Jump to content

KARUN

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  887
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

KARUN Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 29-10-1929

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

9.211 profil görüntüleme
 1. gelmiş geçmiş en büyük soytarilardan birisi,

  ukala, kendini beğenmiş , dikkat çekmek için bin bir türlü takla atanlardandir kendileri, yakindan bilirim.

 2. (Devam)

  Mac kızdı mı çok fena oluyor, tam dövme noktasında duruyor valla.

  Gerçi o arada başka türlü dövüyor, o da ayrı.

  Peki sen hala bitirmedin mi yemeğini?

 3. Selam Karun. Mac kızdı gitti, biliyorsundur belki. Sanırım bana da kızdı... Ona bi sor, ben hala bu profile girebilir miymişim, fikri değişmiş mi?

  Sorarsın di mi? Onu daha fazla kızdırmak ve üzmek istemiyorum. Hep diyorum ya; bütün forum bir yana, o bir yana...

  Haklıymışsın Karun, Mac k...

 4. KARUN

  Müzikle Açalım

  Yaşlılık güzel di mi IFeel:) Düşünsene, biz genç olmanın ne olduğunu biliyoruz, ama bunlar (genç zıpırlar, macc, volkür vs:P) yaşlılığın ne olduğun bilmezler.. (ay nov, vadidis tu bi yang, bat yu, yudonov vadidis:P) genşler bilebilse, ihtiyarlar yapabilse (len ne alaka) Delilah aslında eski bir filmdeki kadın kahramandır, Tevrat'ta geçen Samson'u ayartan güzel kadın.. film türkçeye Samson ve Dilayla şeklinde çevrilmişti.. Samson aslanlarla güreşen, yiğit ve inançlı bir yahudiydi.. Filistinli kral onu dize getirmek için Delilah'ı görevlendirmişti.. gücünün saçlarında olduğunu öğrenince Delilah bir gece Samson'un saçlarını kesti, kralın askerleri güçsüzleşen Samson'u filelerle yakaladılar.. Samson artık şenliklerde maskaraya çevirilecek olan bir tutsaktı, cüceler onunla dalga geçiyordu (üvaaa), kral ve avanesi içki içerek alay ediyordu askerler eğlencenin ortasında Samson'un gözlerini kızgın şişle dağladılar.. yediği boka üzülüyodu Delilah:) bütün eğlence gözü dağlı Samson'un Elohim'e dua etmesi ile son bulacaktı.. herkesin unuttuğu bişey vardı Samson kördü ama saçları bu zaman sürecinde uzamıştı.. sarayın sütunlarını itmeye başladı ve saray krallıkla birlikte yıkıldı.. Samson öldü.. hey gidi günler, mazide kaldı.. (sanki ben o dönemde yaşadım anasını satiim) vaay vaaay vaaaaayyyy, dilaaayylaaa... gözleri sürmeli dilayla:) (kürtçe söylemek isteyen "voğeyy, voğeyy, voğeeeeeyyii diloyloğeee" şeklinde söyleyebilir, açılıma gatkımız olsun) yemek yiyim müzik göndericem sizlere..
 5. KARUN

  Müzikle Açalım

  sağol yiğanım, Tom Jones'u biz eskiden dinlerdik. kaç yaşındasın bilmem ama gençsen eğer zevkini beğendim, afferim.. menopoza girmiş emekli bi öğretmensen de farketmez, zevkin iyi:) puşkheha:) Tom Jones'tan şarhular göndermiştim daha önce.. biz iffeelgood ile yaşlı olduğumuz için müziklerimiz ortak.. ama mac genş ve sert bi delüğannı olmasına rağmen onunla fena uyuşuyor müzik zevkimiz:)
 6. Mac

  Bu profil pembelere kapalı arkadaşlar. Ifeel'e açık.

  Valkyrie izin aldınız mı benden izlerken?Bu ne kendini bilmezlik?

 7. yurtça severek takip edioruz kendisi:))

 8. KARUN

  Müzikle Açalım

  film mütüştür IFeel, Büyük Diktatör'ü ve City Light'ı da izle.. özellikle City Light Kemal Sunal tarafından taklit edilmiştir çiçekçi kör kızı bilirsin:) Chaplin'in ki daha süperdir... filmin sonunda kız bunun verdiği parayla dükkan açıyor, bu çiçekçiye geliyor ama çiçekçi kız tanımıyor.. dilenci zannedip para veriyor ta ki peşinden gidip de elini tutana kadar kör iken elinden tutuyordu sürekli:) sonunda orada bi sahne var çiçekçi kız buna acıyıp para vermek için ayaklanınca bu kovalanacağını düşünerek kaçmaya çalışıyor oradaki yüz ifadesi acayip:) bak bu da tam o sahne gazete satan çocuklara "gördüm sizi" diyerek yaptığı işaret de süper:)
 9. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  ryu, sen neden ken ile buluşup araba parçalamıyon? ya da chun li'yle buluş dondurma ısmarla, o almasın sen al gadın gısmı ödememeli:P
 10. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  elma olmaz.. üzümden elma olmaz.. ben diyom diye olmaz.. di mi la mac? ("he la" de)
 11. bide tyler hacı'ya elli kere açıklamış.. şu anda canlılar varsa o olasılık hesaplarının anlamı yok diye.. ulan zaten tyler canlıların cansızdan oluşmadığını iddia etmiyor ki elli kerem demiş nasıl oluştu diyor.. ve evrimsel açıklamaları aşan bir olasılık prosesi olduğunu söylüyor.. haklı da olasılık hesapları çarpıtılır genelde Anibal Kauffman'dan bahsetmiş adam kendisi bile anibal kadar fanatik değil uluorta çıkıp açıklama buldum diyemiyor.. bliyoz Kauffman'ı, hayatın esrarı devam ediyor ona göre:) Dawkins'in zorunluluk diye açıkladığı şey de palavra uyanık değil bu ateistler Dawkins kandırıyor onları... onun zorunluluk dediği şey zaten tasarımın kendisi.. doğal seçilime bilinç atfediyor çaktırmadan üş kağatçı dımıs, herkeşi ama herkeşi kandırıyor
 12. ey Boromir'in kardeşi evrimin bakış açısı budur zaten-----> sonuca bakıp önceyi açıklamaya çalışmak.. ulan forumda elli türlü cahil var hangi biriyle başa çıkıcaz ki:)
 13. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  tasarımın bir parçası
×
×
 • Yeni Oluştur...