Jump to content

zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.270
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.676 profil görüntüleme
 1. zeus-

  Satanizm

  Ateizm'den Satanizm'e geçen bir kişi.
 2. zeus-

  Satanizm

  Bir satanist tapınak
 3. zeus-

  Satanizm

  Satanizm hakkında ne düşünüyorsunuz? Dünya genelinde çok sayıda satanist var. Bazı ülkelerde satanistlerin tapınakları var.
 4. İzmir Tabib Odası’dan Dr. Ergün Demir ve İstanbul Tabip Odası’ndan Dr. Güray Kılıç’ın Sosyal Güvenlik Kurumu verileriyle yaptığı araştırmaya göre Türkiye’de 14.4 milyon kişi Genel Sağlık Sigortası’nı (GSS) ödeyemedi, en temel hak olan sağlığa ulaşamayacak kadar yoksullaştı. 30 milyon vatandaş muhtaçlık yardımına gereksinim duyuyor Eğitim, yakacak, evde bakım, yoksulluk aylığı gibi yardımlar da göz önüne alındığında muhtaçlık yardımlarına gereksinim duyan yurttaşların 30 milyon civarı olduğu biliniyor. https://t24.com.tr/haber/144-milyon-kisi-yoksulluktan-genel-saglik-sigortasini-odeyemedi,622397
 5. zeus-

  Gss hakkında ;kısa ama gerçek bilgiler.

  Bende işsizim. Gss borcunu ödemiyorum. Türkiye'de işşiz insanlardan devlet para istiyor. Tam bir saçmalık. Otobüse binecek paramız yok. Devlet bizden para istiyor.
 6. Ömürleri sadece 42 gün Bir canlı muamelesi görmüyorlar Erkek civcivler kıyma makinelerinde ya da karbondioksit gazıyla öldürülüyor Endüstriyel tavuk üretimi nasıl yapılıyor?
 7. My name is Rasha.I was circumcised at seven. My name is Muna. I was circumcised at eleven. My name is Nagla. I was circumcised at ten. My name is Iman. I was circumcised at twelve. My name is Asma. I was circumcised at ten. My name is Semah. I was circumcised at twelve. My name is Narmeen. I was circumcised at nine. Benim adım Rasha. 7 yaşında sünnet oldum. Benim adım Muna. 11 yaşında sünnet oldum. Benim adım Nagla. 10 yaşında sünnet oldum. Benim adım Iman. 12 yaşında sünnet oldum. Benim adım Asma. 10 yaşında sünnet oldum. Benim adım Semah. 12 yaşında sünnet oldum. Benim adım Narmeen. 9 yaşında sünnet oldum.
 8. zeus-

  Katil Doktarlar

  Türkiye'de doktorlara hiç güvenmiyorum. Sünnet konusunda bile insanları kandırıyorlar. Sağlıklı diye yalan söylüyorlar. Sünnet bir genital sakatlamadır. Doktorların dini imanı para olmuş. Para için her türlü yalanı söylüyorlar.
 9. zeus-

  en büyük düşman anne babadır

  Sünnet konusunda bende aileme kızgınım. Sünnet bir insanın genital sakatlanmasıdır.
 10. Dinlerin sonu ne zaman gelecek? Türkiye ve diğer Ortadoğu ülkelerinde İslam'ın sonu ne zaman gelecek?
 11. Hem Allah'ın mükemmel yararttığını savunucaksın hemde çocuk sünneti sünnetini savunacaksın. Tam bir gerizekalılık. Sünnet İslam ile çelişir. Müslümanlar en büyük sünnet karşıtı olması gerekirken en büyük sünnet savunucusu olmuşlar. Ayrıca sünnet sağlığa zararlı. Sünnet derisi penisi korur.
 12. Arapçada bence iki büyük saçmalık var. Birincisi kelimerin bitişik yazılması. İkincisi aynı harfin başta sonda veya ortada farklı yazılması. Latin alfabesinde böyle birşey yok. Buda bir çocuğun arapça yazıp öğrenmesini zorlaştırıyor. Bence Araplar bu konu hakkında alfabe reformu yapmalı. Osmanlı döneminde bile bu gündeme gelmişti.
 13. Türkiye'den umudunuz var mı? AKP'nin seçimle gideceğini hiç sanmıyorum. 2023 seçimlerinde oyları çalar ya da iç savaş çıkartır yine gitmez. Yada şeriat ilan ederler. AKP'den kurtulur muyuz? AKP olduğu sürece bu ülke Somali, İran, Arabistan, Afkanistan seviyesinde olmaya devam edecek. Türkiye gerçek bir demokrasiye sahip bir ülke olacak mı? Türkiye'de bir gün insan hakları olacak mı? Benim hiç bir umudum yok.
×
×
 • Yeni Oluştur...