Jump to content
Ateistforum

Brad pit

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  181
 • Katılım

 • Son ziyaret

Brad pit kullanıcısının paylaşımları

 1. Brad pit

  Forum Çok Durgun

  Hocam illa Ateizm ile ilgili konuşmak zorunda değiliz ama. İnsan, bazen günlük şeyler konuşmak istiyor. Özel hayatında karşılaştığı sorunlarla ilgili,büyüklerinden akıl almak isteyebiliyor. Saygılarımla.
 2. Brad pit

  Olası bir Seçimde Kürtler kime oy verir?

  Sayın Bir buçuk,istemekle tepki göstermekle olmuyor ama,ne yaparsak yapalım kanun kural tanımaz soysuz insanlar var karşımızda.
 3. Merhaba arkadaşlar, Selahaddin Demirtaşın tutukluluğu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Olası bir seçimde Kürtler in oylarının kime gideceğini düşünüyorsunuz? Tayyip,Kürt oylarını almak için bundan sonra ne yapabilir? Teşekkür ederim.
 4. Ten ten bir gün burdan gidersen,eksikliğini en çok hissedeceğin insanlardan birisin.
 5. Brad pit

  BORSADA YATIRIM YAPMAK !!!

  Hocam bir süredir borsadayım ve kazancım tatmin edici.Kendi başına işlem yapacaklar için uyarım "yapmayın".Yatırım Fonlarını lütfen araştırın. Bir çok yatırım fonu var.Getirisi daha çok olana değil "sürekli getiri elde edebilen" fonlara yatırım yapabilirsiniz. Borsanın grafiğini açarsınız düşüş zamnlarına bakıp,fonun o düşüşlerde ne kadar zarar ettirdiğinde bakarsınız. Paranızı en az 2-3 yıl fonda tutarsınız,süre sonunda güzel bi meblağa ulaşmış olursunuz. Bunun yanı sıra kendi risk anlayışınıza göre kenarda "nakit" bulundurmayı sakın unutmayın.
 6. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Hocam nedense sonbaharda o yaprakların rüzgarda savrulması,ıssız sokaklar,kurumuş ağaçlar,bana hep yalnız olduğumuzu hissettiriyor. Ailelerimiz,sevgililerimiz,dostlarımız olsada,yine de bir parça yalnız mıyız sizce?
 7. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Bende soğuğu severim.Yagmurlu havaya ise bayılırım.Hemen çay demleyip yağmuru izler,hayallerimi,olduğum ve olamadıklarımı düşünürüm.
 8. Brad pit

  Soğuk Hava, Sıcak Yatak.

  Terleme sorununuz ile ilgili başka doktorlara göründünüz mü?
 9. Brad pit

  Mantık 101

  Siz burdaki hangi üyesiniz ?
 10. Brad pit

  Mantık 101

  Eski üyelere bakınca yeniden anımsadım, önceleri çok canlı ve renkliydi burası.Şimdilerde ise çok durgun. Ben burda olmaya devam edeceğim, burdan çok şey öğrendim.
 11. Brad pit

  NUTUK

  Selâmlar hocam, harika bir cevap vermişsiniz. Ağzınıza sağlık.
 12. Brad pit

  Yeni Yıl Kutlaması

  Subhanallah ibretlik bi paylaşım olmuş hocam.
 13. Brad pit

  Yeni Yıl Kutlaması

  Huzur ve sağlık diliyorum,kadın cinayetlerinin bitmesini ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir yıl geçirmeyi dikiyorum. Hayallerimizin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılımız kutlu olsun.
 14. Merhaba arkadaşlar, hepinizin yeni yılını kutlarım. Aramızda ekonomiden anlayanlar bana anlatabilir mi,hırsız diktatör Tayyoya,Merkez Bankasında Para kalmamasına,serbest bırakılan katiller ve tecavüzcülere ve hukuğun bitmiş olmasına rağmen dolar neden düşüyor? Tayyo Avrupa ve Amerika e anlaşma mı yaptı? Teşekkür ederim.
 15. Merhaba arkadaşlar, ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce ihmali olanlar neden yargılanmadı, yada ihmal var mıydı? Teşekkür ederim.
 16. Brad pit

  Yazasım Var

  Hocam maalesef günlük çıkarlar kardeşleri bile birbirine düşürebiliyor. Ayrıca dostunuzda olsa, siz siz olun kimseyle sırlarınızı paylaşmayın.
 17. Merhaba arkadaşlar, sizce Türkiye de seçim olur mu? Olursa ne zaman olur? Teşekkür ederim.
 18. Brad pit

  Bugün Benim Doğum Günüm

  Doğum günün Kutlu olsun, YÜCE Insan.Sen hep içimizde olacaksın.Seni,hep yanımızda hissedeceğiz. Sizinde Doğum gününüz Kutlu olsun Sayın Hulas.
 19. Brad pit

  Amerika daki Seçimleri Kim Kazanır?

  Ilgili kişinin neden şerefsiz olduğunu düşünüyorsunuz? Ülkesinin çıkarlarını savundu,Cinin yükselişini engellemeye çalışması,Irana ambargo uygulaması,Meksika Duvarı konuları hakkında ne düşünüyorsunuz?
 20. Brad pit

  Karşı cinse güvenememek

  Saçmalama istersen.Kendin başarılı olamadın diye suçu onda aramamalısın. Ben onun söyledikleri sayesinde,hayalci olan bi kızla sevgili oldum ve çok iyi gidiyoruz şuan.
 21. Brad pit

  Karşı cinse güvenememek

  Sevgili Türk Ateist,peki erkekler neden kadınları elinde tutamıyor? Neden kadın, sırf ondan uzak dursun diye kumaya razı oluyor? Sonuçta kadınlar içinde cinsellik bi ihtiyaç. Yani sormak istediğim,biz erkeklerin sana göre en büyük hataları ne? Teşekkür ederim.
 22. Brad pit

  Karşı cinse güvenememek

  Sevgili Anibal, bana tanıştığım kadınların hepsi aile iş arkadaş herşeylerini anlatıyor.Ama maalesef beni arkadaş olarak görüyorlar,yani onları Anlamam ve Dinlemem yetmiyor. Daha ne yapmalıyım, ilgim olduğunu ve beni sevmesini nasıl sağlayacağım? Yani beni düşünmesini sağlamak ve benimle birlikte olması için ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.
 23. Brad pit

  Hacı'yı Kaybettik

  Huzur içinde uyu YÜCE INSAN buraya her geldiğimde seni hatirlayacak ve anacağım.Ateistforum bize bıraktığın mirasındır onu sonsuza dek koruyacağız. Sana ölecek olmak nasıl bir his diye sormuştum, şimdi o sorumu hatırladıkca boğazım düğümleniyor. Huzur içinde uyu,canım abim.
×
×
 • Yeni Oluştur...