Jump to content

zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.279
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.964 profil görüntüleme
 1. zeus-

  İslam bu dünyanın kanseridir

  İslam kanseri Türkiye'yi bitiriyor.
 2. zeus-

  Türkiye'de İslam Eriyor

  İslam'ın sonu yaklaşıyor.
 3. zeus-

  Müslüman Kızın Ateizme Geçişi

  İslam'ın sonu yaklaşıyor.
 4. zeus-

  4 Karısı Olan Müslüman

  İslam'da çok eşlilik hakkında kadınların yorumlarını bekliyoruz.
 5. İslam bu dünyanın kanseridir. İslamın egemen olduğu toplumlarda insanlık yok olur. Kapitalizm İslam'ı sever. İslam'la beyinleri yıkanmış insan zombiye döner. Kapitalizmde bu zombileri istediği gibi kullanır. İŞİD, El Kaide, Boko Haram, Eş Şabab, Hizbullah, Hamas İslami terör örgütlerinin isimlari saymakla bitmez.
 6. Tayyip MHP sayesinde son seçimleri kazandı. MHP olmasa şimdi Tayyip ülkenin başında olmazdı. MHP nin AKP den çıkarı ne? Bahçeli neden Tayyipçi oldu?
 7. AKP Türkiye'nin başına gelmiş en büyük felakettir. 2023 seçimlerinde AKP den kurtulur muyuz?
 8. zeus-

  İSLAMI NASIL YOK EDERİZ

  Dünya İslam'dan kurtulursa insanlık çağ atlar.
 9. CHP Savaşa Hayır mitingi yapmalı. Şuan Tayyip ülkeyi bataklığa sürüklüyor. Atatürk'ün "Yurta barış dünyada barış" ilkesine uyulmuyor.
 10. zeus-

  Satanizm

  Ateizm'den Satanizm'e geçen bir kişi.
 11. zeus-

  Satanizm

  Bir satanist tapınak
 12. zeus-

  Satanizm

  Satanizm hakkında ne düşünüyorsunuz? Dünya genelinde çok sayıda satanist var. Bazı ülkelerde satanistlerin tapınakları var.
 13. İzmir Tabib Odası’dan Dr. Ergün Demir ve İstanbul Tabip Odası’ndan Dr. Güray Kılıç’ın Sosyal Güvenlik Kurumu verileriyle yaptığı araştırmaya göre Türkiye’de 14.4 milyon kişi Genel Sağlık Sigortası’nı (GSS) ödeyemedi, en temel hak olan sağlığa ulaşamayacak kadar yoksullaştı. 30 milyon vatandaş muhtaçlık yardımına gereksinim duyuyor Eğitim, yakacak, evde bakım, yoksulluk aylığı gibi yardımlar da göz önüne alındığında muhtaçlık yardımlarına gereksinim duyan yurttaşların 30 milyon civarı olduğu biliniyor. https://t24.com.tr/haber/144-milyon-kisi-yoksulluktan-genel-saglik-sigortasini-odeyemedi,622397
 14. zeus-

  Gss hakkında ;kısa ama gerçek bilgiler.

  Bende işsizim. Gss borcunu ödemiyorum. Türkiye'de işşiz insanlardan devlet para istiyor. Tam bir saçmalık. Otobüse binecek paramız yok. Devlet bizden para istiyor.
 15. Ömürleri sadece 42 gün Bir canlı muamelesi görmüyorlar Erkek civcivler kıyma makinelerinde ya da karbondioksit gazıyla öldürülüyor Endüstriyel tavuk üretimi nasıl yapılıyor?
×
×
 • Yeni Oluştur...