Jump to content

Kilisede sevişen ateist çifte baskın !

Recommended Posts

• İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hunter

lafın ucu sana dokundu galiba.seni tedavi eden doktorunun laflarınımı söyledim yoksa..

hunter:doktor bey çok korkuyorum Allahtan ama inanmak içimden gelmiyor

doktor:çok korktuğun belli ama yapılıcak bierşey yok..korkuya devam evladımm

laflarım sokuyo sana sanıyodum, anladımki yavaş yavaş dünyanı çözüyorum.....nedersin hunter galiba sen imana gelecen..yada doktorun seni getircek....

Sitelerde Paylaş

bu başlık ne diye açılmış?

orda burda sevişen ateistlerin hakkı savunulmak içinmi?

hey Allah ım ya.ne günlere kaldık.

ateistlerde mübarekler sanki her biri bi kedi.korunmaya ihtiyaçları var sanki heryerde.

Sitelerde Paylaş

tabiki kosovalı..bu ateistler hiçbir işlerini Allah olmadan yapamazlar..

burdan çıkarılıcak sonuç,sevişirken bile kiliseyi seçmişler,acaba yolunda olmayan birşeylermi vardıki doktorlardan umut kesildi ve..belki ilham getirir kilise umuduyla o iki ateist çift coşmuşlar kilisede....

Sitelerde Paylaş

Sevişirken basılmak nerede olursa olsun kötü bir şey olsa gerek. Ben bekarken, boyacıyı evimde yakalamıştım. İkisininde bir kaçışları vardı hiç unutamıyorum. Bütün evin boyası bedavaya gelmişti, nedense kilisede basılan çifti görünce aklıma bu boyacı geldi.

Halbuki bizim sitedeki ateistler olsa, asla böyle basılmazlardı. Dinleri çok iyi bildikleri için, rahibin gelebileceği saatleri, ayin saatlerini falan hesaplardı. Kaderde varsa basılmak, neye yarar kasılmak.

Sitelerde Paylaş
hunter

lafın ucu sana dokundu galiba.seni tedavi eden doktorunun laflarınımı söyledim yoksa..

hunter:doktor bey çok korkuyorum Allahtan ama inanmak içimden gelmiyor

doktor:çok korktuğun belli ama yapılıcak bierşey yok..korkuya devam evladımm

laflarım sokuyo sana sanıyodum, anladımki yavaş yavaş dünyanı çözüyorum.....nedersin hunter galiba sen imana gelecen..yada doktorun seni getircek....

İçeriği boş iletiler yazmaktan bıkmıdın mı?..

Korku senin işin; sadece korku olsa bir de Tanrı'ya yalakalık var, cennet için yalakalık, utanılacak bişey..

Yazıların libido kokuyor, erken bunama bunalımı bu olsa gerek, iki kelimeden biri "sokuyo"dan ibaret..

Sitelerde Paylaş
buarada hunter cevap vermedin..neoldu cicim canınmı acıdı,lafımmı dokundu,yoksa yine birinimi ısırdın.sana demıormuyum uslu dur uğraşma insanlarla diye....üzme beni :P

Üzülmek için belli bir birikim gerek, düşünce gerek, sen üzülmeyi daha beceremiyorsun, seninkisi dudak asma..

Sitelerde Paylaş
Üzülmek için belli bir birikim gerek, düşünce gerek, sen üzülmeyi daha beceremiyorsun, seninkisi dudak asma..

deme yaa...üzülemıorum dimi..denyo...kaç kuruşluk adamsınki kaç kuruşun için üzülücem...dalga geçıorum senle ben...seni adam yerine koyupta böyle iletileri ciddiye almıosun dimi....safım B) doru söle..çarpılırsın sonra ayoll :lol:

Sitelerde Paylaş
deme yaa...üzülemıorum dimi..denyo...kaç kuruşluk adamsınki kaç kuruşun için üzülücem...dalga geçıorum senle ben...seni adam yerine koyupta böyle iletileri ciddiye almıosun dimi....safım B) doru söle..çarpılırsın sonra ayoll :lol:

En fazla 12 yaşında, ama mesleğim öğretmen diyor hemi de fizikçi, bir de deney yapıyor, deneylerde tabiatın sırlarını öğreniyormuş, hatta deneyin birinde Sindrella'nın Kül Kedi'si olduğunu keşfetmiş..

Deneyle uğraşacağına SBS'ye hazırlan zira OKS artık yok..

Sitelerde Paylaş

hunter

bayaaa sinrlendirdim galiba..hıncını hakaret ederekmi alıosun,12 yaşmı.hakaretlerini yaparken iyice düşün..sonra başkaları demezlermi hunter denen kazmanın madem yaş ortalaması büyük bu 12yaşındaki kızla niye sürekli fikir alışverişi yapıyo...hoş ben fikirlerimi söylüyorum sende başkasına yönelttiğim fikirlerle dalga geçıosun.kafa yürütmekten çok kafa patlatıosun bana...aptal herif bana laf atacağına kendine bak sen.önceden neymiş bu hunter diyodum şimdide acıyorum sana.yaş ortalaması 12 olduğunu düşündüğü biriyle annesinden daha çok görüşen birine acınmazda napılır sölesene.... :lol:

Sitelerde Paylaş
:rolleyes::rolleyes:

O noktayı görüp anlamadın değil mi? Şaşkınlığını tahmin edebiliyorum.....

Neyse bi ara deneme yanılma yöntemiyle anlarsın, zaten pek de yaptığın şey...

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
O noktayı görüp anlamadın değil mi? Şaşkınlığını tahmin edebiliyorum.....

Neyse bi ara deneme yanılma yöntemiyle anlarsın, zaten pek de yaptığın şey...

sanırım buda son çırpınışların vede kurtulma hamlen.

ama çırpınma boşuna.resmen mat olmuşsun :lol::D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...