Jump to content
Ateistforum

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  154
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  Halil Sezai Konusu

  Neymiş ezana sövmüşmüş,hassiktir. Ezana değil önce tokat atıp,sonra şehadet getiren oruspu adama sövüyor. Sarhoş olduğu için ezan ile şehadeti birbirine karıştırıyor. Oruspu dincilerde bunun farkında ama işlerine gelmiyor.
 2. Brad pit

  Halil Sezai Konusu

  Suçu değil, suçun gereğinden fazla büyütülüp, bunun üzerinden esasında laiklere,modern yaşamı benimseyenlere,dilediğinde alkol kullanmayı hak olarak görenlere, aydınlara, sanatçılara saldırılmasını kabul etmiyorum.Ve tam karşısında duruyorum. Adama tokat at anasına söv,montajlı kamera görüntülerini medyada yay,sonrada adam mağdur olsun ve bende,ateist atatürkçü biri olarak buna sessiz mi kalacağım.Ben şerefsiz değilim. Sıradan basit yaralamalı kavga bu,para cezası ile bitmeliydi. Israrla üzerinde duruluyor ki,Tarikat liderinin tecavüzü unutulsun.
 3. Brad pit

  Halil Sezai Konusu

  Merhaba arkadaşlar, Halil Sezai malumunuz yaşlı birisini darp ettiği için sosyal medya ve tvlerde linç ediliyor. Ancak dikkat ederseniz yayınlanan görüntüler montajlanmış ve her seferinde onun yumruk attığı kısımları gösteriyor. Fakat şahitlerin söylediği, Halil Sezai bu kişiyle bir sebepten konuşmak istiyor ve adama çiçek veriyor ama adam kendisine tokat atıp anasına küfrediyor. Yani olayların kıvılcımını adam başlatıyor. Ezan küfrettiği söyleniyor ama aslında ezana değil adam kelime i şehadet getirdiği için adam,sen şehadet mi getiriyorsun d
 4. Brad pit

  CHP, gerçekten de HDP'ye muhtaç mı?

  Sen ne terbiyesiz bi insansın ya. Gerçekten ığrençsin. Kürtlere ne hakla,isteseydik sizi öldürürdük,soysuz kürtler diyebiliyorsun? Hem ırkçılığa karşı çık hemde Kürtlere bunları söyle. Ruh hastasısın.
 5. Brad pit

  EV ALIP KİRAYA VERMEK

  Gss nin asıl adı "Sike Sike Sigorta" bence. Yoksa bu zorbalık başka türlü açıklanamaz.
 6. Brad pit

  Hacamat faydalı mı yoksa uydurma mı?

  @Türk Ateist bende merak ediyorum. Acaba insanlar neden acılarını düşünerek kederlenir,neden olan oldu hayatıma devam etmeliyim demez? https://m.youtube.com/watch?v=oK22raG6sbY Bu konserdeki insanların problemi nedir?
 7. Brad pit

  EV ALIP KİRAYA VERMEK

  Hocam durduğu yerde değerini kaybediyor ama,bir yandan enflasyon bir yandan dolar vuruyor.Dolarda dursa değerini kısmen korur ama o bile yeterli değil . Araba fiyatlarına bile bakarsanız anlarsınız.
 8. Brad pit

  EV ALIP KİRAYA VERMEK

  Ten ten,hesapladım kendini 12,5 yılda amorti ediyor. Borsada yatırım yapacaksan,Yatırım Fonları ile yap,senin yerine profesyoneller işlem yapıyor. Sabit getirili Fonlarda var,yıllık %12-14 getirisi oluyor.
 9. Selamlar arkadaşlar, aramızda hacamat yaptıran var mı? Ben şahsi anlamda çok faydasını gördüm. Ancak bilimsel olarak faydalı mı şüpheliyim. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
 10. Merhaba arkadaşlar, benim aileme ait gayrimenkullerimiz var.Hepsinde kira geliri elde ediyoruz. Bunun yanı sıra tanıdığımız ve güvendiğimiz müteahhit var ve yaptığı daireleri inşaata alırsak %20 indirim yapacağını söyledi. Sizce inşaattan ev alıp daha sonra daireler tamamlanınca satmak mantıklı mı? Olası bir krizde elimizde kalabilir diye düşünüyorum.Babam ise kriz olsa bile kira alır satmayız diyor. Siz daire almayı mantıklı buluyor iseniz,aldıktan sonra satmayı mı yoksa kira almayı mı tercih ederdiniz ve neden? Teşekkür ederim .
 11. Brad pit

  Bu ‘zafer’ benimdir

  Lakabı neden GOZER miş?
 12. Brad pit

  Pedofil tarikat şeyhi bakın kimlerin dostu çıktı

  Bu Ankarayı parsel parsel satan Melih,pedofilinin arkadaşımıymış Şaşırdık mı tabiki hayır. Kuran kurslarında onlarca çocuk tecavüze uğradı dava bile açılmadı bunu da en fazla göstermelik tutuklarlar.
 13. Brad pit

  Pedofil tarikat şeyhi bakın kimlerin dostu çıktı

  Hocam hoşgeldiniz.
 14. Zamanında Toryum dan enerji elde edilebileceğini söyleyen mühendisler öldürülmüştü. Toryum hakkında ne düşünüyorsunuz? Toryum (Th). Atom numarası 90, atom ağırlığı yaklaşık 232 g/mol olan, 11,7 g/mL yoğunluğunda, 1755 °C de eriyen, kurşun renginde, havada bozulmaz, atom enerjisi kaynağı olarak kullanılan radyoaktif bir elementtir. Toryum kendiliğinden bölünebilme yeteneğine sahip değildir. Bu yüzden doğrudan nükleer yakıt olarak kullanılamaz. 232Th (toryum-232) izotopunun, bir nötron yutarak, fisyon yapabilen (fisil) bir izotop olan 233U'e dönüştürülmesi
 15. Brad pit

  Psikolojik rahatsızlıklar

  Son durumun nasıl?
×
×
 • Yeni Oluştur...