Jump to content

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  187
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  Forum Çok Durgun

  Bu konuda benimde kafam karışık Ten ten.Niye gelmiyorlar? Hacı nın ölümünden dolayı foruma girmek içlerinden gelmiyor belki de.Ama bu forum onun bize emaneti.Sahip çıkmalıyız diye düşünüyorum.
 2. Brad pit

  Ahlak nedir? Benim tanımımdan ahlak

  Harika bir yazı olmuş, teşekkür ederim.
 3. Brad pit

  AKP gidince her şey daha iyi olacak mı

  Hocam sizce talan edenler yargılanacak mı günün birinde?
 4. Brad pit

  AKP gidince her şey daha iyi olacak mı

  İnsanımız ahlaksız.Gunluk çıkarı için her şeyi yapar.Bu nedenle her türlü sistemi yozlaştırır. Ancak yinede Akp den kurtulmak kaynakların çok daha adil paylaşılmasını,liyakatsizliği,adaletsizliği azaltacaktır.
 5. Brad pit

  İnsanlar neden kendi kendine konuşur?

  Teşekkürler hocam.
 6. Selâmlar arkadaşlar, çevremde azda olsa kendi kendine konuşan insanlar var.Bir şey düşüneceği zaman kendi kendine sesli şekilde düşünüyor. Yada karşısında biri varmış gibi konuşuyor. Bu insanlar neden böyleler.Bu bir akıl hastalığı mı yoksa psikolojik sorun mudur?
 7. Brad pit

  Forum Çok Durgun

  Hocam illa Ateizm ile ilgili konuşmak zorunda değiliz ama. İnsan, bazen günlük şeyler konuşmak istiyor. Özel hayatında karşılaştığı sorunlarla ilgili,büyüklerinden akıl almak isteyebiliyor. Saygılarımla.
 8. Brad pit

  Olası bir Seçimde Kürtler kime oy verir?

  Sayın Bir buçuk,istemekle tepki göstermekle olmuyor ama,ne yaparsak yapalım kanun kural tanımaz soysuz insanlar var karşımızda.
 9. Merhaba arkadaşlar, Selahaddin Demirtaşın tutukluluğu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Olası bir seçimde Kürtler in oylarının kime gideceğini düşünüyorsunuz? Tayyip,Kürt oylarını almak için bundan sonra ne yapabilir? Teşekkür ederim.
 10. Ten ten bir gün burdan gidersen,eksikliğini en çok hissedeceğin insanlardan birisin.
 11. Brad pit

  BORSADA YATIRIM YAPMAK !!!

  Hocam bir süredir borsadayım ve kazancım tatmin edici.Kendi başına işlem yapacaklar için uyarım "yapmayın".Yatırım Fonlarını lütfen araştırın. Bir çok yatırım fonu var.Getirisi daha çok olana değil "sürekli getiri elde edebilen" fonlara yatırım yapabilirsiniz. Borsanın grafiğini açarsınız düşüş zamnlarına bakıp,fonun o düşüşlerde ne kadar zarar ettirdiğinde bakarsınız. Paranızı en az 2-3 yıl fonda tutarsınız,süre sonunda güzel bi meblağa ulaşmış olursunuz. Bunun yanı sıra kendi risk anlayışınıza göre kenarda "nakit" bulundurmayı sakın unutmayın.
 12. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Hocam nedense sonbaharda o yaprakların rüzgarda savrulması,ıssız sokaklar,kurumuş ağaçlar,bana hep yalnız olduğumuzu hissettiriyor. Ailelerimiz,sevgililerimiz,dostlarımız olsada,yine de bir parça yalnız mıyız sizce?
 13. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Bende soğuğu severim.Yagmurlu havaya ise bayılırım.Hemen çay demleyip yağmuru izler,hayallerimi,olduğum ve olamadıklarımı düşünürüm.
×
×
 • Yeni Oluştur...