Jump to content

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  112
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Brad pit Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Ayrıca sen şu Aniballe tartışıp sonra ona cevap verirsem beni atarsiniz deyip üyeliğini sildiren aynı nicklerle sürekli buraya gelen türk torunuzun galiba.Ulan bi insan hiç mi değişmez.
 2. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Pkk meclise girmiyor meclise giren Kürt siyasi hareketi dir.Kürtlerin siyaset yapması teröris mi orta uzun vadede bitirir.Siyaset yaparak sorunlarını çözdüğünü gören insan şiddetten uzaklaşır. Ha tabi sizin gibi ruh hastaları,savaşalım da bizi öldürmeye hakkınız olsun istiyorsunuz fark etmiyoruz sanmayın. Mhp veya Bbp veya Saadet değil ama Hdp zorunuza gidiyor.Utanmazsiniz.
 3. Brad pit

  KÜRT TARİHİ

  Anadoluya kimin daha önce geldiğinin ne önemi var? Kim savaşa ne kadar katıldı niye bunun hesabını yapıyorsunuz? O dönem ki cahil geri kalmışlık kendini savaşta da göstermiş işte bunun Kürtlük le ne alakası var? Kim Kürt kim değil nasıl emin oldunuzda hesap yaptınız? Kürt kürtür zorla Türküm diyecek değil ha senin gibi dallamalar bunu kabul etmiyorsa siz defolup gidin. Birde savaştan çok devrimleri niye konuşmuyorsunuz? O devrimleri silip dinci yönetimleri de mi Kürtler iktidara taşıdı? Osman Pamukoğlu denen ruh hastası hani şu oy alamadığı için parti kurup sonra kapatan herif mi? Madem Kürtler bu kadar kötü de Türkler iyi niye kendisine oy vermemişler?
 4. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Anibal selâmlar, şu an ekonomik olarak gidişat nasıl sence,ufukta bir iflas görüyor musun? Dövizi dangalaklar Swap faizini arttırarak düşürmeye çalışıyor.
 5. Brad pit

  Bir sac ayağı daha çıktı: Muharrem İnce parti kuruyor

  Hocam iyi akşamlar, ben rüşvet aldığını sanmıyorum. Chp yi Kılıçdaroğlu ve onun kuyruğuna takilanlardan kurtarmaya çalıştı ama delegeler ona oy vermedi.Sonuçta idealleri olan cesur birisi.Ya ne yapmalıydı? Ayrıca size sormak istediğim bir şey var,Dsp her yerde aday çıkardı ve Chp nin oylarını böldü. Peki ama her yerden aday çıkarıp destekleyecek "parayı " nerden buldular?
 6. Brad pit

  Bayramınız kutlu olsun

  Hocam biraz daha açıklayıcı yazar mısınız?
 7. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Bence Dede ye haksızlık ediyorsunuz.
 8. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Savaş tam olarak kimlerle kimlerin arasında geçecek? Lâik islamcı mı yoksa Türk Kürt olarak mı?
 9. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Camiye bedava imamlık yapacak değil ya,tarlanın bağışlanması normal.Daha sonra okula bağışladıysa,imamın da maaşa bağlanması gerekir.Aksi durumda imama haksızlık olur.Dede nin de kastettiği bu.
 10. Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar,nice bayramlara.
 11. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Bu neyin koltuk sevdasıdır,bu kadar hırs yapmanın gerekçesi nedir? Bir düşünün arkadaşlar, Atatürkçü insan onurlu,prensipli olur.Bir çok kişide bu özelliği görebilirsiniz. Ama Kılıçdaroğlu gerçektende adi,alçak birisi.Utanmadan,hedef iktidar kurultayı gibi saçma sapan bir kelime kullandı. Ulan onlarca seçim kaybettikçe bu seferinde mi kazanacaksın. Niye kaybediyorum diye insan hiç mi kendine sormaz.Zaten Chp nin yönetimi ile milletvekilleri birbirinden farklı sanki,yönetimi,milletvekillerine göre daha cahil,düşük profil insanlar. Seçmeni de bu konuda eleştirmek lazım, her daim erdoğanın diktatör olduğunu söyleyen insanlar,onlarca seçim kaybedip birde üstüne hileli seçime, uygun bulmuyorum diyen adamı başlarında tutmayı çelişki olarak görmüyor çok ilginç. Adam Nazlı Ilıcak ı meydanlarda alkışlattı.Bir tane delikanlı Atatürkçü çıkıp,ulan fetullahin yazarını alkışlatmaya utanmıyor musun demedi. Hapislerde onlarca asker çürüdü,onlar için ne yaptı mesela? Seçimde Fetö ile ittifak yapıp, Birgün ayman güler bunu açıkça söyleyince, partiden kovdu.
 12. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Ağzınıza sağlık hocam,kelimesi kelimesine katılıyorum .
 13. Brad pit

  Aya Sofya

  Valilik kararıyla tramvay seferleri durduruldu,bu nedenle tramvayı durduran makinist kadını, aşağılık yobaz üstüne üstlük ayasofya ya namaz kılmaya giden adamlar darp etti.Ozel güvenlik görevlileri olmasa kadını linç edeceklerdi.
 14. Brad pit

  Aya Sofya

  Bu arkadaş kim?
 15. Brad pit

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Hileli seçim sorulduğunda "uygun bulmuyorum "diyerek konuyu önemsizleştirdigini ve seçimleri aslında hiç umursamadığını da göstermişti.
×
×
 • Yeni Oluştur...