Jump to content
Ateistforum

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  181
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  Forum Çok Durgun

  Hocam illa Ateizm ile ilgili konuşmak zorunda değiliz ama. İnsan, bazen günlük şeyler konuşmak istiyor. Özel hayatında karşılaştığı sorunlarla ilgili,büyüklerinden akıl almak isteyebiliyor. Saygılarımla.
 2. Brad pit

  Olası bir Seçimde Kürtler kime oy verir?

  Sayın Bir buçuk,istemekle tepki göstermekle olmuyor ama,ne yaparsak yapalım kanun kural tanımaz soysuz insanlar var karşımızda.
 3. Merhaba arkadaşlar, Selahaddin Demirtaşın tutukluluğu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Olası bir seçimde Kürtler in oylarının kime gideceğini düşünüyorsunuz? Tayyip,Kürt oylarını almak için bundan sonra ne yapabilir? Teşekkür ederim.
 4. Ten ten bir gün burdan gidersen,eksikliğini en çok hissedeceğin insanlardan birisin.
 5. Brad pit

  BORSADA YATIRIM YAPMAK !!!

  Hocam bir süredir borsadayım ve kazancım tatmin edici.Kendi başına işlem yapacaklar için uyarım "yapmayın".Yatırım Fonlarını lütfen araştırın. Bir çok yatırım fonu var.Getirisi daha çok olana değil "sürekli getiri elde edebilen" fonlara yatırım yapabilirsiniz. Borsanın grafiğini açarsınız düşüş zamnlarına bakıp,fonun o düşüşlerde ne kadar zarar ettirdiğinde bakarsınız. Paranızı en az 2-3 yıl fonda tutarsınız,süre sonunda güzel bi meblağa ulaşmış olursunuz. Bunun yanı sıra kendi risk anlayışınıza göre kenarda "nakit" bulundurmayı sakın unutmayın.
 6. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Hocam nedense sonbaharda o yaprakların rüzgarda savrulması,ıssız sokaklar,kurumuş ağaçlar,bana hep yalnız olduğumuzu hissettiriyor. Ailelerimiz,sevgililerimiz,dostlarımız olsada,yine de bir parça yalnız mıyız sizce?
 7. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Bende soğuğu severim.Yagmurlu havaya ise bayılırım.Hemen çay demleyip yağmuru izler,hayallerimi,olduğum ve olamadıklarımı düşünürüm.
 8. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Terleme sorununuz ile ilgili başka doktorlara göründünüz mü?
 9. Brad pit

  Mantık 101

  Siz burdaki hangi üyesiniz ?
 10. Brad pit

  Mantık 101

  Eski üyelere bakınca yeniden anımsadım, önceleri çok canlı ve renkliydi burası.Şimdilerde ise çok durgun. Ben burda olmaya devam edeceğim, burdan çok şey öğrendim.
 11. Brad pit

  NUTUK

  Selâmlar hocam, harika bir cevap vermişsiniz. Ağzınıza sağlık.
 12. Brad pit

  Yeni Yıl Kutlaması

  Subhanallah ibretlik bi paylaşım olmuş hocam.
 13. Brad pit

  Yeni Yıl Kutlaması

  Huzur ve sağlık diliyorum,kadın cinayetlerinin bitmesini ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir yıl geçirmeyi dikiyorum. Hayallerimizin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılımız kutlu olsun.
×
×
 • Yeni Oluştur...