Jump to content

Muthis bir yazi

Recommended Posts

• İleti 123
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yazıyı okudum. Yazıdan ne anlamam gerektiğini tam anlayamadım :) BU açıdan yazıyı müthiş bir yazı sınıfına koyamıyorum. Ama artık bu ülkenin tarihini ilkokul bilgilerimizin ötesine taşımamız gerektiği kaçınılmaz.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Yazıyı okudum. Yazıdan ne anlamam gerektiğini tam anlayamadım :) BU açıdan yazıyı müthiş bir yazı sınıfına koyamıyorum. Ama artık bu ülkenin tarihini ilkokul bilgilerimizin ötesine taşımamız gerektiği kaçınılmaz.

Saygılarımla

tamamdır abı dogru anlamısın :D :D

Sitelerde Paylaş
Ağzına sağlık Hallac.

Adanada havalar nasıl gözüm?

Ne zaman yiyeceğiz yaw şu kebapları?

:):)

NE kebabı :)

MAşallah bende uçan kuşa kebap sözümü verdim nedir ? Havlara sıcaklaştı. Ergenekon muhabbeti sonunda bizim buralarda da başladı. Artık hayırlısı.

SAygılarımla

Sitelerde Paylaş
Dayıyı tanımak ne kelime ciğerini bilirim bee :)

Az kahrını çekmiyoruz hani.

İnsanı deli eder ama tanıyanlar bilir dünya tatlısıdır.

Sözde çalışıyorum ayağına para kazanmasıyla örnek aldığım bir piri muhterem şahsı manevidir kendüleri:)

Bu atlas cidden ciğerimi biliyormuş yahu. Tırstım. Gene kimin oyununa geldik yahu :)
Sitelerde Paylaş
Ya Allah belanı versin dayı.
Valla bana "Allah belanı versin dayı" diyecek bir kişiyi tanıyorum. Akabinde de 'moruk' der. Atlas, süpürge saçlı isen bittin :) tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu ülke için faydalı olmuş bir tane rum-ermeni varmıdır.Tabiki yoktur.Bizler kardeşlik masalları ile birinci ve ikinci inönüde yunanlıların galibiyetinden emin oldukları için yunan ordularına katıldıkları saklayabiliriz fakat yinede bilen bilir işte. B)

Anlayış ve düşünce yoksunu, zihni ırkçılıkla malul insan! Acaba bütün ömrünü versen kendi anadiline Sevan Nişanyan'ın, Agop Dilaçar'ın ettiği hizmeti edebilir misin?!

Sitelerde Paylaş
Cevaplarınızı lugwig'in Ermeni olduğunu dikkate alarak cevap verin.

Bence sana cevap yazanlar da ırkçı ve aptal olduğunu dikkate alarak yazsınlar.

Katılmadığın düşünceler ile düşüncelerinle mücadele edecek kapasiten yoksa senin yerin bir tartışma platformu olan bu forum değil, ancak ülkü ocağı falandır.

Sitelerde Paylaş
İnsanlarımız Kore'ye ölüme gönderilirkende kimseye sorulmadı. Ayşe tatile çıkarkende bu halka kimse bir şey sormadı, Afganistan'a gönderilirkende hiç soru soran olmadı...

Burası bizim ülkemiz ama hala bize rağmen yürüyen işler çok ki, Osmanlı'da da Türkiye Cumhuriyeti'nde de işler aynı yürüyor.

Saygılarımla

Afganistan'da eğer ki bir devlet terör kamplarına izin veriyorsa, bu terör kamplarında eğitilen insanlar dünyanın dört bir yanına terör saldırıları düzenliyorsa (Türkiye dahil), o zaman Afganistan'a girip bu hükümeti devirmek ve terör kamplarını dağıtmak gerekmez mi?

Kore savaşında da bir müttefikimiz saldırıya uğramış. Biz ki NATO'ya üye olmuşuz, SOvyet istilasına karşı savunmamız güçlenmiş, bundan fayda gröüyoruz. Bir müttefik eğer saldırıya uğrarsa ona da yardım etmek NATO'nun sözleşmesinde var. Komunizme karşı savaşta niye bir tek Amerikan askerleri ölmek durumunda ki? Hepimizi etkileyen bir durum. Hem kimse bizi zorla NATO'ya sokmadı.

Senin tek derdin şu: Ah şu Amerika olmayaydı da Komunistler bir dirençle karşılaşmadan dünyayı ele geçirseydi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...