Jump to content

Natüralist Ateist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  824
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Natüralist Ateist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

400 profil görüntüleme
 1. Natüralist Ateist

  Laiklik Ve İslam

  Yok işte. Dinsiz bir hukuk kuralı yoktur ki. Kişiden kişiye değişir. Laik o, dinsiz değil. Dinsizlerin uymak zorunda olduğu evrensel ve dinsizler için hazırlanmış bir hukuk filan yoktur. Ama ben uzun süre boyunca işkenceden bahsediyorum Ölene kadar. Ama öldürmemeye gayret edeceksin. Yıllar boyunca tecavüz ve işkence edip ardından yakarak öldüren insana da mı böyle af var? Böyle saçmalık mı olur? Tedavi olmadan çıkan bu insanın mentalitesi aynı olacaktır. Neler fesat çıkarmaya veya fitneye girer? Bazılarına göre kâfir olmak bile fitneye girer.
 2. Natüralist Ateist

  Laiklik Ve İslam

  "O zaman din, devlet işlerine karışmış olur." diyoruz ya. Bu da laikliğin tanımına terstir.
 3. Güneyhaçı yeter. Düz dünyada açıklayamazsınız onu.
 4. Natüralist Ateist

  Cübbeli Ahmet Hoca şair, şiir ve şarkıcıları hedef aldı

  Yobaz olursan böyle saçmalıklar içerisinde bulunursun tabiî.
 5. Such engines would essentially not only absorb energy from hotter substances, but also colder ones. As such, the work the engine performed could be larger than the energy taken from the hotter substance alone. Bu nasıl devridaim makinesi? Ee..? Buna karşı çıkan bir örnek var mı? Mesela Newton'un Yerçekimi Yasa'sına karşı çıkmak için ona uymayan bir şey bulmak gerekir. Herşey ona uyuyorsa o zaman doğrudur. Tabiî Mars uymuyor, o yüzden geliştirildi. Ayrıca, "Güneyhaçı düz dünyada açıklanamaz." önermemi kabûl ediyor musunuz bari?
 6. Termodinamik fetvası mı? Siz bilimi din mi zannediyorsunuz? Tübitak dışında bunu söyleyen var mı? Yabancı bir kaynak? Nature.com filan?
 7. Ee..? Olabilir tabiî. Bu stres seviyesini düşürür zaten. Ayrıca, İslam'la alâkalı filan da değil. Düşünceyle iyileşmeyle hiç alâkası yok. O kadar basit değil ki. Yahu, ortalama eğim için o. Bulunduğun yerin eğimiyle alâkası yok. Ayrıca, Güneyhaçı'na ne oldu? Bilerekten cevap vermiyorsunuz. Bunu söyleyen de Harvard'ı kabûl etmiyor.
 8. Natüralist Ateist

  Eşcinselliğin Yasak Olmasının Nedeni

  Popülasyon kontrolü. Popülasyonda artış olmadan evlat edinebilirler. Bu da sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlar. Zaten faydalı olmak zorunda mı? Zararlı değil. Ne..? Ne zannediyorsunuz, insanların eşcinsel olmayı seçtiğini mi? Neden? Sperm ile tuvaletimiz aynı yerden geliyor.
 9. Natüralist Ateist

  İslam'da kadının şahitliği yarımdır

  Tarafsızmış. Ona bakarsan aynı mantıkla erkeklerden nefret edenler de var.
 10. Güneyhaçı. Yeter de artar bile, Düz Dünya'yı elemek için.
 11. Ne..? Okyanuslarla beraber geoit oluşturur, okyanussuz değil. Burada yanlış mı var? Su küre ne zamandan beri dünya yüzeyinin dışında sayılmaya başlandı?Ayrıca, yine soruma cevap vermediniz. Güneyhaçı'nı düz dünyada nasıl açıklarsınız?
 12. Kütleçekimi yeterli. Kütleçekimi varken neden düz filan olsun yahu?
 13. Düz dünyada imkânsız olduğunu gösterir zaten o. Kütleçekimi küp olmasını imkânsız kılar. Küp nasıl olacak, tanrı filan olmadan?
 14. Güneyhaçı'na baktım. Hâlâ açıklama bekliyor kendileri.
 15. Natüralist Ateist

  Allah istemiş, dilemiş

  "Dileyen" anlamına geldiğini iddia ettiğiniz kelime nedir?
×