Jump to content

zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.238
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.177 profil görüntüleme
 1. zeus-

  Namazın Zararları

  İşid, el kaide, boko haram, hizbullah gibi terör örgütleri üyeleri 5 vakit namaz kılan insanlar. Bu insanların hepsi katil. Namazın insanlığa hiç faydası yok. Tam tersi namaz zararlıdır. Namaz insanların beyinlerini süngerleştirir.
 2. zeus-

  Yurtdışına yerleşmek

  Ev almak için değil. Pasaport, uçak bileti parası, ev kira parası, yemek parası vb. Para olmadan hiç bir şey olmaz. Parasız adam yurt dışına gidemez. Artı yurtdışında sahip çıkacak akraba gerekli bence. Hiç bilmediğimiz ülke.
 3. zeus-

  Yurtdışına yerleşmek

  Bende bu ülkeden gitmek istiyorum. AKP Türkiye'yi bitirdi. Tayyip ülkenin içine sıçtı. Benimde Türkiye'den hiç umudum yok. Ülke bitik. Yurt dışınada yerleşmek için para gerekli. Parasızlıktan hiç bir yere gidemiyorum. Fakir, sefil biriyim.
 4. zeus-

  İslamda Ensest Evliliklerin Serbest Olması

  güncelleme.
 5. Türkiye'ye ne zaman gerçek demokrasi gelecek? Türkiye'de ne zaman insan hakları olacak? Türkiye'de ne zaman mahkemler bağımsız olacak? Türkiye'de ne zaman laik eğitim olacak? Türkiye'de ne zaman insanlar, insan gibi yaşamayı öğrenecek?
 6. zeus-

  İslam Saçmalığı

  Kâfirler, nerede bulunsa öldürülmeliydi. Bozguncular ya boyunlarından vurularak öldürülmeli, ya asılmalı, ya ellerinden ayaklarından çapraz kesil­meli, ya da sürülmeliydiler. Hıristiyan ve Yahudilerle dost olunmamalıydı. Peygamberin dört halifesinden üçü Müslümanların bıçaklarıyla can vermişti. İslamın insan­lığa vaat ettiği barış buydu. - Turan Dursun
 7. zeus-

  İslam Saçmalığı

  Güya islam yanlış anlaşılıyor. Suriye'de doğmuş büyümüş biri olarak, ben islamdan başka bir şey duymadım. İslam hiçbir zaman yanlış anlaşılmadı. İslamın kendisi sorun fakat kimse bu gerçeklikle yüzleşmek istemiyor. hiç kimse terörizmin kökenine inip iyice bakmıyor. oysa görülecektir ki, bu beyin yıkama makinesinin adı islamdır. islam bana göre ayrı, diğer müslüman kadın ve erkekler için ayrı değil. İslam Muhammed ne dediyse, ne yaptıysa aynen odur. İslamı anlamak mı istiyorsunuz? Muhammed'in biyografisini okumalısınız! hayal kırıklığı yaratan, şok edici belgeler göreceksiniz. - Wafa Sultan
 8. zeus-

  Din gereksizdir

  Din cahili daha cahil yapar. Türkiyede müslüman cahilleri görüyoruz. Cahillikte sınır tanımazlar.
 9. zeus-

  İslam Saçmalığı

  güncelleme...
 10. zeus-

  Demokrasi saçmalığı

  Müslüman ülkede demokrasi olmaz. İslam ile beyinleri yıkanmış bir topluluktan bir cacık olmaz. Türk halkı ilk önce İslam bataklığından kurtulmalı. Sonra bu ülkede gerçek demokrasi olur.
 11. zeus-

  Faşist Tayyibistan İslam Cumhuriyeti

  Tayyip'i başa getiren İslam dinidir. Türkiye'yi bu hale getiren İslam dinidir. İslam'ın olduğu bir ülke adam olmaz. İslam 21. yy da insanlığın üzerine kabus gibi çöktü. Bütün İslam ülkelerinde insan hakları yok. İslam'ın oluğu bir ülkede terör olur, kan olur, göz yaşı olur. İnsanlık bir an önce İslam'dan kurtulmalı.
 12. İslam'da erkeğe iki, kadına bir birim miras düşer.
 13. İslam'da kadının şahitliği yarımdır
 14. Müslüman erkekler 4 kadın, sınırsız cariye alabilir
 15. zeus-

  İslam'da Kölelik

  Ateist olmak için bir sebep. İslam'da kölelik ve cariyelik var.
×