Jump to content

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  38
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  Laiklik ve sekülerizm ayrımı

  Nikin güzelmiş.
 2. Brad pit

  Foruma giren misafir sayısı çoğalmış.

  Buradan yüzlerce üyr haksızca, türlü hakaret ve iftiralarla atıldı. Kala kala bir kaç kişi kaldı onlardı yazmak yerine arasıra bakıp gidiyorlar. Bunu yazdığım için iyi biliyorum ki gene atılacağım. Doğru söyleyen dokuz köyden kovalanırmış. Eski nikim Adalet123 bu arada. Bazılarının duyduğu anda kininden kudurduğu Adalet123.
 3. Brad pit

  Foruma giren misafir sayısı çoğalmış.

  Harika bir cevap. Tam da böyle bir cevap bekliyordum. Ağzınıza sağlık efendim.
 4. Epeydir yok forumda kendisi. Forumun en donanımlı, entelektüel ve samimi üyesiydi. Bu başlığımı okuyorsa şayet, bir an önce dönmesini istiyorum. Kendisinden şahsım olarak çok istifade ettim.Her sorulan soruya özenle cevap veren adam gibi adamdı.
 5. Merhaba arkadaşlar, aramızda borsa ile ilgilenen var mı? Sadece borsa değil varsa yatırım yaptığınız farklı alanlar yazabilirsiniz. Ben, ekonomi kötü hatta rezil halde olsada az bir toparlanma olduğu için, borsada yatırım yaptım. Yıl sonuna kadar 130 bin seviyelerinr geşeceğini düşünüyorum. Vestel ve Türk Telekom hisselerini aldım. Şuana kadar epey kar ettim ama satış yapmadım, yıl ortasına doğru satarım.
 6. Brad pit

  Tayyip'in ekonomiyle imtihanı

  Ben uzın vadede Türkiye nin geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. Halk şöyle yada böyle uyanmaya başladı. Kanal İstanbul giderayak son bir vurgun. 3.havalimanıda aynı şekilde. Morallerimizi yüksek tutalım. Yavaş yavaş sonları geliyor.
 7. Brad pit

  bana bi daha mail atmayın

  Onlar ancak böğürmeyi sever sana bir şey yapamazlar.
 8. Brad pit

  bana bi daha mail atmayın

  Onay mailini niye bekledin ki? 1 gün içinde üyelikler kabul ediliyor zaten. Başlığı açanla aynı zekadasın
 9. Brad pit

  Öz eleştiri

  @KAM Kürt halkının kökenleri hakkında neler biliyorsun?
 10. Brad pit

  Öz eleştiri

  Bunun cesaretle harbiden ne alakası var? Savaşmamak niye korkaklık? Kimisine göre de enayilik. Ayrıca beyefendi seninle terbiyeli bit şekilde konuşurken niye adama dingil diyorsun?
 11. Brad pit

  Türkler neden eğlenceden uzak? herkesten yorum

  Eğlenen kesime değilde eğlence anlayışlarına düşmanlık var. Erkek ve kadınların bir arada dans edip gülüşmesi modern olmayanların kavrayabileceği şeyler değil.
 12. Brad pit

  Türkler neden eğlenceden uzak? herkesten yorum

  Eğlence maddiyat ve kültür ile alakalı. Lüks araba veya ev alan kişi bunlara daha az para ayırıp çeşitli aktiviteler yapabilir ama nadiren denk geliyorum öyle insanlara.
 13. Brad pit

  Muharrem İnce ye atılan iftira

  Kılıçdaroğlu nun ajan mı kukla mı olduğu her zaman beni düşündürmüştür. Bir genel başkandan bir liderden beklenmeyecek kadar zekasız zayıf hitabetten uzak ve en ilgincide Atatürkçü değil. Nazlı Ilıcak ı alkışkattığını, Hileli seçime uygun bulmuyorum dediğini, ulusalcıları tasfiye etmesini düşününce kafamda bir soru işareti beliriyor,bir şekilde oraya bir plan ile mi getirildi?
 14. Brad pit

  Muharrem İnce ye atılan iftira

  Hdp nin yok edilmeye çalışılmasıyla bu konunun bağlantısı var mı acaba?
 15. Brad pit

  Öz eleştiri

  Anlamadığım, bir Kürt olarak neden türkçe konuştuğum için yada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğum için kendime Türk demek zorundayım? Türk ayrı bir millet Kürt ayrı. Niye bir başka milletin ismi altında birleşiyoruz? Bence ayrı bir isim bulmalıyız.
×
×
 • Yeni Oluştur...