Jump to content

Anti-Kuran Filmi

Recommended Posts

Film vizyona girer. Kisa bir surede yapimcisindan tutunda ışıkçısına kadar hepsi öldürülür. Sonra islam-islamcilar budur derler. Bu fikirlere destek veren ne kadar burada ve bu fikre tamam diyen bütün insan mahlukatları! kina yakarlar.!!!!!!!!!!!!!!!!

Yillardir islamiyet bu degil diye surunuyoruz. Ateizm islamiyete-herhangi bir dine savas acmaz. Ben bunu buradaki yazilarda gorebildim ve bunu yapan arkadaslari ayakta alkisliyorum! Ateistsen bile hakkiyla ol mumkunse! Cocuk yazisinda yardim istiyor; karsisindaki adama cevap verememis! Neyin pesinde oldugunu anlayamadim. Fikir savunmak desteklerle olmuyorki. Fikrin senindir. Takildigin yerde oturur dusunursun ben bunu gercekten dusundummu diye...!

Fanatik islamcilari bile karsimiza aldik. Sizlerde de ayni seyleri gordugum icin uzgunum. Gerci biyerde haklisiniz diyorum; kimse fikir anlaminda bisey atmadan hooppp cehenneme gonderiyo sizleri. Vatandaslar cennetten sesleniyoyaa!!!! Gittiler gorduler oralari, bilirler neyin dogru neyin yanlis oldugunu! Duymuslar 3-5 hocazadeden laflari, gelmisler buralarda ahkam kesiyolar. yahu daha acisi adamlar cennetten sesleniyolar yaa. ALLAH ADINA yer biçiyolar ateizmi yada kendince sorunlu gordukleri felsefeleri savunanlara!!!!!!!!!!

Uslubum agir oldu farkindayim ve hepsinin de arkasindayim. Ben kendi adima soyluyorum: BEN İSLAMI SAVUNURUM. FANATİK ATEİSTİN DE KARSISINDA DURURUM, FANATİK İSLAMCIYIM DİYENİNDE. KUR-AN AYETLERİYLE EN ÇABUK YIKILACAK DA F.İSLAMCI OLUR. AYETLERİN KARŞISINDA DURAMAZ O. DİGERİ DE BANA MAYMUNDAN GELDİGİMİZİ GOSTEREMEYECEGI GİBİ BEN DE ALLAH'ı GOSTEREMEM VE BİR SURE SONRA ORTAK BİR NOKTA BULUNUR. Bunlar benim fikrim elbet.

Fanatik ateistteki durumum uzulerek forumda okudugum 3-5 yorumun eseridir. Simdiye kadar oturup konustugumuz cok arkadasimiz oldu. Fakat hicbirinden duymadim ben bunlar safsatadir gibi soylemler! İlk defa da boyle sert girdim bir yaziya. Kirdigim tum arkadastan ozur diliyorum. Lutfen tekrar oturup dusunelim. Kimsenin kimseyi yerden yere vurmaya hakki yok.

Sevgiyle

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığımda bu fanatizm zaten, ateizm islam inancına göre cehennemi gerektirecek bir durumdur, ancak karşındaki cehenneme inanmıyorsa bunu ona nasıl anlatabilirsinki, burada yapmak istediğim yada müslümanların yapmak istedikleri, ateistleri dine çekmek değil, onlarla tartışmak ve onlara islamiyete saygı duymaları gerektiğini akıl ve mantık yoluyla anlatabilmek, eski CIA ajanı birini tasvip istesemde edemem Bin Laden'den bahsediyorum, ancak ülkelerine saldıranları ülkeden defedebilmek adına savaşanları terorist ilan etmek yalnış, onlar kendi dinlerine göre cihad ediyorlar, cihad illaki birilerini öldürmek değildir, dinlerini ırklarını dillerini var olan değerlerini korumak için savaşıyorlar, Atatürk'de ben cihad yapıyorum, şeri hükümlere dayalı bir sistem kuracağım diyebilirdi, insanlar 5 vakit namazlarını kıldılar ve ülkeleri için savaştılar, burdaki esas nokta uyanıştı, bakınız Che marksist kökenli bir siyasal felsefeden geliyor ancak ben ona dinsiz demiyorum çünkü oda ülkesini emperyalistlere karşı uyardı, savaşa örgütlemeye çalıştı, vietnam keza öyle, gandhi öyle.. Müslümanlığı yaymak demek ( burada FORUMDA yaymaktan bahsetmiyorum ) akıl fikir babında hoşgörüyü öngörerek yaymak demektir.. İslamiyet insanlara kötü birşey sunmuyorki, yalan söyleme, küfür etme, yada başka sosyolojik davranış biçimleri, konfücyusta aynı şeyleri söylemiş zamanında, Hz. Muhammed'inde yaymak istediği bu, Hz. Muhammed'e laf söylerken, Konfücyusa felsefeci demek bence çok yalnış, aynı saygı bütün insanlara gösterilmeli. Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığımda bu fanatizm zaten, ateizm islam inancına göre cehennemi gerektirecek bir durumdur, ancak karşındaki cehenneme inanmıyorsa bunu ona nasıl anlatabilirsinki, burada yapmak istediğim yada müslümanların yapmak istedikleri, ateistleri dine çekmek değil, onlarla tartışmak ve onlara islamiyete saygı duymaları gerektiğini akıl ve mantık yoluyla anlatabilmek, eski CIA ajanı birini tasvip istesemde edemem Bin Laden'den bahsediyorum, ancak ülkelerine saldıranları ülkeden defedebilmek adına savaşanları terorist ilan etmek yalnış, onlar kendi dinlerine göre cihad ediyorlar, cihad illaki birilerini öldürmek değildir, dinlerini ırklarını dillerini var olan değerlerini korumak için savaşıyorlar, Atatürk'de ben cihad yapıyorum, şeri hükümlere dayalı bir sistem kuracağım diyebilirdi, insanlar 5 vakit namazlarını kıldılar ve ülkeleri için savaştılar, burdaki esas nokta uyanıştı, bakınız Che marksist kökenli bir siyasal felsefeden geliyor ancak ben ona dinsiz demiyorum çünkü oda ülkesini emperyalistlere karşı uyardı, savaşa örgütlemeye çalıştı, vietnam keza öyle, gandhi öyle.. Müslümanlığı yaymak demek ( burada FORUMDA yaymaktan bahsetmiyorum ) akıl fikir babında hoşgörüyü öngörerek yaymak demektir.. İslamiyet insanlara kötü birşey sunmuyorki, yalan söyleme, küfür etme, yada başka sosyolojik davranış biçimleri, konfücyusta aynı şeyleri söylemiş zamanında, Hz. Muhammed'inde yaymak istediği bu, Hz. Muhammed'e laf söylerken, Konfücyusa felsefeci demek bence çok yalnış, aynı saygı bütün insanlara gösterilmeli. Saygılar.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Değerli Dostlar'ım,

