Jump to content

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  74
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Bir ara Malta eriği denen adama KAHPE itoğlu diye hakaret etmiştin hemde 2 ayrı zamanda tekrarlamıştın. Sana küfür ettiğini iddia etmiştin. Sonra her 2 durumda da haksız olduğunu anlayıp adamdan özür dinlemiştin.Mesela ben prensip olarak bir insana iftira atıp hakaret etsem çok utanırdım ama sen bir özürle konuyu kapattın.Hep bizi eleştiriyorsun, hiç kendimede aynada baktın mı? Kaç yıldır burdayım hiç öz eleştirini görmedim.
 2. Brad pit

  Kendi özdevinim tasarımım!

  John Ahmet, maalesef bu sistemler, enerji üretebilecek sistemler değil. Yinede araştırma yapman güze bir şey.
 3. Brad pit

  Porno özgürlük ile bağdaştırılabilir mi?

  Hemdemo da bağımlıydı ama iyileştiremediler onu.
 4. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  İzmirli birisi hayata, Doğulu birisinden 1 0 önde başlıyor.
 5. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Doğuda doğan bir gencin, o dinci yobaz geri kalmış ortamdan nasıl, Modern bir insan olarak çıkmasını bekliyorsun ki? Yıllardır Doğunun geri kalmış olduğu bilinen bir şey, ama ne hikmetse kimsenin de umursamadığı bir şey, en azından siyasetçiler öyle. Bir şekilde o Toplumsal Eğitimi sağlamalıyız. Aksi durumda böyle gelmiş böyle gider.
 6. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Güzel insan ben ve bir çok insan senin neler söylediğini çok iyi anladık. Ağzına eline koluna yüreğine sağlık.
 7. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Sorun EĞİTİM Kürtler artık pkkya destek vermiyor emin olun. Pkk ya destek veren adam siyaset yapar mı? Gider dağa çıkar. Zamanında Kürt babalar kızını okula göndermiyor, şimdi ise Türk babalar kızını erasmusla yurtdışına göndermiyor. Her anlamda cahillik içimize işlemiş. Kimsenin kimseden eksiği yok.
 8. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Ulan bu ülkede çocoklara defalarca kere yurtlarda tecavüz edildi. Sabah akşam kadınlar öldürülüyor. Her anlamda devlet din batağına saplandı. Bununda mı sorumlusu Kürtler yoksa? Peki Türkler nerdeymiş biz bu kötülükleri yaparken? Şaka gibisiniz. Ülkücüler böyle aşağılamıyor bizleri. Yuh yani.
 9. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Akpye en çok Kürtler oy verirmiş, oh ben ne güzel ya, her türlü kötülüğü suçu hatayı Kürt e mal et kendin tertemiz ol. AKP lanetini başımıza hep beraber sardık hiç kendinizi kurtarmaya heleki bunu Kürtlere mal etmeye kalkmayın yemezler.
 10. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Neyin geri kafalılığı, ne yobazlığı? Niye tüm Kürtler hakkında genelleme yaparak bize hakaret ediyorsun? Irçısın işte kabul et. Kürtlerin yobazı da var modern olanında tıpkı Türkler gibi. Ama kalkıp sadece Kürtlere bu ithamlarda bulunursan bu seni düpedüz ırkçı yapar. Hiç vatansever fala diye sayıklama. Bizde vatanseveriz şüphen olmasın.
 11. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Bende ateistim ve sizinle konuşuyor olmaktanda büyük memnuniyet duyuyorum. Dediğiniz gibi, ailelerimiz gibi, halklarımızı da seçme hakkımız olmuyor.
 12. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Bir ara babam, sırf ağa istemedi diye demiryolu gelmeyen köyler olmuş demişti. Niye demiryolu gelirse köylüler şehir görür gözleri açılır diye.
 13. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Hocam işte ben böyle düşüncelerin peşindeyim. Bize kimler zarar verdi.Osmanlı da neden isyanlar çıkardık? Daha da geriye gittiğimizde Kürtler e dair hangi izler var? Bunların peşindeyim? Demirci KAWA destanı nasıl şekillendi? Renklerimizin kökeni ne? Bir ara siz, sanırım Türkler hep anadoludaydı ama bilerek Malazgirt savaşı ile buraya geldiğimiz söylenerek işgalci gösteriliyor gibi konuşmuştunuz.İşte bende böyle yalanların olmadığı Kürt Tarihinin peşindeyim.
 14. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Efendim şuan mobilden yazıyorum ve emin en kısa nasıl yazacaksan öyle yazarım. Yok bir sempatizanlığım. Ancak ben Kürtlerin geçmişte bir çok haktan mahrum bırakıldığını ve şuan bile çeşitli ırkçılıklara maruz kaldığımızı düşünüyorum. Doğuda ki ağalık düzenine ve Pkk ya Kürtler mecbur bırakılmıştır. Bu nedenle şahsımda dahil göç etmek zorunda kalmışızdır.
 15. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Benim yaptığıma bilimsel analiz denir. Tarihi tarafsız görmek denir. İsyancı pis hain ise zavallıca bakıştır
×
×
 • Yeni Oluştur...