Jump to content

Sütlü Kase

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  593
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Sütlü Kase Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

807 profil görüntüleme
 1. Fazla edebiyat olmuş, ağzımız olmasa yemek yiyemezdik allahın bu ince ayarı sayesinde hayattayız desen yeterdi.
 2. Sütlü Kase

  Sevgiliye/eşe güvenmek

  Yakın zamanda bu konuda canı yakılmış biri olarak söyleyebileceğim şey. HERKES ondan en bekleyen şeyde dahil her şeyi yapabilir.
 3. Yine değer gösterdik, baştan sona yazdıklarını okuduk. Hakarete uğradık. Sen bırak bunları da forumda yukarıdaki kelime çorbasını baştan sona okuyan bir insan evladı bulabilecek misin acaba ?
 4. Sen çok yanlış anlamışsın. Kadınla erkek hukuken, yani hak olarak eşittir. Cinsiyetten değil insanlığından gelen haklardır. Fiziksel ve biyolojik olarak eşittir demiyor kimse. Zaten başlık başka içerik başka şeyler anlatıyor. Tavan arası bence.
 5. Sütlü Kase

  Silinen dosya hakkında

  Sadece resim için arama yapan bir uygulamada o yüzden.
 6. Sütlü Kase

  Silinen dosya hakkında

  Çoğu dosya silinmez, silinmesi için geçmesi gereken süre uzundur ve bunun önüne geçmek için silinen bölgenin yeniden yazılabilir olarak işaretlenmesi kullanılır. Üzerinde yazılar olan bir kağıda, yazıları silmeden tekrar yazı yazmak gibi. Diskdigger diye bir uygulama vardı storedan onu indirip tarama yaparsan can sıkıcı sonuçlarla karşılaşabilirsin.
 7. Sütlü Kase

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Niye dövün olmazda, barıştırmak olur diyorsun ? Çünkü öyle işine geliyor. Bu bariz taraflılığın ortadayken gerçekten kendini tartışmaya değer biri olarak mı görüyorsun.
 8. Sütlü Kase

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Kadının dövülmesi gerektiğine zaten baştan inanmış ve kabul etmişse. Evet aynen öyle derler.
 9. Sütlü Kase

  ....

  Dikkat çekmeye başladın. Nasıl açıklayalım ? Geçmişte açılmış çok hesabın mı var acaba.
 10. Doğru bir yaklaşım ancak şuan için geçerli. Örneğin şuan bir yerine saplanmış bir şey olduğunu varsayalım. Acı duymasan bile onun orada olmaması gerektiğini anlar ve çözüm için çabalarsın. Ancak geçmişte bu kadar zeki değildin. O şey seni rahatsız etmeseydi onu orada bırakıp umursamayabilirdin. Buda ölümüne giden yol olabilirdi.
 11. Sütlü Kase

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Bende öyle düşünüyorum, kendi ağzından duymak istedim.
 12. Sütlü Kase

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Buralarda mısın ? Sonuç ne oldu merak ettim
 13. Sütlü Kase

  ateistin cevapsız kaldığı anlar.

  Ben deistim demenin altarnatif yolları....
 14. Açıkçası banlanan üyelerin niye banlandıklarını takip etmiyorum. Ne yazmış da onun üstüne banlanmış, uzun zamandır mı böyle yapıyor vs bilmem yani. Buradaki izlenimim, yani bu forumdaki izlenimim genel olarak insanların histerik tepkiler ile banlandığı yönünde. Yani bir kişinin adminlerden herhangi biri ile aşırı zıt kutupta bir düşüncesi var ise ve bunu savunur ise postalanıyor. Elbette burada atılanın düşüncesi haklı veya yöneticinin düşüncesi haklı demiyorum. Bu konuya etki eden bir şey olmamalı. Yani sen A'yı sevmiyor musun ? B hakkında böyle mi düşündün ? O zaman atıldın gibi şeyler izlenen yol olmamalı. Tabi ki terbiyesizlik atılmak için bir sebep olabilir ama bu durumda ilan edilme şeklide buna göre olmalı. Neyse elbette bu sizin bileceğiniz iş ben buradan konuşuyorum sadece, yanılıyor da olabilirim.
 15. Sütlü Kase

  Güvenlikimiz Tehlikede

  He ya forumu kırmaktan daha kolay ama zor yani... Neyse Forum yönetimi hiç bir şeyinizi korumaz sizin, buna güvenerek yazıyorsanız yazmayın.
×
×
 • Yeni Oluştur...