Jump to content

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  191
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  Su ısıtıcısı vs Tüp

  Ten ten ilgin için teşekkür ederim. Isıtıcıda yalıtım yok maalesef bildiğimiz Arcelik Kettle 1000 Tl ye aldım. Yemeği tüplü ocakta yapıyoruz. Yemek içinde elektrikli ocak mı kullanalım?
 2. Merhaba arkadaşlar,tüpte mi su kaynatmak daha ekonomiktir yoksa su ısıtıcısında mı? Bulunduğumuz sitede doğalgaz yok maaalesef.
 3. Brad pit

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Hocam Anti dogmatik forum kapandı malum,şuan aktif olan başka bildiğiniz forumlar var mı?
 4. Merhaba arkadaşlar, bi alçak kahpe,it tarafından,kahvaltı yaptığı sırada 20 yaşındaki bu insan öldürüldü. Kişi SADAT üyesi. Suriyede savaşmış. Aslında planı Hdp toplantısını basmak iken,toplantının son anda ertelenmesinden dolayı asıl amacına ulaşamadı. Azmettiricisi Tayyip,Mehmet Ağar vs dir muhtemelen. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Tayyip iti ne planlıyor, neden böyle bir cinayet planladılar?
 5. Brad pit

  Forum Çok Durgun

  Bu konuda benimde kafam karışık Ten ten.Niye gelmiyorlar? Hacı nın ölümünden dolayı foruma girmek içlerinden gelmiyor belki de.Ama bu forum onun bize emaneti.Sahip çıkmalıyız diye düşünüyorum.
 6. Brad pit

  Ahlak nedir? Benim tanımımdan ahlak

  Harika bir yazı olmuş, teşekkür ederim.
 7. Brad pit

  AKP gidince her şey daha iyi olacak mı

  Hocam sizce talan edenler yargılanacak mı günün birinde?
 8. Brad pit

  AKP gidince her şey daha iyi olacak mı

  İnsanımız ahlaksız.Gunluk çıkarı için her şeyi yapar.Bu nedenle her türlü sistemi yozlaştırır. Ancak yinede Akp den kurtulmak kaynakların çok daha adil paylaşılmasını,liyakatsizliği,adaletsizliği azaltacaktır.
 9. Brad pit

  İnsanlar neden kendi kendine konuşur?

  Teşekkürler hocam.
 10. Selâmlar arkadaşlar, çevremde azda olsa kendi kendine konuşan insanlar var.Bir şey düşüneceği zaman kendi kendine sesli şekilde düşünüyor. Yada karşısında biri varmış gibi konuşuyor. Bu insanlar neden böyleler.Bu bir akıl hastalığı mı yoksa psikolojik sorun mudur?
 11. Brad pit

  Forum Çok Durgun

  Hocam illa Ateizm ile ilgili konuşmak zorunda değiliz ama. İnsan, bazen günlük şeyler konuşmak istiyor. Özel hayatında karşılaştığı sorunlarla ilgili,büyüklerinden akıl almak isteyebiliyor. Saygılarımla.
 12. Brad pit

  Olası bir Seçimde Kürtler kime oy verir?

  Sayın Bir buçuk,istemekle tepki göstermekle olmuyor ama,ne yaparsak yapalım kanun kural tanımaz soysuz insanlar var karşımızda.
 13. Merhaba arkadaşlar, Selahaddin Demirtaşın tutukluluğu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Olası bir seçimde Kürtler in oylarının kime gideceğini düşünüyorsunuz? Tayyip,Kürt oylarını almak için bundan sonra ne yapabilir? Teşekkür ederim.
×
×
 • Yeni Oluştur...