Jump to content

stenger

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  329
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

stenger Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 14-08-1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 1. stenger

  Boş iddiaların ayırdedilmesi, Negatif Kanıt

  Ben foruma artık girmeme kararı almıştım, bu başlığa yazacağım iletiyle bozmuşda olsam bu iletiden sonra foruma girmemeye devam edeceğim. Deha abi, "Tanrı'nın varlığı ve yokluğu ispatlanamaz ve bilimin Tanrı ile işi olmaz" demiş. Sonra neredeyse gizli dindarlıkla, değişimle..vs suçlanmış. Anibal dangalağından da bolca hakaret işitmiş. Zaten ben bu forumdaki mod ve adminlerin bir defa bile bu anibal itine zamanında müdahale ettiğini görmedim. İlla avazınız çıktığı kadar bağıracaksınız anibal'in hatasını ancak öyle bakıp müdahale ediyormuş gibi yapacaklar. Tanrı'nın varlığı ve yokluğu ispa
 2. stenger

  Doğum günün kutlu olsun ciğerim mürted.

  Mürted geç oldu kusura bakma, 345214325 tane farklı üyeliğimle birden yeni yaşını kutluyorum. Sağlık, mutluluk, başarı diliyorum.
 3. stenger

  Skandal iddia doğru çıktı

  İyi ya, adamlar o bedeli ödemeye razı olmasalar dağa çıkmazlar bu yüzden boş boş dağa niye çıkıyolar demokratik yolla ayrılsınlar denmesin sonra ben de öyle olmadığını söylüyrum nefekamun abi kızıyor
 4. stenger

  Skandal iddia doğru çıktı

  arkadaşım bence birbirimizi kırıcı sözlerden uzak durmalıyız salak herir bir kadının kocasından, bi adamın karısından boşanmak ayrılmak istemesi nasıl haksa onların da bizden ayrılıp kendi isimleri ile anılmak istemesi o kadar hak.
 5. stenger

  Skandal iddia doğru çıktı

  demokratik yollarla isteklerine ulaşma şansları vardı da onlar mı kullanmadı adamlara bi açılım yapılıp bikaç küçük hakla susturmaya çalışılacak ona bile ibibikleniyo türkçü zırtolar daha bu hakların ne oldğu bilinmeden ayrıca dediğim gibi bizim "bütün kalma" isteğimizi destek yolumuz da onlarınkinden farklı değil. bir de senin ırkçı olmadığını biliyorum, ama şu neferkamun ibişi için aynı şeyi söyleyemeeeğim zaten şimdi atlar bana müfteri der
 6. stenger

  Skandal iddia doğru çıktı

  niye insanların "ayrılıkçı ve bölünmek isteme" hakları olmasınki? sizinle bir bütün olmak istemiyolar diye niye ağır ithamlarda bulunuyorsunuz bence ayrılmak istemeleri gayet anlaşılır ve kabul edilir birşey boş yere bütün olcaz diye kasıyonuz bu isteklerini terör ile desteklemeleri ayrı bir mesele, zaten biz de "bütün kalma" isteğimizi terörden farklı birşeyle destlekliyor değiliz.
 7. Bak cınım O yazdığın şey "kadını dövmek serbesttir" anlamına gelmez, Yani diyo ki, "dövüyosa vardır bir bildiği, size ne ne soruyonuz, sorulmaz, girmeyin karı koca arasına" .
 8. Bıraqqq nen tanımışındır sen cin gibisin :)

 9. "Kadını dövebilme özgürlüğü" dediğin şey, kadını canı istediğinde dövebilme hakkı olduğu anlamına geliyor. Suçu olsun olmasın dövme özgürlüğü yani. Şimdi sen islamda böyle birşey olduğunu ispatlamazsan müfterisin. (vayyy baaa sonunda ben de kullandım bu "müfteri" kelimesini, yıllardır imrenirim kullananlara)
 10. Garun ne haber nen :)

 11. Sizin "kadın hakları" dediğiniz şey, kadının zina yapma özgürlüğünden başka birşey değil. Pisliğinde boncuk bulmuş deli gibi yıllardır aynı şey üzerinden islama yüklenip duruyorsunuz.
 12. stenger

  ÇAĞDAŞ ne demek? çağdaşlık bir üstünlük müdür?

  Bir de şöyle deneyelim; Bir önceki sayfada çağdaşlık ve modernliğin anlamları verilmiş. Çağa ayak uydurana çağdaş, modaya uyana da modern diyoruz. Çağı ve modayı iktidar güçler belirler. Dünyada büyük ülkeler, ülke de büyük güçler. Şimdi Türkiye'ye bir bakalım, iktidar belli, güçlü olan belli, moda belli dolayısı ile modern de belli. Reklamlar bile değişti, türban reklamları izliyoruz, vitrinleri çeşit çeşit türbanlar, yazın haşemalar ve kapalı kıyafetler süslüyor. Türban takmak moda haline geldi. Eğer durum dünya için de aynı hale gelir islam gücü tüm dünyada kazanırsa islam ve onun ge
 13. stenger

  Araplara haksızlık mı ediyoruz?

  IfeelGood nasıl böyle düşünüyorsun aklım almıyor, yani senden hiç beklenmeyecek şeyler bunlar. Ama duygusal olduğu için kızmıyorum tabii zaten heraklese fln kızdığım kadar. Şimdi bu kadınların zaten bizi (biz kimsek) temsil ettiklerini söyledikleri yok, öyle bir iddiaları da yok. Rol modelliğine soyundukları da yok. Ne yapsınlar sizi temsil etcekler diye kılık kıyafet mi değiştirsinler, ya da kılık kıyafette sizi temsil edemiyorlar diye kocalarını mı boşasınlar. Ayıp ya, bi gidin hava alın gelin.
 14. stenger

  Araplara haksızlık mı ediyoruz?

  Neyi varmış bu kızın. Bence gayet şık ve tatlı olmuş, yüzü çok masum, tertemiz, ap-ak bi görüntüsü var. Hadi sizlerde koyun birer resim, erkekli kızlı, sizi de değerlendirelim bakalım yeterince çağdaş mısınız?
 15. stenger

  Araplara haksızlık mı ediyoruz?

  Yok yau, kimlik bunalımı demek? Zekaya bak.
×
×
 • Yeni Oluştur...