çaktığını sanıyorsun. Ben trollük yapmıyorum. Sen yapıyorsun.. Yapsan da bu seni şeref yoksunu yapmaz. Şeref yoksunluğu adi suça bulaşana, kuruma, otoriteye v.b. atfedilebilir bir ithamdır. Nedir adi suç? Senin T.C. 'inde tanımlanmış bir çok suç batıdan aldığın kültürde adi suç değildir mesela.. Onun için bilmediğin kavramlarla bana sataşma.. Bana elbise giydirmeye hele hiç kalkma.. Hiç birini üzerime dikemezsin!. 1-
 12. poseiodon

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  Hayır teferruat asla tabidir. İllidir.. Amerikanyaın doğaya hükmettiğini(tanrılık atfetmek) iddia etmek şirk değilmidir? Siz dinciler varya.. Ağzınızdan çıkanın nereye vardığını bile bilmeden bol keseden sallıyorsunuz!
 13. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  bu iyiydi.. İimdi çıkıp bunlar müteşabih 19lar, siz anlamadığınız, ilimde derineleşemediğiniz için biz 19 cular anlatıyor diye çıkıp gelmesin şimdi..
 14. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Hele bir savaşsınlar din Allahın olsun yeryüğzğnde, sonra sen şehadet getirir kandırırsın onları. Hep onlar kandıracak değil ya değil mi ama? Müslüman oldum diyor, namaz farzı işine geliyor(genelde hep yaşlılarla dolu cami emeklilik meşgalesi), iş savaşma farzına gelince eğip büküyor, işine geldiği gibi yorumluyor... O zaman salatcı alevilerede laf söylemeyin. Onlarda öyle yorumlamış. Hülasa bir kelam herkezce nasıl farklı algılanabilir ki? Bu mümkün değil bir kast yoksa!. Zaten sağlamasını yaptık tarihi veriler savaş ve yeryüzünü islama hakim kılma dini olduğunu gösteriyor.. İlk doğduğu andan
 15. poseiodon

  FETÖ’nün ABD’deki doktoruna gözaltı

  Böyle saçma bir argüman duydunuz mu? Devlet görevlisinin tetikçisi niye suç işlesin? Soru bu yanılıyorsam düzeltsin birisi..
 16. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Siz halen burada mısınız? Burada müşteri yok 19 a.. Boşa flot yapıyorsunuz.. dinci forumlarda balığa çıksanız belki..
 17. poseiodon

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  Sanırım oradan farklı algılandım.. Yazarın yazısını okuduğumda, bir an çok küçük halime, bir memory' e gittim. Ona mukabil böyle bir cevap yazmıştım.. Yukarıda elma olmasa elmaya inanmazsın la örtüşmüyor yani benim düşüncem. Sonuçta somut bir elma olduğunu görmedim. Veya ekmeğe ihtiyacım var dua ettim gökten ekmek düşmedi. Varlığına ciddi-kanıt bulunamadı. V.s.
 18. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  Bunların mantığı kıçında.. Sokakta adam donmuş ölmüş diyorsun İstanbulun göbeğinde.. Onu görmüyor. Yazıklar olsun bu devleti kim hangi teröristdinciyönetiyorsa- destekliyorsa- tepki vermiyorsa, tiksiniyorum sizden diyeceğine.. Ta burdan taylandı görüyor. Kendi adi suçunu/pisliğini başka fotoğrafla örtmeye yelteniyor.. Yerseniz.. He bir de 5 milyon Suriyeli bakıyor.. Kendi vatandaşına bakdın Suriyelisi kusur kaldı.. Dedim ya düşünme organı kıçında yaratmış bunları kim sıçmışsa artık.. Yakın zamanda aleyhna tilki diye bir şarkıcı kız çıktı.. Dincisi-dinsizi kız/kadının para ka
 19. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  Uyma sen ahlaksız trol dinciye, inme pisliğin seviyesine..
 20. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  Bize ne senin çakma ılımlı ahlakından? veya dünyada kabulü mümkün olmayan anlayışından? Yalan olan ne? Ülkende adam sokakta soğuktan ölüyor, kendi sokağını süpürmeden, aynaya bakmadan, halen taylandın apış arasıyla ilgileniyorsan.. Senin hakikaten bir doktora görünmek gerek..
 21. poseiodon

  2019’da Hacı sayısı 5 milyona çıkacak

  Eskiden hiç düşünmemiştim. Bu rakamlara göre hac farzı nasıl mümkün olabilir? 1,5 milyar insan nasıl bu 5 milyon kapasiteli yere göre denk düşecek ve ömrünün ne kadar olduğuda muamma iken? E bide yeryüzü Allah ın olması- cihat farz sorunu var.
 22. poseiodon

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  Amerikanyanın doğayı yönettiğini iddia edenler var ne dersin? Hem de bunlar namaz kılıyor.. Bu kasırgaları Amerikanya(2. tanrı) bilinçlimi yapıyor- yolluyor kendi halkına? Veya bu doğa silahını amerikanya düşmanı çine niye kullanmıyorda.. Bi bizde tatbik etmiş olabilir?
 23. poseiodon

  İncil,Kur'an,Kurban,İsa,Bayram,Ziyaret,Öpüşme

  Hocam andımız ile kalu bela yı da ilişkilendirip yazarmısın.. Hangi İlkokul çocuğu bu andına mecburi askerlik harici sadıktır? Deniz Gezmişten başka varlığını kaç kişi Türk varlığına armağan etmiştir.. Değil mi ama... Yetişkin meclise girenler and içiyorlar. Oysa ki kalu bela(ilkokul andını) hatırlamıyorlar.. Varlıklarını Türk varlığı hariç herkeze satıyorlar.. Bunlar hakiki münafık-müşriklerdir. Cehennem sakar onları beklemektedir. De ki biz Türk halkı olarak, onlara nimetlerimizle(makam, şöhret ceylan derisi koltuk) bir imtihan ve müğhlet verdik. Dönüp dolaşıp varacakları yer elbe
 24. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  bilmez olur mu ipne dötünü kurtarmış kapağı atmış amerikaya orada şimdi gerçeği sıkıyorsa sölesin. Kör imamın hali ortada.. Hülasa Amerika için ne kadar az gerçek Müslüman o kadar iyi sömürüdür(Öldürse karşılıksız doları kime satacak? betona gömecek, eskimiş silahları kakalıyacak...). Türkiye nin hali ortada.. Ilımlı islamcılıkla milleti soyup soğana çevirdiler.. Hukuksuzlukları namaz kılan dinci idarecilerle, takdiri ilahilerle, isyan etmeyinlerle, namaz kılan başkandinciye itaat edinlerle örtmek gibisi var mı? Yok Cinayetleri kaza kader taktiri ilahi ile örtmek gibisi yoktur. işide ver
 25. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  İslamın tek şartı fitne kalmayıncaya kadar cihaddır. Bedava cennet yok diyor eğer kurana iman ettim iddiasında isen.. Savaşsız hiç bir dinde cennet yoktur. Bedava peynir ancak fare kapanında olur.. Bunları namaz-oruç ritüle le cennet var diye kandırmışlar.. Dükkana çocukken veya yetişkinken anlatmadan sokmuşlar(zaten okuma-anlama özürlü toplumuz). Şimdi nasıl kıvırttırcaklarını şaşırmışlar(dinden dönersem cezası ölüm korkusunda). Halbu ki sen daha cihad farzını islamın-imanın şartı kabul etmeyen toplumda islam olmadın.. Ahmak korkma demi ama.. Şimdi bu gözüne kuran sokarak, öğrettiğimiz ş
×
×
 • Yeni Oluştur...