zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.155
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.334 profil görüntüleme
 1. İslam terörist bir dindir. Bu gerçeği bütün dünya kabul etmeli. Avrupalılar bütün müslümanları ülkelerinden kovsunlar. Ülkeyi müslümanlarla dolduranlar terörle yaşarlar.
 2. İslam uygarlığı hiç var olmadı. İslam bu dünyaya hep cehalet yaydı. İslam = Cehalet
 3. Türkiyede merkez sağ yok. Türkiyede islamcılık var. AKP + MHP = % 60. İslamcıların oyu hiç bir zaman %60 ın altına düşmüyor. Türkiyede islamcılar iktidarı kaybederse Türkiye çağ atlar ama bence bu imkansız. CHP nin en büyük hatası çok partili hayata geçmek oldu. Türk halkının çoğunluğu gerizekalıdır. Gerizekalı bir halkın olduğu ülkede seçim yapılmamalı. Yapılırsa Tayyip gibi adamlar iktidar olur.
 4. Türkiye'yi İslamcılar yönetiyor. İslam yobaz bir dindir. Doğal olarak ateistlerin İslam'a karşı radikal olması normaldır. Müslümanlar gücü ele geçirdi hiç kimseye acımaz. Şeriat ile yönetilen İran'ı görüyoruz. Eski bir müslüman olarak İslam hakkındaki görüşüm. İslam benim için bu dünyada kanser hastalığıdır. İnsanlık bu hastalıktan kurtulmalı. Bence İslam bütün dünyada yasaklanmalı.
 5. Türkiyeyi artık hiç bir şey kurtaramaz. Türkiye Cumhuriyeti artık bitmiştir. CHP nin en büyük hatası çok partili hayata geçmek oldu. Müslüman ülkede demokrasi ve laiklik olmaz. CHP tek partili düzene devam etseydi şimdi İslamcı sapıklar bu ülkede yönetici olamazdı.
 6. Artık benim insanlıktan umudum kalmadı. Bilim çok gelişti ama insanlar hala 1400 yıl önceki çöl yağmacılarının peşinden gidiyor. İnsanlar Kuran gibi saçma bir kitaba inanıyor.
 7. Artık evet ve hayırın önemi yok. Tayyip bu ülkeyi ele geçirmiştir. Evet çıkmasa bile Tayyip istese çok rahat oyları çalabilir. Tayyip ülkeyi tamamen ele geçirdi. Türkiye Cumhuriyetini, Tayyip yıkalı çok oldu.
 8. Doğu Perinçek AKP nin kuklasıdır aynı Bahçeli gibi. Doğu Perinçek Tayyip'in ajanıdır.
 9. Akp zihniyeti İslam zihniyetidir. Akp zihniyeti İslam'ın sapık ürünüdür. İslam'dan kurtulamamış bir halk Akp den kurtulamaz. Müslüman her ulus İslam'ın bok çukurunda yüzmeye mahkumdur.
 10. Osmanlının İşid'den farkı yoktu. Bu gerçek gizlenmemeli. Padişah kendine köle kadınlardan harem kurmuştu. Osmanlı koca bir terör imparatorluğuydu.
 11. Bu halk 15 yıldır Tayyip'e oy vererek gerizekalı olduğunu ispatlamıştır. Ben bu ülkeden umudumu kestim.
 12. Aramıza tekrardan hoşgeldin.
 13. Barbaros Şansal doğru söylüyor. Bu ülke bokunda boğuluyor. İslamcıların yönettiği bir ülke bokunda boğulur.
 14. Yeni anayasayı inceleyin tamamen diktatörlük anayasası. İnternette maddeler var. Tayyip anayasası Kenan Erven'in anayasından bile kötü. Türk halkı gerizekalı olduğu için bu anayasa geçeçek. Bu ülkede Tayyip anayasasına evet diyecek milyonlarca gerizekalı var. Aynı Mhp ve Akp'ye oy veren milyonlarca gerizekalının olduğu gibi. Türkiye her geçen gün bokunda boğulmaya devam ediyor. Aziz Nesin'in dediği gibi bu halk gerizekalı.
 15. AK troller bi bitmeniz. Tayyip sana ne kadar para veriyor?