Jump to content

Faşist97

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  81
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Faşist97 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

474 profil görüntüleme
 1. Faşist97

  TSK düşmanlığı

  15 Temmuz Fethullahçı bir darbe teşebbüsüdür. O adamların her halinden belli şakirt olduğu. Bu kadar salakça ve amatörce bir şeyi gerçek Türk askerleri yapmaz.
 2. Faşist97

  Can Dündar'ın Ergenekon kumpasını savunması

  Sosyal demokrasi sol değil çünkü liberal ve merkez sağ ideolojisi.
 3. Faşist97

  TSK düşmanlığı

  AKP iktidarı darbe korkusundan bol bol TSK ve militarizm düşmanlığı pompaladı. Ordu düşmanlığı AKP ve FETÖ'nün dayandığı ortak temellerden birisi. Şerefsiz kancıklar.
 4. Bu Ergenekon diye devlet içinde bir yapılanma olduğunu iddia ettiği kitabı: https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=18906 Burada Ergenekon'a inanıyorum diyor: Bu da çektiği Ergenekon belgeseli. Feto'nun bütün pisliklerini, cinayetlerini Ergenekon'un üzerine yıkmış. Feto aleyhinde söylediği tek bir söz bile yok. Hala bu orospu çocuğu Fetoşçuk köpeği savunan haysiyetsiz solcular var.
 5. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Her ne haltsa. Ben deli ya da şizofren değilim. Yalnızca okb hastasıyım. Okb de senin gibi düşük iq'su olanlarda görülmüyor genelde.
 6. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Abilify diye bir ilacın olduğunu şimdi öğrendim. Bu Remy gerizekalısı neresinden uydurmuş olabilir benim böyle bir ilaç kullandığımı?
 7. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Bu başlıkları ben açmadım mesela. Belki şu anda bulamadığım pek çok başlık daha vardır. Galiba o aralar sen forumda yazmıyordun. Ya da ifeelgood nickiyle yazıyordun bilmiyorum. Sonuç olarak bu forumda Berkin'in aleyhinde konuşunca neredeyse Atatürk'e küfretmiş gibi tepki alıyorum. Yasin Börü denilen Hizbullahçı çocuğa da hakaret edenler olmuştu mesela ama buradan hiç kimse olsun o daha çocuktu falan diye tepki göstermedi. Senin öyle olmadığını biliyorum ama Berkin'i sırf kendi mezheplerinden olduğu için yahut Kürt olduğu için sahiplenen, sağcı ya da milliye
 8. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Eren'in ölüm yıl dönümüydü. Öldürüldüğü zaman bu forumda hakkında tek kelime edilmemişti, şimdi de ben konuyu açmasam kimse etmemiş olacaktı. Eminim ki öbürü Kürtçü, DHKP-C'li birisi olmasaydı bu kadar reklamı yapılmayacaktı. Eren ise garip ve vatanını seven bir çocuk olduğu için hor görüldü, yok sayıldı. Sen de en ufak bir şeye provokatörlük diyorsun. Müslümanlar bile Muhammed'e hakaret edilince bu kadar tepki göstermez. Ne kıymetli Berkin'iniz varmış.
 9. Nasıl hiç utanmadan sıkılmadan ikisini eşit göstermeye çalışıyorsunuz? Birisi hiçbir özelliği olmayan basit bir terörist, diğeri ise bu vatanın evladı. Tamam polise taş atmanın cezası öldürmek olmamalı ama kalkıp da Berkin gibi bir terör örgütü destekçisini temiz göstermeye çalışmayın. Büyüseydi bir teröristten başka hiçbir şey olmayacaktı. Ne insanlığa ne de ülkesine hiçbir yararı dokunmayacaktı.
 10. Faşist97

  Ekonominin batması beni mutlu ediyor

  Tamam işte devlet tekeline geçmiş kapitalizm kendin söylüyorsun. Devletçilik Atatürk'ün altı okundan birisi. Senin dediğine göre bir oku çıkarmamız gerekiyor o zaman.
 11. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Yalancı it. Evet AKP'den önce de ülkede bilim yoktu ama bu kadar bilim düşmanlığı da yoktu. TÜBİTAK'ın evrim ile ilgili yayınları vardı mesela eskiden. Şimdi ise evrim teorisi müfredattan çıkarıldı. Bilime bundan daha büyük darbe mi olur? Ayrıca eğitime de en büyük zararı AKP verdi.
 12. Faşist97

  Ekonominin batması beni mutlu ediyor

  Çok doğru. Ülke olarak tıpkı Atatürk döneminde olduğu gibi faşizmin ekonomi modeli olan korporatizme geçmeliyiz.
 13. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  2002 yılında yüzde 10.3 olan işsizlik oranı 2017 itibarıyla yüzde 10.9’a yükseldi. Resmi işsiz sayısı 15 yılda 2.5 milyondan 3.5 milyona çıktı. 2002’de yıllık 15 milyar dolar olan dış ticaret açığı 2017 itibarıyla 77 milyar dolara çıktı. Türkiye, 2018’in sadece ilk iki ayında 14,8 milyar dolarla, 2002 yılının tümündeki kadar dış ticaret açığı verdi. İhracatın ithalatı karşılaması geriledi. Cari açık, 2017’de milli gelirin yüzde 5.5’ine ulaştı. Türkiye’nin 2002 sonunda 129.6 milyar dolar olan dış borcu, 2017’de 453.2 milyar dolara yükseldi.
 14. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Sen Atatürk'ün kale dediği fabrikaları ve diğer kuruluşları özelleştirirsen, ülkeyi 470 milyar dolarlık dış borcun altına sokarsan, 16 sene sadece asfalt ve betona para yatırırsan, ülkeyi samanı bile ithal edecek kadar dışa bağımlı bir hale getirirsen sonucu da bu olur işte. 16 sene boyunca hiçbir bok üretmediniz, sadece ithal ettiniz, borçlanmaktan ve özelleştirmekten başka bir bok yapmadınız, asfalta para döktünüz. Keşke Allah var olsa da belanızı verse.
×
×
 • Yeni Oluştur...