Jump to content

zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.181
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.643 profil görüntüleme
 1. Theresa May: “Bu şeytani ideoloji İslam değil”

  Kapitalizm Avrupa'yı bitirdi. Ülkeleri sahtekar siyasetçiler yönetiyor. "İslam barış dinidir" diyen biri sahtekardır. İslam terörist bir ideolojidir. Her müslüman terörist olma potansiyeli taşır. Kapitalizm İslam denen sapık ideolojiyi kullandığı için İslam'ın pisliklerini hep görmezden geliyor.
 2. Fakirler Neden Yaşamaya Devam Eder?

  Hayatını son derece fakir olarak geçiren Diyojen'in içinde yaşadığı bir fıçısı ve bir çanağı vardır. Rivayetlere göre bir gün bir çeşme başında avucu ile su içen bir çocuğu gördüğünde “Bu çocuk bana fazladan eşyam olduğunu öğretti” diyerek elindeki çanağı da atmıştır.
 3. Fakirler Neden Yaşamaya Devam Eder?

  Filozof Zeno bu konuda ne söylüyor?
 4. TANRI'NIN KÖTÜ YANININ OLABİLECEĞİ GERÇEĞİ

  Yıllarca Tanrıya dua ettim. Dualarım hiç gerçekleşmedi. Dualar boştu. Bir gün Tanrı'nın olmadığını anladım ve dua etmeyi bıraktım. İnsanlığa faydası olmayan bir Tanrı'nın olup olmamasının önemi yok. Binlerce yıl insanlar savaştı ve bir birini öldürdü. Böyle bir dünyada Tanrı var yada yok ne önemi var.
 5. Bağımsız Ege Projesi!

  Doğru söylüyorsun. Bir Tayyip gider başka Tayyip'ler gelir. Açıkçası ben yıllar önce Türkiye'den umudu kestim.
 6. Bağımsız Ege Projesi!

  Tayyip denen pisliğin yönetmediği her coğrafyada yaşamaya razıyım.
 7. Maganda

  Ne yetkisi? Türkiye'de Tayyip diktatörü var.
 8. Maganda

 9. Maganda

 10. Maganda

  Tayyip'in magandaları Halk Özel Harekat
 11. Maganda

  Silah seslerini bende çok duyuyorum. O sağa sola havaya silah sıkanların çoğunluğu akp nin milisleri. AKP nin milislerine polis bir şey diyemiyor. Çünkü hemen görevden atıyorlar. Türkiye bokunda boğuluyor. Ülke AK partisinin magandalarının elinde.
 12. Halkın çoğu sapık ve ruh hastası ama bunun farkında bile değiller

  Bu halkın sapık, gerzek ve ahlaksız olduğunun en büyük ispatı. Tayyip denen sapık şerefsiz pisliğe oy vermeleridir. Tayyip pisliğine oy veren birinin insanlığından şüpe ederim. Tayyip insanlık tarihinin en şerefisiz ahlaksız namusuz insanıdır.
 13. recep tayyip erdoğandan kurtulmanın hiç bir yolu yokmu?

  Allah nasıl kurtaracak?
 14. İslam Neden Bazı İnsanları Sevmez

  İslam'ın sevdiği insan var mı? İslamın egemen olduğu toplumlarda insanlık yok olur. İslam bu dünyanın kanseri. Bu kanser yayılıyor ve en büyük sorumlusu Kapitalizm. Kapitalizm İslam'ı sever. İslam'la beyinleri yıkanmış insan zombiye döner. Kapitalizmde bu zombileri istediği gibi kullanır. İŞİD, El Kaide, Boko Haram, Eş Şabab, Hizbullah, Hamas İslami terör örgütlerinin isimlari saymakla bitmez.
×