Jump to content

Hercümerç

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  572
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

Hercümerç Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kadıköy

Contact Methods

 • Skype
  micropin

Güncel Profil Ziyaretleri

1.528 profil görüntüleme
 1. Hercümerç

  Kızlar tipe önem verir mi?

  Yazlıklarının bir kısmına katılıyorum ancak kadınların tipe ve güce verdikleri önemin düşündüğünden fazla olduğunu düşünüyorum. Adriana Lima neredeyse 40 yaşına gelmiş, iki tane çocuğu var. İstersen çocukların kimden olduğuna bir bakıver. En güzel yıllarını yakışıklı, boylu boslu güçlü adamlarla tüketmiş, onlardan birisinden de iki çocuk yapmış. Çocukları yaptığı 2.01 metrelik basketbolcu kocasından tarafından aldatılarak boşanmış. Yani her anlamda düşüşe geçmiş, bu tip erkeklerin kendisine sadık kalamayacağını kadınların çoğunun yaptığı gibi test ederek öğrenmiş. Adamın alıcısı çok, dünyanın en güzel kadınından da çocuk yapmış, daha birçok kadınla birlikte olma potansiyelini korurken neden tek bir kadına sadık kalsın. Adriana ise ancak 40 yaşına gelirken çıtayı düşürmüş; kendisiyle ilginecek, başkasından peydahladığı çocukları kendi çocuğu gibi sevecek ve tüm bunlara rağmen ona sadık kalacak birisini ararken bizim Metin kuyruk gibi peşine takılmış. Pozitif enerji, düşünme vs. saçmalıklarla kendine inandırıp bir şekilde o açlığını doyurmuş. Bir erkeğin kendinden büyük ve iki tane çocuğu olan, doğurganlık yetisini neredeyse kaybetmiş bir kadınla ilişki kurmasının tek mantıklı açıklaması reklam olabilir. Kendisi pek mantıklı konuşan, yazan bir insan olmadığı için aşık olmuş da olabilir; ancak evrimsel açıdan bu bir kazanç değildir. Sadece Muhammed'in Hatice ile evlenmesi gibi statüsünü, tanınırlılığını artıran, cebini dolduran bir ilişkidir.
 2. Hercümerç

  Linux işletim sistemi kullanan var mı?

  Arada bir ihtiyaç mukabilinde Kali linux kullanırım, onu da mevcut hdd yerine harici hdd'ye persistence olarak kurdum. Normal harddiske kurulmuş gibi değil elbette, ancak ayarlarımı ve dosyalarımı saklıyor, bana yetiyor. Bir arkadaşın da dediği gibi linuxlar ihtiyaca göre kullanılır. Hangisine ihtiyacın olduğunu uğraştığın işlere göre belirlersin.
 3. Hercümerç

  Alparslan Kuytul hakkında

  savaş zamanında orduya muhalefet etmek suçtur. savaş başlamadan istediğini konuşabilir, ancak başladıktan sonra "tsk afrin'e girer ama çıkamaz!" derse hapse atılması kaçınılmazdır. çünkü bu adamı dinleyen, peşinden giden birsürü insan var. bu sözlerle orduya karşı psikolojik harp yapmış olur. zaten bu adam mürtedin katlini savunan, açık giyinen kadınlara hakaretler eden bir zalim, bir zalim başka bir zalimin zulmüne uğramışsa buna sevinirim.
 4. Hercümerç

  Kızlar tipe önem verir mi?

  sabah sabah beni güldürdünüz, usc de sizi güldürsün bende babyface denen surattan var ama cinsel performans açısından seviştiğim kadınlar tarafından çoğunluktan iyi olduğum söylenir. babyface surattan hoşlanan kadın oranı taş çatlasa %20'dir. asıl hoşlandıkları keskin, sert ve simetrik hatlara sahip olan yüzler. tabi bunlar uzun boy ve yapılı olmakla birleşmezse pek bir anlam ifade etmez. o zaman kariyerinize, başarılarınıza, paranıza bakarlar ama bunlara sahip olsanız bile kendinizi pek nimetten saymayın, kadınların asıl iştahla arzuladıkları tıpkı sizin seksi kadınları arzuladığınız gibi yakışıklı oğlanlar olacaktır.
 5. Atom parçalamamızı mı bekliyorsun nedir... nihayetinde burası bir forum sitesi, hakemli bilim dergisi değil.
 6. Hercümerç

  Çok yalnızım kimsem yok

  Pek hoşlanmasan bile iyi kötü bir kız arkadaş bul kendine. onunla gez toz ama diğerleri de görsün, sonra gerisi gelir zaten.
 7. Sen gerçekten böyle bir kaynağın varolduğunu ispatla sana nobel verirler. einstein, newton kadar ünlü olursun. sen neden bahsediyorsun yahu, çocuk mu kandırıyorsun yoksa akli dengen mi bozuk?
 8. e açıkla öyleyse hangi çeşit enerjiyi kullanıyorlar, doğada varolan şimdiye kadar hiç bilmediğimiz bir enerji kaynağı mı keşfedilmiş?
 9. Hercümerç

  ABD evleri amerikan sokakları

  Köylerimiz böyle sessiz değil. köpekler, inekler, horozlar 24 saat gürültü üretiyor.
 10. Saçmalaya giriş 101. Atarlı bir ergen tarafından veriliyor Buradaki iddia termodinamiğin birinci yasasına aykırı, ortada kaynak maynak yok ama iş var.
 11. Gerçekten mi? havadaki sürtünme ve kütle çekim kuvvetini nasıl yendiğini bi söyleyiver de ulvi fizik bilginle aydınlanalım
 12. fizik bilen böyle bir şeyin mümkün olmayacağını bilir. milin ardında motor olduğu ilk harekete bile ihtiyaç duymamasından belli, ilk kalkınma her zaman fazla güç gerektirir. adam dönmemesi için bir cubuk sıkıştırıyor, çözünce düzenek harekete devam ediyor.
 13. Hercümerç

  Forum üyeleri hangi bölüm mezunusunuz?

  Mühendislik, Elektronik ve Haberleşme olanından.
 14. çoğunluğun zeka düzeyi düşüktür, çoğunluğa iyi eğitim vermek çok masraflıdır. dolayısıyla demokrasiyle yönetilen ülkelerde kaçınılmazdır. aslında bu durum, aynı zamanda pek çok kodamanın işine gelir. zeki insanları mutlu etmek, bir arada tutmak, koyun gibi gütmek, köleliğe ikna etmek zordur. neden işlerini zorlaştırsınlar ki? aptallar çoğunlukta olursa onlar işlerini çok daha kolay halleder.
 15. Hercümerç

  Kadın mazoşist bir varlıktır

  erkek zengin veya yakışıklıysa çoğunlukla piç olur, değilse; iyi, efendi adam rolüne bürünür. iyi karakterli olduklarından falan değil, kadınlar da bunu anlamayacak kadar saf değil! piç olduğu için değil, güçlü olduğu için o adamlara kendilerini köle gibi sunarlar. ne diyordu nietzsche " Ne çok gülmüşümdür, keskin pençeleri olmadığı için kendini iyi zanneden zayıflara."
×
×
 • Yeni Oluştur...