Jump to content

İslam teslim olmaktır. Sorgulamadan emirleri yerine getirmektir.

Recommended Posts

Ya çok komiksin vallahi!!

Sen gitte benim görev yaptığım yerde askerliğini yap ******* Sıksınlar bi tarafına mermiyi :)

Nereye koruyon vatanını he? Ülken gitti elden hala konuşuyon! Sizin yüzünüzden bu millete yazık oldu!

Vahdettin'i savunmayacağım ama, İngiliz gemisi ile tüyerken bir kuruş dahi almamıştır yanına nedense...

Ayrıca kiliselerinde ne gibi rolleri olduğunu bugün bütün millet görüyor. Boşa gazel okuma...

Bu ülke için Kurtuluş savaşında bütün tekkelerde, zaviyelerde, tarikatlerden ne kadar mürid vs. varsa hepsi savaşa dahil olmuşlardır. Ben çok yakından tanıyıp bildiğim için söylüyorum. Sizin gibi sağdan soldan kulaktan duyma bilgilerle konuşmuyorum...

Dedemin sıradan bir cami imamı olan amcasınında Ermeniler tarafından sırf müslüman diye nasıl katledildiğini gayet iyi biliyorum!!!

Sizden nedir çektiği bu milletin arkadaş?! ***** gidin ya hu!!!

*********Türkiye Laik'tir Laik kalacak..****** gidecek varsa o da sizsiniz. Islami Cumhuriyet gelmicek buraya.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Küfürlü sözcükler.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 225
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

********* Türkiye Laik'tir Laik kalacak.

Ben sana şeriat ile yönetilsinmi dedim a kara cahil vatandaş!!!

Sen İslâm düşmanısın sadece!!!

Bu ülkeye bu millete en zararlı adamsın sen!!!

Gel görüşelim ayrıca yiyosa...

Ekle msn im var profilimde..

Sitelerde Paylaş
Senin seçip okuduğun kitaplar masonların yazdıkları. Yapman gereken karşı tarafında kitaplarını okumaktır.

Bir de kalkıp da biz bu vatanı senden daha fazla severiz, koruruz yalanlarını bırak. Sen hayatı bir seferlik gördüğün için önce can dersin. Biz ise cennete inandığımız için şehitliği isteriz.

ayın hurisi seçilince haber ver

Sitelerde Paylaş
Senin seçip okuduğun kitaplar masonların yazdıkları. Yapman gereken karşı tarafında kitaplarını okumaktır.

Bir de kalkıp da biz bu vatanı senden daha fazla severiz, koruruz yalanlarını bırak. Sen hayatı bir seferlik gördüğün için önce can dersin. Biz ise cennete inandığımız için şehitliği isteriz.

Bırakın şu HY kaynaklı mason takıntınızı. Sizin tarikatlerin masonluktan ne farkı var? Ayrıca da sizin gibi ümmetçilerin vatanla, milletle işi olmaz.

Sitelerde Paylaş
Ben sana şeriat ile yönetilsinmi dedim a kara cahil vatandaş!!!

Sen İslâm düşmanısın sadece!!!

Bu ülkeye bu millete en zararlı adamsın sen!!!

Gel görüşelim ayrıca yiyosa...

Ekle msn im var profilimde..

istersem düşman olurum islama nefrette duyarım,Bu benim TÜRK OLMAMA ENGEL DEĞILDIR.BEN TÜRK'ÜM.

çevresi olan konuşuyo,bırak bu mahalle klişelerini.********

Ben diyorum Türk Milleti'nin dini olamaz Millet Millet'tir her dinden vatandaş olur.Ben gidipte müslüman diye kimseyi kesmem ama islama düşman olurum bu kimseyi ilgilendirmez hepimiz milletiz. Sen bunu kavrayamıyorsun ki ***

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bırakın şu HY kaynaklı mason takıntınızı. Sizin tarikatlerin masonluktan ne farkı var? Ayrıca da sizin gibi ümmetçilerin vatanla, milletle işi olmaz.

Lüzumsuz tartışmayı fazla uzatmayalım. Sonuçta sen kendi bildiğini ben kendi bildiğimi söylemeye devam edeceğiz. Sana tavsiyem pazar akşamları habertürk'ü izle. Belgeli ve profesörlerin bol olduğu tarihi anlatan bir tartışma programı.

