Jump to content

zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.213
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.990 profil görüntüleme
 1. zeus-

  Başı açık AKP ye oy veren kadınlar

  Başı açık şeriatı savunan kadınları Facebook'ta görüyorum. Şeriat Allah'ın kanunlarıdır diyip duruyorlar.
 2. zeus-

  Başı açık AKP ye oy veren kadınlar

  Referandumda evetti kutlayan AKP li kadınlar.
 3. zeus-

  Başı açık AKP ye oy veren kadınlar

  Başı açık AKP ye oy veren kadınlar. Son zamanlarda bu tipleri çok görmeye başladım. Bu tipler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bazı başı açık kadınlarda şeriattı savunuyorlar.
 4. zeus-

  AKP şeriatçı mı?

  AKP şeriatçı mı yoksa dini kullanan sahtekarlar topluluğu mu? AKP nin kanalı TRT de neden kadınların başı açık? Şeriatta bir erkek dört kadın alır. Miras paylaşımı ve şahitlikte kadın yarımdır. Bu tür şeriat yasalarını 16 yıldır hiç yasalaştırmadı ama ülkeyide yobazlaştırdı. AKP nin amacı ne? Ülkeyi soyup zengin olmaya çalışan sahtekarlar topluğu mu? Bence bu sahtekarların şeriatla ilgileri yok.
 5. zeus-

  Tekbirli polis özel harekat yemini hakkındaki düşünceleriniz

  Avrupa'daki müslümanlar çok çocuk yapıyor.
 6. zeus-

  Tekbirli polis özel harekat yemini hakkındaki düşünceleriniz

  Benim yurtdışından bile umudum yok. Avrupa'yıda İslamcılar basmış. Avrupa İslamlaşıyor. Dünya'nın geleceği hiç iyi değil.
 7. zeus-

  Tekbirli polis özel harekat yemini hakkındaki düşünceleriniz

  Türkiye'de laiklik 1950 yılında çok partili hayata geçişle yıkılmıştı zaten. CHP nin en büyük hatası çok partili hayata geçmesidir. Müslümanların çoğunluk olduğu bir ülkede ve çok partili bir düzende laiklik ayakta duramaz.
 8. Bu saydığın ülkeler müslüman değiller. İslam'ın olduğu yerde gelişmişlik olmaz. İslam şeriatıyla bir ülke gelişemez.
 9. zeus-

  İran'ın laik olduğu zamanlar

  İran'da Laiklik
 10. zeus-

  İslam Emperyalizmi

  İslâm ayak bastığı coğrafyalarda tarihi-kültürel yapıları put diye yıkmıştır fakat istilâ ettiği coğrafyada insanlara mitolojik Arap putperestliği aşılamıştır. Çocuklara İslami Arapça ad koymayı öğütlemiştir. Olası bir yaratıcının Arap çöl kültürünün kıyafetleri olan sarık-cübbe-şalvar giyilmesini emrettiğini söylemiştir. Yöresel-renkli kıyafet giyen kadınların kıyafetlerini ilgi çekiyor diye yasaklamış, genellikle siyah ve ilgi çekmeyen renkler giyilmesini emretmiştir. Arapça harfleri kutsal harfler olarak toplumlara yutturmuştur. Olası bir yaratıcı nezninde geçerli dilin Arapça olduğunu, İslamı kabul eden herkesin Arapça öğrenmesi gerektiğini, vaat ettiği hayali cennette konuşulacak dilin ise Arapça olduğunu söylemiştir. Eski Arap kültürü ve geleneklerinin çoğunu kutsal hükümler diye ayak bastığı coğrafyalardaki toplumlara lansetmeye çalışmıştır. Kültürlere savaş açmıştır. Toplumların kültürel adetlerin çoğunu günah-haram diye yasaklamıştır. Türk kültürüne büyük bir darbe vurmuştur. Tek evliliklerin görüldüğü toplumlarda çok evlilikler görülmeye başlamıştır. İslam ilk ayak bir coğrafyaya tarikatlar/cemaatler aracılığıyla sirayet eder. Provakatör İslami Tarikatlar/Cemaatler önce bir bölgede aynı topluluğa ait insanları birbirine düşürecek fetvalar verir. Birbirine düşen aynı topluluğu ait insanların çatışmasından bölgede güçlenmeyi ve sistemini bölgede oturmayı umar. İnsanı insana kırdırır. Cehalet pompalayan Arap-İslami kültürü yavaş yavaş insanların ruhuna işlemeye başlamıştır. Onu kendi benliğinden yavaş yavaş uzaklaştırır. Başka kimliğe büründürür. Arap-İslam kültürünün yüksek erdeme, ahlaka, refaha sahip çoğu toplumu yozlaştırdığı, ahlaksız ve sefil insanlar yığınına çevirdiği görülmüştür.
 11. zeus-

  akp 20 yıl sonra yok olur mu

  20 yıl sonrayı tahmin etmek çok zor. 24 haziranda yapılan seçimlerde oylar çalındı.
×