Jump to content

O GEMİDE ASLINDA KİMLER VARDI ?

Recommended Posts

Mr Kont önemli olan Anti Siyonist olmanin, anti seminit olmak anlamina gelmedigini öncelikle vurgulamak, tabiki yahudilerde müslümanlarda kendilerine yurt edindikleri topraklarda özgürce yasayabilmeli, ama bu siyonist rejim ile bu mümkün degil, öncelikle bu rejim mutlaka bir devrimci hareket ile sonlandirilmali.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tam din ve ahlak dersi sırasında öğretmen dersteyken sınıfa müfettiş girer. Başlar çocuklarla konuşmaya.

-- Amanın da amanııın, ne de güzel bir çocukmuşsun sen böyle! Adın ne senin bakiim?

-- Murat.

-- Aferin sana Murat. Büyüyünce ne olmak istiyorsun bakalım?

-- Def.

-- Def mi?

-- Evet def olmak istiyorum.

-- Neden def olmak istiyorsun?

-- Çünkü öğretmenim bana def ol dedi.

-- Niye defol dedi?

-- Bana büyüyünce ne olmak istiyorsun diye sordu, ben de ona siktir dedim. O da bana defol git piç kurusu dedi.

-- Ayıp değil mi oğlum? Öğretmene neden siktir dedin?

-- Çünkü ben o zaman büyüyünce siktir olmak istiyordum. Öğretmen bana def ol deyince def olmaya karar verdim.

-- O ne ayıp söz öyle? Peki niye büyüyünce siktir olmak istiyordun?

-- Sınıfda bütün çocuklar babası gibi olmak istiyordu. O yüzden ben de babamın mesleğini seçmiştim.

-- Babanın mesleği ne senin?

-- Muhasebeciymiş ama ben çok küçükken siktir olmuş gitmiş. Annem öyle söyledi. O yüzden ben de büyüyünce onun gibi siktir olmak istiyordum.

-- Pekiyi sen adın ne oğlum?

-- Burak.

-- Sen büyüyünce ne olmak istiyorsun?

-- Şehit.

-- Şehit mi? Niye şehit olmak istiyorsun?

-- Çünkü çalışmadan, yorulmadan, kısa yoldan, para bile harcamadan, herşeyi bedavadan elde etmenin en iyi yolu şehit olmakmış, öğretmenim öyle söyledi.

Müfettiş, öğretmene döner:

-- Aferin, aferin hoca efendi. Sayende çocukların hepsi def olmak istiyor memleketten. Çok güzel yetiştirmişsin çocukları.

(Def olmak: Mefta olmak. Ölmek. Cenaze olmak. Def'in işlemleri sözcüğü buradan gelir.)

İşte böyleee, sevgili Tolon bey gibi.

Bizim zamanımızda din dersi seçmeliydi, zorunlu değildi. Benim okuduğum kolejde her sınıftan en fazla 2-3 çocuk din derslerine girerdi. Ahlak dersleri ise ayrıydı ve bu dersleri şimdiki gibi ahlaksızlık aşılayan imamlar değil, akademik eğitim görmüş sosyologlar, psikologlar ve toplum bilimciler verirdi.

Hırsızlık o zaman da vardı. Tecavüzler, adam yaralamalar, yani kapkaç hariç hemen hemen hepsi o zaman da vardı. Fakat ne zaman ki din dersleri zorunlu oldu, ve ayrıca ne zaman ki din siyasete de girdi ve dolayısıyla halk dindarlaştı, işte o zaman hırsızlıkta da kapkaçta da, gaspta da tecavüzde de dünya rekorları kırmaya başladık.

İşte size İslam ahlakı.

Elbette ki İslam insana "Git hırsızlık yap, tecavüz et, rüşvet ye, hortumculuk yap, yardım paralarını gasp et" demiyor. Dese bile müslümana karşı değil, başkalarına karşı yap diyor. Fakat kime yap kime yapma demesine gerek yok çünkü din insanı öyle cahilleştirir ki, ister istemez kişilik karakterlerini düşürür. Karakterler düştükçe ise, toplumun insan kalitesi de düşer. İnsan kalitesi düştükçe ise, toplum ortalamasında hırsızlık, arsızlık, yalancılık, sahtekarlık hepsi tavan yapar.

Ne demişlerdi? "Gemiye daha iner inmez bize yaylım ateşi açtılar." Ortaya çıkan video'da ne gördük? Daha adamlar gemiye inemeden kazma kürek, demir, sopa adamların kafalarını kıra kıra, linç etmeye başlıyorlar. İşleri güçleri yalan, dolan sahtekarlık ve iftira ve komploculuk. Eh, karşısındakinin de eli armut toplamaz elbette. Ne de olsa o da Arap'ın öz kardeşi, eli kanlı Yahudi. Bir fırsat çıksa da iki müslüman daha temizlesem diye bakıyor.

Biri müslüman temizliği derdinde, öbürü ise def olma derdinde. Her ikisi de memnun. Birisi öldürdükçe Yehova putunun cennetine, öbürü def oldukça Arap'ın putunun cennetine. Danışıklı dövüş yani. Alanist memnun satanist memnun.

Bir de utanmadan "Biz insani yardım için gittik" demezler mi? Çocukluğundan beri bir an evvel büyüyüp def olup Arap'ın putunun cennetine kavuşmak için yanıp tutuşursun. Elinde kazma, kürek, demir ve karşında gece gündüz rüyalarında gördüğün Yahudinin kafası. İndirmeyecek misin o demiri yani? Rüyamda görsem inanmam.

O Yahudi var ya o Yahudi! Kesin Yehovayı da getirmiştir o operasyona. Bunlar bundan 2000-2500 yıl önce de böyleydiler. Hristiyanlık döneminden sonra bile, gittikleri bütün savaşlara, bir sandığın içinde Yehova putunu da götürürlerdi. Maksatları ise hem düşmanı korkutmak hem de putlarından güç almaktı. Ve hakikatten de düşman tepeden o sandığı görünce tir tir titrerdi. Çünkü o dönemler henüz Arap'ın putu ortaya çıkmamış olduğu için, Yehova putu dünyanın en zalim tek putuydu.

Putsal savaş hala devam ediyor. Bir tarafta Yahudinin eli kanlı putu, öbür tarafta öz kardeşi Arap'ın dünyanın en ahlaksız putu. Daha bu filmi çok seyrederiz.

Sonsuza kadar biri def edecek, öbürü def olacak. Alanist memnun satanist memnun.

Saygılar, sevgiler.

tarihinde Notamatik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...