Sitelerde Paylaş

Bugün Amerikalı arkadaşlarım dahi masonların ne b.k yediklerini ne b.k yaptıklarını gayet iyi biliyor ve görüyor. Müslümanlara zulm edildiğini dahi bilip insanlara anlatmaya çalışıyorlar. Sen oku gazelini bakalım...

ABD gibi bir ülkenin anayasında bile Tanrı ile başlar kanunlar...

Sitelerde Paylaş
Ya çok komiksin vallahi!!

Sen gitte benim görev yaptığım yerde askerliğini yap ****** Sıksınlar bi tarafına mermiyi :)

Nereye koruyon vatanını he? Ülken gitti elden hala konuşuyon! Sizin yüzünüzden bu millete yazık oldu!

Vahdettin'i savunmayacağım ama, İngiliz gemisi ile tüyerken bir kuruş dahi almamıştır yanına nedense...

Ayrıca kiliselerinde ne gibi rolleri olduğunu bugün bütün millet görüyor. Boşa gazel okuma...

Bu ülke için Kurtuluş savaşında bütün tekkelerde, zaviyelerde, tarikatlerden ne kadar mürid vs. varsa hepsi savaşa dahil olmuşlardır. Ben çok yakından tanıyıp bildiğim için söylüyorum. Sizin gibi sağdan soldan kulaktan duyma bilgilerle konuşmuyorum...

Dedemin sıradan bir cami imamı olan amcasınında Ermeniler tarafından sırf müslüman diye nasıl katledildiğini gayet iyi biliyorum!!!

Sizden nedir çektiği bu milletin arkadaş?! **** gidin ya hu!!!

Önce ağzını topla, doğru konuş. Benim nerede askerlik yaptığımı bilmeden etmeden de sallama. Ülke elden gitmedi ama sizin başa getirip tepenizde gezdirdiğiniz o İskenderpaşalı, Fettulahçı ümmetçiler sayesinde fazla kalmadı. Bizler olmasak kalanını da satacaksınız Arap'a, İsrailliye.

Sitelerde Paylaş
Bu ülkeyi müslüman Türkler kurmuştur. Gerisi hikaye...

Kendi atanı saymıyorsun daha, seninle bir bağımız yok. Yabancısın bana göre...

Yalan söylüyorsun! Ne Osmanlı'yı, ne Türkiye Cumhuriyeti'ni müslümanlar kumuştur. Osmanlı'yı, kendilerini islam içinde saysalar bile islamdan alabildiğine uzak Türkmenler ve yine tarihin kanıtladığı üzere Bizans'ın zulmünden yılmış gayrı müslimler kurmuştu. Ne zaman ki islam zihniyeti ve hakimiyeti sağlandı, Osmanlı'nın da çöküşü başladı. Devletin kurucusu Ataman'ı bile Osmanlaştıran sizsiniz zaten. Ki Ataman'ın müslüman olmadığı üzerine sayısız kaynak vardır. Ataman, Şeyh Edebali ile birlikte islama girmiştir ki, şeyhin kendisi de zaten Karamanlıdır, yani Türkçeden başka dil kullanılmasını yasaklayan bir öğretiden gelmektedir ve Anadolu islam düşüncesinin kurucularından biridir. Sizin gibi vahhabi zihniyetinden değil yani.

Keza şimdi de aynı şeyi yapmaya; Türkiye Cumhuriyeti'nin de köküne kibrit suyu dökmeye çalışıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Cevabı olan var mı?

VARDIR.BU HAKKI TANIMIYORLARSA GIT ONLARLA KONUŞ,MALATYA KATLIAMI'NIDA GÖRDÜK.ERMENILER'DE KATLIAM YAPTI EVET.MILLET OLMAYI BECEREMIYORUZ KI HEPIMIZ BIR OLALIM DINA BAKILMASIN DIYE.ŞEREFSIZLIK YAPIYORSUNUZ.

Sitelerde Paylaş
VARDIR.BU HAKKI TANIMIYORLARSA GIT ONLARLA KONUŞ,MALATYA KATLIAMI'NIDA GÖRDÜK.ERMENILER'DE KATLIAM YAPTI EVET.MILLET OLMAYI BECEREMIYORUZ KI HEPIMIZ BIR OLALIM DINA BAKILMASIN DIYE.ŞEREFSIZLIK YAPIYORSUNUZ.

VARDIR.BU HAKKI TANIMIYORLARSA GIT ONLARLA KONUŞ

Savcı ve yargıçlarla mı konuşayım.

Sitelerde Paylaş

Son birşey daha. Bakın bu adamın profilinde şöyle yazıyor...

