Jump to content

Hrant Dink öldürülünce hepimiz ermeniyiz Filistin vurulunca...

Recommended Posts

israil de vatanını güvenliğini korumak için saldıracak

israil kaç tane hamas gerillası öldürmüşte bunu gurur duyarak ekranlara taşımış.Kaç gündür öldürülenlerin hepsi masum ve silahsız insanlar.

tarihinde SAYINUZMEZ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 82
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hrant dink talihsiz bir adamdı.

ne bizim faşistlere yaranabildi ne de ermeni diasporasına.

her ermeni hrant gibi düşünebilseydi bugün ermenilerle olan sorunlarımız büyük bir kısmı çözülürdü.

tabi bizdeki faşistlerin de ortalığı bulandırması nın engellendiğini varsayıyorum.

türkiye için çok önemliydi,

fakat devletin bazı birimlerinin de dahil olduğu bir cinayetle susturuldu.

yazdıklarına gelince mucizeci müslüman ya da yeni yetme ateist misali cımbızlama yapmadan okumalı.

Sitelerde Paylaş

haklı dava hamasın mı komık ya ben bugune kadar onun gıbı ahmak sılahlı saldırılar yapan bır orgut gormedım

hamas resmen ısraılın saldırması ıcın saldırılarda bulunuyor

haa bu arada serefı agza alıpta serefı kırletmeyelım

Sitelerde Paylaş

Bu başlık altındaki sözlerinizden kısa bir seçmece:

* metafor kımse ölmesın dıye böyle düşünüyorum ...

* ... bunu ermenıstanda söylese onuda yaşatmazla

"ınsanlar kışkırtılmaya musaıttır" ama, kışkırmak için fırsat kollayan, açık arayan yobaz cahil çoğunlukla mücadele edeceğinize, Dink'in ölüdürülmesini mazur göstermeye çalışıyor; Bir canın pahasını düşürüyorsunuz.

İnsanlar sarfettiği sözleri bilmeli ve sonucuna katlanıp sorumluluğunu almalıdır. Bir insanın katlini, bu boş, yalan ve iftiralarla mazur göstermeye çalışanlar, sonucuna katlanmalıdır.

Bunun yöneticilikle ne alakası var? Kaldı ki yönetici bile değilim ya...

Size, Hrant Dink'in "zehirli türk kanı" dediğini kanıtlamanız için bir gün veriyorum, ardından burada o yazıyı asacağım ve göreceğiz.

yorumsuz.................................. kım kıme düşman herkes görüyorrrr işte

Sitelerde Paylaş

Müslüman olmamıza gerek yok.-Belkide var..

Evet hepimiz ermeni olduk. Filistinlilerinde yanındayız bu insanlık dramıdır hepimiz insanız diyoruz. Bu yetmez mi?

Yatar tabikide!

Böyle söyleyenlerin bilinç altında Ermenileri çekememezlik var ama bunu çelişki varmış gibi öne sürüyorlar insanlara konuyu saptırarak.Açık açık söyleyin Hrantı da ermenileri de sevmiyoruz diye.Öleninde insan olması önemli değil de..

Ben bir faşistim de!

Sitelerde Paylaş
Benim için tek önemli olay Türkiye Cumhuriyeti ve ATATÜRK'tür...

türkiyeyi anladık da atatürke tapmaktan sıkılmadınız mı biraz kendinize başka ilahlar arayın derim , hem size faydalı olsun hem kişisel gelişiminize katkıda bulunsun

Sitelerde Paylaş
türkiyeyi anladık da atatürke tapmaktan sıkılmadınız mı biraz kendinize başka ilahlar arayın derim , hem size faydalı olsun hem kişisel gelişiminize katkıda bulunsun

Ben ateistim tapınmak nedir bilmem...

ATATÜRK tapınma amacında kullanılan varlık değildir bunu kafanıza sokun...

Başka ideolojiler aranabilir buna itirazım olmaz...

Ancak başka ideolojiler arıyor olmak ATATÜRK'e dil uzatmak anlamına gelmez...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
Müslüman olmamıza gerek yok.-Belkide var..

