Jump to content

Hercümerç

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  570
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

4 Takipçiler

Hercümerç Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  micropin

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kadıköy

Güncel Profil Ziyaretleri

1.417 profil görüntüleme
 1. Hercümerç

  Alparslan Kuytul hakkında

  savaş zamanında orduya muhalefet etmek suçtur. savaş başlamadan istediğini konuşabilir, ancak başladıktan sonra "tsk afrin'e girer ama çıkamaz!" derse hapse atılması kaçınılmazdır. çünkü bu adamı dinleyen, peşinden giden birsürü insan var. bu sözlerle orduya karşı psikolojik harp yapmış olur. zaten bu adam mürtedin katlini savunan, açık giyinen kadınlara hakaretler eden bir zalim, bir zalim başka bir zalimin zulmüne uğramışsa buna sevinirim.
 2. Hercümerç

  Kızlar tipe önem verir mi?

  sabah sabah beni güldürdünüz, usc de sizi güldürsün bende babyface denen surattan var ama cinsel performans açısından seviştiğim kadınlar tarafından çoğunluktan iyi olduğum söylenir. babyface surattan hoşlanan kadın oranı taş çatlasa %20'dir. asıl hoşlandıkları keskin, sert ve simetrik hatlara sahip olan yüzler. tabi bunlar uzun boy ve yapılı olmakla birleşmezse pek bir anlam ifade etmez. o zaman kariyerinize, başarılarınıza, paranıza bakarlar ama bunlara sahip olsanız bile kendinizi pek nimetten saymayın, kadınların asıl iştahla arzuladıkları tıpkı sizin seksi kadınları arzuladığınız gibi yakışıklı oğlanlar olacaktır.
 3. Hercümerç

  Ateistforumda üyeler neden bilim ve teknolojiye önem vermiyor?

  Atom parçalamamızı mı bekliyorsun nedir... nihayetinde burası bir forum sitesi, hakemli bilim dergisi değil.
 4. Hercümerç

  Çok yalnızım kimsem yok

  Pek hoşlanmasan bile iyi kötü bir kız arkadaş bul kendine. onunla gez toz ama diğerleri de görsün, sonra gerisi gelir zaten.
 5. Hercümerç

  En basit devridaim makinesi - Bu bir devrim hile yok!

  Sen gerçekten böyle bir kaynağın varolduğunu ispatla sana nobel verirler. einstein, newton kadar ünlü olursun. sen neden bahsediyorsun yahu, çocuk mu kandırıyorsun yoksa akli dengen mi bozuk?
 6. Hercümerç

  En basit devridaim makinesi - Bu bir devrim hile yok!

  e açıkla öyleyse hangi çeşit enerjiyi kullanıyorlar, doğada varolan şimdiye kadar hiç bilmediğimiz bir enerji kaynağı mı keşfedilmiş?
 7. Hercümerç

  ABD evleri amerikan sokakları

  Köylerimiz böyle sessiz değil. köpekler, inekler, horozlar 24 saat gürültü üretiyor.
 8. Hercümerç

  En basit devridaim makinesi - Bu bir devrim hile yok!

  Saçmalaya giriş 101. Atarlı bir ergen tarafından veriliyor Buradaki iddia termodinamiğin birinci yasasına aykırı, ortada kaynak maynak yok ama iş var.
 9. Hercümerç

  En basit devridaim makinesi - Bu bir devrim hile yok!

  Gerçekten mi? havadaki sürtünme ve kütle çekim kuvvetini nasıl yendiğini bi söyleyiver de ulvi fizik bilginle aydınlanalım
 10. Hercümerç

  En basit devridaim makinesi - Bu bir devrim hile yok!

  fizik bilen böyle bir şeyin mümkün olmayacağını bilir. milin ardında motor olduğu ilk harekete bile ihtiyaç duymamasından belli, ilk kalkınma her zaman fazla güç gerektirir. adam dönmemesi için bir cubuk sıkıştırıyor, çözünce düzenek harekete devam ediyor.
 11. Hercümerç

  Forum üyeleri hangi bölüm mezunusunuz?

  Mühendislik, Elektronik ve Haberleşme olanından.
 12. Hercümerç

  Neden seviyesi düşükler tarafından yönetiliyoruz ?

  çoğunluğun zeka düzeyi düşüktür, çoğunluğa iyi eğitim vermek çok masraflıdır. dolayısıyla demokrasiyle yönetilen ülkelerde kaçınılmazdır. aslında bu durum, aynı zamanda pek çok kodamanın işine gelir. zeki insanları mutlu etmek, bir arada tutmak, koyun gibi gütmek, köleliğe ikna etmek zordur. neden işlerini zorlaştırsınlar ki? aptallar çoğunlukta olursa onlar işlerini çok daha kolay halleder.
 13. Hercümerç

  Kadın mazoşist bir varlıktır

  erkek zengin veya yakışıklıysa çoğunlukla piç olur, değilse; iyi, efendi adam rolüne bürünür. iyi karakterli olduklarından falan değil, kadınlar da bunu anlamayacak kadar saf değil! piç olduğu için değil, güçlü olduğu için o adamlara kendilerini köle gibi sunarlar. ne diyordu nietzsche " Ne çok gülmüşümdür, keskin pençeleri olmadığı için kendini iyi zanneden zayıflara."
 14. Hercümerç

  Hobileriniz Nelerdir?

  Yüzmek beni bu hayatta en fazla rahatlatan spor sanırım. Su içinde kendimi yüzeydekinden daha özgür hissediyorum. Önümüzdeki aylarda bir dövüş sanatı eğitimi almayı düşünüyorum. Bunların dışında psikoloji, popüler bilim okumak, programlamayla uğraşmak ya da hiç bilmediğim bir ülkenin bilmediğim sokaklarında dolaşmak da beni mutlu ediyor.
 15. Hercümerç

  Kabullenmek

  Ben de muhafazakar bir çevrede büyüdüm. Ateist olduktan sonraki en büyük hayallerimden ikisi kendimi o çevreden soyutlamak ve kaliteli bir çevre oluşturmaktı. Yaptıkları şeyler çok aptalca geliyordu, bu pek hoş olmasa da kabul edilebilir bir durum. Ancak senin üzerine baskı kurmaya çalıştıkları zaman film orada kopuyor. O şekilde davrananların yüzlerini bile bir daha görmek istemiyorsun. Hayalimin ilk adımını atalı beş yılı geçti, kendime ait hiçkimseye muhtaç olmadan yaşayabileceğim ailemden, sülalemden uzakta güzel bir hayat kurdum. O baskıcı tipleri neredeyse hiç görmeden yaşıyorum. Yılda birkaç gün için ailemin yanına gidiyorum ama o birkaç günde bile boğuluyor, sıkıntıdan patlıyorum. Ancak kaliteli insanlardan oluşan bir çevre oluşturmak bu ülkede gerçekten çok zormuş. Bunun en büyük nedenlerinden birisi farklı kültürde ya da kültürsüzlükte büyümüş olmam. Ne yaparsan yap geçmişin izlerinden tamamen kurtulamıyorsun. Tabii benim için çok önemli de sayılmaz, yalnızlık çoğu insanın varlığından oldukça değerli.
×