Jump to content

Şehvet Dini İslam

Recommended Posts

valla ister saygı fuy ister küfret.küfretmekle eline birşey geçmez.saygı duymaklada erdemini gösterirsin okadar.yoksa sabahtan akşama kadar küfret burda.ne geçicek eline.sen küfredince Allah yok mu olucak islam dünyadan silinecekmi? muhammed ismi anılmicakmı? bu küfür ve uçkur edebiyatı sadece bi acizlik gösterileridir.başka birşey değil.

Cahilliğini kusmaktan utanmıyormusun? Bilgin yoksa konuşma hakkın yok..

Şu anda sadece dansözlük yapıyorsun, ayıp..

tarihinde mazot tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 379
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oturup akşama kadar küfretmeniz islamı kötülemeniz müslümanları etkilemiyo aksine fanatikleştiriyo.örnek bende görüldüğü gibi.oturun islamı nasıl yokederiz onu düşünün.gerçi bulamazsınızda işte vakit geçirme olur sizin için.

Sitelerde Paylaş
Cahilliğini kusmaktan utanmıyormusun? Bilgin yoksa konuşma hakkın yok..

Şu anda sadece dansözlük yapıyorsun, ayıp..

hocam ben ateistleri peşin yargıyla yargılamıyorum.çok erdemli ateistler tanıyorum.benim ateist arkadaşlarım çok merak etme sen.hiç küfrettiklerini saygısızlıklarını görmedim.saygı istiyoruz saygı.ama küfretsenizde zarar veremezsiniz.

Sitelerde Paylaş
bize saygı duymayan dine biz neden saygı duyalım bu bizi erdemsiz yapmaz asıl erdemsiz olan sizin sapık dininiz

peki sen 3 yıl sonra müslüman olmicağını nerden biliyorsun.zaman ne gösterir bilinmez.bu nedenle bize saygı göstermiyen din kavramına katılmıyorum.

Sitelerde Paylaş
esas biz saygı istiyoruz

hayırdır ikilik ayrımcılıkmı yapmaya çalılıyorsun.benim ateist arkadaşım varki yediğim içtiğim ayrı gitmez.ben insanlığına değer veriyorum oda bana aynı şekilde.dostum bu tür siz biz kavgası çoık zararlıdır onu söyliyim

Sitelerde Paylaş
senin kitabındaki hakaretlerden haberin yok galiba git önce kendi dinini öğren bak bakalım inanmayana saygı var mı

ayet yaz bakalım buraya.nerde hakaret.kuranın çoğunu okumuş incelemişimdir.

Sitelerde Paylaş
hocam ben ateistleri peşin yargıyla yargılamıyorum.çok erdemli ateistler tanıyorum.benim ateist arkadaşlarım çok merak etme sen.hiç küfrettiklerini saygısızlıklarını görmedim.saygı istiyoruz saygı.ama küfretsenizde zarar veremezsiniz.

Senin ateist arkadaşlarınmı var?

Haaaaa Haaaa ulen günün espirisi bu olmalı.

Ulen sen ateistti görsen bomba zanneder karakola götürürsün.

Bir müslümanın saygı istemeye hakkı yok.

İnandığı allahı küfürelr savururken saygısızlık ederken bir müslümanın saygı beklemesi cehalettir.

Köpekler, Alçaklar, “yabani eşekler”, “merkepler”, “susamış develer”, “dilini sarkıtıp soluyan köpekler”, “geberesiciler”, “reziller”, “sapik kişiler”, “beyinsizler”, “kof kütükler”, “alçak zorbalar”, “soysuzlar”, “Kahrolasılar”, “yalancılar”, Kahrolun,elleri kurusun

Böyle sözler söyleyen bir arap putunun neyine saygı gösterilecekmiş.

Hani yüzsüz cahil böyle bir kitabı savunupta saygı kelimesini ağzına alır.

Müslümanların saygı beklemeye hakkı yok.

Sitelerde Paylaş
bu siteye o ayetler çok yazıldı git biraz diğer konuları oku

vakia

51.Sonra gerçekten siz, ey sapık olan yalanlayıcılar,

52.Şüphesiz zakkum olan bir ağaçtan yiyeceksiniz.

53.Böylece karınları(nızı) ondan dolduracaksınız.

54.Onun üzerine de alabildiğine kaynar sudan içeceksiniz.

55.Üstelik 'içtikçe susayan hasta develerin' içişi gibi içeceksiniz.

56.İşte bu, onların din (hesap ve ceza) gününde şölenleridir.

siz bu hakaretin 1000 katını ediyosunuz be.hakaret varsa gücü yeten ahirette allah tan hesab sorabilir.

Sitelerde Paylaş
ayet yaz bakalım buraya.nerde hakaret.kuranın çoğunu okumuş incelemişimdir.

Kuranın çoğunu okumuş ateistelrin çoğu ezbere bilirler cahil.

Senin kuranın k sinden haberin yok.

Köpekler, Alçaklar, “yabani eşekler”, “merkepler”, “susamış develer”, “dilini sarkıtıp soluyan köpekler”, “geberesiciler”, “reziller”, “sapik kişiler”, “beyinsizler”, “kof kütükler”, “alçak zorbalar”, “soysuzlar”, “Kahrolasılar”, “yalancılar”, Kahrolun,elleri kurusun

Sitelerde Paylaş
Kuranın çoğunu okumuş ateistelrin çoğu ezbere bilirler cahil.

Senin kuranın k sinden haberin yok.

lut kavmine edilen bi hakareti neden üzerine alınıyorsun.

Sitelerde Paylaş
lut kavmine edilen bi hakareti neden üzerine alınıyorsun.

Burada hakaret değil hakaretler var.

Kuran bilgini sınamak adına buradaki hangi hakaret lut kavmine edilmiştir?

Yani senin bize saygı gösterin deneme hakkın yok

Çünki inandığın ama okumadığın kuran kendisi gibi düşünmeyenlere böyle hakaretler eder.

Kuranda hakaret yoktur dedin getirdik bazılarını.

Şimdide üzerine alınma diyorsun sen neden muhammede edilen satamaları üzerine alınıyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...