Jump to content

Audaz

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  630
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

Audaz Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 28-10-1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul
 1. Audaz

  Parfüm: En gereksiz icât!

  Orası Almanya olduğundan mütevellit durum böyle.Bizim varoşun parası mı var ki parfüm alsın.
 2. Audaz

  Dizi Tavsiyeleriniz Takip Ettiğiniz Diziler

  - Fargo - True Detective - Breaking Bad Bunlar şu ana kadar izlediklerimden favorilerim.
 3. Milyarlarca dolar maddi destek olmak için önemli olan fakir olmak değil ekonominin büyük olması.Türkiye dünyada nüfus olarak 18. ülke , Lihtenştaynın kişi başına düşen milli geliri bizden fazladır ama ülke olarak destek olabilir mi ? Neyse Rizeli müslümanmışsın boşuna yazdık.
 4. Audaz

  Yeni bir dil nasıl öğrenilir?

  Kişinin tek dil ile büyüyüp kendi bireysel çabasıyla 4 dili öğrenmesi çok zor ama doğup , büyüdüğü ortam müsaitse 4 dil anadil gibi konuşabilir.Mesela Brükselde doğup büyüyen bir göçmeni düşün.Hem ailesinin dilini biliyor hemde ülkesinin iki tane resmi dili var ikisinde de eğitim zorunlu gibi bir şey , hem de İngilizce öğreniyor yanına.Bizim bile nadir de olsa aklı başında iyi eğitim almış Almancılarımız var.İngilizce - Almanca - Türkçe yi üst seviye bilen çok var.
 5. Audaz

  Almanya�da Müslümanlar 'şeriat polisi' kurdu

  Bayvera di mi en büyük ? Ekonomik / ticari yoğunluk olarak Baden-Württemberg ve Hessen ilk sırayı paylaşıyor diye biliyorum ayrıca ( Otonom şehir-eyaletleri saymazsak )
 6. Audaz

  1.5 yıl oldu hala evliyim. .

  Ateist kadın bulup evlenmek zor iş.Ateist kadınların birçoğu da ailesinden , çevresinden saklıyor.İki kişi anlaşsa bile kadının ailesine ateist olduğunuzu belirtip evlilik için onay alımazsınız kolay kolay Türkiye'de.Türkiyedeki Ateist erkek ya maddi , akedemik başarı olarak çok kuvvetli olacak ya da fiziki güzellik , kişisel beceri olarak üst düzey olacak ki ateist kız bulacak bir de onun ailesini evliliğe ikna edicek.Ateist Cencus'a göre TR'de Ateistlerin sadece %20'si kadın. Yukarda saydığım özelliklere sahip değilseniz, çare yurtdışı.Evlenceğiniz kişi dinsiz olmasa bile sorun çıkmıyor müs
 7. Audaz

  Yaşasın !

  Ben de zamanında denedim baya profil fotosu yüklemeyi ancak artık uğraşmayı bıraktım.
 8. Audaz

  Ateistler ''Tanrı Yoktur'' Demezler..!

  Tanrı yoktur.
 9. Audaz

  Vejeteryan :)

  Türkiye müslüman bir ülke olduğu için doğal olarak büyükbaş hayvan kesimleri de vahşice.Avrupada et yiyince insanın içi daha rahat oluyor çünkü AB standartlarına göre hayvanı bacaktan asıp kafa kesme ( helal kesim ) felan yok.Ultra hızlı süperşok veya farklı acısız yöntemler kull
 10. Audaz

  İngiltere�de akılalmaz pedofili skandalı

  İngilterenin gelecekdeki en büyük sorunlarından olacak bu göçmenler.Almanlar yine şanslı ; Türk , Boşnak , Arnavut gibi müslümanlar eğitilebiliyor , toplumda saygın yerlere gelebiliyor..Afgan , Paki , Bangladeşliler felan tam yontulamaz.İngilizler geçmişte Britanya Hindistanı diye bir koloni ülkesi kurduklarına pişman olacak.
 11. Audaz

  AKP' nin oy başarısında kadın faktörü..

  Mitinglere bakıyorum bazen ön sıralardaki kadınlar çok çoşkulu , kıpır kıpır.Tayyip karıları menopozdan çıkarıyor gibi.
 12. Audaz

  AKP 2023'e kadar başımızda mı?

  Tayyip başbakanlığı bırakmasaydı ölene kadar iktidarda kalırdı ancak bu stratejik derinlikçi Tayyibin yerini alabilecek mi ? Yine de AKP uzun süre başımızda olucak.Hiçbir yolsuzluk kaydı bir AKP seçmeni için Tayyibin dansözlü rakı masasındaki fotoğrafı kadar negatif etki yapmaz.AKP'den kurtuluş yoksa AKP'yi ve AKP'lileri siklemeden yaşamaya alışın.
 13. Audaz

  Türkiye'de Futbol Hakkında..

  Bi' ara kombinem vardı ama bazı şeylerin farkına vardığım için dünkü süper kupa maçını seyretmedim bile.Futbol afyondur... izlemesi tabi ki.
 14. Audaz

  Richard Dawkins : Down sendromlu bebekler ölmeli

  Gender : Male
 15. Audaz

  Skorlarına güvenen Türk erkeğine kötü haber

  Kendimi bu konu sayesinde Ateist Forum değil Bulvar Gazetesi forumunda gibi hissettim sağol.
×
×
 • Yeni Oluştur...