Jump to content

AntiKafir

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  751
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

AntiKafir Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.829 profil görüntüleme
 1. AntiKafir

  Kadının yeri evidir

  Tamam lan atatürkçü falan değilim atatürk sizin tekelinizde kalsın. Yalnız sizin halinizede gülen çok Atatürk'ü sokmadığınız kalıp kalmadı. Yukarda verdiğin iki yazıda kadını yüceltmiş senin bunu anlamaya kapasiten yetmez. Peygamber kadınların kız çocuklarının diri diri gömüldüğü bir devirde insan olduğunu halkına göstermiş.
 2. AntiKafir

  Kadının yeri evidir

  Seyirci keçinin adamla evlendirildiğine inanıyor musun?
 3. AntiKafir

  Kadının yeri evidir

  Mürtedd ne pay çıkarması! Bunun tek çözümü adam gibi evinde oturması kadın erkek eşitliği diye ötersiniz alın size eşitlik. Türkiyede fuhuş sektörüne milyonlarca kadın hizmet ediyor. Onları himayesinde tutan pezevenklerin en büyük güvenceside "DEMOKRASİ"
 4. http://www.haberler.com/4-gunde-25-kisi-tecavuz-etti-haberi/
 5. AntiKafir

  Hayvanlar neden acı çeker ?

  Yaşamın özü acıdır.
 6. AntiKafir

  Su Tabancasıyla Kezzap Terörü

  Taliban amerikan himayesinde bir örgüttür.
 7. AntiKafir

  BIR MÜSLÜMANDAN SORU ATEISTLERE

  Cevabı ben vereyim bizim Allah dediğimize bunlar enerji diyorlar. Biz herşeyin bilinçli bir şekilde planlandığına atelerse plansız bir şekilde kör tesadüfler sonucu oluştuğuna inanıyorlar. Kısacası enerjiye inanıyorlar.Aramızdaki tek fark tanımlama yanlışıdır. Bilim geliştikçe bu yanlış anlama düzelecek.
 8. AntiKafir

  ATEİST= İNSANİ DEĞERLER Mİ?

  Örtünme arap toplumunun kültürü değildir. Şayet eğer böyle bir durum olsa idi kuranda kadınlarınza söyleyin ; örtülerini şu şekilde bağlasınlar diye bildririlirdi. Halbuki kuranda örtünmeleri emredildi. Falakayı nerden çıkardın bilmiyorum fakat el kesme toplumsal ahlak için gereklidir. El kesmede arap toplumuna islamla birlikte girmiştir. Esir alma fidye ise savaş gereksinimidir.Kültürle alakası yok. Bir erkekle iki veya daha fazla kadının evlenmesi yine arap toplumuna islamla birlikte girmiştir.
 9. AntiKafir

  Zamanda yolculuk yapılabilir mi?

  Madde ışık hızına yetişemez.Dolayısıyla yapılamaz.
 10. AntiKafir

  TÜRKIYEDE BIR DAHA DARBE OLURMU?

  Sizi tebrik ediyorum. İşte dinsizlerin en büyük takiyyesi bu noktadır. "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" Sloganı atarlar daha sonra utanmadan milleti cahil diye nitelendirip onlar adına karar vermeye kalkarlar. Neymiş yok efendim şeriat gelecek miş yok şöyle olacakmış yok böyle olacakmış. Kardeşim halkın iradesini savunan sen değil misin? O halde eğer bir insan demokrasiye inanıyorsa halkın seçtiği sonuçlara katlanmak zorundadır. Aksi halde demokrasi naraları atmak en büyük alçaklıktır. Bu millet böyle iki yüzlü politikacılara daha ne kadar tahammül edecek.
 11. AntiKafir

  ATEİST= İNSANİ DEĞERLER Mİ?

  Anlatmaya çalıştığım konuya noktayı koymuşsun. Kural koyucu insan olduğu zaman ahlak saçmalıktan ibarettir.
 12. AntiKafir

  YEREL SEÇİMLERDE OYLARINIZ

  Bana bir tavisyede bulunsana merak ettim hangisini söyleyeceksin?
 13. AntiKafir

  YEREL SEÇİMLERDE OYLARINIZ

  Akp kötünün iyisi başka çare yok.
 14. AntiKafir

  ATEİST= İNSANİ DEĞERLER Mİ?

  Tanrısızlar ahlaktan söz edemezler mesela bir ateist hırsızın yaptığını ahlaksızlık olarak nitlerse haklı değildir.Çünki hırsızın kendisine görede bu eylem gayet ahlaklı olabilir.Yani onlar kendi ahlaklarını kendileri belirlerler.Ve bu sadece kendi düşünceleridir.Evrensel ahlak kurallarıyla uyuşmaz.Ahlak dediğimiz o kavram yalnızca kusursuz bir yaratıcının koyduğu kurallardır.Onun içindir ki ahlak bir kural koyucu(tanrı) olmazsa saçmalıktan ibarettir.
×
×
 • Yeni Oluştur...