Jump to content

Blitz

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  879
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Blitz Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

410 profil görüntüleme
 1. Blitz

  Rusyada Ateistleri Şaşırtan Bebek

  hooop , yavaş gel . bu forumda amerika ya laf yok , aksi takdirde banlanırsın
 2. iblis şöyle düşün bak neden amerika da avrupa da bu tarz cin şeytan melek din allah peygamber konuları konuşulmuyor , sağda solda hortlaklar görülmüyor , cinler birinin içine girmiyor , ezan okununca köpekler havlamıyor vs vs , bunlar sadece bizim ülkede oluyor ?
 3. Blitz

  Türkiyeye Şeriat gelecek

  şeriat gelecekse de gelecek , yapacak bir şey yok . zaten donuna kadar soyulmaktan zevk alan millet , şeriatın gelmesini de ister elbette . 21. yy da artık zina edeni taşlarlar , hırsızlık yapanın elini keserler , dinden çıkanı asarlar . Ama dilerim ki batı bunları birbirine düşürür ve toptan yok eder . Bana göre türkler zaten bu topraklarda yaşamayı haketmiyor , çünkü kıymetini bilmiyorlar . Hitler veya Stalin zamanında Türkiye ye girip topunu ortadan kaldırmalıydı . Bugün anadoluda Türk diye bir ırk olmamalıydı diye düşünüyorum . Tabiki de türk düşmanı değilim ancak böyle yobaz milletlerin her zaman karşısında olmuşumdur .
 4. Blitz

  İnsanların ataları Marslı mı?

  şu filmin 1:27:00 dakikasını açıp izlerseniz , arkadaşın anlatmak istediğini zaten görüceksiniz . http://www.birfilmizlesen.com/gorev-mars-turkce-dublaj-izle.html/2
 5. Blitz

  Din Neden Gereklidir?

  bunu söyleyen kişi öldükten sonra yok olmayacağını nasıl anlamış ? ölmüş ve geri mi gelmiş , onu çözemedim sadece . bir bilgilendirirsen sevinirim .
 6. Blitz

  hiçlik var mıdır?

  hiçlik vardır , evreni de hiçlik yaratmıştır . en azından tanrının yaratmadığına eminim , çünkü bu kadar beceriksiz olamazdı .
 7. Blitz

  İnsanların ataları Marslı mı?

  insanların ataları marslı mı sorusunun olduğu konuyu konuşuyoruz . Yani varsayımlar üzerinde değerlendirme yapıyoruz . Tabiiki de elimde kesin bir kanıt yok ama bana bir zaman makinesi verirsen belki kanıtlama şansım olabilir
 8. Blitz

  İnsanların ataları Marslı mı?

  kızıl gezegen diye bir film izlemiştim . filmin sonunda da aynen öyle anlatıyordu . mars tan küçük organizmalar dünyaya geliyor , daha sonradan dünyada evrimleşmeye başlıyordu ve bizi oluşturuyordu .
 9. Blitz

  İnsanların ataları Marslı mı?

  Bir zamanlar orada yaşam olduğu düşünülüyor . Bunu bilmeyen yoktur herhalde .
 10. Blitz

  Tarih yazıları yazsam?

  çok basit . tek taraflı kitap okumayacaksın . türkler ermenilere soykırım yaptı deniliyor mesela . türk kaynaklarını açıp okursan ermeniler soykırım yapmıştır , ermeni kaynaklarını açıp okursan türkler soykırım yapmıştır . avrupa kaynaklarını açıp okursan 2 millet de birbirine soykırım yapmıştır . sanırım bu en doğrusu oldu
 11. Blitz

  İnsanların ataları Marslı mı?

  sizi çok iyi anlıyorum . malesef bizim halkımızın uzaylılara ( dünya dışı varlıklar ) karşı inanılmaz bir ön yargısı ve antipatisi var , bu evrimci tayfa olsa da değişmiyormuş demek ki . kızdıkları , köpürdükleri o dincilerden ne farkı kaldı acaba bu insanların ? bir konu açmışsınız , işitmediğiniz küfür hakaret kalmamış . ilginç gerçekten . aslında biraz düşününce imkansız olmadığını anlayabiliriz . bundan 2 milyar yıl önce dünyada yaşam yoktu ancak mars ta vardı . daha sonra mars ta yaşam yok oldu ve dünyada yaşam başladı . ( bu arada 250 km büyüklüğünde bir çukur açan meteoru bilmiyordum ) panspermia görüşüydü galiba , dünyadaki yaşamın uzaydan geldiğini iddia ediyordu . 2025 yılında NASA , Mars a ilk insanlı uçuşunu gerçekleştirecektir . İlerleyen zamanlarda bu konu ile ilgili daha çok bilgi edineceğimize şüpheniz olmasın .
 12. Blitz

  Müslüman, Dinini Neden Sorgulayamaz?

  dini sorgulayamazsın , çünkü tüm dinler sorgulamaksızın kendilerine itaat etmeyi emrederler . aksi takdirde dinden çıkarsın zaten .
 13. Blitz

  Kuran ı yanlışlayamazsınız!

  bu salağa bakmayın yav , konu açıp kaçıyor . kendi açtığı konuya sahip bile çıkamıyor çünkü cesareti yok .
 14. Blitz

  Ateist forumda görülebilecek en son reklam :)

  aynen, bunu ben de görmüştüm
 15. Blitz

  sinirden elim ayağım titriyor!

  iyi de bunu yapan sadece araplar değil ki . tarihte hemen hemen tüm milletler suç işlemiştir . türkler ,ermeniler , yunanlılar , ingilizler , belçikalılar , fransızlar vs vs vs
×
×
 • Yeni Oluştur...