Jump to content

A$tur

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  4.968
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

A$tur Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 08-08-1989

Contact Methods

 • MSN
  astur@ateizm.org

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gradus ad Parnassum
 • Interests
  Müzik, özellikle gitar müziği. Kızlar. Felsefe. Siyaset. Ekonomi. Seyahat. İçki. Filmler ve kitaplar.

Güncel Profil Ziyaretleri

13.239 profil görüntüleme
 1. A$tur

  Gözleri Bağlıyken Renkleri görüyor

  Millet bir değişik yahu. Niye tutuklansın diyorsunuz insanlar hemen? Bırakın bir iddiaları varsa sınansın. İllüzyon olsa ne yazar hem, ilgi çekici neticede. Bırakın insanlar eğlensinler.
 2. A$tur

  İsviçre'den çikolata gelmiş, annem babam laikmiş

  Bir anlamda haklısın. Oyla seçilmiş hiçbir siyasetçi müdahale etmeden çok dayanamaz, ben de müdahale etsin derim, ama vergi indirimleri ile, ki bu da bir anlamda müdahalenin azaltılmasıdır. Demokrasi+gerçek liberalizm bir arada olunca adı liberal demokrasi oluyor, zira devletin yetkileri birey hak ve özgürlükleri noktasında sınırlanıyor. Boşuna din ve devlet işlerinin ayrılması gibi ekonomi ve devlet de ayrılsın demiyor liberaller. Anayasal limitleri koymazsan insanlar talep eder, siyasetçiler de yaparlar. Aklıma Hoppe'nin Democracy: The God that failed kitabı geldi şimdi bak
 3. A$tur

  İsviçre'den çikolata gelmiş, annem babam laikmiş

  Öyle elbette, ama piyasaya para pompalandığında da bu tarz psikolojik etkenlerin etkileri bir anda sona ermiyor. Ben zaten bu "boom and bust" döngüsüne son verelim diyorum. Bunun yolu da belli
 4. A$tur

  Sigara Yasağı

  Bu Allen Carr belgeselini denedin mi tao? Babam da onunla bıraktı sigarayı. Ben ayda 1 içtiğimden sorun olmuyor, bir paketi bir senede anca içiyorum
 5. A$tur

  Sigara Yasağı

  100000 tane restoran var, bazılarında sigara içilmiyor, bazılarında içmeyenler için ayrı bölümler var, onlara gidiver. Almanya'da barlarda sigarada rahatsız olan var mı diye soruyorlar, oluyorum diyen kimse çıkmazsa içiliyor, zaten çıkmıyor, ne güzel
 6. A$tur

  Sigara Yasağı

  Restoran, bar, kahvehane vb. yerlerdeki yasağa karşıyım. Alternatifi olmayan mahkeme vb. kamu binalarındakini anlıyorum anlamasına ama bunların dışındaki yasak anlamsız.
 7. A$tur

  Müzikle açalım

  Tencere'ye gelsin, Hristiyanlık propagandası:
 8. A$tur

  İsviçre'den çikolata gelmiş, annem babam laikmiş

  Vergi indirimleri devlet harcamasından daha etkin diye biliyorum ben: http://taraf.com.tr/makale/8677.htm
 9. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  Araştırdım da harbi eee şeyli bir hayvan, anla sen Aslanım benim, ye leoparı! Harbi çok tatlıymış, bundan arayacağım, Güney Afrika'ya gidip alırım belki bir tane.
 10. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  http://en.wikipedia.org/wiki/Domesticated_silver_fox Harbi süper hayvan. Hacı amca laf sokmaya çalışırken çok şirin oluyorsun bu arada Bazen kızıyorum ama sinirli de kalamıyorum sana.
 11. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  Değişik diye beslemiyorum, orjinal özellikleri olan estetik hayvanları seviyorum sadece. Arkadaşımda vardı iguana, çok sakin ve zararsız hayvanlar. Bütün gün kaloriferde yatıyordu valla, elime alıp oynuyordum falan, tehlikeli gelmediler. Benim aklımda esas rakun var, onlar süper hayvanlar, ya da evcilleştirilmiş tilkiler var onlar da güzel.
 12. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  Süper. Bunlardan pet olur mu dersin? Bende bu tarz değişik canlılara merak var. En son et yiyen çiçek aldım, onlardan yetiştireceğim.
 13. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  O renk değiştiren değil mi?
 14. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  İguana değilim ya, elbette öyle deniyorum.
 15. A$tur

  Bunu Yapabilir misiniz?

  Değdiremiyorum, sadece solda oluyor.
×