Jump to content

zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.193
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.804 profil görüntüleme
 1. Zina Resmi Olarak Yasaklanabilir

  Zina yasak ama 4 kadın alıp köle pazarından sınırsız cariye almak serbest. İşte islam ahlakı. İslam ahlakı İşid demektir. İşid zina yapanları taşlıyordu ama kendileri savaş esiri cariye kadınlara tecavüz ediyordu. İslam'da zina yasaktır ama tecavüz serbestir.
 2. İslam bir terör dinidir

  İslam bu dünyanın kanseridir. Bu kanser yok edilmelidir. Bu kanser bütün dünyaya yayılırsa insanlığın sonu gelir.
 3. İslam'da kadınlar ikiye ayrılır. Nikahlı kadınlar ve cariyeler(kadın köleler). Müslüman erkekler 4 kadın, sınırsız cariye alabilir. İslam'da kadın maldır.
 4. Müslümanlar neden yahudilerle savaşıyor

  Müslümanlar gerizekalıdır. Müslümanlığın birinci şartı gerizekalı olmaktır. Müslümanlar birbiriyle bile savaşırlar. İslam terör dinidir. İslam vahşet dinidir. Suriye'de, Irak'ta müslümanlar bir birini öldürüyor. Müslümanlar farklı dinlere, farklı mezheplere farklı ırklara düşmandır. Müslümanda hoşgörü yoktur.
 5. Kuran-ı Kerim'e göre Kudüs İsrail'indir, Yahudiler üstün ırktır
 6. İslam'da erkeğe iki, kadına bir birim miras düşer.
 7. İslam'da kadının şahitliği yarımdır
 8. İslam kadın düşmanı bir dindir. Suudi kadının ağzından, Müslüman Suudi Arabistan'da kadın hakları.
 9. Diyanetten çocuk gelinlere izin

  Hadisler çocuk gelinlere izin veriyor. Muhammed, Aişe ile 6 yaşında evlendi ve 9 yaşında cinsel ilişkiye girdi. Diyanet Ehli-Sünnet bir kurumdur. Çocuk gelin islamda sünnettir.
 10. Ateist olma serüvenim

  Bu tür başlıkları görünce mutlu oluyorum. Bir insan için en büyük ilerleme kendisini İslam bataklığından kurtarmaktır. Her zaman en iyisi ateist olmaktır. İnsan zihni temiz oluyor.
 11. İslam'da erkekler 4 kadın sınırsız cariye alabilir
 12. Theresa May: “Bu şeytani ideoloji İslam değil”

  Kapitalizm Avrupa'yı bitirdi. Ülkeleri sahtekar siyasetçiler yönetiyor. "İslam barış dinidir" diyen biri sahtekardır. İslam terörist bir ideolojidir. Her müslüman terörist olma potansiyeli taşır. Kapitalizm İslam denen sapık ideolojiyi kullandığı için İslam'ın pisliklerini hep görmezden geliyor.
 13. Fakirler Neden Yaşamaya Devam Eder?

  Hayatını son derece fakir olarak geçiren Diyojen'in içinde yaşadığı bir fıçısı ve bir çanağı vardır. Rivayetlere göre bir gün bir çeşme başında avucu ile su içen bir çocuğu gördüğünde “Bu çocuk bana fazladan eşyam olduğunu öğretti” diyerek elindeki çanağı da atmıştır.
 14. Fakirler Neden Yaşamaya Devam Eder?

  Filozof Zeno bu konuda ne söylüyor?
×