Jump to content
Ateistforum

Geta

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  201
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Geta Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

621 profil görüntüleme
 1. Geta

  Bölümümle alakasız konularda kitap yazamaz mıyım?

  sen mümkünse hiç kimseyi muhatap alma ateistforum'da. böylelikle daha az yazar, forumu daha az kirletirsin saçmalıklarınla. tutturmuş fars alfabesi diye!.. hayır geri zekalı, salak diyorum; hakaret ediyor diyorsun. arap alfabesine fars alfabesi demek için geri zekalıdan da öte bir sıfat lazım! bu harfler arap harfleri değil mi, iranlılar da bunu araplardan almadı mı? tıpkı farslar gibi biz de arapçada olmayan birkaç harf ekleyip kullanmışız işte. bu, o alfabenin arapların olduğunu değiştirir mi? azıcık beynini kullansan zaten niye latin harflerine geçtiğ
 2. herkesin bir beyni var. mesele şu, herkes başkalarından bağımsız olarak bu beyini kullanıyor mu? kimse einstein'e göre hayatını dizayn etmez. onun bilime katkılarından yararlanır. kedisi için nasıl bir delik açtığıyla ancak senin gibi salaklar ilgilenir.
 3. Geta

  Bölümümle alakasız konularda kitap yazamaz mıyım?

  diğer konulardaki saçmalıklarına "dil"i de ekledin demek. "din" konusunda zaten üfürüyorsun üfürebildiğin kadar. "bilim"i de çarpıtıp maymuna çevirdin. her şey planlanarak yapılmış, hesaplanarak yapılmışmış! benim sık sık işemeye çıkmam da bu planlamaya dahil mi! gelelim fars alfabesine.. husnu yukarıda demiş ki, arap alfabesi bilmen gerekiyor... geri zekalı, bunun neresi yanlış? üç harf ekleyince fars alfabesi mi oluyor!
 4. Geta

  Karşı cinse güvenememek

  öncelikle; kelin ilacı olsa başına sürer ama ben de bir iki şey söyleyeyim: hayvan olduğumuzu unutuyoruz! mutlak itaat, mutlak bağlılık, mutlak sadakat... sonsuz aşk, sonsuz mutluluk, sonsuz beraberlik... ne istediğimizin farkında mıyız? ekonomik refah, yoğun romantizm, lezzetli yemekler, ütülü kıyafetler... seksi nasıl alırdınız? nasıl bir ten, nasıl bir göğüs, nasıl bir dokunuş... eski eşim demişti ki, ben ölürsem hemen evlenir misin? ona dedim ki, senden önce ölürsem, hemen evlen! sonra gerek kalmadı, ayrıldık. ilk işi evlenme
 5. Geta

  Putlaştırılmış düşünceler

  hepsi çöp. uydur uydur diz. soyut kavramların içini istediğin gibi doldur. tanrı, adalet, imtihan, öteki dünya... bir dolu boş örnek... dünya ile güneşin arasındaki mesafeyi benim tanrı'm belirledi de. dünyayı kutuplardan basık, ekvator'dan şişkin yaptı de. beynimi yukarıda, kıçımı aşağıda yaptı de. konuşmayı insana o öğretti de! sayfalarca yaz, söyle...
 6. Geta

  Hacı'yı Kaybettik

  acımız büyük. senin gibi ben de hacı'yı yakından tanıma şansına sahip olamadım. yazıları yetiyordu bize. geride büyük bir miras bıraktı. onun en büyük mirası; yazıları. olaylara bir dünyalı gibi bakardı. sırtında hiçbir bagaj taşımazdı. her insan (her canlı, her varlık) kardeşi, her yer memleketiydi. dedim ya, o bir dünyalıydı. küllerinin okyanusa savrulmasını istemesi de bundandı. lafını eğip bükmezdi. bilim, olmazsa olmazıydı. böyle tanıdım, böyle sevdim hacı'yı. hacı'yı ölümsüz kılacak, bu forumu geleceğe taşıyacak olan da
 7. Geta

  Hacı'yı Kaybettik

  ölüm, kalanları ilgilendiren bir konu. hacı'yı kaybettik. bu hacı'yı ilgilendirmiyor. biz kaybettik.
 8. Geta

  Hacı'yı Kaybettik

  şimdi öğrendim. çok üzüldüm. her şey için teşekkürler abicim...
 9. Geta

  ÇOK EŞLİLİK

  hem dinimizde tek evlilik tavsiye edilmiş de, hayırlı olan budur de hem de dinimizin çok evliliğe izin vermesini öven sözler paylaş! hem tek evlilikten dinine pay biç, hem de çok evlilikten! kayserili misin nesin?
 10. dünya, güneş karşısında elbette sahipsiz değildir ve tesadüfen dönmemektedir. dünyayı döndüren bir güç var ve o da benim. bana inanmazsanız, öbür tarafta bana inanmayanlarla ilgili enteresan planlarım var. bana inanmayanların g.tüne şiş sokup ateş karşısında kızartacağım. ve bunu sonsuza kadar yapacağım. dilerim bana inanırsınız.
 11. Geta

  Ses madde midir?

  ses gerçektir. ışık gerçektir. herhangi bir duyu organımızla algıladığımız her şey gerçektir. ses de ışık da somuttur. ancak renk soyuttur!
 12. Geta

  Göçebelerin Vatan Sevgisi Olur mu

  vatan, milliyetçilik vs. bu kavramlar yeni kavramlar. tanzimat sonrasında kullanılagelmiştir.
 13. Geta

  ABD'de El Kaide'yi savunan parti kurulabilir mi?

  hangi kimyasal silah? ırak'a girildi, altı üstüne getirildi. Hani sen sık sık diyorsun ya hocam, "tam olarak öyle değil.." ben de diyorum ki, "tam olarak öyle değil!"
 14. Geta

  ABD'de El Kaide'yi savunan parti kurulabilir mi?

  petrolü abd almıyor, şirketler alıyor. ben öyle ezberden abd emperyalisttir diye konuya girmem... ve fakat kimyasal silah yalanıyla ırak'a girdiği de aşikar.
 15. Geta

  Bu Teknoloji İle Neredeyse Ölümsüz Olunabilir Mi?

  nakli yapılamayan tek organ beyin mi?
×
×
 • Yeni Oluştur...