sanırım bahsettiğim film vizyona girmiş. Aşağıda ki linkten izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki videolar şiddet görüntüleri içermektedir, bu tür görüntülerden hoşlanmayorsanız, açmamanız yerinde olacaktır.

http://www.liveleak.com/view?i=ee4_1206625795

http://www.liveleak.com/view?i=7d9_1206624103

Bu da İngilizcde versiyonu dostlarım...

tarihinde kodoman tarafından düzenlendi
Kullanıcınında isteği doğrultusunda, şiddet uyarısı eklenmiştir.
Sitelerde Paylaş

hiristiyan hacli , avukatlari , birde 200 yildan beri yanan Muslumanlarin evlerinden anlatsaniz , muslümanlari birakin insanlari anllatin ama siz ler gibi lerin yardimina ihtiyac yok , am kalkipta insanliktan filan anlatmayin

insanliktan anlatan adam birkere insanlik tarihini bilir , siz lerin bildigi tek sey batili fikirler ,

sizler Islam ateisti deyil siniz , hiristiyan ateist siniz ,

Islam ateistler i de vardir bunlara ilhad , dehri ve zindik denir hata Islamdaki ateistlik bati dunyasindan daha eski dir belki .

hollanda nin tarihine bir bakin guney afrika filan , endonesya da 100 binlerce insan katletmistir bu domuslar .

MÜslümanlar zamaninda gücü bunlara kaptirmislar , o gün den beri hep savas kan vs.vs.vs.

Sitelerde Paylaş
sizler Islam ateisti deyil siniz , hiristiyan ateist siniz ,

Ateist'in böyle bir ayrımı yapılmaz. Ancak yerel bazı faktörler böyle bir ayrım varmış izlenimi verebilir. Ateizm bir tavırdır. Tüm dinlere ve teist düşünüş biçimine karşı olan bir tavır. İnsanları aydınlanmaya ve bilime çağırır. İnsanlık tarihi boyunca dinlerin tümü değişik politik menfaatlerin gerçekleştirilmesi için kasıtlı olarak kullanılmıştır. Dinlerin maskesini kaldırdığınızda altında yine insan denen gerçeği görürsünüz. Fakat vahşeti, hunharlığı besleyen ve onu geçmişin karanlıklarına gömmemize engel olan yine dinlerin kendisidir. Dinler aşılması gereken bir insanlık rüyasıdır. Bu rüya, insanları gerçeklerden koparmış ve birbirlerine maskeler ile bakmalarına sebep olmuştur. Doğa'yı anlamasına ve bizzat doğa'nın bir parçası olan kendisini anlamasına ket vurmuş ve ilerlemenin önüne aşılması güç engeller oluşturmuştur.

Sonuç olarak ateizm'i daha iyi anlaman için değerli yazarların sitenin portalında bulunan makalelerini okumanı tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

Ben vidyoyu seyrettim, Muslumanlar bana tam neresinde yalan veya carpitma oldugunu soyleyebilirmi?

Vidyoda onlarin katilmadigi nokta nedir?

Turkce konusan bir adamda var vidyoda

tarihinde C3PO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hz. Muhammed'e laf söylerken, Konfücyusa felsefeci demek bence çok yalnış, aynı saygı bütün insanlara gösterilmeli. Saygılar.

Ama Konficyus haddini bilmis, kendini begenmis ve kibirli bir insan degilmis. Tutup soylediklerini dedikten sonra "Bunlari bana herseyin yaraticisi Tanri soyledi, ben onun elcisiyim" dememis.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...