Adolf Hitler,Nasyonal Sosyalizm,Nazi-Almanya'sı Dönemi,I. ve II. Dünya Savaşı,Din,Dincilik,Dinda rlık,Din düşmanlığı,Hümanizm,Komün izm,Tapınak Şövalyeleri,Haçlı Seferleri,II. Ramses,Antik Mısır,Antik Roma,Cennet Yolcuları.

Ben Irkçı değilim,Sadece Adolf Hitler'in bazı fikirlerini doğru buluyorum,Bu Ekonomi ve Toplum konuları,Yahudi'ler değil tabi ki.Ben Hümanist bir düşünceye sahibim.

Hem Hitler gibi bir insanlık düşmanının fikirlerini doğru bulacak hemde hümanist olacak. Kişilik bozukluğu ve şizofreni var bu adamda. Tedavi olması gerekiyor...

Anksiyete belirtisi var sende git bir an önce tedavi ol. Ciddi söylüyorum he. Aşağılamak için değil...

Sitelerde Paylaş

CübbeliAli bu iyi niyetin için küfür etmeyi bırakıyorum peki,Sana ettiğim küfür için özür dilerim.

evrazor:

Adolf Hitler'in insanlık düşmanı fikirlerini doğru bulmuyorum,Insanlık düşmanı olsa bile bazı fikirleri insanlığın yararına.Ben hayranı falan değilim sadece ilgimi çeker böyle şeyler,amacın beni kötü duruma düşürmek.

Sitelerde Paylaş
CübbeliAli bu iyi niyetin için küfür etmeyi bırakıyorum peki,Sana ettiğim küfür için özür dilerim.

evrazor:

Adolf Hitler'in insanlık düşmanı fikirlerini doğru bulmuyorum,Insanlık düşmanı olsa bile bazı fikirleri insanlığın yararına.Ben hayranı falan değilim sadece ilgimi çeker böyle şeyler,amacın beni kötü duruma düşürmek.

Ben de hem kendi adıma hem de kardeşim evrazor adına senden özür dilerim.

Sitelerde Paylaş

evrazor:

Sen hem laikliği savunuyorsun. Hitler laiklikten uzak bir adamdır. Herşeyi dini için yaptığını savunan bir adamdır. Sen daha neyi savunuyorsun ki?

Kişilik bozukluğu yani anksiyete belirtisi var sende diyorum. Senin kötülüğün yada seni bozmak için söylemiyorum vallahi billahi. Tedavi olmanı gerektiren bir durum bu. Bunu seni aşağılamak kötülemek için söylemiyorum ne kadar küfür vs. etsende...

Sitelerde Paylaş
Sen hem laikliği savunuyorsun. Hitler laiklikten uzak bir adamdır. Herşeyi dini için yaptığını savunan bir adamdır. Sen daha neyi savunuyorsun ki?

Kişilik bozukluğu yani anksiyete belirtisi var sende diyorum. Senin kötülüğün yada seni bozmak için söylemiyorum vallahi billahi. Tedavi olmanı gerektiren bir durum bu. Bunu seni aşağılamak kötülemek için söylemiyorum ne kadar küfür vs. etsende...

Ya ben Hitler'e hayran olmadığını söyledim.Adamı falan savunmuyorum,Doğru bulduğum fikirlerin düşmanlıkla alakası bile yok,Sadece denk gelmiş bu adama,Kötü birinden çıkmış tesadüfi iyi fikirler işte,Anlamıyorsun ki,Gerisi tarihe olan hayranlığın yüzünden ilginç geliyor ve araştırmayı seviyorum bu kadar.

Sitelerde Paylaş

Evrazorcum, tamam. Yarayı tuzla tedavi etmeyelim. Şeytanı sevindirmeyelim. Seni birgün İzmir'e beklerim. Misafirim olursun İnşaAllah.

Sitelerde Paylaş
Ya ben Hitler'e hayran olmadığını söyledim.Adamı falan savunmuyorum,Doğru bulduğum fikirlerin düşmanlıkla alakası bile yok,Sadece denk gelmiş bu adama,Kötü birinden çıkmış tesadüfi iyi fikirler işte,Anlamıyorsun ki,Gerisi tarihe olan hayranlığın yüzünden ilginç geliyor ve araştırmayı seviyorum bu kadar.

Hz.Muhammed'in fikirlerinin zerresini doğru bulmuyorsun ama nedense...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...