Evet hepimiz ermeni olduk. Filistinlilerinde yanındayız bu insanlık dramıdır hepimiz insanız diyoruz. Bu yetmez mi?

Yatar tabikide!

Böyle söyleyenlerin bilinç altında Ermenileri çekememezlik var ama bunu çelişki varmış gibi öne sürüyorlar insanlara konuyu saptırarak.Açık açık söyleyin Hrantı da ermenileri de sevmiyoruz diye.Öleninde insan olması önemli değil de..

Ben bir faşistim de!

kım kımı sevmıyor ortada!!!!!!!!!!!!!

Sitelerde Paylaş
salak mısın

Salak olmasa ateistler hakkında böyle bir yazıyı yazar mı?...

Ateismin ne olduğunu anlamayan bir sürü akıl fukarası insan var...

Hala daha biz ateistlerin tüm dinlere karşı olduğunu uhrevi dünya ile alakalı tüm olayları reddetiğimizi bilmeyen gerizekalılar dolu ortalıkta...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
kaç kere hrant okudun, kaç kere mumcu okudun desem, başlarsın şimdi saymaya ama, kimse de inanmaz sana...

Ben kalkıp burada okuduğum kitapları yazma ve inandırma olayına girmem...

Senden daha fazla okuyup araştırdığım ortada...

Hrant denilen şerefsizi savunabilmen için bana tek neden söyle...

Olayı sulandırmadan açık ve net yaz da görelim bakalım...

Bizim göremeyip sizin gibi zeka küplerinin gördüğü gerçekler neymiş...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
[Kuş beyinli resimle uğraşacağın zaman da fikirlerini geliştir...

Ben de bilirim burada sana yazı yazmak yerine seni temsilen ortaya bir ÖKÜZ resmi asmayı ancak...

Gel fikir tartışalım seninle hadi,olur da haksız olduğum vurgulanırsa buraya o öküz resmini bizzat ben asarım.Şaka falan değil;ama eline verirsem de "b*kunu yiyim Kara abi vurma " diye yalvaracaksın tamam mı fındık beyin?

Benim tarzım bu değil insanlarla konuşarak anlaşmayı tercih ederim...

Banane senin tarzından?Ben de resim asmayı seviyorum,yemiyor mu?

Yok ben koklaşmaktan anlarım dersen sana da ayak uydururuz...

SAYGILAR...

Saygılar diyen dillerini yesinler,hayranım sana :)

tarihinde Kara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Eyeoftheleopar,

resmen insanlara hakaret ediyorsun, ağzını topla adam gibi ifadeler kullan. Burası dingonun ahırı değil..

Sabahtan beri ağzından köpükler saçarak yazdığın saldırgan yazılar temizlenecek, umarım ki bundan sonra da aynı uslupla devam etmezsin...

Kullandığın ifadelere dikkat et...

Burada kalkıp ülkeme hakaret eden insanlara çiçek verecek değilim bunu da kafana sok...

Yazıları da sileceksen sil...

Beni de atacaksan at...

Çok ta önemli değil...

Dingonun ahırında değilim bunu bana değil...

Ahırda gibi hissettirelere yaz...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş

Ben burada asla kişiselere saldırı amacı taşımıyorum...

Derdim kişilerle tartışmak yerine fikirleri tartşmak...

Tek derdim ülkemize laf edilmemesi ülkemize sahip çıkılması başka bir sorunum yok...

Kalkıp ta insanlar öldürülsün vahşet yaratılsın da demedim bunu asla demem diyene de karşı çıkarım...

Anlatmak istediğim bir arada kardeşçe yaşamak varken başkaları tarafından ayrılık yaratılmaması ve bizim de birbirimize düşmememizdir...

Bunun da bilinmesini isterim...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
uğur mumcuyu katleden canavarlar ıslamcı arapçı bır zıhnıyettı arkadaşım

ya o anda onu düşünmeden yazdım açıkçası, kimin öldürdüğü değildi bahsetmek istediğim, bir şekilde öldürülmüş olmasıydı.

dediğim gibi dikkat etmemiştim, sağol düzelttiğin için.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...